Dominika Cibulková | Celebwiki.cz

Dominika Cibulková

Datum narození: 6.5.1989
Místo narození: Bratislava
Váha: 55 kg
Výška: 159 cm
Profese: tenistka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Dominika Cibulková je půvabná slovenská tenistka, vítězka Hopmanova poháru z roku 2009 a grandslamová finalistka z Australian Open 2014, která se nebála nechat nafotit nahá.

Dominika Cibulková je dcerou někdejšího vodního lyžaře Milana Cibulky a bývalé poslankyně slovenské Národní rady Kataríny Cibulkové. Je jedináček. Narodila se v Bratislavě, ale vyrůstala v Piešťanech, kde také s tenisem v osmi letech začala. Ve svých jedenácti se s rodinou přestěhovala zpět do Bratislavy.

KRÁSNÁ A NADANÁ TENISTKA DOMINIKA CIBULKOVÁ

Dominika Cibulková je slovenskou tenisovou nadějí. Na profesionální okruh se dostala v roce 2004. Během své kariéry vyhrála čtyři turnaje na okruhu WTA a dva turnaje nižší ITF. Společně s Dominikem Hrbatým získali v roce 2009 pro Slovensko Hopmanův pohár. Jejím největším grandslamovým úspěchem je finále Australian Open 2014, kde podlehla čínské tenistce Li Na. Stala se tak historicky první slovenskou tenistkou, která hrála grandslamové finále. Na žebříčku WTA byla nejvýše ve dvouhře v březnu 2014 na 11. místě a ve čtyřhře pak v srpnu 2012 na 59. místě. Dosud na okruhu vydělala 5,5 milionu dolarů.

Dominika Cibulková společně s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založily občanské sdružení Aby hviezdy nezhasli. V minulosti tvořila pár s francouzským tenistou Gaëlem Monfilsem nebo s Rakušanem Jürgenem Melzerem. Jejím manželem je slovenský úředník státní správy Michal Navara, vzala si ho v roce 2016. Seznámili se na diskotéce v roce 2010.

V roce 2011 se Dominika Cibulková ve svých 22 letech nebála ukázat své půvaby, když se nechala nafotit nahá pro slovenský deník Nový čas. Patří totiž mezi nejkrásnější tenistky světa, podobně jako například Ana Ivanovičová, Maria Šarapovová, Maria Kirilenková či  Anna Kurnikovová.

 

Články o celebritě

Manžel Cibulkové prozradil, jak sbalil bohatou sexy tenistku: Byl jsem slepý! Manžel Cibulkové prozradil, jak sbalil bohatou sexy tenistku: Byl jsem slepý! Můžou si podat ruce s Michalem Hrdličkou. I Michal Navara poznal svou ženu slovenskou tenistku Dominiku… číst článek
Tenisový Casanova opět na lovu. Monfils klofnul sexy kolegyni z Ukrajiny! Tenisový Casanova opět na lovu. Monfils klofnul sexy kolegyni z Ukrajiny! Tenhle kluk to s holkami z kurtu prostě umí. Francouzský tenista Gaël Monfils (32) se znovu vydal… číst článek
Karolína Plíšková jde v Melbourne dál, sestra Kristýna padla s Číňankou Karolína Plíšková jde v Melbourne dál, sestra Kristýna padla s Číňankou Karolína Plíšková postoupila popáté za sebou do třetího kola Australian Open. Turnajová sedmička… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Gianluigi Buffon
Gianluigi Buffon
zobrazit profil Roman Koudelka
Roman Koudelka
zobrazit profil Ilona Hlaváčková
Ilona Hlaváčková
zobrazit profil Karel Augusta
Karel Augusta
zobrazit profil Jakub Havlín
Jakub Havlín
zobrazit profil Marián Čišovský
Marián Čišovský
zobrazit profil Cortney Mansourová
Cortney Mansourová
zobrazit profil Jiří  Novotný
Jiří Novotný