Cara Delevingne | Celebwiki.cz

Cara Delevingne

Datum narození: 19.2.1992
Místo narození: Londýn
Váha: 56 kg
Míry: 79-61-86
Výška: 177 cm
Profese: Modelka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Britská modelka Cara Delevingne, která je známá díky svému hustému výraznému obočí, bláznivým grimasám a především krásnému vzhledu.

Cara je ve svých 22 letech jednou z nejžádanějších modelek světa. Je múzou pro mnoho módních návrhářů, je pravidelně na obálkách nejznámějších časopisů a na molu nejvýznamnějších módních přehlídek.

Vytvořila nový trend - nyní si podle ní dívky všude na světě nechávají narůst husté obočí namísto dříve populární tenké linky. Modelka utváří mnoho trendů, nejen v oblékání, ale také líčení a životním stylu. Přátelí se s nejrůznějšími celebritami. Ti nejbližší jsou napříhlad Rihanna, Taylor Swift nebo Miley Cyrus.

Cara Delevingne byla dva roky modelkou pro Victoria Secret, v posledním roce se na nejznámější přehlídce ale neobjevila. Je tváří pro značky Burrbery, Chanel, DKNY a mnoho dalších. V roce 2012 si zahrála malou roli ve filmu Anna Karenina a herectví si oblíbila. Obejvila se ve vedlejších rolích některých filmů z roku 2014 a ve filmu Papírová města si zahraje dokonce hlavní roli. Modelka několikrát prohlásila, že nechce být jen "věšákem na šaty" a herectví jí momentálně láká více než modeling.

Modelka rozhodně nezahálí a chce si vyzkoušet opravdu všechno. Nejen že hraje na bicí, ale také vydá desku, na které spolupracovala se zpěvačkou a kamarádkou Ritou Orou. Dokonce se mladá modelka objevila i ve videohře Grand Theft Auto V.

Cara Delevigne je bezpochyby nádherná modelka, častokrát je ale vyfocena na cestě z večírků či párty, kde by jí na modelku tipl málo kdo. Nespočet kontroverzních fotek vzniklo především v průběhu vztahu s herečkou Michelle Rodriguez.

 

Články o celebritě

Předporodní mini líbánky Meghan a Harryho stály balík! Poddaní opět skřípou zuby Předporodní mini líbánky Meghan a Harryho stály balík! Poddaní opět skřípou zuby Ještě než se jim narodí královský potomek, rozhodli se princ Harry (34) s vévodkyní Meghan (37) užít… číst článek
Krainová vyměnila luxus za špínu: Na Bali sbírá odpadky! Krainová vyměnila luxus za špínu: Na Bali sbírá odpadky! Modelka Simona Krainová (45) si až doteď užívala dovolené na Bali plnými doušky. Jenže inspirována… číst článek
Zpěvačka Rita Ora nezná velikost podprsenky: Hele, jak mi přetékají! Zpěvačka Rita Ora nezná velikost podprsenky: Hele, jak mi přetékají! Jedni mají britskou zpěvačku Ritu Oru (28) za módní bohyni, druzí za královnu nevkusu. Do nového… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Dominika Kadlčková
Dominika Kadlčková
zobrazit profil Ester Sátorová
Ester Sátorová
zobrazit profil Nikola Buranská
Nikola Buranská
zobrazit profil Pavlína Němcová
Pavlína Němcová
zobrazit profil Diana Kratochvílová
Diana Kratochvílová
zobrazit profil Tyra Banks
Tyra Banks
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová