Linda Vojtová | Celebwiki.cz

Linda Vojtová

Datum narození: 22.6.1985
Přezdívka: Baby Gisele
Místo narození: Praha
Profese: topmodelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Linda Vojtová si vysloužila přezdívku Baby Gisele po slavné německé modelce Gisele Bündchen. Kráska svým šarmem okouzlila nejen ČR, ale i Milán, Paříž nebo Barcelonu.

Modeling Lindu Vojtovou nezajímal, ale přesto se stala jednou z nejznámějších modelek u nás. Její kariéru nastartovala návštěva modelingového tábora, kam ji ve čtrnácti letech poslala její maminka. S kamarádkami tam jela pro zábavu a pak už se začala její kariéra vyvíjet závratnou rychlostí.

LINDA VOJTOVÁ ŠLA DO NAHA

Vyhrála soutěž Elite Model – Look a měla otevřené dveře do světa. Na střední škole Linda Vojtová měla kvůli své začínající slávě jen potíže. Učitelský sbor ji šikanoval a snažil se ji srážet před spolužáky. Mnozí si ji pamatují z nápadité reklamy na minerálku, kde se postavila králi zvířat a v zápětí se proměnila v ladného dravého ptáka.

O LINDĚ VOJTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Ačkoliv je Linda Vojtová úspěšná a krásná, v jejím životě nefigurovalo mnoho mužů. Modelka udržovala romantický vztah pouze se třemi muži, s mladým ragbistou, modelem z branže a konečně s jejím bývalým partnerem a snoubencem Jamisonem Ernestem. S tím ji seznámila modelka Helena Houdová, a to při pomoci s nadačním fondem Slunečnice. Romantický vztah se z toho vyklubal až po roce.

Topmodelka Linda Vojtová je vnučkou českého hudebního skladatele Vadima Petrova, který je nejen skladatelem, ale také klavíristou a hudebním pedagogem.

Linda Vojtová se zasnoubila s Joshuou Sasonem, americkým investorem a filmovým producentem.

 

Články o celebritě

České krásky v plavkách: Zkrotí i vodní živel! České krásky v plavkách: Zkrotí i vodní živel! Svými smyslnými těly v plavkách české krásky okouzlují na dovolených po celém světě. Každá má ale… číst článek
Ta se s tím nepáře! Linda Vojtová oznámila rozchod i novou lásku najednou Ta se s tím nepáře! Linda Vojtová oznámila rozchod i novou lásku najednou Zatímco její prarodiče jsou spolu dlouhých 65 let, modelka Linda Vojtová (33) zatím očividně toho… číst článek
Sláva v rodině sexy modelky Vojtové: Prarodiče mají kamennou svatbu! Sláva v rodině sexy modelky Vojtové: Prarodiče mají kamennou svatbu! Tenhle vztah nic nerozbourá. Proto se svatba po 65 společných letech nazývá kamenná. Letos v červnu… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kateřina Sokolová
Kateřina Sokolová
zobrazit profil Melanie Vančurová
Melanie Vančurová
zobrazit profil Hana Chymčáková
Hana Chymčáková
zobrazit profil Rozálie Havelková
Rozálie Havelková
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Ester Berdych Sátorová
Ester Berdych Sátorová
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Claudia  Schiffer
Claudia Schiffer