Iveta Lutovská-Vítová | Celebwiki.cz

Iveta Lutovská-Vítová

Datum narození: 14.5.1983
Místo narození: Třeboň
Profese: modelka, Česká Miss 2009, Miss Model of the World 2007
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iveta Lutovská (po svatbě Iveta Vítová) se nejprve stala Miss Model of the World v roce 2007, o dva roky později pak Českou Miss, což nastartovalo její kariéru modelky a moderátorky.

Od svých čtrnácti let se Iveta Lutovská věnovala modelingu. Vystudovala sice obchodní podnikání a management, věnuje se ale profesi modelky. Podle svých slov by Iveta Lutovská po ukončení kariéry chtěla pracovat v produkční firmě či v PR. Každopádně v srpnu 2012 se stala moderátorkou zpráv na TV Nova.

Iveta Lutovská má za sebou několik soutěží krásy. V roce 2007 vyhrála Miss Model of the World. Už předtím její krása bodovala, když se stala Miss Jižní Čechy a poté finalistkou Miss ČR 2003 (nakonec skončila čtvrtá). Velký úspěch a pozornost jí ale přinesla až konkurenční Česká miss, kterou jako v pořadí pátá vítězka vyhrála v roce 2009. Od té doby se z řadové modelky Ivety Lutovské stala jedna z nejžádanějších v České republice.

Stala se tváří automobilové značky Lancia, elektrospotřebičů Whirlpool či Nadace Adra, ktará pomáhá nemocným v Keni. V televizi se Iveta Lutovská poprvé objevila po svém úspěchu v České miss v květnu 2009 v talkshow Jana Krause Uvolněte se, prosím.

Od září 2011 je Iveta Vítová manželkou podnikatele Jaroslava Víta, jemuž v roce 2013 porodila dceru Anetu. Do té doby byl devět let jejím partnerem devět let obchodník Radovan Hynek z její rodné Třeboně. Iveta Vítová ráda sjíždí řeky, sportuje, cestuje a… nakupuje.

 

Články o celebritě

Škatulata na Nově! Za těhotné Czadernovou a Svobodu přijdou známé tváře! Škatulata na Nově! Za těhotné Czadernovou a Svobodu přijdou známé tváře! Zpravodajství na Nově se zanedlouho otřese v základech. Dvě moderátorky Petra Svoboda (36) a Renata… číst článek
Jak slavily „čarodějnice“ celebrity? Opékaly se buřty, skákalo v pytlích a došlo i na pivo! Jak slavily „čarodějnice“ celebrity? Opékaly se buřty, skákalo v pytlích a došlo i na pivo! Jako každý jiný rok, i tentokrát se 30. dubna pálily v České republice čarodějnice. Tohoto rozkošně… číst článek
Škatulata na Nově! Za těhotné Czadernovou a Svobodu přijdou známé tváře! Škatulata na Nově! Za těhotné Czadernovou a Svobodu přijdou známé tváře! Zpravodajství na Nově se zanedlouho otřese v základech. Dvě moderátorky Petra Svoboda (36) a Renata… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Helena Houdová
Helena Houdová
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Lucia Javorčeková
Lucia Javorčeková
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Veronika Kašáková
Veronika Kašáková