Helena Houdová | Celebwiki.cz

Helena Houdová

Datum narození: 27.12.1979
Místo narození: Plzeň
Profese: Miss ČR 1999, topmodelka

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Helena Houdová, která se stala Miss ČR 1999, svůj život zasvětila péči o děti, pro něž založila nadaci Slunečnice, a ochraně životního prostředí.

Když byla supermodelka Helena Houdová malá, chtěla být tím Pátým elementem, který spasí svět. Když zjistila, že létat jako Superman by nezvládla, zaměřila se na životní prostředí. Angažovala se mj. v organizacích Greenpeace nebo Děti Země.

HELENA HOUDOVÁ - ZNEUŽITÁ UŽ VE ČTYŘECH LETECH

Po gymnáziu vystudovala Helena Houdová bakaláře Sociální a kulturní antropologie na Fakultě humanitních studií v Plzni. V roce 1999 vyhrála soutěž krásy Miss České republiky. Rok nato založila Slunečnici, nadaci pomáhající dětem po celém světě. Pokud zrovna není na předváděcím mole, letá do Brazílie, Nikaragui, na Kubu nebo do Kambodže pomáhat malým dětem.

O HELENĚ HOUDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě přírody a životního prostředí se Helena Houdová vždy zajímala o životní styl. Byla nejdříve vegetariánkou, posléze vegankou a vitariánkou.

V roce 2008 se jejím manželem stal Omar Amant, o šest let straší filmový producent indického původu. Helena Houdová s ním má syny Dariena a Daveeda Jakuba a dceru Deiu. Na dálku si Helena Houdová osvojila už více než desítku dětí. S miliardářem se modelka rozvedla roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Spojení ezožínky Houdové s minulým životem: Neuvěříte, kým byla! Spojení ezožínky Houdové s minulým životem: Neuvěříte, kým byla! Přestože všichni followeři bývalé Miss World 1999 Heleny Houdové (40) již mohou mít dojem, že je… číst článek
Šeredová není jediná! Zvláštní osudy českých Popelek, které sbalily miliardáře Šeredová není jediná! Zvláštní osudy českých Popelek, které sbalily miliardáře Popelka patří mezi nejoblíbenější pohádky holčiček. Pro Alenu Šeredovou (41) se sen stal realitou,… číst článek
Nechutné tajemství ezožínky Houdové: V kabelce měla mrtvolku! Nechutné tajemství ezožínky Houdové: V kabelce měla mrtvolku! Jak se říká, v kabelce ženy naleznete naprosto všechno, od kosmetických potřeb přes vysypané drobné… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Diana Kratochvílová
Diana Kratochvílová
zobrazit profil Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
zobrazit profil Barbora Podzimková
Barbora Podzimková
zobrazit profil Kateřina Sokolová
Kateřina Sokolová
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Veronika Kašáková
Veronika Kašáková
zobrazit profil Petra Minářová
Petra Minářová