Celeste Buckingham | Celebwiki.cz

Celeste Buckingham

Datum narození: 3. 5. 1995
Místo narození: Curych, Švýcarsko
Výška: 162 cm
Profese: zpěvačka, skladatelka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka a skladatelka Celeste Buckingham, talentovaná Slovenka studující v americkém Nashvillu, začala dobývat svět už v osmnácti.

Celeste Rizvana Buckingham, známá jako Celeste Buckingham, studovala Belmontskou univerzitu v americkém Nashville ve státě Tennessee. Narodila se ve švýcarském Curychu ve švýcarsko-americké rodině. Do tří let žila na Aljašce, potom se jeji rodina přestěhovala na Slovensko, kde vyrůstala a začala svoji hudební karieru.

CELESTE BUCKINGHAM MEZI NAHÁČI

Písničky začala Celeste Buckingham psát písničky ve dvanácti letech. Úspěšný singl Blue Guitar je jedna z jejich prvních písní. Debutové album Don´t Look Back obsahuje rané hity jako Nobody Knows a její velký hit Run Run Run, který se stal jedním nejhranějších v radiích na Slovensku, ale i u nás. Často se hraje i v radiích na celém světě.

Druhé album Where I belong, obsahující hit I was wrong, vydala Celeste Buckingham se slovenským raperem Majkem Spiritem. Dále má na svém kontě rockovy singl Never Be You, duet Gone s mladší sestrou a skladatelkou Carmen Buckingham a úspěšný popový hit Crushin´ My Fairytale.

Když bylo Celeste Buckingham patnáct, matka ji přihlásila do druhé série soutěže Česko Slovenská SuperStar, kde se dostala do finále.

O CELESTE BUCKINGHAM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2012 byla nominována na cenu MTV EMA. V roce 2013 získala tři ocenění, dvě ceny radií za nejhranější skladbu a za nejlepší popovou ženskou umělkyni roku a tři prestižní ceny, které byly předány v TV přenosu. V roce 2014 byla porotkyní X Faktoru spolu s Ondřejem Gregorem Brzobohatým, Sisou Sklovskou a Oto Klempířem.

Celeste Buckingham chodila se zpěvákem Matějem Vávrou. Posléze její srdce získal DJ Bruno Malík. Dalším jejím partnerem se stal Aleš Mlátilík, ředitel slevového portálu. Ani tento vztah nevyšel, v květnu 2019 oznámili rozchod.

 

Články o celebritě

Nafrněná Verešová? Takhle zareagovala na nabídku snů! Nafrněná Verešová? Takhle zareagovala na nabídku snů! Andrea Verešová (39) dostala nabídku na účinkování v nové zábavné show Zlatá maska. Tvůrci modelce n... číst článek
Takhle bydlí Celeste Buckingham: Unikátní mezonetový ráj v duchu orientu! Takhle bydlí Celeste Buckingham: Unikátní mezonetový ráj v duchu orientu! Svůj byt si slovenská zpěvačka Celeste Buckingham (24) zařídila dle svých představ. Jelikož jí v žil... číst článek
Klenoty za skoro 4 mega! Kráska Švantnerová se vyfikla na Ples jako Brno  Klenoty za skoro 4 mega! Kráska Švantnerová se vyfikla na Ples jako Brno Když už se šla blýsknout mezi brněnskou smetánku na největší společenskou událost na jižní Moravě, n... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Simona Hégerová
Simona Hégerová
zobrazit profil Gabriela Gunčíková
Gabriela Gunčíková
zobrazit profil Iva Bittová
Iva Bittová
zobrazit profil Josef Vágner
Josef Vágner
zobrazit profil Aneta Langerová
Aneta Langerová
zobrazit profil Bohuš Matuš
Bohuš Matuš
zobrazit profil Dorota Barová
Dorota Barová
zobrazit profil Tamara Klusová
Tamara Klusová