Michal Krčmář | Celebwiki.cz

Michal Krčmář

Datum narození: 23.1.1991
Místo narození: Vrchlabí
Váha: 69 kg
Výška: 176 cm
Profese: biatlonista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Biatlonista Michal Krčmář se zařadil mezi české naděje tohoto sportu, což potvrdil na ZOH v Jižní Koreji 2018, kde vybojoval stříbrnou medaili ve sprintu.

Že Michal Krčmář míří mezi biatlonovou elitu, se ukázalo v lednu 2016, kdy se v konkurenci světové špičky v závodu na 15 kilometrů s hromadným startem vyšvihl na 5. místo. Málokdo to čekal.

MICHAL KRČMÁŘ - PROČ NAMÍCHL KOUČE

Na medaile Michal Krčmář dosáhl už na mistorvství Evropy 2011, kdy byl dvakrát bronzový. Reprezentoval Česko také na ZOH v Soči 2014. Když se mu nedaří, může se vždy spolehnout na podporu rodiny.

Michal Krčmář se pravidelně účastní indiviuálních závodů světového poháru. Stal se také členem národní mužské štafety. Vytvořil ji společně s biatlonisty Michalem Šlesingrem, Jaroslavem Soukupem, Tomášem Krupčíkem či Ondřejem Moravcem. Ve smíšené štafetě dvojic Michal Krčmář závodil v duu s Lucií Charvátovou nebo s Evou Puskarčíkovou.

V sezoně před Zimními olympijskými hrami v Pchjongčchangu 2018 poprvé vystoupil na stupně vítězů ve světovém poháru, když ve stíhačce v Ruhpoldingu získal bronz. Navíc na každém z prvních šesti dílů seriálu SP se vešel do elitní desítky. Na ZOH v Jižní Koreji vybojoval stříbrnou medaili ve sprintu.

O MICHALU KRČMÁŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako jiní biatlonisté má i Michal Krčmář vztah k horám, a to už od mala. Narodil se totiž v horském městě Vrchlabí.

Michal Krčmář je ženatý. 

VŠE O ZOH V PCHJONGČCHANGU 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Mezi biatlonistkami cítím přátelství. U Davidové se rychle lační po výsledcích Mezi biatlonistkami cítím přátelství. U Davidové se rychle lační po výsledcích Tak nám začala nová biatlonová sezona a první smíšené štafety byly pro nás zprvu dost nepříjemné.… číst článek
Paráda Davidové! V úvodním sprintu sezony brala bronz, muži nezářili Paráda Davidové! V úvodním sprintu sezony brala bronz, muži nezářili  První individuální závod v nové sezoně a první medaile! Česká biatlonistka Markéta Davidová dojela… číst článek
Biatlonisté řeší kritiku fanoušků. 25. místo není hanba, brání se Krčmář Biatlonisté řeší kritiku fanoušků. 25. místo není hanba, brání se Krčmář PŘÍMO ZE ŠVÉDSKA | V závodě pálí na terče, po nich se terči stávají sami. Po sérii úspěchů z minulých… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Jakub Nosek
Jakub Nosek
zobrazit profil Marek Židlický
Marek Židlický
zobrazit profil Michel Platini
Michel Platini
zobrazit profil Jiří Raška
Jiří Raška
zobrazit profil Karel Abraham
Karel Abraham
zobrazit profil Martin Ručinský
Martin Ručinský
zobrazit profil Dominik Volek
Dominik Volek
zobrazit profil Martin Bidař
Martin Bidař