Ladislav Vízek | Celebwiki.cz

Ladislav Vízek

Datum narození: 22.1.1955
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou
Váha: 75 kg
Výška: 176 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Legendární fotbalový kanonýr a olympijský vítěz Ladislav Vízek si na stará kolena našel o 24 let mladší milenku. Rozvádět se nehodlá.

Životní vášní Ladislava Vízka je fotbal. Devět let v něm reprezentoval Československo (1977 až 1986, odehrál 55 utkání, v nichž dal 13 branek). V roce 1980 ovládl olympiádu a přivezl z Moskvy zlato. Na mistrovství Evropy téhož roku skončil třetí. Dva roky poté hájil národní barvy na mistrovství světa.

Za Duklu Praha odkopal Ladislav Vízek 321 zápasů a vyhrál s ní tři prvoligové tituly. Dva roky brázdil hřiště francouzského týmu AC Le Havre. Se 115 brankami patří neodmyslitelně do Klubu ligových kanonýrů.

Po konci kariéry sestoupil Ladislav Vízek do nižších soutěží, registrovaný je v klubu SK Černolice. Stal se fotbalovým komentátorem a bavičem.

S manželkou, s níž se sice nerozvedl, ale nežijí spolu, má syna a dceru Pavlínu (ta se provdala za bývalého fotbalového záložníka, reprezentanta a manažera české fotbalové reprezentace Vladimíra Šmicera). Ve svých 57 letech si Ladislav Vízek našel o 24 let mladší přítelkyni Simonou, s níž vychovává dceru Viktorii (narozena 2012).

 

Články o celebritě

Kdyby měl Ščasný koule, tak by odstoupil. Klub si s fanoušky zahrává Kdyby měl Ščasný koule, tak by odstoupil. Klub si s fanoušky zahrává Nechtělo se mi věřit titulkům v novinách, že Rosický se Ščasným zůstávají. Prý budou mít nyní zodpovědnost.… číst článek
Vízek o svatbě v Dubaji: Ani mě moc nestála! Dorazil i bývalý ligový boss Vízek o svatbě v Dubaji: Ani mě moc nestála! Dorazil i bývalý ligový boss Tuctová veselka v zimním Česku? Kdepak, fotbalový glosátor Ladislav Vízek si vybral příjemnější kulisy.… číst článek
Láďa Vízek se ženil v Dubaji: Svatba mezi mrakodrapy Láďa Vízek se ženil v Dubaji: Svatba mezi mrakodrapy Dva roky se na ten krok připravoval. Jak si svou Simonku (39) vezme u sebe na zahradě... Jenže nakonec… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Karel Piták
Karel Piták
zobrazit profil Kateřina  Elhotová
Kateřina Elhotová
zobrazit profil Andrej Nestrašil
Andrej Nestrašil
zobrazit profil Pavel Francouz
Pavel Francouz
zobrazit profil Patrik Gedeon
Patrik Gedeon
zobrazit profil Lucie Švecová
Lucie Švecová
zobrazit profil Viktor Teplý
Viktor Teplý
zobrazit profil Andre Agassi
Andre Agassi