Celeste Buckingham | Celebwiki.cz

Celeste Buckingham

Datum narození: 3.5.1995
Místo narození: Curych, Švýcarsko
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, skladatelka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a skladatelka Celeste Buckingham, talentovaná Slovenka studující v americkém Nashvillu, začala dobývat svět už v osmnácti.

Celeste Rizvana Buckingham, známá jako Celeste Buckingham, studovala Belmontskou univerzitu v americkém Nashville ve státě Tennessee. Narodila se ve švýcarském Curychu ve švýcarsko-americké rodině. Do tří let žila na Aljašce, potom se jeji rodina přestěhovala na Slovensko, kde vyrůstala a začala svoji hudební karieru.

CELESTE BUCKINGHAM MEZI NAHÁČI

Písničky začala Celeste Buckingham psát písničky ve dvanácti letech. Úspěšný singl Blue Guitar je jedna z jejich prvních písní. Debutové album Don´t Look Back obsahuje rané hity jako Nobody Knows a její velký hit Run Run Run, který se stal jedním nejhranějších v radiích na Slovensku, ale i u nás. Často se hraje i v radiích na celém světě.

Druhé album Where I belong, obsahující hit I was wrong, vydala Celeste Buckingham se slovenským raperem Majkem Spiritem. Dále má na svém kontě rockovy singl Never Be You, duet Gone s mladší sestrou a skladatelkou Carmen Buckingham a úspěšný popový hit Crushin´ My Fairytale.

Když bylo Celeste Buckingham patnáct, matka ji přihlásila do druhé série soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se dostala do finále.

O CELESTE BUCKINGHAM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2012 byla nominována na cenu MTV EMA. V roce 2013 získala tři ocenění, dvě ceny radií za nejhranější skladbu a za nejlepší popovou ženskou umělkyni roku a tři prestižní ceny, které byly předány v TV přenosu. V roce 2014 byla porotkyní X Faktoru spolu s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, Sisou Sklovskou a Oto Klempířem.

Celeste Buckingham chodila se zpěvákem Matějem Vávrou. Posléze její srdce získal DJ Bruno Malík. Dalším jejím partnerem se stal Aleš Mlátilík, ředitel slevového portálu. Ani tento vztah nevyšel, v květnu 2019 oznámili rozchod.

 

Články o celebritě

Konec velké lásky! Celeste Buckinghamová se rozešla se starším přítelem! Kvůli čemu? Konec velké lásky! Celeste Buckinghamová se rozešla se starším přítelem! Kvůli čemu? Zpěvačka Celeste Buckinghamová (24) se v posledních několika měsících ukazovala na veřejnosti po… číst článek
Celeste Buckinghamová pod palbou kritiky: Fanoušci odsuzují její postavu! Celeste Buckinghamová pod palbou kritiky: Fanoušci odsuzují její postavu! Krásná zpěvačka Celeste Buckinghamová (23) se poslední dobou, jak se říká, „spravila“, a od té doby… číst článek
Tají Celeste Buckinghamová těhotenství? Předvedla bříško, pak promluvila! Tají Celeste Buckinghamová těhotenství? Předvedla bříško, pak promluvila! Krásná zpěvačka Celeste Buckinghamová (23) se v minulosti několikrát vyjádřila, že jejím snem je… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michael Jackson
Michael Jackson
zobrazit profil Petr Sovič
Petr Sovič
zobrazit profil Freddie Mercury
Freddie Mercury
zobrazit profil Jana Fabiánová
Jana Fabiánová
zobrazit profil Dominika  Hašková
Dominika Hašková
zobrazit profil Jaromír Mayer
Jaromír Mayer
zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Dara Rolins
Dara Rolins