Celeste Buckingham | Celebwiki.cz

Celeste Buckingham

Datum narození: 3.5.1995
Místo narození: Curych, Švýcarsko
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, skladatelka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a skladatelka Celeste Buckingham, talentovaná Slovenka studující v americkém Nashvillu, začala dobývat svět už v osmnácti.

Celeste Rizvana Buckingham, známá jako Celeste Buckingham, studovala Belmontskou univerzitu v americkém Nashville ve státě Tennessee. Narodila se ve švýcarském Curychu ve švýcarsko-americké rodině. Do tří let žila na Aljašce, potom se jeji rodina přestěhovala na Slovensko, kde vyrůstala a začala svoji hudební karieru.

CELESTE BUCKINGHAM MEZI NAHÁČI

Písničky začala Celeste Buckingham psát písničky ve dvanácti letech. Úspěšný singl Blue Guitar je jedna z jejich prvních písní. Debutové album Don´t Look Back obsahuje rané hity jako Nobody Knows a její velký hit Run Run Run, který se stal jedním nejhranějších v radiích na Slovensku, ale i u nás. Často se hraje i v radiích na celém světě.

Druhé album Where I belong, obsahující hit I was wrong, vydala Celeste Buckingham se slovenským raperem Majkem Spiritem. Dále má na svém kontě rockovy singl Never Be You, duet Gone s mladší sestrou a skladatelkou Carmen Buckingham a úspěšný popový hit Crushin´ My Fairytale.

Když bylo Celeste Buckingham patnáct, matka ji přihlásila do druhé série soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se dostala do finále.

O CELESTE BUCKINGHAM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2012 byla nominována na cenu MTV EMA. V roce 2013 získala tři ocenění, dvě ceny radií za nejhranější skladbu a za nejlepší popovou ženskou umělkyni roku a tři prestižní ceny, které byly předány v TV přenosu. V roce 2014 byla porotkyní X Faktoru spolu s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, Sisou Sklovskou a Oto Klempířem.

Celeste Buckingham chodila se zpěvákem Matějem Vávrou. Posléze její srdce získal DJ Bruno Malík. Dalším jejím partnerem se stal Aleš Mlátilík, ředitel slevového portálu. Ani tento vztah nevyšel, v květnu 2019 oznámili rozchod.

 

Články o celebritě

Radikální změna Celeste Buckinghamové po rozchodu! Je za tím nový muž? Radikální změna Celeste Buckinghamové po rozchodu! Je za tím nový muž? Zpěvačka Celeste Buckinghamová (24) má za sebou po ročním vztahu bolestivý rozchod se slovenským… číst článek
Novopečená máma Ewa Farna: Zmatky s fotkami i záplavy gratulací od hvězd! Novopečená máma Ewa Farna: Zmatky s fotkami i záplavy gratulací od hvězd! Poté, co se ve čtvrtek Ewa Farna (25) na svých sociálních sítích pochlubila, že na svět přivedla… číst článek
Celeste Buckinghamová po rozchodu se starším přítelem: Potřebuji pauzu a být sama! Celeste Buckinghamová po rozchodu se starším přítelem: Potřebuji pauzu a být sama! Slovenská zpěvačka Celeste Buckinghamová (24) má za sebou po roce randění čerstvý rozchod s ředitelem… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Dasha (Dagmar Sobková)
Dasha (Dagmar Sobková)
zobrazit profil Vladimír 518
Vladimír 518
zobrazit profil Tena Elefteriadu
Tena Elefteriadu
zobrazit profil Tomáš Ortel
Tomáš Ortel
zobrazit profil John Lennon
John Lennon
zobrazit profil Chad Kroeger
Chad Kroeger
zobrazit profil Sting (Gordon M. T. Sumner)
Sting (Gordon M. T. Sumner)
zobrazit profil Štefan Margita
Štefan Margita