Celeste Buckingham | Celebwiki.cz

Celeste Buckingham

Datum narození: 3.5.1995
Místo narození: Curych, Švýcarsko
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, skladatelka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a skladatelka Celeste Buckingham, talentovaná Slovenka studující v americkém Nashvillu, začala dobývat svět už v osmnácti.

Celeste Rizvana Buckingham, známá jako Celeste Buckingham, studovala Belmontskou univerzitu v americkém Nashville ve státě Tennessee. Narodila se ve švýcarském Curychu ve švýcarsko-americké rodině. Do tří let žila na Aljašce, potom se jeji rodina přestěhovala na Slovensko, kde vyrůstala a začala svoji hudební karieru.

CELESTE BUCKINGHAM MEZI NAHÁČI

Písničky začala Celeste Buckingham psát písničky ve dvanácti letech. Úspěšný singl Blue Guitar je jedna z jejich prvních písní. Debutové album Don´t Look Back obsahuje rané hity jako Nobody Knows a její velký hit Run Run Run, který se stal jedním nejhranějších v radiích na Slovensku, ale i u nás. Často se hraje i v radiích na celém světě.

Druhé album Where I belong, obsahující hit I was wrong, vydala Celeste Buckingham se slovenským raperem Majkem Spiritem. Dále má na svém kontě rockovy singl Never Be You, duet Gone s mladší sestrou a skladatelkou Carmen Buckingham a úspěšný popový hit Crushin´ My Fairytale.

Když bylo Celeste Buckingham patnáct, matka ji přihlásila do druhé série soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se dostala do finále.

O CELESTE BUCKINGHAM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2012 byla nominována na cenu MTV EMA. V roce 2013 získala tři ocenění, dvě ceny radií za nejhranější skladbu a za nejlepší popovou ženskou umělkyni roku a tři prestižní ceny, které byly předány v TV přenosu. V roce 2014 byla porotkyní X Faktoru spolu s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, Sisou Sklovskou a Oto Klempířem.

Celeste Buckingham chodila se zpěvákem Matějem Vávrou. Posléze její srdce získal DJ Bruno Malík. Dalším jejím partnerem se stal Aleš Mlátilík, ředitel slevového portálu. Ani tento vztah nevyšel, v květnu 2019 oznámili rozchod.

 

Články o celebritě

Klenoty za skoro 4 mega! Kráska Švantnerová se vyfikla na Ples jako Brno  Klenoty za skoro 4 mega! Kráska Švantnerová se vyfikla na Ples jako Brno Když už se šla blýsknout mezi brněnskou smetánku na největší společenskou událost na jižní Moravě,… číst článek
Celeste Buckinghamová už není single! Podnikatele vyměnila za muzikanta Celeste Buckinghamová už není single! Podnikatele vyměnila za muzikanta Mladá zpěvačka Celeste Buckinghamová (24) před nějakým časem radikálně změnila image a spekulovalo… číst článek
Radikální změna Celeste Buckinghamové po rozchodu! Je za tím nový muž? Radikální změna Celeste Buckinghamové po rozchodu! Je za tím nový muž? Zpěvačka Celeste Buckinghamová (24) má za sebou po ročním vztahu bolestivý rozchod se slovenským… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková
zobrazit profil Heidi Janků
Heidi Janků
zobrazit profil Marcela Březinová
Marcela Březinová
zobrazit profil Miroslav Žbirka
Miroslav Žbirka
zobrazit profil Elis Eliška Mrázová
Elis Eliška Mrázová
zobrazit profil Jakub Smolík
Jakub Smolík
zobrazit profil Karel Kryl
Karel Kryl
zobrazit profil Šárka Hrbáčková
Šárka Hrbáčková