Zuzana Donutilová

Zuzana Donutilová

Datum narození: 11. 8. 1959
Místo narození: Brno
Profese: manželka Miroslava Donutila
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Zuzana Donutilová stojí přes třicet let po boku slavného herce Miroslava Donutila. Vzal si ji, když jí bylo pouhých osmnáct let.

Vystudovaná ekonomka Zuzana Donutilová pracovala za minulého režimu jako sekretářka na generálním ředitelství Cihlářských závodů. Později přešla do hudebního vydavatelství. Nyní provozuje spolu se dvěma kamarádkami kavárnu v pražském centru. Kromě toho jejich společnost Sefido (Zuzana Donutilová je majitelkou třetinového podílu) pořádá také kulturní akce a zábavy.

Koncem prosince 1977 se s ní oženil herec Miroslav Donutil. Tehdy jí bylo pouhých osmnáct let a jemu šestadvacet. Během manželství, o němž Zuzana Donutilová hovoří jako o "lásce bez mráčku" vychovali syny Tomáše a Martina.

Zuzana Donutilová nemá moc ráda publicitu, rozhovory poskytuje poskrovnu a jak sama říká, nemá ráda ani akce, kde je kvůli popularitě svého manžela příliš na očích. "Děkuju pánubohu za mladšího syna Martina, který odmalička ochotně chodil pro ceny za tatínka, protože i tohle by pro mě byl nadlidský úkol," svěřila se.

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Naděžda Kniplová
Naděžda Kniplová
zobrazit profil Hunter Doohan
Hunter Doohan
zobrazit profil Michaela Kuklová
Michaela Kuklová
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Zdenka Procházková
Zdenka Procházková
zobrazit profil Vendula Svobodová
Vendula Svobodová
zobrazit profil Zuzana Klečková
Zuzana Klečková
zobrazit profil Tereza Janoušová Vojtková
Tereza Janoušová Vojtková