Veronika Kubařová

Datum narození: 1.6.1987
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herečka Veronika Khek Kubařová, držitelka ocenění Televizní objev roku 2009, byla za roli Katji ve hře Interview nominována na Cenu Thálie 2017.

Veronika Kubařová vystudovala herectví na Přažské konzervatoři. Díky jednomu z jejích absolventských představení, jednalo se o Kytici Jiřího Suchého, získala možnost zahrát si v divadle Semafor.

VERONIKA KUBAŘOVÁ - Z ČEHO TRPÍ PARANOIOU

Poté, co Veronika Kubařová absolvovala konzervatoř, se její domácí scénou stalo Městské divadlo v Mladé Boleslavi, v Semaforu však občas hostovala. Od ledna 2015 se stala členkou souboru Dejvického divadla, kde ztvárnila roli Katji v inscenaci Interview, za niž byla nominována na Cenu Thálie 2017. 

Její debutová filmová role byla postava Darji ve filmu Rafťáci režiséra Karla Janáka, který byl roky jejím partnerem. Skvěle se předvedla po boku Elišky Balzerové a Lenky Vlasákové také v Ženách v pokušení. Dále si zahrála v pohádkách 100+1 princezna, Škola ve mlejně nebo Nejkrásnější hádka režiséra Zdeňka Trošky.

Po boku Ivana Trojana si Veronika Kubařová zahrála ve snímku Dívka a kouzelník, za který získala ocenění Televizní objev roku 2009.

O VERONICE KUBAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

I když to s o osmáct let starším režisérem Karlem Janákem vypadalo velice slibně, nakonec se po sedmi letém vztahu rozešli. Na předávání Českých lvů 2014 přišla již s novým partnerem, režisérem Pavlem Khekem. Vzali se roku 2015.

 

Články o celebritě

Premiéra Ženy v běhu: Kostková s Vetchým obsadili do filmu syny, Hanzlík se Štěpánkem zapili dílo pivem Premiéra Ženy v běhu: Kostková s Vetchým obsadili do filmu syny, Hanzlík se Štěpánkem zapili dílo pivem Děti slavných herců jim začínají pomalu šlapat na paty. Ještě chodí na základku, ale v nové komedii… číst článek
Režisér Karel Janák se pochlubil krásnou manželkou! Tahle žena nahradila Hanu Gregorovou Režisér Karel Janák se pochlubil krásnou manželkou! Tahle žena nahradila Hanu Gregorovou Je nejenom velmi atraktivní, ale i úspěšná. Režisér Karel Janák (47) se loni v létě oženil s Romanou… číst článek
Ivan Trojan přišel o milionový kšeft! Vyšachovali ho mladší kolegové Ivan Trojan přišel o milionový kšeft! Vyšachovali ho mladší kolegové Ivan Trojan (53) přišel o práci snů, která mu vynesla nejen popularitu, ale i honoráře o šestimístných… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jorga Kotrbová
Jorga Kotrbová
zobrazit profil Thomasin McKenzie
Thomasin McKenzie
zobrazit profil Luboš Veselý
Luboš Veselý
zobrazit profil Megan Fox
Megan Fox
zobrazit profil Matouš Ruml
Matouš Ruml
zobrazit profil Vanda Chaloupková
Vanda Chaloupková
zobrazit profil Hana Vagnerová
Hana Vagnerová
zobrazit profil Claudia Cardinale
Claudia Cardinale