Pavel Khek | Celebwiki.cz

Pavel Khek

Datum narození: 5.11.1978
Místo narození: Praha
Profese: divadelní režisér, pedagog
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Divadelní režisér Pavel Khek se oženil s herečkou Veronikou Kubařovou, kterou přebral svému staršímu kolegovi Karlu Janákovi.

Pavel Khek nejprve studoval filmovou teorii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci a poté na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. Od teorie přešel k praxi, a tak vystudoval obor režie na DAMU.

PAVEL KHEK - MĚL KRÁSNOU SVATBU, MÍNÍ CHOŤ

Už během studia vytvářel Pavel Khek se spolužáky mimoškolní projekty (např. Shakespearův Sen noci svatojánské inscenovaný v přírodním divadle v Lokti). Na základě tohoto a dalších projektů vzniklo v roce 2006 občanské sdružení Partida, kde po ukončení studia nazkoušel třeba Dostojevského Něžnou.

Kromě vlastních projektů Pavel Khek spolupracoval se spoustou profesionálních divadel mj. s Městským divadlem Zlín, Městským divadlem Most, Jihočeským divadlem či s Městskými divadly pražskými. Po několikaleté spolupráci s mladoboleslavským divadlem se v roce 2011 stal jeho uměleckým šéfem. Začal též učit na Vyšší odborné škole herecké v Praze a ve zlínské herecké škole.

Partnerkou Pavla Kheka se stala herečka Veronika Kubařová, kterou přebral svému staršímu režisérskému kolegovi Karlu Janákovi. Vzali se v červenci 2015.

 

Články o celebritě

Co kamery ututlaly: Královna StarDance Kubařová skoro ukázala obsah žaludku! Co kamery ututlaly: Královna StarDance Kubařová skoro ukázala obsah žaludku! Vítězkou jubilejního desátého ročníku StarDance se stala herečka Veronika Khek Kubařová (32) společně… číst článek
Párty po StarDance: Líbačka Kubařové a spící Geňa! Párty po StarDance: Líbačka Kubařové a spící Geňa! Své vítězství ve StarDance oslavila Veronika Khek Kubařová… číst článek
Vágner po prohře ve StarDance: Drsný útok na porotu! Vágner po prohře ve StarDance: Drsný útok na porotu! V letošní StarDance skončil na bronzovém místě! Přitom podle informací Aha! ještě v polovině sobotního… číst článek

Další Umělci

zobrazit profil Dagmar Kludská
Dagmar Kludská
zobrazit profil Emil Adamec
Emil Adamec
zobrazit profil Lenka Bílková
Lenka Bílková
zobrazit profil Jonáš Ledecký
Jonáš Ledecký
zobrazit profil Michaela Krupičková
Michaela Krupičková
zobrazit profil Václav Upír Krejčí
Václav Upír Krejčí
zobrazit profil Marcela Karleszová
Marcela Karleszová
zobrazit profil Andrea Třeštiková
Andrea Třeštiková