Helena Houdová

Datum narození: 27. 12. 1979
Místo narození: Plzeň
Profese: Miss ČR 1999, topmodelka

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Helena Houdová, která se stala Miss ČR 1999, svůj život zasvětila péči o děti, pro něž založila nadaci Slunečnice, a ochraně životního prostředí.

Když byla supermodelka Helena Houdová malá, chtěla být tím Pátým elementem, který spasí svět. Když zjistila, že létat jako Superman by nezvládla, zaměřila se na životní prostředí. Angažovala se mj. v organizacích Greenpeace nebo Děti Země.

HELENA HOUDOVÁ - ZNEUŽITÁ UŽ VE ČTYŘECH LETECH

Po gymnáziu vystudovala Helena Houdová bakaláře Sociální a kulturní antropologie na Fakultě humanitních studií v Plzni. V roce 1999 vyhrála soutěž krásy Miss České republiky. Rok nato založila Slunečnici, nadaci pomáhající dětem po celém světě. Pokud zrovna není na předváděcím mole, letá do Brazílie, Nikaragui, na Kubu nebo do Kambodže pomáhat malým dětem.

O HELENĚ HOUDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě přírody a životního prostředí se Helena Houdová vždy zajímala o životní styl. Byla nejdříve vegetariánkou, posléze vegankou a vitariánkou.

V roce 2008 se jejím manželem stal Omar Amant, o šest let straší filmový producent indického původu. Helena Houdová s ním má syny Dariena a Daveeda Jakuba a dceru Deiu. Na dálku si Helena Houdová osvojila už více než desítku dětí. S miliardářem se modelka rozvedla roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Ezožínka Houdová rejžuje z osvěty velké peníze: Je čas uvědomit si svou hodnotu, říká Ezožínka Houdová rejžuje z osvěty velké peníze: Je čas uvědomit si svou hodnotu, říká Bývalá modelka a současná sexuální koučka Helena Houdová (41) je na sociálních sítích kontroverzní p... číst článek
Ezožínka Helena Houdová se podruhé narodila! Byla jsem k smrti unavená, popisuje Ezožínka Helena Houdová se podruhé narodila! Byla jsem k smrti unavená, popisuje Bývalá vítězka soutěže krásy a modelka Helena Houdová (41) hlásí, že je nová a znovuzrozená! Musela ... číst článek
Houdová vytočila Novotného! Morální dno, zuří starosta Houdová vytočila Novotného! Morální dno, zuří starosta Starostu městské části Praha-Řeporyje řádně namíchla jednačtyřicetiletá Helena Houdová. A to si přit... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Veronika Vařeková
Veronika Vařeková
zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Pavlína Babůrková
Pavlína Babůrková
zobrazit profil Barbara Kautmanová
Barbara Kautmanová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Tereza Kardová
Tereza Kardová