Cara Delevingne

Cara Delevingne

Datum narození: 19. 2. 1992
Místo narození: Londýn
Váha: 56 kg
Míry: 79-61-86
Výška: 177 cm
Profese: Modelka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Britská modelka Cara Delevingne, která je známá díky svému hustému výraznému obočí, bláznivým grimasám a především krásnému vzhledu.

Cara je ve svých 22 letech jednou z nejžádanějších modelek světa. Je múzou pro mnoho módních návrhářů, je pravidelně na obálkách nejznámějších časopisů a na molu nejvýznamnějších módních přehlídek.

Vytvořila nový trend - nyní si podle ní dívky všude na světě nechávají narůst husté obočí namísto dříve populární tenké linky. Modelka utváří mnoho trendů, nejen v oblékání, ale také líčení a životním stylu. Přátelí se s nejrůznějšími celebritami. Ti nejbližší jsou napříhlad Rihanna, Taylor Swift nebo Miley Cyrus.

Cara Delevingne byla dva roky modelkou pro Victoria Secret, v posledním roce se na nejznámější přehlídce ale neobjevila. Je tváří pro značky Burrbery, Chanel, DKNY a mnoho dalších. V roce 2012 si zahrála malou roli ve filmu Anna Karenina a herectví si oblíbila. Obejvila se ve vedlejších rolích některých filmů z roku 2014 a ve filmu Papírová města si zahraje dokonce hlavní roli. Modelka několikrát prohlásila, že nechce být jen "věšákem na šaty" a herectví jí momentálně láká více než modeling.

Modelka rozhodně nezahálí a chce si vyzkoušet opravdu všechno. Nejen že hraje na bicí, ale také vydá desku, na které spolupracovala se zpěvačkou a kamarádkou Ritou Orou. Dokonce se mladá modelka objevila i ve videohře Grand Theft Auto V.

Cara Delevigne je bezpochyby nádherná modelka, častokrát je ale vyfocena na cestě z večírků či párty, kde by jí na modelku tipl málo kdo. Nespočet kontroverzních fotek vzniklo především v průběhu vztahu s herečkou Michelle Rodriguez.

 

Články o celebritě

Adam Sandler je v Praze! Hvězdnou návštěvou poctil i basketbalistky Adam Sandler je v Praze! Hvězdnou návštěvou poctil i basketbalistky Česká republika a konkrétně Praha je poslední dobou plná zahraničních celebrit. Nyní k nám zavítal i... číst článek
Nejžádanější modelka světa Cara Delevingneová (28) řádí v Praze: Brázdí Vltavu na šlapadle i se psem! Nejžádanější modelka světa Cara Delevingneová (28) řádí v Praze: Brázdí Vltavu na šlapadle i se psem! Britská supermodelka a herečka Cara Delevingneová (28) už nějakou dobu pobývá v Praze, protože tady ... číst článek
Historky z natáčení i hvězdní hosté: 5 NEJ  z návratu Přátel Historky z natáčení i hvězdní hosté: 5 NEJ z návratu Přátel Dlouho očekávaný speciál Přátelé: Zase spolu sice kritiky moc nenadchl, fanoušci si ale přišli na sv... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Natálie Kočendová
Natálie Kočendová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Lucie Hadašová
Lucie Hadašová
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová
zobrazit profil Tereza Franková
Tereza Franková
zobrazit profil Gabriela Dvořáková
Gabriela Dvořáková