Michal Krčmář | Celebwiki.cz

Michal Krčmář

Datum narození: 23.1.1991
Místo narození: Vrchlabí
Váha: 69 kg
Výška: 176 cm
Profese: biatlonista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Biatlonista Michal Krčmář se zařadil mezi české naděje tohoto sportu, což potvrdil na ZOH v Jižní Koreji 2018, kde vybojoval stříbrnou medaili ve sprintu.

Že Michal Krčmář míří mezi biatlonovou elitu, se ukázalo v lednu 2016, kdy se v konkurenci světové špičky v závodu na 15 kilometrů s hromadným startem vyšvihl na 5. místo. Málokdo to čekal.

MICHAL KRČMÁŘ - PROČ NAMÍCHL KOUČE

Na medaile Michal Krčmář dosáhl už na mistorvství Evropy 2011, kdy byl dvakrát bronzový. Reprezentoval Česko také na ZOH v Soči 2014. Když se mu nedaří, může se vždy spolehnout na podporu rodiny.

Michal Krčmář se pravidelně účastní indiviuálních závodů světového poháru. Stal se také členem národní mužské štafety. Vytvořil ji společně s biatlonisty Michalem Šlesingrem, Jaroslavem Soukupem, Tomášem Krupčíkem či Ondřejem Moravcem. Ve smíšené štafetě dvojic Michal Krčmář závodil v duu s Lucií Charvátovou nebo s Evou Puskarčíkovou.

V sezoně před Zimními olympijskými hrami v Pchjongčchangu 2018 poprvé vystoupil na stupně vítězů ve světovém poháru, když ve stíhačce v Ruhpoldingu získal bronz. Navíc na každém z prvních šesti dílů seriálu SP se vešel do elitní desítky. Na ZOH v Jižní Koreji vybojoval stříbrnou medaili ve sprintu.

O MICHALU KRČMÁŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako jiní biatlonisté má i Michal Krčmář vztah k horám, a to už od mala. Narodil se totiž v horském městě Vrchlabí.

Michal Krčmář je ženatý. 

VŠE O ZOH V PCHJONGČCHANGU 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Češky zářily ve stíhačce! Vítková i Davidová se zlepšily, Krčmář si pohoršil Češky zářily ve stíhačce! Vítková i Davidová se zlepšily, Krčmář si pohoršil Biatlonový seriál v sobotu pokračoval stíhacími závody! V ženské stíhačce zazářily české závodnice.… číst článek
Davidová září! V kanadském mrazu byla druhá, vede v boji o malý glóbus Davidová září! V kanadském mrazu byla druhá, vede v boji o malý glóbus Biatlonistka Markéta Davidová skončila druhá ve zkráceném vytrvalostním závodě v Canmore a ujala… číst článek
Drsný biatlon: - 27 stupňů! Mráz i divočina, foukne se na teploměr? Drsný biatlon: - 27 stupňů! Mráz i divočina, foukne se na teploměr? Hlasitou vřavu a peklo vyprodaných arén vyměnili za ticho a divočinu s medvědy. Dřevěné sruby, majestátní… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jakub Petružálek
Jakub Petružálek
zobrazit profil Lucie Švecová
Lucie Švecová
zobrazit profil David Vaněček
David Vaněček
zobrazit profil Jan Veselý
Jan Veselý
zobrazit profil Tomáš Pilík
Tomáš Pilík
zobrazit profil David Lischka
David Lischka
zobrazit profil Eliška Klučinová
Eliška Klučinová
zobrazit profil Emil Zátopek
Emil Zátopek