Iveta Lutovská-Vítová | Celebwiki.cz

Iveta Lutovská-Vítová

Datum narození: 14.5.1983
Místo narození: Třeboň
Profese: modelka, Česká Miss 2009, Miss Model of the World 2007
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iveta Lutovská (po svatbě Iveta Vítová) se nejprve stala Miss Model of the World v roce 2007, o dva roky později pak Českou Miss, což nastartovalo její kariéru modelky a moderátorky.

Od svých čtrnácti let se Iveta Lutovská věnovala modelingu. Vystudovala sice obchodní podnikání a management, věnuje se ale profesi modelky. Podle svých slov by Iveta Lutovská po ukončení kariéry chtěla pracovat v produkční firmě či v PR. Každopádně v srpnu 2012 se stala moderátorkou zpráv na TV Nova.

Iveta Lutovská má za sebou několik soutěží krásy. V roce 2007 vyhrála Miss Model of the World. Už předtím její krása bodovala, když se stala Miss Jižní Čechy a poté finalistkou Miss ČR 2003 (nakonec skončila čtvrtá). Velký úspěch a pozornost jí ale přinesla až konkurenční Česká miss, kterou jako v pořadí pátá vítězka vyhrála v roce 2009. Od té doby se z řadové modelky Ivety Lutovské stala jedna z nejžádanějších v České republice.

Stala se tváří automobilové značky Lancia, elektrospotřebičů Whirlpool či Nadace Adra, ktará pomáhá nemocným v Keni. V televizi se Iveta Lutovská poprvé objevila po svém úspěchu v České miss v květnu 2009 v talkshow Jana Krause Uvolněte se, prosím.

Od září 2011 je Iveta Vítová manželkou podnikatele Jaroslava Víta, jemuž v roce 2013 porodila dceru Anetu. Do té doby byl devět let jejím partnerem devět let obchodník Radovan Hynek z její rodné Třeboně. Iveta Vítová ráda sjíždí řeky, sportuje, cestuje a… nakupuje.

 

Články o celebritě

Děti slavných vyrazily do kina: Kohák má stydlína! Děti slavných vyrazily do kina: Kohák má stydlína! Zatímco Jakub Kohák (44) se předvádí, kde se dá, jeho nejmladší syn Wolfgang (3) se zjevně stydí.… číst článek
Sexy zprávařky Novy, ČT a Primy prozradily: Kdo jim vybírá oblečení a kdy musí na váhu! Sexy zprávařky Novy, ČT a Primy prozradily: Kdo jim vybírá oblečení a kdy musí na váhu! Kostýmy jim musí padnout, ale nesmí být vyzývavé. A hlavně si musí hlídat váhu! Moderátorky Iveta… číst článek
ČT, Prima, Nova: Nelítostná nařízení pro moderátorky ČT, Prima, Nova: Nelítostná nařízení pro moderátorky Na obrazovce neuvádí zprávy snad nikdo, kdo by měl nadváhu. Den co den sledujeme perfektně upravené… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Jana Šišková
Jana Šišková
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová