Ondřej Zahustel

Datum narození: 18.6.1991
Místo narození: Mladá Boleslav
Váha: 77 kg
Výška: 187 cm
Profese: fotbalista
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Ondřej Zahustel je český profesionální fotbalový záložník působící v prvoligovém celku FK Mladá Boleslav. Je odchovancem klubu a stálým členem A Týmu.

Ondřej Zahustel se narodil 18. června 1991 v Mladé Boleslavi, kde také s fotbalem začal. Do místního klubu nastoupil v listopadu 1999 a prošel všemi mládežnickými výběry. Do prvního týmu byl zařazen v létě 2009. V Gambrinus lize debutoval 28. února 2010 proti Kladnu (prohra 0:1). První gól v lize vstřelil Teplicím 2. října 2011 (výhra 3:1) a v 15. ligovém kole 27. listopadu 2011 vstřelil 2 góly Českým Budějovicím (výhra 3:1).

Ondřej Zahustel se v sezóně 2012/13 probojoval s Mladou Boleslaví do finále českého fotbalového poháru proti Jablonci, v němž jednou skóroval. Zápas dospěl po remíze 2:2 do penaltového rozstřelu, který mladoboleslavští prohráli poměrem 4:5. Patří k oporám záložních řad vedle bosenského defenzivního záložníka Jasmina Ščuka.

Ondřej Zahustel reprezentuje ČR v kategoriích od 19 let. V reprezentačním výběru do 21 let debutoval 29. února 2012 v přátelském utkání proti domácímu Rumunsku a byl to start snů, neboť během prvního poločasu vstřelil dva ze tří českých gólů. Ve druhém poločase již nenastoupil, trenér Jakub Dovalil vyzkoušel další hráče, zápas skončil výhrou ČR 3:0.

 

Články o celebritě

Spartu ničí zranění: Ben Chaima trápí koleno, Kadlecův návrat se odkládá Spartu ničí zranění: Ben Chaima trápí koleno, Kadlecův návrat se odkládá Je v plné přípravě na bitvu, která může z velké části nadefinovat úspěšnost celé sezony. Paralelně… číst článek
První posila Slavie: Coufala představil Tvrdík, chválil složení obrany První posila Slavie: Coufala představil Tvrdík, chválil složení obrany Přestupová sága, která se táhla jarní částí HET ligy, je u konce. Kapitán Slovanu Liberec Vladimír… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil David Rittich
David Rittich
zobrazit profil Robert Reichel
Robert Reichel
zobrazit profil Lukáš Hlava
Lukáš Hlava
zobrazit profil Tomáš Verner
Tomáš Verner
zobrazit profil David Egydy
David Egydy
zobrazit profil Luis Suárez
Luis Suárez
zobrazit profil Pavel Jasanský
Pavel Jasanský
zobrazit profil Marek Hamšík
Marek Hamšík