Helena Houdová | Celebwiki.cz

Helena Houdová

Datum narození: 27.12.1979
Místo narození: Plzeň
Profese: Miss ČR 1999, topmodelka

Související celebrity

Životopis

Topmodelka Helena Houdová, která se stala Miss ČR 1999, svůj život zasvětila péči o děti, pro něž založila nadaci Slunečnice, a ochraně životního prostředí.

Když byla supermodelka Helena Houdová malá, chtěla být tím Pátým elementem, který spasí svět. Když zjistila, že létat jako Superman by nezvládla, zaměřila se na životní prostředí. Angažovala se mj. v organizacích Greenpeace nebo Děti Země.

HELENA HOUDOVÁ - ZNEUŽITÁ UŽ VE ČTYŘECH LETECH

Po gymnáziu vystudovala Helena Houdová bakaláře Sociální a kulturní antropologie na Fakultě humanitních studií v Plzni. V roce 1999 vyhrála soutěž krásy Miss České republiky. Rok nato založila Slunečnici, nadaci pomáhající dětem po celém světě. Pokud zrovna není na předváděcím mole, letá do Brazílie, Nikaragui, na Kubu nebo do Kambodže pomáhat malým dětem.

O HELENĚ HOUDOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kromě přírody a životního prostředí se Helena Houdová vždy zajímala o životní styl. Byla nejdříve vegetariánkou, posléze vegankou a vitariánkou.

V roce 2008 se jejím manželem stal Omar Amant, o šest let straší filmový producent indického původu. Helena Houdová s ním má syny Dariena a Daveeda Jakuba a dceru Deiu. Na dálku si Helena Houdová osvojila už více než desítku dětí. S miliardářem se modelka rozvedla roku 2013.

 

 

Články o celebritě

Éterická Houdová našla, co hledala: Patřím do toho smradu, rozplývá se Éterická Houdová našla, co hledala: Patřím do toho smradu, rozplývá se Bývalá Miss roku 1999 Helena Houdová (39) nepřestává okolí ohromovat svým přístupem k životu. Nikdo… číst článek
Mystická Houdová: Tajemství jejího nadpřirozeného talentu! Začalo to v dětství Mystická Houdová: Tajemství jejího nadpřirozeného talentu! Začalo to v dětství Modelka a někdejší Miss České republiky pro rok 1999 Helena Houdová (39) zásobuje sociální sítě svými… číst článek
Biomatka Helena Houdová připustila potíže: Totální kolaps dcery (5)?! Biomatka Helena Houdová připustila potíže: Totální kolaps dcery (5)?! Modelka Helena Houdová (39) je opět s dětmi na cestách, a to v Americe. Ale jak její tři potomci… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Pavlína Pořízková
Pavlína Pořízková
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková
zobrazit profil Heidi Klum
Heidi Klum
zobrazit profil Vlaďka Erbová-Řepková
Vlaďka Erbová-Řepková
zobrazit profil Renata Langmannová
Renata Langmannová
zobrazit profil Tereza Maxová
Tereza Maxová
zobrazit profil Tereza Skoumalová
Tereza Skoumalová
zobrazit profil Tereza Kačerová
Tereza Kačerová