Iveta Lutovská-Vítová | Celebwiki.cz

Iveta Lutovská-Vítová

Datum narození: 14. 5. 1983
Místo narození: Třeboň
Profese: modelka, Česká Miss 2009, Miss Model of the World 2007
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Iveta Lutovská (po svatbě Iveta Vítová) se nejprve stala Miss Model of the World v roce 2007, o dva roky později pak Českou Miss, což nastartovalo její kariéru modelky a moderátorky.

Od svých čtrnácti let se Iveta Lutovská věnovala modelingu. Vystudovala sice obchodní podnikání a management, věnuje se ale profesi modelky. Podle svých slov by Iveta Lutovská po ukončení kariéry chtěla pracovat v produkční firmě či v PR. Každopádně v srpnu 2012 se stala moderátorkou zpráv na TV Nova.

Iveta Lutovská má za sebou několik soutěží krásy. V roce 2007 vyhrála Miss Model of the World. Už předtím její krása bodovala, když se stala Miss Jižní Čechy a poté finalistkou Miss ČR 2003 (nakonec skončila čtvrtá). Velký úspěch a pozornost jí ale přinesla až konkurenční Česká miss, kterou jako v pořadí pátá vítězka vyhrála v roce 2009. Od té doby se z řadové modelky Ivety Lutovské stala jedna z nejžádanějších v České republice.

Stala se tváří automobilové značky Lancia, elektrospotřebičů Whirlpool či Nadace Adra, ktará pomáhá nemocným v Keni. V televizi se Iveta Lutovská poprvé objevila po svém úspěchu v České miss v květnu 2009 v talkshow Jana Krause Uvolněte se, prosím.

Od září 2011 je Iveta Vítová manželkou podnikatele Jaroslava Víta, jemuž v roce 2013 porodila dceru Anetu. Do té doby byl devět let jejím partnerem devět let obchodník Radovan Hynek z její rodné Třeboně. Iveta Vítová ráda sjíždí řeky, sportuje, cestuje a… nakupuje.

 

Články o celebritě

Moderátor Novy Petr Suchoň: Ženu jsem sbalil na chlupy! Moderátor Novy Petr Suchoň: Ženu jsem sbalil na chlupy! Na TV Nova ho můžeme vídat už dvanáct let – nejdřív jako sporťáka, dnes už jako moderátora Televizní... číst článek
Té že je 71 let? Sporťák z ČT Bernatský překvapil neskutečně vypadající maminkou Té že je 71 let? Sporťák z ČT Bernatský překvapil neskutečně vypadající maminkou Už deset let žije maminka sportovního komentátora Vojtěcha Bernatského (45) Marie Šrámková (71) ve Š... číst článek
Modelka Iveta Vítová překvapila: Tohle je hříšný tanec! Modelka Iveta Vítová překvapila: Tohle je hříšný tanec! Bejby nebude sedět v koutě! Legendární hláška z Hříšného tance se tentokrát netýká Jeniffer Greyové ... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Dee Ocleppo
Dee Ocleppo
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Kateřina Kasanová
Kateřina Kasanová
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima