Iveta Lutovská-Vítová | Celebwiki.cz

Iveta Lutovská-Vítová

Datum narození: 14. 5. 1983
Místo narození: Třeboň
Profese: modelka, Česká Miss 2009, Miss Model of the World 2007
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iveta Lutovská (po svatbě Iveta Vítová) se nejprve stala Miss Model of the World v roce 2007, o dva roky později pak Českou Miss, což nastartovalo její kariéru modelky a moderátorky.

Od svých čtrnácti let se Iveta Lutovská věnovala modelingu. Vystudovala sice obchodní podnikání a management, věnuje se ale profesi modelky. Podle svých slov by Iveta Lutovská po ukončení kariéry chtěla pracovat v produkční firmě či v PR. Každopádně v srpnu 2012 se stala moderátorkou zpráv na TV Nova.

Iveta Lutovská má za sebou několik soutěží krásy. V roce 2007 vyhrála Miss Model of the World. Už předtím její krása bodovala, když se stala Miss Jižní Čechy a poté finalistkou Miss ČR 2003 (nakonec skončila čtvrtá). Velký úspěch a pozornost jí ale přinesla až konkurenční Česká miss, kterou jako v pořadí pátá vítězka vyhrála v roce 2009. Od té doby se z řadové modelky Ivety Lutovské stala jedna z nejžádanějších v České republice.

Stala se tváří automobilové značky Lancia, elektrospotřebičů Whirlpool či Nadace Adra, ktará pomáhá nemocným v Keni. V televizi se Iveta Lutovská poprvé objevila po svém úspěchu v České miss v květnu 2009 v talkshow Jana Krause Uvolněte se, prosím.

Od září 2011 je Iveta Vítová manželkou podnikatele Jaroslava Víta, jemuž v roce 2013 porodila dceru Anetu. Do té doby byl devět let jejím partnerem devět let obchodník Radovan Hynek z její rodné Třeboně. Iveta Vítová ráda sjíždí řeky, sportuje, cestuje a… nakupuje.

 

Články o celebritě

Modelka Iveta Vítová překvapila: Tohle je hříšný tanec! Modelka Iveta Vítová překvapila: Tohle je hříšný tanec! Bejby nebude sedět v koutě! Legendární hláška z Hříšného tance se tentokrát netýká Jeniffer Greyové ... číst článek
Protekční spratek Novotný se chlubí geniální dcerou. V pěti letech do školy! Protekční spratek Novotný se chlubí geniální dcerou. V pěti letech do školy! Starosta městské části Praha-Řeporyje Pavel Novotný (38) je sice kontroverzní postavičkou, kterou je... číst článek
Návrat z mateřské se nekoná? Hvězda Novy Renáta Czadernová se bojí o místo! Návrat z mateřské se nekoná? Hvězda Novy Renáta Czadernová se bojí o místo! Sama možná ještě ani netuší, že to bude problém. Podle informací deníku Aha! není jisté, jestli Rená... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Simona Krainová
Simona Krainová
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová