Jasmina Alagič

Datum narození: 27.6.1989
Místo narození: Stuttgart, Německo
Profese: moderátorka, modelka, finalistka Miss Universe SR 2009
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátorka Jasmina Alagič, modelka a finalistka Miss Universe SR 2009, se po boku Leoše Mareše stala hvězdou přímých přenosů pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018.

Na základní umělecké škole se Jasmina Alagič učila na flétnu a saxofon. Kromě toho hrála v Divadle LUDUS a navštěvovala hodiny hip-hopu.

JASMINA ALAGIČ SI NECHALA ZVĚTŠIT RTY

Přestože se Jasmina Alagič vždy chtěla živit jako moderátorka, svou kariéru začala coby modelka a byla jednou z finalistek Miss Universe SR 2009. Sexy brunetce s bosensko-maďarskými kořeny dala příležitost Adéla Vinczeová, za svobodna Banášová, když odmítla moderovat SuperStar.

Atraktivní Jasmině Alagič tak spadla do klína příležitost moderovat přímé přenosy pěvecké soutěže Česko Slovenské SuperStar 2018 po boku zkušeného českého kolegy Leoše Mareše.

Dračice s exotickými kořeny Jasmina Alagič se na Slovensku stala populární zejména díky moderování ve Fashion TV, kde začala působit roku 2015. Dveře do SuperStar jí otevřely zejména schopnosti, které na konci roku 2017 předvedla během módní show Fashion Sparkling Charity Night.

O JASMINĚ ALAGIČ ČTĚTE ZDE>>

Na jaře 2018 Jasmina Alagič utvožila pár s rapperem Rytmusem, který se po několikaletém vztahu rozešel se zpěvačkou Darou Rolins.

 

Články o celebritě

Špinavá válka Dary a Rytmuse: Jasmina prolomila mlčení! Špinavá válka Dary a Rytmuse: Jasmina prolomila mlčení! Měl to být klidný rozchod, ale je z toho opět tradiční praní špinavého prádla plné vzájemných výčitek.… číst článek
Zoufalý Rytmus odstraňuje důkazy o slibech Daře a její dceři: Jenže my je našli! Zoufalý Rytmus odstraňuje důkazy o slibech Daře a její dceři: Jenže my je našli! K prvnímu výročí jejich vztahu daroval Rytmus (41) Daře Rolins (46) zamilovanou píseň s názvem 8.… číst článek
Matěj Homola promluvil: Ukňouraná Rolins se má na co těšit! Matěj Homola promluvil: Ukňouraná Rolins se má na co těšit! Dara Rolins se s Rytmusem rozešla už v lednu. Rapper si oblíbenou zpěvačku postupně vymazal ze sociálních… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jiří Janeček
Jiří Janeček
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Martina Jandová
Martina Jandová
zobrazit profil Vladimír Hron
Vladimír Hron
zobrazit profil Michaela Šmídová
Michaela Šmídová
zobrazit profil Zuzana Tvarůžková
Zuzana Tvarůžková
zobrazit profil Láďa Hruška
Láďa Hruška