Veronika Kubařová | Celebwiki.cz

Veronika Kubařová

Datum narození: 1. 6. 1987
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herečka Veronika Khek Kubařová, držitelka ocenění Televizní objev roku 2009, byla za roli Katji ve hře Interview nominována na Cenu Thálie 2017.

Veronika Kubařová vystudovala herectví na Přažské konzervatoři. Díky jednomu z jejích absolventských představení, jednalo se o Kytici Jiřího Suchého, získala možnost zahrát si v divadle Semafor.

VERONIKA KUBAŘOVÁ - Z ČEHO TRPÍ PARANOIOU

Poté, co Veronika Kubařová absolvovala konzervatoř, se její domácí scénou stalo Městské divadlo v Mladé Boleslavi, v Semaforu však občas hostovala. Od ledna 2015 se stala členkou souboru Dejvického divadla, kde ztvárnila roli Katji v inscenaci Interview, za niž byla nominována na Cenu Thálie 2017. 

Její debutová filmová role byla postava Darji ve filmu Rafťáci režiséra Karla Janáka, který byl roky jejím partnerem. Skvěle se předvedla po boku Elišky Balzerové a Lenky Vlasákové také v Ženách v pokušení. Dále si zahrála v pohádkách 100+1 princezna, Škola ve mlejně nebo Nejkrásnější hádka režiséra Zdeňka Trošky.

Po boku Ivana Trojana si Veronika Kubařová zahrála ve snímku Dívka a kouzelník, za který získala ocenění Televizní objev roku 2009.

O VERONICE KUBAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

I když to s o osmáct let starším režisérem Karlem Janákem vypadalo velice slibně, nakonec se po sedmi letém vztahu rozešli. Na předávání Českých lvů 2014 přišla již s novým partnerem, režisérem Pavlem Khekem. Vzali se roku 2015.

 

Články o celebritě

Konec Ondera ve StarDance? »Zavařil« mu známý rybář?! Konec Ondera ve StarDance? »Zavařil« mu známý rybář?! Jedenácté řady StarDance se sice dočkají diváci až příští rok na podzim, už teď se ovšem řeší, koho ... číst článek
Jan Onder končí ve StarDance! Stěžoval si na mě Vágner! tvrdí tanečník Jan Onder končí ve StarDance! Stěžoval si na mě Vágner! tvrdí tanečník Jedna z nejoblíbenějších tváří populární soutěže StarDance …když hvězdy tančí, tanečník a choreograf... číst článek
Zámek Sychrov s krásnou zahradou: Domov Nejkrásnější hádanky i Nesmrtelné tety! Zámek Sychrov s krásnou zahradou: Domov Nejkrásnější hádanky i Nesmrtelné tety! „Teď dám nějakou chytačku já vám, abyste si užila taky nějakou švandu. A když neuhodnete, nic se nes... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Simona Stašová
Simona Stašová
zobrazit profil Pavla Vojáčková
Pavla Vojáčková
zobrazit profil Petra Tenorová
Petra Tenorová
zobrazit profil Tomáš Holý
Tomáš Holý
zobrazit profil Tomáš Maštalír
Tomáš Maštalír
zobrazit profil Juraj Ďurdiak
Juraj Ďurdiak
zobrazit profil Pavel Neškudla
Pavel Neškudla
zobrazit profil Marilyn  Monroe
Marilyn Monroe