Nikola Buranská | Celebwiki.cz

Nikola Buranská

Datum narození: 21. 4. 1992
Místo narození: Přerov
Váha: 57 kg
Míry: 89-63-91
Výška: 177 cm
Profese: modelka, česká vicemiss 2014
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Modelka Nikola Buranská v roce 2014 zabodovala v České miss a zařadila se do tria nejkrásnějších tuzemských dívek. Jejím přítelem je fotbalista Filip Novák.

Nikola Buranská prošla základkou a střední školou doma v Přerově. Po ukončení střední školy se odstěhovala do Liberce, kde začala studovat obor veřejná správa na tamní univerzitě. Následně se, díky úspěchu v České miss, stala studentkou Akademie žurnalistiky a nových médií. Baví ji jazyky a k angličtině a němčině by ráda v budoucnu přidala ještě italštinu a španělštinu.

Své půvaby začala Nikola Buranská zúročovat jako modelka, a to nejen v Česku, ale třeba i v Miláně, Londýně či Paříži. Pokud jde o soutěž Česká miss, té se poprvé zúčastnila už v roce 2012, kdy jí bylo 19 let a probojovala se do semifinále. Dva roky nato se ve svých jedenadvaceti stala II. vicemiss, s čímž se pojí i titul Česká Miss Earth. Před ní se dostaly jen Tereza Skoumalová a Gabriela Franková.

Nikola Buranská má přítele, o tři roky staršího fotbalistu dánského klubu FC Midtjylland, Filipa Nováka, který je vnukem zesnulého zpěváka Pavla Nováka.

 

Články o celebritě

Další Modelky

zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Vendula  Neumanová
Vendula Neumanová
zobrazit profil Gabriela Kloučková
Gabriela Kloučková
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Tereza Kačerová
Tereza Kačerová
zobrazit profil Amra Silajdžič
Amra Silajdžič
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová