Celeste Buckingham | Celebwiki.cz

Celeste Buckingham

Datum narození: 3. 5. 1995
Místo narození: Curych, Švýcarsko
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, skladatelka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a skladatelka Celeste Buckingham, talentovaná Slovenka studující v americkém Nashvillu, začala dobývat svět už v osmnácti.

Celeste Rizvana Buckingham, známá jako Celeste Buckingham, studovala Belmontskou univerzitu v americkém Nashville ve státě Tennessee. Narodila se ve švýcarském Curychu ve švýcarsko-americké rodině. Do tří let žila na Aljašce, potom se jeji rodina přestěhovala na Slovensko, kde vyrůstala a začala svoji hudební karieru.

CELESTE BUCKINGHAM MEZI NAHÁČI

Písničky začala Celeste Buckingham psát písničky ve dvanácti letech. Úspěšný singl Blue Guitar je jedna z jejich prvních písní. Debutové album Don´t Look Back obsahuje rané hity jako Nobody Knows a její velký hit Run Run Run, který se stal jedním nejhranějších v radiích na Slovensku, ale i u nás. Často se hraje i v radiích na celém světě.

Druhé album Where I belong, obsahující hit I was wrong, vydala Celeste Buckingham se slovenským raperem Majkem Spiritem. Dále má na svém kontě rockovy singl Never Be You, duet Gone s mladší sestrou a skladatelkou Carmen Buckingham a úspěšný popový hit Crushin´ My Fairytale.

Když bylo Celeste Buckingham patnáct, matka ji přihlásila do druhé série soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se dostala do finále.

O CELESTE BUCKINGHAM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2012 byla nominována na cenu MTV EMA. V roce 2013 získala tři ocenění, dvě ceny radií za nejhranější skladbu a za nejlepší popovou ženskou umělkyni roku a tři prestižní ceny, které byly předány v TV přenosu. V roce 2014 byla porotkyní X Faktoru spolu s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, Sisou Sklovskou a Oto Klempířem.

Celeste Buckingham chodila se zpěvákem Matějem Vávrou. Posléze její srdce získal DJ Bruno Malík. Dalším jejím partnerem se stal Aleš Mlátilík, ředitel slevového portálu. Ani tento vztah nevyšel, v květnu 2019 oznámili rozchod.

 

Články o celebritě

SuperStar si nedělní zlato nevyzpívala! Předjel ji Mišík na kole SuperStar si nedělní zlato nevyzpívala! Předjel ji Mišík na kole Nedělní večer na českých obrazovkách patřil tuzemským filmům. Přestože se pěvecká soutěž SuperStar d... číst článek
Zase single: Celeste Buckingham představila nového přítele a hned se s ním rozešla! Zase single: Celeste Buckingham představila nového přítele a hned se s ním rozešla! Mladá zpěvačka Celeste Buckingham (24) je opět sama. S bubeníkem ze slovenské kapely Lavagance Rober... číst článek
Módní policie s Inou T. z českých plesů: Totální omyl, kněžka chaosu i dámy hodné následování Módní policie s Inou T. z českých plesů: Totální omyl, kněžka chaosu i dámy hodné následování Plesová sezóna je úspěšně za námi a byla bohatá jak na inspirativní róby, tak na totální módní přešl... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Zorka Kohoutová
Zorka Kohoutová
zobrazit profil Simona Hégerová
Simona Hégerová
zobrazit profil Marie Křížová
Marie Křížová
zobrazit profil Mariah Carey
Mariah Carey
zobrazit profil Dasha (Dagmar Sobková)
Dasha (Dagmar Sobková)