Tereza Kerndlová | Celebwiki.cz

Tereza Kerndlová

Datum narození: 6. 10. 1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala několik alb. Její manžel René Mayer jí skládá písně.

Od dvou a půl let Tereza Karndlová jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala.

TEREZA KERNDLOVÁ ODHODILA PLAVKY 

Umí to také s nohama. Šestkrát se Tereza Kerndlová stala mistryní republiky ve stepu. Jednou dokonce porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. 

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho také dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza KerndlováTerezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Tereza Kerndlová debutovala albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro nebo Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 Tereza Kerndlová vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Opakovaně získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí.

O TEREZE KERNDLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O šestnáct let starší manžel René Mayer

René Mayer (kadeřník, manažer, obchodník )
je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Vzali se po dlouholetém vztahu roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Moderátorka Voice porodila! Neuvěříte, jaké jméno dostalo její třetí dítě Moderátorka Voice porodila! Neuvěříte, jaké jméno dostalo její třetí dítě Přestože již více než před týdnem slovenská zpěvačka Mária Čírová (31) avizovala, že miminko bude ka... číst článek
Léto je tady! 8 českých krásek se svléklo do plavek Léto je tady! 8 českých krásek se svléklo do plavek Letos jsme se léta a váleníčka u moře málem nedočkali, naštěstí se situace postupně vrací do normálu... číst článek
Tereza Kerndlová podstoupila test na koronavirus: Nakazila se ve Španělsku?! Tereza Kerndlová podstoupila test na koronavirus: Nakazila se ve Španělsku?! Modelka a zpěvačka Tereza Kerndlová (33) se po třech měsících nucené dovolené konečně ocitla doma. J... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Ilona Csáková
Ilona Csáková
zobrazit profil Eva Děpoltová
Eva Děpoltová
zobrazit profil Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
zobrazit profil Cher (Cherilyn Sarkisian)
Cher (Cherilyn Sarkisian)
zobrazit profil Debbi (Deborah Kahl)
Debbi (Deborah Kahl)
zobrazit profil Jitka Zelenková
Jitka Zelenková
zobrazit profil Vladimír 518
Vladimír 518
zobrazit profil Dorota Barová
Dorota Barová