Ladislav Vízek | Celebwiki.cz

Ladislav Vízek

Datum narození: 22.1.1955
Místo narození: Chlumec nad Cidlinou
Váha: 75 kg
Výška: 176 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Legendární fotbalový kanonýr a olympijský vítěz Ladislav Vízek si na stará kolena našel o 24 let mladší milenku. Rozvádět se nehodlá.

Životní vášní Ladislava Vízka je fotbal. Devět let v něm reprezentoval Československo (1977 až 1986, odehrál 55 utkání, v nichž dal 13 branek). V roce 1980 ovládl olympiádu a přivezl z Moskvy zlato. Na mistrovství Evropy téhož roku skončil třetí. Dva roky poté hájil národní barvy na mistrovství světa.

Za Duklu Praha odkopal Ladislav Vízek 321 zápasů a vyhrál s ní tři prvoligové tituly. Dva roky brázdil hřiště francouzského týmu AC Le Havre. Se 115 brankami patří neodmyslitelně do Klubu ligových kanonýrů.

Po konci kariéry sestoupil Ladislav Vízek do nižších soutěží, registrovaný je v klubu SK Černolice. Stal se fotbalovým komentátorem a bavičem.

S manželkou, s níž se sice nerozvedl, ale nežijí spolu, má syna a dceru Pavlínu (ta se provdala za bývalého fotbalového záložníka, reprezentanta a manažera české fotbalové reprezentace Vladimíra Šmicera). Ve svých 57 letech si Ladislav Vízek našel o 24 let mladší přítelkyni Simonou, s níž vychovává dceru Viktorii (narozena 2012).

 

Články o celebritě

Vízek si rýpnul do kouče Plzně Vrby: Je u nás nejlepší, ale trochu ješitný Vízek si rýpnul do kouče Plzně Vrby: Je u nás nejlepší, ale trochu ješitný Znovu s humorem a nadhledem okomentovali uplynulé kolo FORTUNA:LIGY. Hosté pořadu Tiki-Taka na O2… číst článek
Vízek si rýpnul do Pavla Vrby: Je u nás nejlepší trenér, ale je ješitný! Vízek si rýpnul do Pavla Vrby: Je u nás nejlepší trenér, ale je ješitný! Znovu s humorem a nadhledem okomentovali uplynulé kolo FORTUNA:LIGY. Hosté pořadu Tiki-Taka na O2… číst článek
České legendy dostal dokument Maradona: Ženy byly horší než kokain! České legendy dostal dokument Maradona: Ženy byly horší než kokain! V Česku si odbyl premiéru dokument o fenomenálním fotbalistovi. Snímek s prostým názvem Diego Maradona… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Machmud Muradov
Machmud Muradov
zobrazit profil Viktor Polášek
Viktor Polášek
zobrazit profil Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
zobrazit profil Lukáš Bauer
Lukáš Bauer
zobrazit profil Andrej Nestrašil
Andrej Nestrašil
zobrazit profil André Reinders
André Reinders
zobrazit profil Pavel Petřikov
Pavel Petřikov
zobrazit profil Tomáš Hyka
Tomáš Hyka
Mimořádná zpráva

KORONAVIRUS: 6 ČECHŮ V KARANTÉNĚ NA TENERIFE! I 1 DÍTĚArrow

Zavřít