Helena Houdová | Celebwiki.cz

Helena Houdová

Datum narození: 27.12.1979
Místo narození: Plzeň
Profese: Miss ČR 1999, topmodelka

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Helena Houdová, která se stala Miss ČR 1999, svůj život zasvětila péči o děti, pro něž založila nadaci Slunečnice, a ochraně životního prostředí.

Když byla supermodelka Helena Houdová malá, chtěla být tím Pátým elementem, který spasí svět. Když zjistila, že létat jako Superman by nezvládla, zaměřila se na životní prostředí. Angažovala se mj. v organizacích Greenpeace nebo Děti Země.

HELENA HOUDOVÁ - ZNEUŽITÁ UŽ VE ČTYŘECH LETECH

Po gymnáziu vystudovala Helena Houdová bakaláře Sociální a kulturní antropologie na Fakultě humanitních studií v Plzni. V roce 1999 vyhrála soutěž krásy Miss České republiky. Rok nato založila Slunečnici, nadaci pomáhající dětem po celém světě. Pokud zrovna není na předváděcím mole, letá do Brazílie, Nikaragui, na Kubu nebo do Kambodže pomáhat malým dětem.

O HELENĚ HOUDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě přírody a životního prostředí se Helena Houdová vždy zajímala o životní styl. Byla nejdříve vegetariánkou, posléze vegankou a vitariánkou.

V roce 2008 se jejím manželem stal Omar Amant, o šest let straší filmový producent indického původu. Helena Houdová s ním má syny Dariena a Daveeda Jakuba a dceru Deiu. Na dálku si Helena Houdová osvojila už více než desítku dětí. S miliardářem se modelka rozvedla roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Sexuálně zneužívaná Houdová otevřela 13. komnatu: Potrat, domácí násilí i nevěra! Sexuálně zneužívaná Houdová otevřela 13. komnatu: Potrat, domácí násilí i nevěra! Už jednou se Miss ČR 1999 Helena Houdová (39) svěřila s krutým příběhem z dětství, kdy ji jakýsi… číst článek
Volná výchova biomatky Heleny Houdové: Děti si samy stříhají vlasy! Volná výchova biomatky Heleny Houdové: Děti si samy stříhají vlasy! Jako z divokých vajec! Tak by mohly některé maminky označit děti Miss České republiky z roku 1999,… číst článek
Dostala bio-nomádka konečně rozum? Velké změny u Houdové! Dostala bio-nomádka konečně rozum? Velké změny u Houdové! Osmatřicetiletá bývalá Miss ČR je známá tím, že s dětmi obráží celý svět a nikde… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Cara Delevingne
Cara Delevingne
zobrazit profil Lucie Králová
Lucie Králová
zobrazit profil Diana Kobzanová
Diana Kobzanová
zobrazit profil Michaela Bakala-Maláčová
Michaela Bakala-Maláčová
zobrazit profil Karolina Krézlová
Karolina Krézlová
zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková