Nora Mojsejová | Celebwiki.cz

Nora Mojsejová

Datum narození: 12. 10. 1958
Místo narození: Košice
Profese: podnikatelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Slovenská podnikatelka Nora Mojsejová je známá rodinnou reality show Mojsejovci a rovněž tím, že po letech podnikání ji policie obstavila veškerý majetek a posadila do vazby.

Podnikatelskou kariéru odstartovala Nora Mojsejová hned po Sametové revoluci, a to v oboru účetnictví a daňového poradenství. Zpočátku to bylo pro hokejisty nebo taxikáře.

NORA MOJSEJEVOVÁ - ROZVOD KVŮLI ALKOHOLU

Pak Nora Mojsejevová získala i velké firmy (spekulovalo se, že jí finančně pomáhal miliardář Alexander Rezeš, ona to ale odmítla). V té době si také pořídila pověstnou vilu v Pereši a menší dům v Bratislavě. V garáži se jí blýskaly tři mercedesy - kabriolet na léto, coupé na jaro a podzim a džíp na zimu.

V roce 2003 si Nora Mojsejová vyhlédla mladého hudebníka Braňa Mojseje, po patnácti letech se rozvedla s podnikatelem Mikulášem Kašaiem a za pouhé čtyři měsíce se provdala za svoji novou lásku (po deseti letech se nicméně rozvedli).

V roce 2005 spustili manželé první slovenskou reality show Mojsejovci, kdy u svého domu v Košicích ubytovali soutěžící, kteří bojovali o dva miliony korun. V Česku se Nora Mojsejová proslavila díky pořadu Čápi s mákem. Později se objevila na televizních obrazovkách i ve vlastní show Šéfka, kde si vybírala manažera do svého módního butiku.

O NOŘE MOJSEJEVOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2009 byla Nora Mojsejová obviněna z finančních podvodů (falešné doklady a nepravdivá daňová přiznání, celkem měl stát podle policie přijít o 38 milionů korun). Časem se přidalo další obvinění, které se týkalo dluhů její firmy Nora Mojsejová Fashion vůči Františku Kabrheľovi (tvrdil, že mu dluží 32 milionů korun).

V roce 2013 byla Nora Mojsejová zatčena a putovala na 13 měsíců do vazby, kde jistě i kvůli výhledu na 10 až 15 let, které by mohla strávit ve vězení, zhubla 15 kilo. Policie jí zablokovala účty a obstavila veškerý majetek.

V roce 2017 soud rozhodl, zchudlá někdejší zbohatlise Nora Mojsejová do vězení nepůjde, a to díky šokující svatbě se svým úhlavním nepřítelem Versace Kabrheľem.

 

Články o celebritě

Bývalá podnikatelka Nora Mojsejová přišla o člena rodiny! V nejhorším ji držel při životě Bývalá podnikatelka Nora Mojsejová přišla o člena rodiny! V nejhorším ji držel při životě Kontroverzní podnikatelka Nora Mojsejová (59) brala své dva psíky jako členy rodiny a netajila se, ž... číst článek
Nový manžel zchudlé milionářky Mojsejové: Týdny jsem ji neviděl!  Nový manžel zchudlé milionářky Mojsejové: Týdny jsem ji neviděl! Před několika měsíci udělala Nora Mojsejová (59) velmi záhadný krok. Provdala se za svého úhlavního ... číst článek
Zchudlá milionářka Mojsejová: Zemřel důležitý muž jejího života Zchudlá milionářka Mojsejová: Zemřel důležitý muž jejího života Jedno z nejhorších období života, kdy více než rok seděla za mřížemi, má Nora Mojsejová (59) za sebo... číst článek
zobrazit profil Simon Konecki
Simon Konecki
zobrazit profil Karel Janeček
Karel Janeček
zobrazit profil Vladimír Konvalinka
Vladimír Konvalinka
zobrazit profil Vladimír Železný
Vladimír Železný
zobrazit profil Jan Moťovský
Jan Moťovský
zobrazit profil Tomáš Horáček
Tomáš Horáček