Igor Timko

Igor Timko

Datum narození: 5. 9. 1978
Místo narození: Košice, Slovensko
Profese: zpěvák
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Frontman skupiny No Name Igor Timko si se svou manželkou Silvií nezadá. Jej obletují fanynky a jeho půvabná choť je v obležení pacientů.Takovou sympatickou zubařku aby pohledal.

Zpěvák a kytarista slovenské skupiny No Name Igor Timko je už léta ženatý. Se svou manželkou Silvií si zakládají na skvělém partnerském vztahu. Jsou rodiči dvou dětí. Pro média Igor Timko popsal svou rodinu takto: „Jsme věřící a úplně normální lidé, kteří se snaží žít zásadově. Cítíme se v tom, co děláme jako ryba ve vodě. Jasně, že narodit se jako Robbie Wiliams v Anglii nebo jako Igor Timko v Košicích je rozdíl. Ale taky jsme se mohli narodit v Africe. Je třeba být spokojený s tím, co člověk má. Jedna hláška našeho kamaráda, onkologa, zní: Kdo si neváží toho, co má, nezaslouží si to. A to je absolutní pravda.“

IGOR TIMKO – ŽE BY NEVĚRA?

Slovenská pop-rocková skupina vznikla v srpnu 1996 v Košicích. Jejích členů je šest, z toho čtyři bratři: Igor Timko (zpěv), Ivan Timko (bicí a vokály), nejstarší Roman Timko (sólová kytara, vokály), nejmladší Dušan Timko (kytara). Přímo v den svého založení, konkrétně 26. srpna, uspěli v místní soutěži kapel zvané Košický zlatý poklad ´96.

První album, které skupina vydala, je z roku 1998 a nese název No Name. Ten pravý krok k slávě kapely přišel v roce 2000, a to s albem Počkám si na zázrak (především díky písním Ty a Tvoja sestra a Žily). Následovaly úspěšné desky Oslávme si život, Slová do tmy a Čím to je. Leden 2008 byl ve znamení natáčení nové desky V rovnováhe, která se tvořila ve studiu Propast hudebníka, jednoho z nejslavnějších českých rockerů, frontmana skupiny Olympic Petra Jandy. Fanoušci známé slovenské kapely mají jistě v paměti i další jejich desky: Best of, Nový Album, Love Songs, Akustické či S láskou. V prestižní soutěži získala skupina No Name několik Českých slavíků v kategorii Slavíci bez hranic (v letech 2008 až 2015).

Otec bratří Timkových je muzikant, hrál dvacet let na svatbách a na zábavách. Matka chodila také do hudební školy. Dětem zpívali slovensky i česky.

 

 

Další Zpěváci

zobrazit profil Elis Eliška Mrázová
Elis Eliška Mrázová
zobrazit profil Hana Pecková
Hana Pecková
zobrazit profil Adam Mišík
Adam Mišík
zobrazit profil Keith Flint
Keith Flint
zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený
zobrazit profil Tonya Graves
Tonya Graves
zobrazit profil Katarína Knechtová
Katarína Knechtová
zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)