Michal Jančařík | Celebwiki.cz

Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Ochrnutý moderátor Michal Jančařík: Život na vozíku ho mění k nepoznání! Ochrnutý moderátor Michal Jančařík: Život na vozíku ho mění k nepoznání! V roce 2017 se mu život otočil o 180 stupňů. Moderátor Michal Jančařík (44) po transplantaci ledviny… číst článek
Očistec ochrnutého Jančaříka: Musí platit desetitisíce! Očistec ochrnutého Jančaříka: Musí platit desetitisíce! Po nepovedené transplantaci ledviny skončil Michal Jančařík upoutaný k invalidnímu vozíku. Odpočívat… číst článek
Ultimátum pro Farnbauera! POTUPA Partyšové kvůli těhotné ženě Ultimátum pro Farnbauera! POTUPA Partyšové kvůli těhotné ženě Už před časem se média pitvala v rozpadu vztahu moderátorky Gábiny Partyšové (40). Té vydrželo manželství… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Taťána Míková
Taťána Míková
zobrazit profil Štěpánka Decastelo
Štěpánka Decastelo
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Ilaria D'Amico
Ilaria D'Amico
zobrazit profil Roman  Šmucler
Roman Šmucler
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Zorka Hejdová
Zorka Hejdová
zobrazit profil Leoš Mareš
Leoš Mareš