Ester Berdych Sátorová | Celebwiki.cz

Ester Berdych Sátorová

Datum narození: 11.11.1992
Míry: 84-60-89
Výška: 177 cm
Profese: modelka, tenistka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Ester Berdych Sátorová je známá nejen z přehlídkových mol, ale i z tenisových kurtů - jako fanynka, přítelkyně a nakonec i manželka Tomáše Berdycha.

Modeling dělám už od raného mládí,“ řekla kdysi o osbě Ester Sátorová. Ve 13 letech nafotila vyzývavé sexy fotky a od té doby zavítala jako žádaná modelka téměř do všech koutů světa. Není divu, když se může pochlubit dokonalými křivkami.

O ESTER BERDYCH SÁTOROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Atraktivní Ester Sátorová se o zákazky přetahovala s takovými ikonami módních mol, jako je Miss World 2006 Taťána Kuchařová.

V roce 2011 se Ester Sátorové podařilo ulovit českou tenisovou star Tomáše Berdycha a nahradila tak jeho bývalou přítelkyni, tenistku Lucii Šafářovou.

Od té doby začala být Ester Sátorové vidět téměř na všech tenisových turnajích, jichž se Tomáš Berdych zúčastnil. V roce 2015 se v Monaku vzali.

 

Články o celebritě

Bál se s manželkou o život! Tenista Berdych prozradil nejděsivější zážitek Bál se s manželkou o život! Tenista Berdych prozradil nejděsivější zážitek Myslel si, že jsou to jeho poslední okamžiky v životě. Tenista Tomáš Berdych prozradil, kdy se nejvíce… číst článek
Oklamal Ester přímo u oltáře! Tenista Berdych prozradil manželské tajemství Oklamal Ester přímo u oltáře! Tenista Berdych prozradil manželské tajemství Před třemi roky udělal velký životní krok. Tenista Tomáš Berdych si doma v Monaku vzal modelku Ester… číst článek
Manželka tenisty Tomáše Berdycha přiznala: Zranění manžela utužilo náš vztah! Manželka tenisty Tomáše Berdycha přiznala: Zranění manžela utužilo náš vztah! Půvabná manželka tenisty Tomáše Berdych Ester si užívá stálé přítomnosti svého muže, který kvůli… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Lisa Snowdon
Lisa Snowdon
zobrazit profil Zina Šťovíčková
Zina Šťovíčková
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko
zobrazit profil Veronika Fasterová
Veronika Fasterová
zobrazit profil Martina Patačová
Martina Patačová
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson