Ladislav Vízek

Datum narození: 22. 1. 1955
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou
Váha: 75 kg
Výška: 176 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Legendární fotbalový kanonýr a olympijský vítěz Ladislav Vízek si na stará kolena našel o 24 let mladší milenku. Rozvádět se nehodlá.

Životní vášní Ladislava Vízka je fotbal. Devět let v něm reprezentoval Československo (1977 až 1986, odehrál 55 utkání, v nichž dal 13 branek). V roce 1980 ovládl olympiádu a přivezl z Moskvy zlato. Na mistrovství Evropy téhož roku skončil třetí. Dva roky poté hájil národní barvy na mistrovství světa.

Za Duklu Praha odkopal Ladislav Vízek 321 zápasů a vyhrál s ní tři prvoligové tituly. Dva roky brázdil hřiště francouzského týmu AC Le Havre. Se 115 brankami patří neodmyslitelně do Klubu ligových kanonýrů.

Po konci kariéry sestoupil Ladislav Vízek do nižších soutěží, registrovaný je v klubu SK Černolice. Stal se fotbalovým komentátorem a bavičem.

V březnu 2020 byl Ladislav Vízek pozotivně testováná na COVID 19.

S manželkou, s níž se sice nerozvedl, ale nežijí spolu, má syna a dceru Pavlínu (ta se provdala za bývalého fotbalového záložníka, reprezentanta a manažera české fotbalové reprezentace Vladimíra Šmicera). Ve svých 57 letech si Ladislav Vízek našel o 24 let mladší přítelkyni Simonou, s níž vychovává dceru Viktorii (narozena 2012).

 

Články o celebritě

Jak podnikají Haškové. U sushi hostili hvězdy, ryby vozí z Japonska Jak podnikají Haškové. U sushi hostili hvězdy, ryby vozí z Japonska Dostaveníčko si tam jednou daly i světové tenisové hvězdy Goran Ivaniševič s Tomášem Berdychem, slav... číst článek
Pešír se opřel do Vízka kvůli kritice nároďáku: Vidím u něj nulu Pešír se opřel do Vízka kvůli kritice nároďáku: Vidím u něj nulu V pravidelném pořadu Dohráno byl hostem České televize vedoucí reprezentačního mužstva Tomáš Pešír. ... číst článek
Lavi naverboval Rosického i Šmicra! První záběry ze snímku Vyšehrad: Fylm Lavi naverboval Rosického i Šmicra! První záběry ze snímku Vyšehrad: Fylm Hlášky  „Laviho“  ve sportovním prostředí zevšedněly. Enormně. Brzy se fanoušci navíc dočkají také s... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Martin Straka
Martin Straka
zobrazit profil Dominik Volek
Dominik Volek
zobrazit profil Karel Brückner
Karel Brückner
zobrazit profil Milan Baroš
Milan Baroš
zobrazit profil Miroslava Knapková
Miroslava Knapková
zobrazit profil Jakub Malina
Jakub Malina
zobrazit profil Adam Kotzmann
Adam Kotzmann