Ester Berdych Sátorová | Celebwiki.cz

Ester Berdych Sátorová

Datum narození: 11.11.1992
Míry: 84-60-89
Výška: 177 cm
Profese: modelka, tenistka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Ester Berdych Sátorová je známá nejen z přehlídkových mol, ale i z tenisových kurtů - jako fanynka, přítelkyně a nakonec i manželka Tomáše Berdycha.

Modeling dělám už od raného mládí,“ řekla kdysi o osbě Ester Sátorová. Ve 13 letech nafotila vyzývavé sexy fotky a od té doby zavítala jako žádaná modelka téměř do všech koutů světa. Není divu, když se může pochlubit dokonalými křivkami.

O ESTER BERDYCH SÁTOROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Atraktivní Ester Sátorová se o zákazky přetahovala s takovými ikonami módních mol, jako je Miss World 2006 Taťána Kuchařová.

V roce 2011 se Ester Sátorové podařilo ulovit českou tenisovou star Tomáše Berdycha a nahradila tak jeho bývalou přítelkyni, tenistku Lucii Šafářovou.

Od té doby začala být Ester Sátorové vidět téměř na všech tenisových turnajích, jichž se Tomáš Berdych zúčastnil. V roce 2015 se v Monaku vzali.

 

Články o celebritě

Oklamal Ester přímo u oltáře! Tenista Berdych prozradil manželské tajemství Oklamal Ester přímo u oltáře! Tenista Berdych prozradil manželské tajemství Před třemi roky udělal velký životní krok. Tenista Tomáš Berdych si doma v Monaku vzal modelku Ester… číst článek
Manželka tenisty Tomáše Berdycha přiznala: Zranění manžela utužilo náš vztah! Manželka tenisty Tomáše Berdycha přiznala: Zranění manžela utužilo náš vztah! Půvabná manželka tenisty Tomáše Berdych Ester si užívá stálé přítomnosti svého muže, který kvůli… číst článek
Berdych po prohře zveřejnil urážky, míří i na Ester: Jsi č***k a ona zlatokopka! Berdych po prohře zveřejnil urážky, míří i na Ester: Jsi č***k a ona zlatokopka! Byl zklamaný z první letošní porážky, ale ještě více ho srazily nenávistné útoky přes sociální síť.… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská