Ladislav Vízek | Celebwiki.cz

Ladislav Vízek

Datum narození: 22.1.1955
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou
Váha: 75 kg
Výška: 176 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Legendární fotbalový kanonýr a olympijský vítěz Ladislav Vízek si na stará kolena našel o 24 let mladší milenku. Rozvádět se nehodlá.

Životní vášní Ladislava Vízka je fotbal. Devět let v něm reprezentoval Československo (1977 až 1986, odehrál 55 utkání, v nichž dal 13 branek). V roce 1980 ovládl olympiádu a přivezl z Moskvy zlato. Na mistrovství Evropy téhož roku skončil třetí. Dva roky poté hájil národní barvy na mistrovství světa.

Za Duklu Praha odkopal Ladislav Vízek 321 zápasů a vyhrál s ní tři prvoligové tituly. Dva roky brázdil hřiště francouzského týmu AC Le Havre. Se 115 brankami patří neodmyslitelně do Klubu ligových kanonýrů.

Po konci kariéry sestoupil Ladislav Vízek do nižších soutěží, registrovaný je v klubu SK Černolice. Stal se fotbalovým komentátorem a bavičem.

S manželkou, s níž se sice nerozvedl, ale nežijí spolu, má syna a dceru Pavlínu (ta se provdala za bývalého fotbalového záložníka, reprezentanta a manažera české fotbalové reprezentace Vladimíra Šmicera). Ve svých 57 letech si Ladislav Vízek našel o 24 let mladší přítelkyni Simonou, s níž vychovává dceru Viktorii (narozena 2012).

 

Články o celebritě

Vízek si rýpnul do Pavla Vrby: Je u nás nejlepší trenér, ale je ješitný! Vízek si rýpnul do Pavla Vrby: Je u nás nejlepší trenér, ale je ješitný! Znovu s humorem a nadhledem okomentovali uplynulé kolo FORTUNA:LIGY. Hosté pořadu Tiki-Taka na O2… číst článek
České legendy dostal dokument Maradona: Ženy byly horší než kokain! České legendy dostal dokument Maradona: Ženy byly horší než kokain! V Česku si odbyl premiéru dokument o fenomenálním fotbalistovi. Snímek s prostým názvem Diego Maradona… číst článek
Trapas, nebo vítězství! Jak dopadli ve StarDance sportovci před Koukalovou? Trapas, nebo vítězství! Jak dopadli ve StarDance sportovci před Koukalovou? Dvanáct slavných sportovců se v minulosti zúčastnilo taneční soutěže StarDance na obrazovkách České… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Barbora Závadová
Barbora Závadová
zobrazit profil Karel Rachůnek
Karel Rachůnek
zobrazit profil Roman Červenka
Roman Červenka
zobrazit profil Martin Hašek
Martin Hašek
zobrazit profil Mario Balotelli
Mario Balotelli
zobrazit profil David Vaněček
David Vaněček
zobrazit profil Martin Jakš
Martin Jakš
zobrazit profil Jan Kubičík
Jan Kubičík