Michal Jančařík | Celebwiki.cz

Michal Jančařík

Datum narození: 10.7.1975
Místo narození: Plzeň
Výška: 187 cm
Profese: moderátor, producent
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Michal Jančařík je český moderátor, známý díky moderování zpráv o počasí na TV Nova. Je synem moderátora Petra Jančaříka a vnukem herce Jaroslava Marvana.

Michal Jančařík se živí jako televizní rosnička už od roku 2002, jako moderátor ale působí už od roku 1995. Nejdříve pracoval pro TV Prima v letech 1998 - 1999 a od roku 2000 do současnosti je průvodcem Počasí na Nově. Kromě toho uvádí firemní akce, společenské plesy nebo maturitní večírky.

MICHAL JANČAŘÍK - VÁŽNÁ CHOROBA LEDVIN 

Michal Jančařík produkuje od roku 2003 v plzeňské synagoze, která je třetí největší na světě, hudební představení Synagoga Concerts. Je synem moderátora a herce Petra Jančaříka. Jeho nevlastním dědem je postrach Hříšných lidí města pražského, herecká legenda Jaroslav Marvan.

Michal Jančařík vystudoval andragogiku, vědu o vzdělávání dospělých, a personální řízení na Filosofické fakultě Karlovy university. Na právech, která studoval čtyři roky, potkal svou budoucí ženu, obchodní ředitelku Dianu Sixtovou. Jančařík se se svou partnerkou oženil 10. července 2010 pod slunečným šumavským nebem. Vychovávají dceru Sofii, psa a kocoura.

Michal Jančařík také podnikl expedice do všech světových stran světa. Byl například v Peru, Mexiku, ve Vietnamu, na Ukrajině nebo Novém Zélandu. Má rád sport, moderuje vlastní pořad o cyklovýletech po České republice. 

 

Články o celebritě

Ultimátum pro Farnbauera! POTUPA Partyšové kvůli těhotné ženě Ultimátum pro Farnbauera! POTUPA Partyšové kvůli těhotné ženě Už před časem se média pitvala v rozpadu vztahu moderátorky Gábiny Partyšové (40). Té vydrželo manželství… číst článek
Michal Jančařík: Fotil se s nahotinami! Michal Jančařík: Fotil se s nahotinami! Velmi netradiční fotkou se pochlubil moderátor sportu na Nově Michal Jančařík (43)! Na vernisáži… číst článek
Petr Jančařík má trápení se synem Michalem: Nepůjčuje mi vnučky! Petr Jančařík má trápení se synem Michalem: Nepůjčuje mi vnučky! Dříve na vnučky neměl čas. Teď by si ho rád udělal, ale syn Michal Jančařík (43) už o tátovu pomoc… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Daniela Drtinová
Daniela Drtinová
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Iveta Toušlová
Iveta Toušlová
zobrazit profil Alexander Hemala
Alexander Hemala
zobrazit profil Hana Kousalová
Hana Kousalová
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus