Veronika Kubařová | Celebwiki.cz

Veronika Kubařová

Datum narození: 1.6.1987
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herečka Veronika Khek Kubařová, držitelka ocenění Televizní objev roku 2009, byla za roli Katji ve hře Interview nominována na Cenu Thálie 2017.

Veronika Kubařová vystudovala herectví na Přažské konzervatoři. Díky jednomu z jejích absolventských představení, jednalo se o Kytici Jiřího Suchého, získala možnost zahrát si v divadle Semafor.

VERONIKA KUBAŘOVÁ - Z ČEHO TRPÍ PARANOIOU

Poté, co Veronika Kubařová absolvovala konzervatoř, se její domácí scénou stalo Městské divadlo v Mladé Boleslavi, v Semaforu však občas hostovala. Od ledna 2015 se stala členkou souboru Dejvického divadla, kde ztvárnila roli Katji v inscenaci Interview, za niž byla nominována na Cenu Thálie 2017. 

Její debutová filmová role byla postava Darji ve filmu Rafťáci režiséra Karla Janáka, který byl roky jejím partnerem. Skvěle se předvedla po boku Elišky Balzerové a Lenky Vlasákové také v Ženách v pokušení. Dále si zahrála v pohádkách 100+1 princezna, Škola ve mlejně nebo Nejkrásnější hádka režiséra Zdeňka Trošky.

Po boku Ivana Trojana si Veronika Kubařová zahrála ve snímku Dívka a kouzelník, za který získala ocenění Televizní objev roku 2009.

O VERONICE KUBAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

I když to s o osmáct let starším režisérem Karlem Janákem vypadalo velice slibně, nakonec se po sedmi letém vztahu rozešli. Na předávání Českých lvů 2014 přišla již s novým partnerem, režisérem Pavlem Khekem. Vzali se roku 2015.

 

Články o celebritě

Startuje show Na Pavláska: Tydýt jako princ! Startuje show Na Pavláska: Tydýt jako princ! Zkusí zjistit, zda by mohl být vysněným princem. Lukáš Pavlásek (41) uvede dnes na TV Prima první… číst článek
Ples plný překvapení: Výměna partnerů ze StarDance a Burešová královnou! Ples plný překvapení: Výměna partnerů ze StarDance a Burešová královnou! Montérky, jež nosí na statku v seriálu Slunečná, vyměnila Eva Burešová (26) za plesové šaty. A Veronika… číst článek
Vítězka StarDance Veronika Kubařová: Přivede k tanci i manžela! Vítězka StarDance Veronika Kubařová: Přivede k tanci i manžela! StarDance jí změnila život. Vítězka Veronika Khek Kubařová (32) se do tancování zamilovala naplno… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michal Novotný
Michal Novotný
zobrazit profil Ondřej Kepka
Ondřej Kepka
zobrazit profil Jacob Pitts
Jacob Pitts
zobrazit profil Stephen Moyer
Stephen Moyer
zobrazit profil Ladislav Chudík
Ladislav Chudík
zobrazit profil Michaela Doubravová Tomešová
Michaela Doubravová Tomešová
zobrazit profil Berenika Suchánková
Berenika Suchánková