Martina Dlabajová | Celebwiki.cz

Martina Dlabajová

Datum narození: 26.7.1976
Místo narození: Zlín
Profese: europoslankyně za hnutí ANO, podnikatelka
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Podnikatelka Martina Dlabajová se v květnu 2014 stala poslankyní Evropského parlamentu za hnutí ANO 2011. V roce 2019 mandát obhájila.

V roce 2000 Martina Dlabajová dokončila studium politických věd se zaměřením na Evropskou unii na univerzitě v Padově. Před svým vstupem do politiky podnikala v mezinárodním poradenství.

MARTINA DLABAJOVÁ PRO REFLEX.CZ

Roku 2012 Martina Dlabajová začala působit jako předsedkyně Hospodářské komory Zlínského kraje. Jisté zkušenosti s fungováním Evropské unie získala, když pracovala jako koordinátorka zastoupení Zlínského kraje v Bruselu.

Jako nestraník za hnutí ANO 2011 Martina Dlabajová ve volbách do Evropského parlamentu 2014 na čtvrtém místě a uspěla, když hnutí Andreje Babiše  získalo právě čtyři europoslanecká křesla. Ve volbách do EP 2019 zaujala druhou příčku za Ditou Charanzovou, lídryní kandidátky. Mandát obhájila.

O MARTINĚ DLABAJOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dvacet let Martina Dlabajová žila v zahraničí. Mluví italsky, anglicky, německy, španělsky a rusky. Miluje módu, architekturu, vaření, miluje Itállii a italskou kuchyni.

 

Články o celebritě

Babišova kampaň: Červenou čepici dal i Soukupovi. „Okopčil jsem to od Trumpa“ Babišova kampaň: Červenou čepici dal i Soukupovi. „Okopčil jsem to od Trumpa“ Premiér Andrej Babiš (ANO) vyrukoval v předvolební kampani do eurovoleb 2019 se symbolickým trumfem.… číst článek
Lídryně ANO: O pověsti Babiše, vynechané Šlechtové, „Bruselu“ v Praze i zklamání v EU Lídryně ANO: O pověsti Babiše, vynechané Šlechtové, „Bruselu“ v Praze i zklamání v EU Jednička kandidátky hnutí ANO pro volby do Evropského parlamentu Dita Charanzová chce konec stěhování… číst článek
Miss EU: Krásná Eva, Babišova blondýna i sexy ex Berlusconiho. Přibude žen v Bruselu? Miss EU: Krásná Eva, Babišova blondýna i sexy ex Berlusconiho. Přibude žen v Bruselu? Ženy dnes tvoří lehce přes třetinu členů europarlamentu. Zasedají tam jak zkušené političky, tak… číst článek

Další Politici

zobrazit profil Jan Rejfek
Jan Rejfek
zobrazit profil Petr Tiso
Petr Tiso
zobrazit profil Jan Keller
Jan Keller
zobrazit profil Kim Čong Un
Kim Čong Un
zobrazit profil Karel Březina
Karel Březina
zobrazit profil Michal Kováč
Michal Kováč
zobrazit profil René Schreier
René Schreier
zobrazit profil Alexander Dubček
Alexander Dubček