Tereza Kerndlová

Datum narození: 6. 10. 1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala několik alb. Její manžel René Mayer jí skládá písně.

Od dvou a půl let Tereza Karndlová jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala.

TEREZA KERNDLOVÁ ODHODILA PLAVKY 

Umí to také s nohama. Šestkrát se Tereza Kerndlová stala mistryní republiky ve stepu. Jednou dokonce porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. 

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho také dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza KerndlováTerezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Tereza Kerndlová debutovala albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro nebo Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 Tereza Kerndlová vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Opakovaně získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí.

O TEREZE KERNDLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O šestnáct let starší manžel René Mayer

René Mayer (kadeřník, manažer, obchodník )
je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Vzali se po dlouholetém vztahu roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Silvestr slavných: Obří pařba s Havlovou a Jágrem v casinu! A kde byla Bohdalová? Silvestr slavných: Obří pařba s Havlovou a Jágrem v casinu! A kde byla Bohdalová? Jak probíhaly silvestrovské oslavy slavných? Kam vyrazila česká smetánka? Kde slavil vdovec Štefan M... číst článek
Vánoce slavných: Vignerová a poslední Ježíšek pro Kolečka!  Vánoce slavných: Vignerová a poslední Ježíšek pro Kolečka!  Klidné prožití vánočních svátků, chvíle s rodinnou a všeobjímající pohoda. To si asi přejeme všichni... číst článek
Krásná Kerndlová nabízí luxusní dům: Španělský ráj za 40 milionů! Krásná Kerndlová nabízí luxusní dům: Španělský ráj za 40 milionů! Teplo, moře na dosah a neskutečně luxusní vilu s bazénem nabízí k prodeji zpěvačka Tereza Kerndlová ... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Tomáš Klus
Tomáš Klus
zobrazit profil Láďa Kerndl
Láďa Kerndl
zobrazit profil Nikola Kusendová
Nikola Kusendová
zobrazit profil Petr "Hoggy" Lexa
Petr "Hoggy" Lexa
zobrazit profil Hana Zagorová
Hana Zagorová
zobrazit profil Michal Hrůza
Michal Hrůza
zobrazit profil Pavla Břínková
Pavla Břínková