Martina Dlabajová

Datum narození: 26. 7. 1976
Místo narození: Zlín
Profese: europoslankyně za hnutí ANO 2011, podnikatelka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Martina Dlabajová se v květnu 2014 stala poslankyní Evropského parlamentu za hnutí ANO 2011. V roce 2019 mandát obhájila.

V roce 2000 Martina Dlabajová dokončila studium politických věd se zaměřením na Evropskou unii na univerzitě v Padově. Před svým vstupem do politiky podnikala v mezinárodním poradenství.

MARTINA DLABAJOVÁ PRO REFLEX.CZ

Dlabajová byla v Bruselu koordinátorkou

Roku 2012 Martina Dlabajová začala působit jako předsedkyně Hospodářské komory Zlínského kraje. Jisté zkušenosti s fungováním Evropské unie získala, když zastávala funkci koordinátorky zastoupení Zlínského kraje v Bruselu.

Jako nestraník za hnutí ANO 2011 Martina Dlabajová ve volbách do Evropského parlamentu 2014 kandidovala  na čtvrtém místě a uspěla, když hnutí Andreje Babiše  získalo právě čtyři europoslanecká křesla. Ve volbách do EP 2019 zaujala druhou příčku za Ditou Charanzovou a mandát obhájila.

O MARTINĚ DLABAJOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dvacet let Martina Dlabajová žila v zahraničí. Mluví italsky, anglicky, německy, španělsky a rusky. Miluje módu, architekturu, vaření, miluje Itállii a italskou kuchyni.

 

Články o celebritě

Babišovy ženy: Prohraná večeře, poděkování tchyni i porod na obzoru Babišovy ženy: Prohraná večeře, poděkování tchyni i porod na obzoru Emotivně po vyhlášení výsledků voleb přiznávala, že bez podpory rodiny by to tentokrát nezvládla. Ba... číst článek
Babiš s „puntíkatou“ Monikou volil mezi prvními: „My starší generace chodíme včas“  Babiš s „puntíkatou“ Monikou volil mezi prvními: „My starší generace chodíme včas“ Mezi prvními přišel hned po otevření volebních místností premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. ... číst článek
Babišova kampaň: Červenou čepici dal i Soukupovi. „Okopčil jsem to od Trumpa“ Babišova kampaň: Červenou čepici dal i Soukupovi. „Okopčil jsem to od Trumpa“ Premiér Andrej Babiš (ANO) vyrukoval v předvolební kampani do eurovoleb 2019 se symbolickým trumfem.... číst článek

Další Politici

zobrazit profil Pavel Čižinský
Pavel Čižinský
zobrazit profil Romana Žatecká
Romana Žatecká
zobrazit profil Martin Kupka
Martin Kupka
zobrazit profil Michaela Marksová-Tominová
Michaela Marksová-Tominová
zobrazit profil Jaroslav Chalupský
Jaroslav Chalupský
zobrazit profil Josef Řihák
Josef Řihák
zobrazit profil Jan Lipavský
Jan Lipavský
zobrazit profil Jiří Payne
Jiří Payne