Tereza Kerndlová | Celebwiki.cz

Tereza Kerndlová

Datum narození: 6.10.1986
Místo narození: Brno
Výška: 164 cm
Profese: zpěvačka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

S nohama to umí. Šestkrát se stala mistryní republiky ve stepu. Jednou porazila celou Evropu. Náleží jí i titul Nejkrásnější nohy Česka. Od dvou a půl let jezdila se svým otcem, jazzmanem Láďou Kerndlem, po Evropě. Od osmi s ním vystupovala. Tereza Kerndlová byla členkou kapely Black Milk a jako sólistka vydala čtyři alba. Její přítel René Mayer jí skládá písně.

Nějakou dobu zpívala ve sboru Ivy Bittové. Účinkovala v orchestrech Gustava Broma nebo Felixe Slováčka.  Do toho šest let dabovala seriály. V roce 2000 kývla na nabídku vytvořit dívčí skupinu. V Black Milk vystupovala Tereza Kerndlová s Terezou Černochovou a Helenou Zeťovou. Vydaly spolu dvě alba a získaly Českého slavíka.

Kapela se po pěti letech rozpadla. Každá z dívek se poté vydala vlastní cestou. Kerndlová debutovala s albem Orchidej. Následovaly Have Some Fun, Retro a Schody do nebe. Její singly si na internetu pouští miliony lidí.

V roce 2008 vyhrála celorepublikovou soutěž Eurosong a reprezentovala Česko i v zahraničí. Dvakrát získala Hudební cenu televize Óčko. Byl o ní natočen i díl seriálového dokumentu Nehasit! Hořím!.

Účinkovala v několika televizních pořadech. Tereza Kerndlová se pravidelně účastní charitativních akcí. O šestnáct let starší přítel René Mayer je zároveň jejím manažerem a skladatelem. Žijí spolu téměř deset let. Dítě chce Kerndlová až po třicítce.

 

 

Články o celebritě

Tereza Kerndlová na pláži: Nahá chycena v síti! Tereza Kerndlová na pláži: Nahá chycena v síti! Takový úlovek by asi žádnému rybáři nevadil. Tereza Kerndlová (33) se zamotala do sítí na břehu Středozemního… číst článek
Kerndlová ve Španělsku skončila mezi odpadky Kerndlová ve Španělsku skončila mezi odpadky V bikinách na pláži, ale i kolem ne zrovna vonících kontejnerů. Tereza Kerndlová (32) vystavuje své… číst článek
Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Ve středu 1. října krátce před půlnocí zemřel Karel Gott, který se dožil krásných 80 let. Jako první… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Sheryl Crow
Sheryl Crow
zobrazit profil Pokáč (Jan Pokorný)
Pokáč (Jan Pokorný)
zobrazit profil Jacob Erftemeijer
Jacob Erftemeijer
zobrazit profil Lenka Hrůzová
Lenka Hrůzová
zobrazit profil Kamil Střihavka
Kamil Střihavka
zobrazit profil Céline Dion
Céline Dion
zobrazit profil Jana Rybníčková
Jana Rybníčková
zobrazit profil Jan Nedvěd
Jan Nedvěd