Veronika Kubařová

Datum narození: 1. 6. 1987
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Veronika Khek Kubařová, držitelka ocenění Televizní objev roku 2009, byla za roli Katji ve hře Interview nominována na Cenu Thálie 2017.

Vystudovala herectví na Přažské konzervatoři. Díky jednomu z jejích absolventských představení, jednalo se o Kytici Jiřího Suchého, Veronika Kubařová získala možnost zahrát si v divadle Semafor.

VERONIKA KUBAŘOVÁ - Z ČEHO TRPÍ PARANOIOU

Kubařová zazářila v Ženách v pokušení

Poté, co Veronika Kubařová absolvovala konzervatoř, se její domácí scénou stalo Městské divadlo v Mladé Boleslavi, v Semaforu však občas hostovala. Od ledna 2015 se stala členkou souboru Dejvického divadla, kde ztvárnila roli Katji v inscenaci Interview, za niž byla nominována na Cenu Thálie 2017.

Její debutová filmová role byla postava Darji ve filmu Rafťáci režiséra Karla Janáka, který byl roky jejím partnerem. Skvěle se předvedla po boku Elišky Balzerové a Lenky Vlasákové také v Ženách v pokušení. Dále si zahrála v pohádkách 100+1 princezna, Škola ve mlejně nebo Nejkrásnější hádka režiséra Zdeňka Trošky.

Veronika Kubařová vyměnila režiséry

Po boku Ivana Trojana si Veronika Kubařová zahrála ve snímku Dívka a kouzelník, za který získala ocenění Televizní objev roku 2009. Dále ji diváci mohli vidět mj. v thrilleru Modelář.

O VERONICE KUBAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

I když to s o osmáct let starším režisérem Karlem Janákem vypadalo velice slibně, nakonec se po sedmi letém vztahu rozešli. Na předávání Českých lvů 2014 přišla již s novým partnerem, režisérem Pavlem Khekem. Vzali se roku 2015.

 

Články o celebritě

První pár pro StarDance: Roztančí Vodička Dancingerovou?! První pár pro StarDance: Roztančí Vodička Dancingerovou?! Každá, která ho vyfasuje do páru, má velkou šanci stát se královnou tanečního parketu! Dominik Vodič... číst článek
Letošní tanečníci StarDance odhaleni: Jasná výhra s fešákem Vodičkou? Letošní tanečníci StarDance odhaleni: Jasná výhra s fešákem Vodičkou? Sestava 13. ročníku StarDance je kompletní! Po odtajnění deseti hvězd ČT prozradila i to, kdo je bud... číst článek
StarDance nabídne pikantní souboje: Utkají se další manželé! StarDance nabídne pikantní souboje: Utkají se další manželé! Po odhalení deseti osobností, jež se na podzim utkají o trofej StarDance, už je jasné, kdo je v tanc... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Martha Issová
Martha Issová
zobrazit profil Martin Huba
Martin Huba
zobrazit profil Alena Mudrová
Alena Mudrová
zobrazit profil Naomi Ackie
Naomi Ackie
zobrazit profil Gina Lollobrigida
Gina Lollobrigida
zobrazit profil Čestmír Řanda st.
Čestmír Řanda st.
zobrazit profil Jean-Paul Belmondo
Jean-Paul Belmondo
zobrazit profil Václav Neužil
Václav Neužil