Veronika Kubařová

Datum narození: 1. 6. 1987
Místo narození: Rakovník
Profese: herečka
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Veronika Khek Kubařová, držitelka ocenění Televizní objev roku 2009, byla za roli Katji ve hře Interview nominována na Cenu Thálie 2017.

Vystudovala herectví na Přažské konzervatoři. Díky jednomu z jejích absolventských představení, jednalo se o Kytici Jiřího Suchého, Veronika Kubařová získala možnost zahrát si v divadle Semafor.

VERONIKA KUBAŘOVÁ - Z ČEHO TRPÍ PARANOIOU

Kubařová zazářila v Ženách v pokušení

Poté, co Veronika Kubařová absolvovala konzervatoř, se její domácí scénou stalo Městské divadlo v Mladé Boleslavi, v Semaforu však občas hostovala. Od ledna 2015 se stala členkou souboru Dejvického divadla, kde ztvárnila roli Katji v inscenaci Interview, za niž byla nominována na Cenu Thálie 2017.

Její debutová filmová role byla postava Darji ve filmu Rafťáci režiséra Karla Janáka, který byl roky jejím partnerem. Skvěle se předvedla po boku Elišky Balzerové a Lenky Vlasákové také v Ženách v pokušení. Dále si zahrála v pohádkách 100+1 princezna, Škola ve mlejně nebo Nejkrásnější hádka režiséra Zdeňka Trošky.

Veronika Kubařová vyměnila režiséry

Po boku Ivana Trojana si Veronika Kubařová zahrála ve snímku Dívka a kouzelník, za který získala ocenění Televizní objev roku 2009. Dále ji diváci mohli vidět mj. v thrilleru Modelář.

O VERONICE KUBAŘOVÉ ČTĚTE ZDE>>

I když to s o osmáct let starším režisérem Karlem Janákem vypadalo velice slibně, nakonec se po sedmi letém vztahu rozešli. Na předávání Českých lvů 2014 přišla již s novým partnerem, režisérem Pavlem Khekem. Vzali se roku 2015.

 

Články o celebritě

Hvězdná premiéra filmu Přání k narozeninám: Holubová s čelenkou, Klus s rodinkou! Hvězdná premiéra filmu Přání k narozeninám: Holubová s čelenkou, Klus s rodinkou! Své premiéry se dnes dočkal film režisérky Marty Ferencové Přání k narozeninám, který láká nejen hvě... číst článek
Nejočekávanější filmové premiéry roku 2023: Od Dětí Nagana po Barbie! Nejočekávanější filmové premiéry roku 2023: Od Dětí Nagana po Barbie! Oživlá panenka Barbie, nový Indiana Jones i pokračování sérií Mission: Impossible či Strážci Galaxie... číst článek
Pravda o natáčení Tajemství staré bambitky 2: Co po filmařích na zámku zůstalo?! Pravda o natáčení Tajemství staré bambitky 2: Co po filmařích na zámku zůstalo?! O tom, kde bydlí princezny, se toho napsalo již dost. Jistě tušíte, kde mají sídla Jasněnka či Růžen... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Anna  Bendová
Anna Bendová
zobrazit profil Vladimír Brabec
Vladimír Brabec
zobrazit profil Sandra Černodrinská
Sandra Černodrinská
zobrazit profil Jiří Böhm
Jiří Böhm
zobrazit profil Vladimír Čapka
Vladimír Čapka
zobrazit profil Chantal  Poullain
Chantal Poullain
zobrazit profil Alois Švehlík
Alois Švehlík
zobrazit profil Jaromír Hanzlík
Jaromír Hanzlík