Helena Houdová | Celebwiki.cz

Helena Houdová

Datum narození: 27. 12. 1979
Místo narození: Plzeň
Profese: Miss ČR 1999, topmodelka

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Helena Houdová, která se stala Miss ČR 1999, svůj život zasvětila péči o děti, pro něž založila nadaci Slunečnice, a ochraně životního prostředí.

Když byla supermodelka Helena Houdová malá, chtěla být tím Pátým elementem, který spasí svět. Když zjistila, že létat jako Superman by nezvládla, zaměřila se na životní prostředí. Angažovala se mj. v organizacích Greenpeace nebo Děti Země.

HELENA HOUDOVÁ - ZNEUŽITÁ UŽ VE ČTYŘECH LETECH

Po gymnáziu vystudovala Helena Houdová bakaláře Sociální a kulturní antropologie na Fakultě humanitních studií v Plzni. V roce 1999 vyhrála soutěž krásy Miss České republiky. Rok nato založila Slunečnici, nadaci pomáhající dětem po celém světě. Pokud zrovna není na předváděcím mole, letá do Brazílie, Nikaragui, na Kubu nebo do Kambodže pomáhat malým dětem.

O HELENĚ HOUDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě přírody a životního prostředí se Helena Houdová vždy zajímala o životní styl. Byla nejdříve vegetariánkou, posléze vegankou a vitariánkou.

V roce 2008 se jejím manželem stal Omar Amant, o šest let straší filmový producent indického původu. Helena Houdová s ním má syny Dariena a Daveeda Jakuba a dceru Deiu. Na dálku si Helena Houdová osvojila už více než desítku dětí. S miliardářem se modelka rozvedla roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Sexy Kaira Hrachovcová má „vedlejšák“: Nejsem jen herečka! Můžete si mě najmout Sexy Kaira Hrachovcová má „vedlejšák“: Nejsem jen herečka! Můžete si mě najmout Seriálová hvězda Kateřina Kaira Hrachovcová (45), která se proslavila už coby teenagerka v seriálu Ž... číst článek
Ezožínka Houdová trpí: Posttraumatická reakce kvůli sexuální bolesti! Vyřešila to nahotou Ezožínka Houdová trpí: Posttraumatická reakce kvůli sexuální bolesti! Vyřešila to nahotou Už to vypadalo, že Helena Houdová (40) překonala sexuální frustraci a boj s vlastním tělem, ale ne. ... číst článek
Houdová opět na Bali: Vítá úplněk a změnu Houdová opět na Bali: Vítá úplněk a změnu Za poznáním vnitřního já se Helena Houdová (40) vydala na Bali. Cestu si opět naplánovala tak, aby v... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Petra Němcová
Petra Němcová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Terezie Dobrovolná
Terezie Dobrovolná
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Rosie Huntington-Whiteley
Rosie Huntington-Whiteley
zobrazit profil Ester Berdych Sátorová
Ester Berdych Sátorová
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová