Tyson Fury | Celebwiki.cz

Tyson Fury

Datum narození: 12. 8. 1988
Místo narození: Manchester, UK
Váha: 112 kg
Výška: 206 cm
Profese: boxer
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Tyson Fury je britský boxer a šampion těžké váhy vlastnící pásy organizací IBF, IBO, WBO a WBA. Dne 28. listopadu o ně obral legendárního Vladimira Klička.

Tyson Fury je britský boxer a šampion těžké váhy. Vlastní pásy všech čtyř hlavních organizací sankcionujících profesionální box IBF, IBO, WBO a WBA. V profesionálním ringu má od roku 2011 bilanci 25 vítězství ve stejném počtu zápasů, z toho 18 KO.

Tyson Fury se narodil a vyrostl v anglickém Manchesteru do irské rodiny romského původu. Box má v jeho rodině bohatou historii. Jeho otec John Fury je bývalý profesionální boxer. Svého syna pojmenoval po bouřlivákovi Miku Tysonovi. Jeho bratranci jsou boxeři Andy Lee a Hughie Fury. Hughieho otec, Peter Fury, je trenérem Tysona Furyho.

Tyson Fury je šampionem v těžké váze od 28. listopadu 2015, když v Düsseldorfu porazil ukrajinskou mlátičku Vladimira Klička. Zápas na 12. kol vyhrál jednoznačně na body. Ostře sledovanému souboji předcházely Furyho sebevědomé výroky.

Tyson Fury byl vždy velkým bojovníkem. Matce se narodil v šestém měsící těhotenství a vážil jen 450 gramů. Lékaři mu nedávali mnoho šancí, ale z Tysona vyrostl 206 centimetrů vysoký a 112 kilogramů vážící bijec. Je ženatý s Paris Fury, se kterou vychovává syna Prince Johna Jamese a dceru Venezuelu. Po vyhraném duelu své těhotné manželce zazpíval.

 

Články o celebritě

Šampion Fury reguluje testosteron onanováním! Neuvěříte, jak často si dělá hezky Šampion Fury reguluje testosteron onanováním! Neuvěříte, jak často si dělá hezky Traduje se o něm, že je silný jako vůl a stejně tak chytrý. Boxerská mlátička Tyson Fury (31) naděla... číst článek
Vítěz Végh: Zažil jsem peklo! Odveta proti Vémolovi? Teď chci relax Vítěz Végh: Zažil jsem peklo! Odveta proti Vémolovi? Teď chci relax Československá jednička. Tak si může od 9. listopadu říkat slovenský bojovník Attila Végh, toho dne ... číst článek
Jágr chystá speciální noc pro fanoušky: Nejsem svatoušek, ale o sexu mluvit nebudu! Jágr chystá speciální noc pro fanoušky: Nejsem svatoušek, ale o sexu mluvit nebudu! Tohle tady ještě nebylo. Nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr (47) se rozhodl vyzkoušet si něco... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Michael Frolík
Michael Frolík
zobrazit profil Mária Demitrová
Mária Demitrová
zobrazit profil Zuzana Hejnová
Zuzana Hejnová
zobrazit profil Theodor Gebre Selassie
Theodor Gebre Selassie
zobrazit profil Miroslav Rypl
Miroslav Rypl
zobrazit profil Jiří Polanský
Jiří Polanský
zobrazit profil Tomáš Wágner
Tomáš Wágner
zobrazit profil Miroslav Vraštil
Miroslav Vraštil