Ladislav Vízek | Celebwiki.cz

Ladislav Vízek

Datum narození: 22. 1. 1955
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou
Váha: 75 kg
Výška: 176 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Legendární fotbalový kanonýr a olympijský vítěz Ladislav Vízek si na stará kolena našel o 24 let mladší milenku. Rozvádět se nehodlá.

Životní vášní Ladislava Vízka je fotbal. Devět let v něm reprezentoval Československo (1977 až 1986, odehrál 55 utkání, v nichž dal 13 branek). V roce 1980 ovládl olympiádu a přivezl z Moskvy zlato. Na mistrovství Evropy téhož roku skončil třetí. Dva roky poté hájil národní barvy na mistrovství světa.

Za Duklu Praha odkopal Ladislav Vízek 321 zápasů a vyhrál s ní tři prvoligové tituly. Dva roky brázdil hřiště francouzského týmu AC Le Havre. Se 115 brankami patří neodmyslitelně do Klubu ligových kanonýrů.

Po konci kariéry sestoupil Ladislav Vízek do nižších soutěží, registrovaný je v klubu SK Černolice. Stal se fotbalovým komentátorem a bavičem.

V březnu 2020 byl Ladislav Vízek pozotivně testováná na COVID 19.

S manželkou, s níž se sice nerozvedl, ale nežijí spolu, má syna a dceru Pavlínu (ta se provdala za bývalého fotbalového záložníka, reprezentanta a manažera české fotbalové reprezentace Vladimíra Šmicera). Ve svých 57 letech si Ladislav Vízek našel o 24 let mladší přítelkyni Simonou, s níž vychovává dceru Viktorii (narozena 2012).

 

Články o celebritě

Pelta o Jablonci: Vysoké ambice a vyschlá kasa. Rada? Mám rád cvoky Pelta o Jablonci: Vysoké ambice a vyschlá kasa. Rada? Mám rád cvoky I ve složitém období, kdy je celý český fotbal zastavený pandemií koronaviru, si zkušený funkcionář ... číst článek
Berbr: Nejmocnější? Že se mě bojí, je trochu správně. Dal bych se na dvojku Berbr: Nejmocnější? Že se mě bojí, je trochu správně. Dal bych se na dvojku Tři roky už podle deníku Sport vládne českému fotbalu kontroverzní místopředseda asociace Roman Berb... číst článek
Berbr ven? Kdy, když ne teď! Prohrané soudy potvrzují jeho zlovůli Berbr ven? Kdy, když ne teď! Prohrané soudy potvrzují jeho zlovůli Je to jako úřední razítko na to, co všichni lidé znalí poměrů v českém fotbale věděli. Když Městský ... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Libor Kašík
Libor Kašík
zobrazit profil Lukáš Helešic
Lukáš Helešic
zobrazit profil Kristýna Plíšková
Kristýna Plíšková
zobrazit profil Lukáš Kašpar
Lukáš Kašpar
zobrazit profil Robert Kousal
Robert Kousal
zobrazit profil Tomáš  Vincour
Tomáš Vincour
zobrazit profil Jiří Vašíček
Jiří Vašíček
zobrazit profil Jakub Voráček
Jakub Voráček