Ester Berdych Sátorová | Celebwiki.cz

Ester Berdych Sátorová

Datum narození: 11.11.1992
Míry: 84-60-89
Výška: 177 cm
Profese: modelka, tenistka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Ester Berdych Sátorová je známá nejen z přehlídkových mol, ale i z tenisových kurtů - jako fanynka, přítelkyně a nakonec i manželka Tomáše Berdycha.

Modeling dělám už od raného mládí,“ řekla kdysi o osbě Ester Sátorová. Ve 13 letech nafotila vyzývavé sexy fotky a od té doby zavítala jako žádaná modelka téměř do všech koutů světa. Není divu, když se může pochlubit dokonalými křivkami.

O ESTER BERDYCH SÁTOROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Atraktivní Ester Sátorová se o zákazky přetahovala s takovými ikonami módních mol, jako je Miss World 2006 Taťána Kuchařová.

V roce 2011 se Ester Sátorové podařilo ulovit českou tenisovou star Tomáše Berdycha a nahradila tak jeho bývalou přítelkyni, tenistku Lucii Šafářovou.

Od té doby začala být Ester Sátorové vidět téměř na všech tenisových turnajích, jichž se Tomáš Berdych zúčastnil. V roce 2015 se v Monaku vzali.

 

Články o celebritě

Berdych po prohře zveřejnil urážky, míří i na Ester: Jsi č***k a ona zlatokopka! Berdych po prohře zveřejnil urážky, míří i na Ester: Jsi č***k a ona zlatokopka! Byl zklamaný z první letošní porážky, ale ještě více ho srazily nenávistné útoky přes sociální síť.… číst článek
Celebrity na síti: Dana Morávková jako modelka, Daniela Peštová bez make-upu Celebrity na síti: Dana Morávková jako modelka, Daniela Peštová bez make-upu Facebook, Instagram, Twitter... Kdo na nějaké z těchto sociálních sítí nemá účet, jako by nebyl.… číst článek
Takhle Berdych léčí bolavá záda: Svůdná Ester ho unesla do ráje! Takhle Berdych léčí bolavá záda: Svůdná Ester ho unesla do ráje! Dost bylo experimentů! Na kurtech Tomáš Berdych (32) poslední dobou prováděl hokusy pokusy, ale při… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Kateřina Průšová
Kateřina Průšová
zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Andrea Kalousová
Andrea Kalousová
zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Michaela Kociánová
Michaela Kociánová