Tereza Černochová

Datum narození: 13. 7. 1983
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Tereza Černochová, dcera bigbeatové a rokenrolové legendy Karla Černocha, se proslavila v kapele Black Milk.

Tereza Černochová studovala Českou zemědělskou univerzitu obor chovatelství. 

TEREZA ČERNOCHOVÁ - ROZHOVOR NAJDETE ZDE>>

Slavnou se stala Tereza Černochová díky účinkování ve skupině Black Milk. V roce 2000 se poprvé potkala se svými budoucími kolegyněmi Helenou Zeťovou a Terezou Kerndlovou na natáčení pro TV Nova. Od dubna 2001 tvořili tříčlennou skupinu. Jejich první album vyšlo v roce 2002 a neslo název Modrej dým.

Ve stejném roce získaly Zlatého slavíka v kategorii Objev roku. O rok později následovalo ještě album Sedmkrát.  V roce 2005 se objevily neshody a  skupina se rozpadla. Tereza Kerndlová i Helena Zeťová začaly pracovat na své sólové kariéře, zatímco Tereza Černochová se stáhla do ústraní.

Kariéra Terezy Černochové se opět rozjela v roce 2007, kdy vydala společně s producentem Romanem Holým své první sólové album Small Monstrosities.

Právě frontman a producent  skupiny J.A.R a Monkey Business Roman Holý stál za jejím znovuobjevením. Terezu přizval do svého hudebního projektu G-Point Hunters, zde si vylepšovala své pěvecké dovednosti. Zpívala také v kapele Takin´Off.

V roce 2021 Tereza Černochová přijala nabídku účastnit se 11. řady soutěže České televize StarDance ...když hvězdy tančí. Jejím partnerem se v ní stal tanečník Dominik Vodička. Vypadli v osmém kole.

O TEREZE ČERNOCHOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Mezi oblíbené zpěváky Terezy Černochové patří např. Stevie Wonder, Michael Jackson, Prince nebo Aretha Franklin.

V roce 2014 Tereza Černochová porodila dceru Lauru.

 

Články o celebritě

Dojemná vzpomínka Terezy Černochové: Takhle ji tatínek Karel Černoch (†64) provedl na maturiťáku! Dojemná vzpomínka Terezy Černochové: Takhle ji tatínek Karel Černoch (†64) provedl na maturiťáku! Každý z nás se někdy v životě setká se ztrátou, která nikdy tak docela nepřebolí. Například předčasn... číst článek
Tereza Ramba vyrazila s dcerou (4 měs.) k moři: Zánět z pobytu na slunci! Tereza Ramba vyrazila s dcerou (4 měs.) k moři: Zánět z pobytu na slunci! Rok se jim podařilo společně udržet volný termín, aby mohla celá rodina, včetně čtyřměsíční dcerky M... číst článek
Vnitřní bolest Černochové: Útěk z reality a pomoc psychiatra Vnitřní bolest Černochové: Útěk z reality a pomoc psychiatra Ačkoli by se mohlo zdát, že má zpěvačka Tereza Černochová (38) to nejhorší za sebou a nyní prožívá š... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Petr Ryšavý
Petr Ryšavý
zobrazit profil Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
zobrazit profil Jana Fabiánová
Jana Fabiánová
zobrazit profil Susan Boyle
Susan Boyle
zobrazit profil Marta Jandová
Marta Jandová