Cara Delevingne | Celebwiki.cz

Cara Delevingne

Datum narození: 19.2.1992
Místo narození: Londýn
Váha: 56 kg
Míry: 79-61-86
Výška: 177 cm
Profese: Modelka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Britská modelka Cara Delevingne, která je známá díky svému hustému výraznému obočí, bláznivým grimasám a především krásnému vzhledu.

Cara je ve svých 22 letech jednou z nejžádanějších modelek světa. Je múzou pro mnoho módních návrhářů, je pravidelně na obálkách nejznámějších časopisů a na molu nejvýznamnějších módních přehlídek.

Vytvořila nový trend - nyní si podle ní dívky všude na světě nechávají narůst husté obočí namísto dříve populární tenké linky. Modelka utváří mnoho trendů, nejen v oblékání, ale také líčení a životním stylu. Přátelí se s nejrůznějšími celebritami. Ti nejbližší jsou napříhlad Rihanna, Taylor Swift nebo Miley Cyrus.

Cara Delevingne byla dva roky modelkou pro Victoria Secret, v posledním roce se na nejznámější přehlídce ale neobjevila. Je tváří pro značky Burrbery, Chanel, DKNY a mnoho dalších. V roce 2012 si zahrála malou roli ve filmu Anna Karenina a herectví si oblíbila. Obejvila se ve vedlejších rolích některých filmů z roku 2014 a ve filmu Papírová města si zahraje dokonce hlavní roli. Modelka několikrát prohlásila, že nechce být jen "věšákem na šaty" a herectví jí momentálně láká více než modeling.

Modelka rozhodně nezahálí a chce si vyzkoušet opravdu všechno. Nejen že hraje na bicí, ale také vydá desku, na které spolupracovala se zpěvačkou a kamarádkou Ritou Orou. Dokonce se mladá modelka objevila i ve videohře Grand Theft Auto V.

Cara Delevigne je bezpochyby nádherná modelka, častokrát je ale vyfocena na cestě z večírků či párty, kde by jí na modelku tipl málo kdo. Nespočet kontroverzních fotek vzniklo především v průběhu vztahu s herečkou Michelle Rodriguez.

 

Články o celebritě

Přepychová dovolená Kate a Williama: 1,5 milionu za soukromý ostrov v Karibiku i s komorníkem! Přepychová dovolená Kate a Williama: 1,5 milionu za soukromý ostrov v Karibiku i s komorníkem! Rádi byste trávili dovolenou na stejně krásném místě jako členové královské rodiny? Copak o to, princ… číst článek
Britská modelka Cara Delevingneová má dobrý vkus: Zářezy andílka, co je na holky! Britská modelka Cara Delevingneová má dobrý vkus: Zářezy andílka, co je na holky! Vypadá jako nevinnost sama, ve skutečnosti si supermodelka Cara Delevingneová (26) dělá, co chce,… číst článek
Šediny jsou sexy! Inspirujte se celebritami, které je umí nosit Šediny jsou sexy! Inspirujte se celebritami, které je umí nosit Našla jste si další šedý vlas a jste z toho celá nesvá? Už nemusíte! Šedivění je zcela přirozený… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Adriana Karembeu-Sklenaříková
Adriana Karembeu-Sklenaříková
zobrazit profil Claudia  Schiffer
Claudia Schiffer
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Eva Jasanovská
Eva Jasanovská
zobrazit profil Miroslava Pikolová
Miroslava Pikolová
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková