Tereza Kerndlová

Datum narození: 6. 10. 1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala několik alb. Její manžel René Mayer jí skládá písně.

Od dvou a půl let Tereza Karndlová jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala.

TEREZA KERNDLOVÁ ODHODILA PLAVKY 

Umí to také s nohama. Šestkrát se Tereza Kerndlová stala mistryní republiky ve stepu. Jednou dokonce porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. 

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho také dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza KerndlováTerezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Tereza Kerndlová debutovala albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro nebo Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 Tereza Kerndlová vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Opakovaně získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí.

O TEREZE KERNDLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O šestnáct let starší manžel René Mayer

René Mayer (kadeřník, manažer, obchodník )
je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Vzali se po dlouholetém vztahu roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Multimilionář David, Klus i Bílá! Kdo všechno čerpal covidové kompenzace? Multimilionář David, Klus i Bílá! Kdo všechno čerpal covidové kompenzace? Covidová pandemie zasáhla celou řadu lidí a mnohé na dlouho připravila o jakékoli zdroje příjmů. Jed... číst článek
Dagmar Havlová ukázala novou ofinu a zázračně omládla: Filtrem prý maskuje únavu! Dagmar Havlová ukázala novou ofinu a zázračně omládla: Filtrem prý maskuje únavu! Jak to dělá?! Podle fotek na sociálních sítích by jí nikdo blížící se sedmdesátku rozhodně nehádal. ... číst článek
Sexy Kerndlová ve Španělsku vyšpulila zadeček! Ale zdání klame Sexy Kerndlová ve Španělsku vyšpulila zadeček! Ale zdání klame Krásná Tereza Kerndlová (35) si užívá života ve Španělsku a fanoušky ráda těší nejen fotkami luxusní... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
zobrazit profil Miroslav Šmajda
Miroslav Šmajda
zobrazit profil Markéta Procházková
Markéta Procházková
zobrazit profil Jay-Z (Shawn Corey Carter)
Jay-Z (Shawn Corey Carter)
zobrazit profil Michael Jackson
Michael Jackson
zobrazit profil Xindl X (Ondřej Ládek)
Xindl X (Ondřej Ládek)