Tereza Kerndlová | Celebwiki.cz

Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala několik alb. Její manžel René Mayer jí skládá písně.

Od dvou a půl let Tereza Karndlová jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala.

TEREZA KERNDLOVÁ ODHODILA PLAVKY 

Umí to také s nohama. Šestkrát se Tereza Kerndlová stala mistryní republiky ve stepu. Jednou dokonce porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. 

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho také dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza KerndlováTerezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Tereza Kerndlová debutovala albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro nebo Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 Tereza Kerndlová vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Opakovaně získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí.

O TEREZE KERNDLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O šestnáct let starší manžel René Mayer

René Mayer (kadeřník, manažer, obchodník )
je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Vzali se po dlouholetém vztahu roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Kerndlová přestřelila: Tohle si za rámeček nedá! Kerndlová přestřelila: Tohle si za rámeček nedá! Na tuhle reakci od fanoušků Tereza Kerndlová jen tak nezapomene. Zpěvačka se na sociální síti pochlubila… číst článek
Ples v Táboře: Matuš s mazlivkou, Švantnerová bez přítele a ex Kerndlové hledal holku! Ples v Táboře: Matuš s mazlivkou, Švantnerová bez přítele a ex Kerndlové hledal holku! K oslavám 600 let výročí města Tábor se v Hotelu Palcát konal ples, který u přítomných hostů tak… číst článek
Velký návrat seriálu Kameňák: S Bendovou v posteli Velký návrat seriálu Kameňák: S Bendovou v posteli Konečně v posteli s Alicí Bendovou (46). A to rovnou na Valentýna. Nejedná se však o žádný nový milostný… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Věra Vlková
Věra Vlková
zobrazit profil Markéta Foukalová Tošovská
Markéta Foukalová Tošovská
zobrazit profil Milan Chladil
Milan Chladil
zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil Yvetta Simonová
Yvetta Simonová
zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený
zobrazit profil Richard Krajčo
Richard Krajčo
zobrazit profil Tereza Anna Mašková
Tereza Anna Mašková