Michal Jančařík | Celebwiki.cz

Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Petr Jančařík má trápení se synem Michalem: Nepůjčuje mi vnučky! Petr Jančařík má trápení se synem Michalem: Nepůjčuje mi vnučky! Dříve na vnučky neměl čas. Teď by si ho rád udělal, ale syn Michal Jančařík (43) už o tátovu pomoc… číst článek
Trápení Petra Jančaříka: Syn mu nepůjčuje vnučky Trápení Petra Jančaříka: Syn mu nepůjčuje vnučky Dřív na vnučky neměl čas. Teď by si ho rád udělal, ale syn Michal Jančařík (43) už o tátovu pomoc… číst článek
Moderátor Jančařík děsí: Chlast po závažné operaci? Moderátor Jančařík děsí: Chlast po závažné operaci? V závěru června přišel o druhou ledvinu! A už je zase zpět mezi lidmi. Moderátor Michal Jančařík… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Marcela Augustová
Marcela Augustová
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Elen Valentová Černá
Elen Valentová Černá
zobrazit profil Eva Jurinová
Eva Jurinová
zobrazit profil Martina Gavriely
Martina Gavriely
zobrazit profil Vlado Štancel
Vlado Štancel
zobrazit profil Dalibor Gondík
Dalibor Gondík
zobrazit profil Pavel Poulíček
Pavel Poulíček