Cara Delevingne | Celebwiki.cz

Cara Delevingne

Datum narození: 19. 2. 1992
Místo narození: Londýn
Váha: 56 kg
Míry: 79-61-86
Výška: 177 cm
Profese: Modelka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Britská modelka Cara Delevingne, která je známá díky svému hustému výraznému obočí, bláznivým grimasám a především krásnému vzhledu.

Cara je ve svých 22 letech jednou z nejžádanějších modelek světa. Je múzou pro mnoho módních návrhářů, je pravidelně na obálkách nejznámějších časopisů a na molu nejvýznamnějších módních přehlídek.

Vytvořila nový trend - nyní si podle ní dívky všude na světě nechávají narůst husté obočí namísto dříve populární tenké linky. Modelka utváří mnoho trendů, nejen v oblékání, ale také líčení a životním stylu. Přátelí se s nejrůznějšími celebritami. Ti nejbližší jsou napříhlad Rihanna, Taylor Swift nebo Miley Cyrus.

Cara Delevingne byla dva roky modelkou pro Victoria Secret, v posledním roce se na nejznámější přehlídce ale neobjevila. Je tváří pro značky Burrbery, Chanel, DKNY a mnoho dalších. V roce 2012 si zahrála malou roli ve filmu Anna Karenina a herectví si oblíbila. Obejvila se ve vedlejších rolích některých filmů z roku 2014 a ve filmu Papírová města si zahraje dokonce hlavní roli. Modelka několikrát prohlásila, že nechce být jen "věšákem na šaty" a herectví jí momentálně láká více než modeling.

Modelka rozhodně nezahálí a chce si vyzkoušet opravdu všechno. Nejen že hraje na bicí, ale také vydá desku, na které spolupracovala se zpěvačkou a kamarádkou Ritou Orou. Dokonce se mladá modelka objevila i ve videohře Grand Theft Auto V.

Cara Delevigne je bezpochyby nádherná modelka, častokrát je ale vyfocena na cestě z večírků či párty, kde by jí na modelku tipl málo kdo. Nespočet kontroverzních fotek vzniklo především v průběhu vztahu s herečkou Michelle Rodriguez.

 

Články o celebritě

Milionový soud s Deppem se odkládá: Amber Heardová předčasně přišla o maminku (†64)! Milionový soud s Deppem se odkládá: Amber Heardová předčasně přišla o maminku (†64)! Soudní tahanice s exmanželem Johnnym Deppem (56) budou muset chvíli počkat, herečce z Aquamana Amber... číst článek
Slavné krásky, které šly dohola! Byla za tím filmová role, nebo prostě jen chtěly změnu? Slavné krásky, které šly dohola! Byla za tím filmová role, nebo prostě jen chtěly změnu? Některé z nich si vlasy oholily, protože toužily po změně, jiné k tomu dohnala filmová role. Tak či ... číst článek
Victoria’s Secret má první transsexuální modelku! Ředitel značky to neunesl! Victoria’s Secret má první transsexuální modelku! Ředitel značky to neunesl! Mladičká kráska Valentina Sampaiová (22) byla podle všeho najata jako modelka pro značku luxusního s... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Monika Žídková
Monika Žídková
zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Klára Medková
Klára Medková
zobrazit profil Veronika Kašáková
Veronika Kašáková
zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Dominika Mesarošová
Dominika Mesarošová