Michaela Hořejší

Profese: scénografka, výtvarnice kostýmů

Související celebrity

Životopis

Scénografka Michaela Horáčková, rozená Hořejší, je ženou multimilionáře, textaře, podnikatele, zakladatele Fortuny a kandidáta na prezidenta ve volbách 2018 Michala Horáčka.

Po střední škole vystudovala Michaela Hořejší scénografii na JAMU v Brně. „Mým úkolem je vizualizovat nějakým zajímavým, neotřelým způsobem daný text, dané téma. Vezmu si scénář, čtu ho a začínám si to vizualizovat, začínám to vidět před sebou,“ prozradila o své práci manželka Michala Horáčka, multimilionáře a kandidáta na post hlavy státu.

MICHAELA HORÁČKOVÁ A DALŠÍ ADEPTKY NA 1. DÁMU

Michaela Hořejší oblékala herce a herečky snad ve všech divadlech Česka. Jako scénografka a kostýmní výtvarnice navázala spolupraci mj. s Hudebním divadlem Karlín, Divadlem Bez zábradlí nebo s Národními divadly v Praze i v Brně.

Originální oděvy navrhla i pro básnický muzikál Kudykam. Při práci na něm se zamilovala do svého budoucího manžela Michala Horáčka. Michaela Horáčková, rozená Hořejší, pracovala i pro televizi a film. Její modely zahalují mj. herce Kryštofa HádkaBobulích nebo zpěváka Michala Malátného ve filmu Chyťte doktora.

Jak Michaela Horáčková řekla, když její manžel v prezidentských volbách 2018 uspěje, ona sama by ráda více pomáhala potřebným, např. odmítnutým dětem či nevyléčitelně nemocným.

O MICHAELE HORÁČKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Stejně jako Ivana Zemanová je druhou manželkou Miloše Zemana, i Michaela je druhou chotí svého muže. Vzali se roku 2012. S první ženou Rut HoráčkovouMichal Horáček dospělé potomky Filipa a Rut, s Michaelou dceru Julii (narozena 2011).

VŠE O PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Mladé ženy v boji o Hrad: Horáčkovy dělí 27 let, u Zemanů to je 21 let Mladé ženy v boji o Hrad: Horáčkovy dělí 27 let, u Zemanů to je 21 let S americkým prezidentem Donaldem Trumpem a jeho francouzským protějškem Emmanuelem Macronem se začal... číst článek
Miminko, smrt syna i Kennedyové na svatbě: Co prozradili ze soukromí hradní kandidáti? Miminko, smrt syna i Kennedyové na svatbě: Co prozradili ze soukromí hradní kandidáti? Nejen o Ústavě a hradním protokolu, ale také o tom, jaký by byl jejich prezidentský život, promluvil... číst článek
Zemanová se vdávala těhotná, Fischerové zemřel syn. Kdo jsou ženy kandidátů na prezidenta? Zemanová se vdávala těhotná, Fischerové zemřel syn. Kdo jsou ženy kandidátů na prezidenta? Jen tři z nich - Eva Drahošová, Klára Fischerová a Monika Hilšerová - jsou prvními manželkami kandid... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Matěj Cichra
Matěj Cichra
zobrazit profil Kamila Tománková
Kamila Tománková
zobrazit profil Vojtěch Mašek
Vojtěch Mašek
zobrazit profil Herbert Slavík
Herbert Slavík
zobrazit profil Yemi Akinyemi
Yemi Akinyemi
zobrazit profil Jaroslav Róna
Jaroslav Róna
zobrazit profil Štěpán Kozub
Štěpán Kozub
zobrazit profil Vojtěch Kokeš
Vojtěch Kokeš