Michal Jančařík | Celebwiki.cz

Michal Jančařík

Datum narození: 10. 7. 1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Ochrnutý moderátor Michal Jančařík: Život na vozíku ho mění k nepoznání! Ochrnutý moderátor Michal Jančařík: Život na vozíku ho mění k nepoznání! V roce 2017 se mu život otočil o 180 stupňů. Moderátor Michal Jančařík (44) po transplantaci ledviny... číst článek
Ochrnutý moderátor Michal Jančařík: Život na vozíku ho mění k nepoznání! Ochrnutý moderátor Michal Jančařík: Život na vozíku ho mění k nepoznání! V roce 2017 se mu život otočil o 180 stupňů. Moderátor Michal Jančařík (44) po transplantaci ledviny... číst článek
Očistec ochrnutého Jančaříka: Musí platit desetitisíce! Očistec ochrnutého Jančaříka: Musí platit desetitisíce! Po nepovedené transplantaci ledviny skončil Michal Jančařík upoutaný k invalidnímu vozíku. Odpočívat... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Bořek Slezáček
Bořek Slezáček
zobrazit profil Alena Zárybnická
Alena Zárybnická
zobrazit profil Emanuele Ridi
Emanuele Ridi
zobrazit profil Adela Vinczeová
Adela Vinczeová
zobrazit profil Daniela Písařovicová
Daniela Písařovicová