Monika Kramná | Celebwiki.cz

Monika Kramná

Datum úmrtí: 29. 7. 2013
Profese: příležitostná modelka

Související celebrity

Životopis

Atraktivní blondýnka, šestatřicetiletá Monika Kramná, a její osmiletá dcera Klára zemřely násilnou smrtí v červenci 2013 na dovolené v Egyptě. Z brutální dvojnásobné vraždy byl obžalován Petr Kramný, tedy dívčin otec a Moničin manžel.

Petr Kramný média přesvědčoval, že svou ženu i dceru miloval, a nikdy jim neublížil. Neuvěřila mu to egyptská policie, která několik měsíců hledala relevantní důkazy, proto držela Kramného v Hurgadě. Když jej Afričané pustili domů, nechal ženě a dceři vystavět náhrobek s andělem a srdcem.

MONIKA KRAMNÁ – ZABILA JI ŽÁRLIVOST? 
VŠE O KAUZE PETR KRAMNÝ

Klářina maminka Monika Kramná byla podle svých blízkých milující matka i manželka a dobrá kamarádka. Poté, co se z její a Klářiny egyptské smrti stala mediální kauza číslo jedna, začaly na veřejnost prosakovat možné „nedokonalosti“ jejich rodinného života. Objevily se erotické fotky (tajné snímky z doby, kde chtěla být modelkou a odvážně pózovala) i spekulace o tom, že si přivydělávala jako občasná prostitutka či striptérka. Údajně čile komunikovala na Facebooku s desítkami cizích mužů a prý měla milence. Jedna z jejích kamarádek novinářům řekla, že Monika nechtěla rozbít rodinu a že manžel o jejím dvojím životě neměl ani tušení. Jak to bylo doopravdy se však již těžko dozvíme. Kramný totiž ještě před tím, než byl v Česku vzat do vazby, připustil, že věděl o facebookových flirtech své choti a hodlal to zarazit.

Moniku Kramnou si údržbář Petr Kramný vzal v létě 2007. Vypadali jako ideální pár a měli před sebou krásnou společnou budoucnost. Klárce v době sňatku byly už dva roky.

 

Další Všichni

zobrazit profil Kevin Dahlgren
Kevin Dahlgren
zobrazit profil Lauren Sanchez
Lauren Sanchez
zobrazit profil Martin Čížek
Martin Čížek
zobrazit profil Jana Vopěnková
Jana Vopěnková
zobrazit profil Michaela Šmejkalová
Michaela Šmejkalová
zobrazit profil Tereza Vlčková
Tereza Vlčková
zobrazit profil Milan Říha
Milan Říha
zobrazit profil Ester Dee Dohnalová
Ester Dee Dohnalová