Nora Mojsejová

Datum narození: 12. 10. 1958
Místo narození: Košice
Profese: podnikatelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Slovenská podnikatelka Nora Mojsejová je známá rodinnou reality show Mojsejovci a rovněž tím, že po letech podnikání ji policie obstavila veškerý majetek a posadila do vazby.

Podnikatelskou kariéru odstartovala Nora Mojsejová hned po Sametové revoluci, a to v oboru účetnictví a daňového poradenství. Zpočátku to bylo pro hokejisty nebo taxikáře.

NORA MOJSEJEVOVÁ - ROZVOD KVŮLI ALKOHOLU

Pak Nora Mojsejevová získala i velké firmy (spekulovalo se, že jí finančně pomáhal miliardář Alexander Rezeš, ona to ale odmítla). V té době si také pořídila pověstnou vilu v Pereši a menší dům v Bratislavě. V garáži se jí blýskaly tři mercedesy - kabriolet na léto, coupé na jaro a podzim a džíp na zimu.

V roce 2003 si Nora Mojsejová vyhlédla mladého hudebníka Braňa Mojseje, po patnácti letech se rozvedla s podnikatelem Mikulášem Kašaiem a za pouhé čtyři měsíce se provdala za svoji novou lásku (po deseti letech se nicméně rozvedli).

V roce 2005 spustili manželé první slovenskou reality show Mojsejovci, kdy u svého domu v Košicích ubytovali soutěžící, kteří bojovali o dva miliony korun. V Česku se Nora Mojsejová proslavila díky pořadu Čápi s mákem. Později se objevila na televizních obrazovkách i ve vlastní show Šéfka, kde si vybírala manažera do svého módního butiku.

O NOŘE MOJSEJEVOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 2009 byla Nora Mojsejová obviněna z finančních podvodů (falešné doklady a nepravdivá daňová přiznání, celkem měl stát podle policie přijít o 38 milionů korun). Časem se přidalo další obvinění, které se týkalo dluhů její firmy Nora Mojsejová Fashion vůči Františku Kabrheľovi (tvrdil, že mu dluží 32 milionů korun).

V roce 2013 byla Nora Mojsejová zatčena a putovala na 13 měsíců do vazby, kde jistě i kvůli výhledu na 10 až 15 let, které by mohla strávit ve vězení, zhubla 15 kilo. Policie jí zablokovala účty a obstavila veškerý majetek.

V roce 2017 soud rozhodl, zchudlá někdejší zbohatlise Nora Mojsejová do vězení nepůjde, a to díky šokující svatbě se svým úhlavním nepřítelem Versace Kabrheľem.

 

Články o celebritě

Nora Mojsejová slaví 62! Zchudlá milionářka nechala nahlédnout do svého domu Nora Mojsejová slaví 62! Zchudlá milionářka nechala nahlédnout do svého domu Kdysi slavná Nora Mojsejová, provdaná Kabrheľová, oslavila 62 let. V minulosti se proslavila manžels... číst článek
Noro, zírej! Exmanžel zchudlé milionářky Mojsejové ohlásil po rozvodu zásnuby Noro, zírej! Exmanžel zchudlé milionářky Mojsejové ohlásil po rozvodu zásnuby Po zkušenostech, kterými si Braňo Mojsej (50) prošel s košickou podnikatelkou a bývalou vězeňkyní No... číst článek
Rozvod zchudlé milionářky Mojsejové: Manžel řekl, kdo podal žádost! Rozvod zchudlé milionářky Mojsejové: Manžel řekl, kdo podal žádost! Nejprve byli kamarádi, pak úhlavní nepřátelé. Po usmíření do toho rovnou praštili a necelé dva roky ... číst článek

Další Finančníci

zobrazit profil Petr Kellner
Petr Kellner
zobrazit profil Drahoslav Makovička
Drahoslav Makovička
zobrazit profil Michal Horáček
Michal Horáček
zobrazit profil George Soros
George Soros
zobrazit profil David Radiměřský
David Radiměřský
zobrazit profil Michal Červín
Michal Červín
zobrazit profil Riccardo Mazzucchelli
Riccardo Mazzucchelli
zobrazit profil Marek Šilhánek
Marek Šilhánek