Linda Vojtová

Datum narození: 22. 6. 1985
Přezdívka: Baby Gisele
Místo narození: Praha
Profese: topmodelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Linda Vojtová si vysloužila přezdívku Baby Gisele po slavné německé modelce Gisele Bündchen. Kráska svým šarmem okouzlila nejen ČR, ale i Milán, Paříž nebo Barcelonu.

Modeling Lindu Vojtovou nezajímal, ale přesto se stala jednou z nejznámějších modelek u nás. Její kariéru nastartovala návštěva modelingového tábora, kam ji ve čtrnácti letech poslala její maminka. S kamarádkami tam jela pro zábavu a pak už se začala její kariéra vyvíjet závratnou rychlostí.

LINDA VOJTOVÁ ŠLA DO NAHA

Vyhrála soutěž Elite Model – Look a měla otevřené dveře do světa. Na střední škole Linda Vojtová měla kvůli své začínající slávě jen potíže. Učitelský sbor ji šikanoval a snažil se ji srážet před spolužáky. Mnozí si ji pamatují z nápadité reklamy na minerálku, kde se postavila králi zvířat a v zápětí se proměnila v ladného dravého ptáka.

O LINDĚ VOJTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Ačkoliv je Linda Vojtová úspěšná a krásná, v jejím životě nefigurovalo mnoho mužů. Modelka udržovala romantický vztah pouze se třemi muži, s mladým ragbistou, modelem z branže a konečně s jejím bývalým partnerem a snoubencem Jamisonem Ernestem. S tím ji seznámila modelka Helena Houdová, a to při pomoci s nadačním fondem Slunečnice. Romantický vztah se z toho vyklubal až po roce.

Topmodelka Linda Vojtová je vnučkou českého hudebního skladatele Vadima Petrova, který je nejen skladatelem, ale také klavíristou a hudebním pedagogem.

Linda Vojtová se zasnoubila s Joshuou Sasonem, americkým investorem a filmovým producentem.

 

Články o celebritě

Novomanželé roku 2021! Ženili se Plekanec i hvězda Ulice Svoboda, vdávaly se Štíbrová i Paris Novomanželé roku 2021! Ženili se Plekanec i hvězda Ulice Svoboda, vdávaly se Štíbrová i Paris I letos si ANO řeklo mnoho českých i zahraničních osobností. Proto vám nyní přinášíme přehled všech ... číst článek
16letá Češka Amélie Konšelová: Dobyla svět! 16letá Češka Amélie Konšelová: Dobyla svět! Opět se potvrdilo, že Češky patří mezi nejkrásnější ženy na světě! Amélie Konšelová (16) si dokázala... číst článek
Češka Amélie Konšelová: Vítězkou finále Elite Model Look! Češka Amélie Konšelová: Vítězkou finále Elite Model Look! Ne nadarmo se říká, že nejkrásnější ženy na světě jsou Češky! Důkazem toho je i Amélie Konšelová (16... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Daniela Kociánová
Daniela Kociánová
zobrazit profil Natálie Kotková
Natálie Kotková
zobrazit profil Markéta Divišová
Markéta Divišová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková
zobrazit profil Karolína Syroťuková
Karolína Syroťuková
zobrazit profil Dominika Košťálová
Dominika Košťálová
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková