Helena Dytrtová | Celebwiki.cz

Helena Dytrtová

Datum narození: 12. 1. 1962
Místo narození: Jablonné nad Orlicí
Profese: herečka, zpěvačka, dabérka, režisérka dabingu

Související celebrity

Životopis

Helena Dytrtová je známá univerzální umělkyně. Lidé ji znají jako herečku, zpěvačku a dabérku. Jejím partnerem byl herec Pavel Trávníček, s nímž má syna Pavla.

Po maturitě na pedagogické škole Helena Dytrtová učila v mateřské škole, hrála na housle a vystupovala s taneční skupinou Metronom. Po úspěchu v soutěži Mladá píseň Jihlava přešla do Prahy, kde na konzervatoři studovala zpěv. Hrála s kapelou Tutti. Tehdy se zamilovala do herce Pavla Trávníčka, s nímž má syna. Jejich vztah ale nevydžel.

HELENA DYTRTOVÁ - TRÁVNIČEK ODEŠEL K ŽELENSKÉ

K herectví měla blízko od dětství. Její otec založil ochotnický spolek, v němž hrála i její matka. Jako malá si Helena Dytrtová ráda hrála na televizní hlasatelku. Chodila také do dětského pěveckého sboru, ale také se věnovala atletice a lyžování.

Během své profesionální kariéry se Helena Dytrtová předvedla např. v muzikálech Láska je láska, Obraz Doriana Graye nebo v Elixíru života. Objevila se i v seriálu Kriminálka Anděl.

Helena Dytrtová se stala nejen uznávanou dabérkou, ale také upravuje dialogy a režíruje. Její hlas můžeme slyšet mj. v dramatu Nebezpečná posedlost, v americkém animovaném snímku Lovecká sezóna, ve francouzském thrilleru Spiklenci nebo v seriálech Dr. House, Ally McBealová, Pohotovost či Sezame, otevři se.

O HELENĚ DYTRTOVÉ ČTĚTE ZDE>> 

Z prvního manželství má Helena Dytrtová dceru Pavlínu. Jejím partnerem byl poté herec Pavel Trávníček, s nímž má syna Pavla, o něhož otec údajně nejevil zájem. Ten se postavil před kameru jako rozverný klučina v reklamě na kečup. Dcera z druhého manželství Helena Němcová si zahrála v nekonečném seriálu Ulice.

 

Články o celebritě

Nemanželský syn Trávníčka chce být Muž roku: Kečupák šel do trenek!  Nemanželský syn Trávníčka chce být Muž roku: Kečupák šel do trenek! I když má postavu bez svalů a je bílý jako stěna, přihlásil se do soutěže Muž roku. Nemanželský syn ... číst článek
Nemanželský syn Trávníčka alias Kečupák: Svlékl se kvůli soutěži! Má šanci? Nemanželský syn Trávníčka alias Kečupák: Svlékl se kvůli soutěži! Má šanci? I když má postavu bez svalů a je bílý jako stěna, přihlásil se do soutěže Muž roku. Syn známého herc... číst článek
Syn Trávníčka znovu v akci: Kečupír z reklamy si zahrál v Ordinaci Syn Trávníčka znovu v akci: Kečupír z reklamy si zahrál v Ordinaci Nemanželský syn Pavla Trávníčka (67) Pavel Dytrt (26) se už jako malý zrzavý kluk proslavil coby »ke... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Tim Robbins
Tim Robbins
zobrazit profil Paweł  Deląg
Paweł Deląg
zobrazit profil Petr Vágner
Petr Vágner
zobrazit profil Boris Rösner
Boris Rösner
zobrazit profil Martin Preiss
Martin Preiss
zobrazit profil Jiří Adamíra
Jiří Adamíra
zobrazit profil Jaromír Dulava
Jaromír Dulava
zobrazit profil Pavel Kikinčuk
Pavel Kikinčuk