Dominika Cibulková

Datum narození: 6.5.1989
Místo narození: Bratislava
Váha: 55 kg
Výška: 159 cm
Profese: tenistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Dominika Cibulková je půvabná slovenská tenistka, vítězka Hopmanova poháru z roku 2009 a grandslamová finalistka z Australian Open 2014, která se nebála nechat nafotit nahá.

Dominika Cibulková je dcerou někdejšího vodního lyžaře Milana Cibulky a bývalé poslankyně slovenské Národní rady Kataríny Cibulkové. Je jedináček. Narodila se v Bratislavě, ale vyrůstala v Piešťanech, kde také s tenisem v osmi letech začala. Ve svých jedenácti se s rodinou přestěhovala zpět do Bratislavy.

KRÁSNÁ A NADANÁ TENISTKA DOMINIKA CIBULKOVÁ

Dominika Cibulková je slovenskou tenisovou nadějí. Na profesionální okruh se dostala v roce 2004. Během své kariéry vyhrála čtyři turnaje na okruhu WTA a dva turnaje nižší ITF. Společně s Dominikem Hrbatým získali v roce 2009 pro Slovensko Hopmanův pohár. Jejím největším grandslamovým úspěchem je finále Australian Open 2014, kde podlehla čínské tenistce Li Na. Stala se tak historicky první slovenskou tenistkou, která hrála grandslamové finále. Na žebříčku WTA byla nejvýše ve dvouhře v březnu 2014 na 11. místě a ve čtyřhře pak v srpnu 2012 na 59. místě. Dosud na okruhu vydělala 5,5 milionu dolarů.

Dominika Cibulková společně s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založily občanské sdružení Aby hviezdy nezhasli. V minulosti tvořila pár s francouzským tenistou Gaëlem Monfilsem nebo s Rakušanem Jürgenem Melzerem. Jejím manželem je slovenský úředník státní správy Michal Navara, vzala si ho v roce 2016. Seznámili se na diskotéce v roce 2010.

V roce 2011 se Dominika Cibulková ve svých 22 letech nebála ukázat své půvaby, když se nechala nafotit nahá pro slovenský deník Nový čas. Patří totiž mezi nejkrásnější tenistky světa, podobně jako například Ana Ivanovičová, Maria Šarapovová, Maria Kirilenková či  Anna Kurnikovová.

 

Články o celebritě

Tenisová milionářka Cibulková utíká do daňového ráje. Slováci zuří! Tenisová milionářka Cibulková utíká do daňového ráje. Slováci zuří! Patří mezi nejlépe vydělávající slovenské sportovce. Tenistce Dominice Cibulkové se ale v rodné zemi… číst článek
Další rána pro Rolinsovou! Co jí vzkázala tenistka Cibulková? Další rána pro Rolinsovou! Co jí vzkázala tenistka Cibulková? Zpěvačka Dara Rolins (45) na sociální síti poměrně často vystavuje své křivky. A není se čemu divit!… číst článek
Pražský týden módy: Na mola vyrazily plus size modelky! A co oblékly celebrity? Pražský týden módy: Na mola vyrazily plus size modelky! A co oblékly celebrity? Zatímco my nakupujeme oblečení na jaro, módní návrháři už jsou dál. Prague Fashion Week představuje… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Josef Šural
Josef Šural
zobrazit profil Karel Rachůnek
Karel Rachůnek
zobrazit profil Petr Jaroš
Petr Jaroš
zobrazit profil Kateřina Šafránková
Kateřina Šafránková
zobrazit profil Michal Smejkal
Michal Smejkal
zobrazit profil Tomáš Zohorna
Tomáš Zohorna
zobrazit profil Matěj Kvíčala
Matěj Kvíčala
zobrazit profil David Lafata
David Lafata