Tereza Kerndlová | Celebwiki.cz

Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala několik alb. Její manžel René Mayer jí skládá písně.

Od dvou a půl let Tereza Karndlová jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala.

TEREZA KERNDLOVÁ ODHODILA PLAVKY 

Umí to také s nohama. Šestkrát se Tereza Kerndlová stala mistryní republiky ve stepu. Jednou dokonce porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. 

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho také dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza KerndlováTerezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Tereza Kerndlová debutovala albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro nebo Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 Tereza Kerndlová vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Opakovaně získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí.

O TEREZE KERNDLOVÉ ČTĚTE ZDE>>

O šestnáct let starší manžel René Mayer

René Mayer (kadeřník, manažer, obchodník )
je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Vzali se po dlouholetém vztahu roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Sexy zpěvačka z dua TWiiNS je maminkou! Porodila holčičku s výjimečným jménem Sexy zpěvačka z dua TWiiNS je maminkou! Porodila holčičku s výjimečným jménem Daniela Nízlová (33) známá z pěveckého dua TWiiNS porodila o několik dní dříve před plánovaným termínem… číst článek
Jeskyně Balcarka: Nejbohatší kráska z krasu Jeskyně Balcarka: Nejbohatší kráska z krasu Nejkrásnější jeskyně Moravského krasu – to je Balcarka! Její bohatou krápníkovou výzdobu můžete obdivovat… číst článek
Halloweenské kostýmy hvězd vás dostanou: Zbitá Peštová, zombie Kraus a hrášek Jasmina! Halloweenské kostýmy hvězd vás dostanou: Zbitá Peštová, zombie Kraus a hrášek Jasmina! 31. října, tedy svátek mrtvých zvaný Halloween, se dostal ze zahraničí až do našich končin, kde pohltil… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Selena Gomez
Selena Gomez
zobrazit profil Richard Adam
Richard Adam
zobrazit profil Voxel (Václav Lebeda)
Voxel (Václav Lebeda)
zobrazit profil Magda Malá
Magda Malá
zobrazit profil Vojtěch Drahokoupil
Vojtěch Drahokoupil
zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Tamara Klusová
Tamara Klusová