Gemma Atkinson

Gemma Atkinson

Datum narození: 16. 11. 1984
Místo narození: Bury, Anglie
Míry: 92-60-90
Výška: 175 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Gemma Atkinson je populární britská herečka a modelka, známá díky působení v televizních seriálech a vztahem s fotbalistou Cristianem Ronaldem.

Gemma Atkinson se narodila 16. listopadu 1984 v anglickém městě Bury. Poté, co zelenooká kráska ukončila studium na střední škole v Castlebrook, vrhla se na dráhu britské seriálové hvězdy, mediální glamour girl a příležitostné filmové a divadelní herečky. Zúčastnila se také několika reality show.

Gemma Atkinson je známá především díky sérii Hollyoaks (1995). V červnu 2009 byl na MFF v Edinburghu představen nezávislý film Boogie Woogie, který byl její filmový debut. Její herecká filmografie dále obsahuje snímky 13 Hours, Baseline nebo Záhada Hory mrtvých. Herním nadšencům je nepochybně známa jako nadporučík Eva McKenna z Command & Conquer: Red Alert 3.

Gemma Atkinson v roce 2006 podstoupila chirurgické zvětšení prsů a se svou novou velikostí 34E se stala populární glamour modelkou. Fotí především spodní prádlo pro komerční účely, také se často vyskytuje na stránkách pánských magazínů (FHM, Loaded, Maxím). Díky modelingu je ve Spojeném království velmi oblíbená

V rámci svých mediálních aktivit se Gemma Atkinson věnuje promoakcím a charitativní činnosti. Stává se tak tváří a patronkou nejrůznějších společenských událostí. Z jejího osobního života se na internetu vyskytují informace o jejích vztazích s fotbalisty Cristianem Ronaldem a Marcusem Bentem a s účastníkem Britain´s Got Talent Liamem Richardsem.

Gemma Atkinson je také velkou motivátorkou, co se hubnutí týče. Sama měla nadváhu 100 kilogramů, ale díky pravidelnému cvičení a thaiboxu se z ní stala supermodelka. Sama říká, že na hubnutí je nejlepší sex, který si údajně dopřává denně.

 

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Kociánová
Michaela Kociánová
zobrazit profil Melanie Vančurová
Melanie Vančurová
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Karolína Kurková
Karolína Kurková
zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Diana Kratochvílová
Diana Kratochvílová
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková