Michal Krčmář

Datum narození: 23.1.1991
Místo narození: Vrchlabí
Váha: 69 kg
Výška: 176 cm
Profese: biatlonista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Biatlonista Michal Krčmář se zařadil mezi české naděje tohoto sportu, což potvrdil na ZOH v Jižní Koreji 2018, kde vybojoval stříbrnou medaili ve sprintu.

Že Michal Krčmář míří mezi biatlonovou elitu, se ukázalo v lednu 2016, kdy se v konkurenci světové špičky v závodu na 15 kilometrů s hromadným startem vyšvihl na 5. místo. Málokdo to čekal.

MICHAL KRČMÁŘ - PROČ NAMÍCHL KOUČE

Na medaile Michal Krčmář dosáhl už na mistorvství Evropy 2011, kdy byl dvakrát bronzový. Reprezentoval Česko také na ZOH v Soči 2014. Když se mu nedaří, může se vždy spolehnout na podporu rodiny.

Michal Krčmář se pravidelně účastní indiviuálních závodů světového poháru. Stal se také členem národní mužské štafety. Vytvořil ji společně s biatlonisty Michalem Šlesingrem, Jaroslavem Soukupem, Tomášem Krupčíkem či Ondřejem Moravcem. Ve smíšené štafetě dvojic Michal Krčmář závodil v duu s Lucií Charvátovou nebo s Evou Puskarčíkovou.

V sezoně před Zimními olympijskými hrami v Pchjongčchangu 2018 poprvé vystoupil na stupně vítězů ve světovém poháru, když ve stíhačce v Ruhpoldingu získal bronz. Navíc na každém z prvních šesti dílů seriálu SP se vešel do elitní desítky. Na ZOH v Jižní Koreji vybojoval stříbrnou medaili ve sprintu.

O MICHALU KRČMÁŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako jiní biatlonisté má i Michal Krčmář vztah k horám, a to už od mala. Narodil se totiž v horském městě Vrchlabí.

Michal Krčmář je ženatý. 

VŠE O ZOH V PCHJONGČCHANGU 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Biatlonový úspěch i v létě! Krčmář dotáhl smíšenou štafetu ke stříbru na MS Biatlonový úspěch i v létě! Krčmář dotáhl smíšenou štafetu ke stříbru na MS Smíšená štafeta ve složení Veronika Vítková, Markéta Davidová, Ondřej Moravec a Michal Krčmář obsadila… číst článek
Biatlonisté dřou dlouho před sezonou. Anglický slang i pomoc Emmons Biatlonisté dřou dlouho před sezonou. Anglický slang i pomoc Emmons Česko-norské galeje zahájeny. Poprvé využili speciální pohyblivý pás, nechali se testovat v laktátu… číst článek
Čeští medailisté ze ZOH dostanou od státu víc peněz, realizačnímu týmu zaplatí sami Čeští medailisté ze ZOH dostanou od státu víc peněz, realizačnímu týmu zaplatí sami Čeští medailisté ze zimních olympijských her v Koreji dostanou vyšší odměny, než původně schválil… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Antonín Brož
Antonín Brož
zobrazit profil Fabian  Cancellara
Fabian Cancellara
zobrazit profil Jan Skácelík
Jan Skácelík
zobrazit profil Vítězslav Gebas
Vítězslav Gebas
zobrazit profil Lucie Svěcená
Lucie Svěcená
zobrazit profil Petr Nedvěd
Petr Nedvěd
zobrazit profil David Svoboda
David Svoboda
zobrazit profil Martin Hašek
Martin Hašek