Linda Vojtová

Datum narození: 22. 6. 1985
Přezdívka: Baby Gisele
Místo narození: Praha
Profese: topmodelka
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Linda Vojtová si vysloužila přezdívku Baby Gisele po slavné německé modelce Gisele Bündchen. Kráska svým šarmem okouzlila nejen ČR, ale i Milán, Paříž nebo Barcelonu.

Modeling Lindu Vojtovou nezajímal, ale přesto se stala jednou z nejznámějších modelek u nás. Její kariéru nastartovala návštěva modelingového tábora, kam ji ve čtrnácti letech poslala její maminka. S kamarádkami tam jela pro zábavu a pak už se začala její kariéra vyvíjet závratnou rychlostí.

LINDA VOJTOVÁ ŠLA DO NAHA

Vyhrála soutěž Elite Model – Look a měla otevřené dveře do světa. Na střední škole Linda Vojtová měla kvůli své začínající slávě jen potíže. Učitelský sbor ji šikanoval a snažil se ji srážet před spolužáky. Mnozí si ji pamatují z nápadité reklamy na minerálku, kde se postavila králi zvířat a v zápětí se proměnila v ladného dravého ptáka.

O LINDĚ VOJTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Ačkoliv je Linda Vojtová úspěšná a krásná, v jejím životě nefigurovalo mnoho mužů. Modelka udržovala romantický vztah pouze se třemi muži, s mladým ragbistou, modelem z branže a konečně s jejím bývalým partnerem a snoubencem Jamisonem Ernestem. S tím ji seznámila modelka Helena Houdová, a to při pomoci s nadačním fondem Slunečnice. Romantický vztah se z toho vyklubal až po roce.

Topmodelka Linda Vojtová je vnučkou českého hudebního skladatele Vadima Petrova, který je nejen skladatelem, ale také klavíristou a hudebním pedagogem.

Linda Vojtová se zasnoubila s Joshuou Sasonem, americkým investorem a filmovým producentem.

 

Články o celebritě

Topmodelka Linda Vojtová nahá před porodem! Bříško obalila zlatem... Topmodelka Linda Vojtová nahá před porodem! Bříško obalila zlatem... Úspěšná česká topmodelka Linda Vojtová (35) za měsíc přivede na svět své první dítě. S manželem Josh... číst článek
Těhotná modelka Vojtová promluvila: »Šílená« online svatba i zakázaný pohřeb dědečka! Těhotná modelka Vojtová promluvila: »Šílená« online svatba i zakázaný pohřeb dědečka! Chvíli sice veselku tajila, ale když to oznámila na sociální síti, není již důvod dál to skrývat. Mo... číst článek
Linda Vojtová před porodem opět v slzách. Po smrti dědečka Vadima Petrova (†88) oplakává životního parťáka! Linda Vojtová před porodem opět v slzách. Po smrti dědečka Vadima Petrova (†88) oplakává životního parťáka! Jedna rána za druhou stíhá v těhotenství topmodelku Lindu Vojtovou (35). Loni v prosinci zemřel její... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Melanie Knaussová Trumpová
Melanie Knaussová Trumpová
zobrazit profil Ivana Christová
Ivana Christová
zobrazit profil Daniela Frantzová
Daniela Frantzová
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Veronika Kašáková
Veronika Kašáková
zobrazit profil Denisa Dvořáková
Denisa Dvořáková
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Karolína Kopíncová
Karolína Kopíncová