Stanislav Tecl | Celebwiki.cz

Stanislav Tecl

Datum narození: 1.9.1990
Místo narození: Jindřichův Hradec
Váha: 79 kg
Výška: 182 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Panna

Související celebrity

Životopis

Stanislav Tecl je český profesionální fotbalový útočník a reprezentant, který v současné době působí v českém klubu FC Viktoria Plzeň.

Stanislav Tecl se narodil 1. září 1990 v Jindřichově Hradci. S fotbalem začínal v Herálci. Poté působil v letech 1998-01 v mládežnických týmech v Humpolci, odkud v roce 2001 přestoupil do Havlíčkova Brodu. Od roku 2002 působil v FC Vysočina Jihlava. V lednu 2010 odešel hostovat do SK Slavia Praha, ale v týmu nedostal pořádnou šanci a vrátil se do Jihlavy.

Stanislav Tecl dokázal s Jihlavou postoupit do nejvyšší české soutěže a v ročníku 2012/13 zvládl nastřílet 10 gólů za 11 zápasů. V lednu 2013 se rozhodl přijmout nabídku Plzně, kde začal zimní přípravu. Kluby zahájily jednání o přestupu a dohodly se na částce 20 milionů korun. Po přestupu do Plzně však Tecl do konce sezony už neskóroval. V současné době patří k velkým nadějím klubu, kde také hrají borci jako Pavel Horváth, Milan Petržela nebo Václav Pilař.

Stanislav Tecl se objevil v reprezentaci do 18, 19 i 21 let. V té seniorské debutoval pod Michalem Bílkem 6. února 2013 proti Turecku, když v 63. minutě střídal Davida Lafatu. Zatím neskóroval. 

 

Články o celebritě

Slavia chce Komličenka: její plán je drahé hostování, Boleslav se brání Slavia chce Komličenka: její plán je drahé hostování, Boleslav se brání Během tří dnů zmizeli ze Slavie dva útočníci, tím pádem jenom dva zbývají. Milan Škoda je v Rizesporu,… číst článek
Slavia má 16 různých střelců. Pomohl by Krmenčík v top formě, míní Koubek Slavia má 16 různých střelců. Pomohl by Krmenčík v top formě, míní Koubek Když se Ladislav Takács prosadil v neděli proti Karviné, stal se už šestnáctým hráčem Slavie, který… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Richard Jarůšek
Richard Jarůšek
zobrazit profil Andrea Zemanová
Andrea Zemanová
zobrazit profil Pavel Zavadil
Pavel Zavadil
zobrazit profil Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo
zobrazit profil Jaroslav Drobný
Jaroslav Drobný
zobrazit profil Olga Šplíchalová
Olga Šplíchalová
zobrazit profil Nikola  Zdráhalová
Nikola Zdráhalová
zobrazit profil František Kaberle
František Kaberle