Helena Houdová | Celebwiki.cz

Helena Houdová

Datum narození: 27. 12. 1979
Místo narození: Plzeň
Profese: Miss ČR 1999, topmodelka

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Helena Houdová, která se stala Miss ČR 1999, svůj život zasvětila péči o děti, pro něž založila nadaci Slunečnice, a ochraně životního prostředí.

Když byla supermodelka Helena Houdová malá, chtěla být tím Pátým elementem, který spasí svět. Když zjistila, že létat jako Superman by nezvládla, zaměřila se na životní prostředí. Angažovala se mj. v organizacích Greenpeace nebo Děti Země.

HELENA HOUDOVÁ - ZNEUŽITÁ UŽ VE ČTYŘECH LETECH

Po gymnáziu vystudovala Helena Houdová bakaláře Sociální a kulturní antropologie na Fakultě humanitních studií v Plzni. V roce 1999 vyhrála soutěž krásy Miss České republiky. Rok nato založila Slunečnici, nadaci pomáhající dětem po celém světě. Pokud zrovna není na předváděcím mole, letá do Brazílie, Nikaragui, na Kubu nebo do Kambodže pomáhat malým dětem.

O HELENĚ HOUDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě přírody a životního prostředí se Helena Houdová vždy zajímala o životní styl. Byla nejdříve vegetariánkou, posléze vegankou a vitariánkou.

V roce 2008 se jejím manželem stal Omar Amant, o šest let straší filmový producent indického původu. Helena Houdová s ním má syny Dariena a Daveeda Jakuba a dceru Deiu. Na dálku si Helena Houdová osvojila už více než desítku dětí. S miliardářem se modelka rozvedla roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Ezožínka Houdová pomáhá chudým: Své služby nově nabízí zdarma i se slevou! Ezožínka Houdová pomáhá chudým: Své služby nově nabízí zdarma i se slevou! Bývalá Miss Helena Houdová (40) ukázala, že její koučink není pro ni jen o penězích, ale především o... číst článek
Ezožínka Houdová a její boj s koronavirem: Živé meditace a posílení orgasmu! Ezožínka Houdová a její boj s koronavirem: Živé meditace a posílení orgasmu! Bylo jen otázkou času, kdy se ke koronaviru, respektive strachu z tohoto onemocnění, vyjádří ezožínk... číst článek
Ezoterická Houdová přiznala užívání nebezpečné drogy! Nešpor je zděšen Ezoterická Houdová přiznala užívání nebezpečné drogy! Nešpor je zděšen Modelka Helena Houdová (40) se během posvátného ceremoniálu propojila se svým minulým životem, když ... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Celine Balitran
Celine Balitran
zobrazit profil Kateřina Kasanová
Kateřina Kasanová
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Cicciolina Ilona Staller
Cicciolina Ilona Staller
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Lela Ceterová
Lela Ceterová
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková