Cara Delevingne

Cara Delevingne

Datum narození: 19. 2. 1992
Místo narození: Londýn
Váha: 56 kg
Míry: 79-61-86
Výška: 177 cm
Profese: Modelka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Britská modelka Cara Delevingne, která je známá díky svému hustému výraznému obočí, bláznivým grimasám a především krásnému vzhledu.

Cara je ve svých 22 letech jednou z nejžádanějších modelek světa. Je múzou pro mnoho módních návrhářů, je pravidelně na obálkách nejznámějších časopisů a na molu nejvýznamnějších módních přehlídek.

Vytvořila nový trend - nyní si podle ní dívky všude na světě nechávají narůst husté obočí namísto dříve populární tenké linky. Modelka utváří mnoho trendů, nejen v oblékání, ale také líčení a životním stylu. Přátelí se s nejrůznějšími celebritami. Ti nejbližší jsou napříhlad Rihanna, Taylor Swift nebo Miley Cyrus.

Cara Delevingne byla dva roky modelkou pro Victoria Secret, v posledním roce se na nejznámější přehlídce ale neobjevila. Je tváří pro značky Burrbery, Chanel, DKNY a mnoho dalších. V roce 2012 si zahrála malou roli ve filmu Anna Karenina a herectví si oblíbila. Obejvila se ve vedlejších rolích některých filmů z roku 2014 a ve filmu Papírová města si zahraje dokonce hlavní roli. Modelka několikrát prohlásila, že nechce být jen "věšákem na šaty" a herectví jí momentálně láká více než modeling.

Modelka rozhodně nezahálí a chce si vyzkoušet opravdu všechno. Nejen že hraje na bicí, ale také vydá desku, na které spolupracovala se zpěvačkou a kamarádkou Ritou Orou. Dokonce se mladá modelka objevila i ve videohře Grand Theft Auto V.

Cara Delevigne je bezpochyby nádherná modelka, častokrát je ale vyfocena na cestě z večírků či párty, kde by jí na modelku tipl málo kdo. Nespočet kontroverzních fotek vzniklo především v průběhu vztahu s herečkou Michelle Rodriguez.

 

Články o celebritě

Zmožený Jiří Krampol (83) po Felixově oslavě: Těžký výstup do schodů! A s neznámou ženou Zmožený Jiří Krampol (83) po Felixově oslavě: Těžký výstup do schodů! A s neznámou ženou Herec Jiří Krampol (83) měl co dělat, aby se z mejdanu Felixe Slováčka dobelhal po svých. Několikery... číst článek
Met Gala 2022 aneb Když se zadání mine účinkem: »Dámy«, co by vám řekly DÁMY? Met Gala 2022 aneb Když se zadání mine účinkem: »Dámy«, co by vám řekly DÁMY? Pozlacený věk neboli éra rozkvětu New Yorku z konce 19. století. To bylo hlavní zadání pro letošní m... číst článek
Nejžhavější velikonoční zajdové! Zlobivá Miley i hříšná Ratajkowská Nejžhavější velikonoční zajdové! Zlobivá Miley i hříšná Ratajkowská Velikonoční zajíčci, kteří jsou doslova k nakousnutí, nejsou žádnou novinkou. Tihle ale z čokolády a... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Karel Frýd
Karel Frýd
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Tereza Chlebovská
Tereza Chlebovská
zobrazit profil Andrea Verešová
Andrea Verešová
zobrazit profil Inna Puhajková
Inna Puhajková
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Dominika Branišová
Dominika Branišová
zobrazit profil Veronika Kašpárková
Veronika Kašpárková