Pavel Khek | Celebwiki.cz
Pavel Khek

Pavel Khek

Datum narození: 5. 11. 1978
Místo narození: Praha
Profese: divadelní režisér, pedagog
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Divadelní režisér Pavel Khek se oženil s herečkou Veronikou Kubařovou, kterou přebral svému staršímu kolegovi Karlu Janákovi.

Pavel Khek nejprve studoval filmovou teorii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a poté na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od teorie přešel k praxi, a tak vystudoval obor režie na DAMU.

PAVEL KHEK - MĚL KRÁSNOU SVATBU, MÍNÍ CHOŤ

Už během studia vytvářel Pavel Khek se spolužáky mimoškolní projekty (např. Shakespearův Sen noci svatojánské inscenovaný v přírodním divadle v Lokti). Na základě tohoto a dalších projektů vzniklo v roce 2006 občanské sdružení Partida, kde po ukončení studia nazkoušel třeba Dostojevského Něžnou.

Kromě vlastních projektů Pavel Khek spolupracoval se spoustou profesionálních divadel mj. s Městským divadlem Zlín, Městským divadlem Most, Jihočeským divadlem či s Městskými divadly pražskými. Po několikaleté spolupráci s mladoboleslavským divadlem se v roce 2011 stal jeho uměleckým šéfem. Začal též učit na Vyšší odborné škole herecké v Praze a ve zlínské herecké škole.

Partnerkou Pavla Kheka se stala herečka Veronika Kubařová, kterou přebral svému staršímu režisérskému kolegovi Karlu Janákovi. Vzali se v červenci 2015.

 

Články o celebritě

 Vítězka StarDance Veronika Kubařová: Narostlo jí bříško! Že by...? Vítězka StarDance Veronika Kubařová: Narostlo jí bříško! Že by...? Zradily ji příliš úzké šaty! Veronika Khek Kubařová (32), která si vytancovala zlato ve StarDance, s... číst článek
Královna StarDance Kubařová šílela v letadle: Vypadl nám motor, davová psychóza se rozjížděla Královna StarDance Kubařová šílela v letadle: Vypadl nám motor, davová psychóza se rozjížděla Ve svých dvaatřiceti patří mezi hereckou elitu. Má za sebou pohádkové princezny, výrazné role ve fil... číst článek
Nečekaná sprcha pro vítěze StarDance: Jsi příšerný! Skonči s tancem, vyslechl si Nečekaná sprcha pro vítěze StarDance: Jsi příšerný! Skonči s tancem, vyslechl si Těžko se tomu věří, ale je to tak. Dominik Vodička (23) si skutečně vyslechl krutá slova hodnotící j... číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Václav Masaryk
Václav Masaryk
zobrazit profil Dušan Chrástek
Dušan Chrástek
zobrazit profil Vladimír Renčín
Vladimír Renčín
zobrazit profil Václav Upír Krejčí
Václav Upír Krejčí
zobrazit profil Anet Antošová
Anet Antošová
zobrazit profil Andrea Tögel Kalivodová
Andrea Tögel Kalivodová
zobrazit profil Jaroslav Němeček
Jaroslav Němeček
zobrazit profil Dagmar Kludská
Dagmar Kludská