Michal Krčmář | Celebwiki.cz

Michal Krčmář

Datum narození: 23.1.1991
Místo narození: Vrchlabí
Váha: 69 kg
Výška: 176 cm
Profese: biatlonista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Biatlonista Michal Krčmář se zařadil mezi české naděje tohoto sportu, což potvrdil na ZOH v Jižní Koreji 2018, kde vybojoval stříbrnou medaili ve sprintu.

Že Michal Krčmář míří mezi biatlonovou elitu, se ukázalo v lednu 2016, kdy se v konkurenci světové špičky v závodu na 15 kilometrů s hromadným startem vyšvihl na 5. místo. Málokdo to čekal.

MICHAL KRČMÁŘ - PROČ NAMÍCHL KOUČE

Na medaile Michal Krčmář dosáhl už na mistorvství Evropy 2011, kdy byl dvakrát bronzový. Reprezentoval Česko také na ZOH v Soči 2014. Když se mu nedaří, může se vždy spolehnout na podporu rodiny.

Michal Krčmář se pravidelně účastní indiviuálních závodů světového poháru. Stal se také členem národní mužské štafety. Vytvořil ji společně s biatlonisty Michalem Šlesingrem, Jaroslavem Soukupem, Tomášem Krupčíkem či Ondřejem Moravcem. Ve smíšené štafetě dvojic Michal Krčmář závodil v duu s Lucií Charvátovou nebo s Evou Puskarčíkovou.

V sezoně před Zimními olympijskými hrami v Pchjongčchangu 2018 poprvé vystoupil na stupně vítězů ve světovém poháru, když ve stíhačce v Ruhpoldingu získal bronz. Navíc na každém z prvních šesti dílů seriálu SP se vešel do elitní desítky. Na ZOH v Jižní Koreji vybojoval stříbrnou medaili ve sprintu.

O MICHALU KRČMÁŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako jiní biatlonisté má i Michal Krčmář vztah k horám, a to už od mala. Narodil se totiž v horském městě Vrchlabí.

Michal Krčmář je ženatý. 

VŠE O ZOH V PCHJONGČCHANGU 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Nominace na MS v biatlonu: Vítková po letech chybí, nahradí ji juniorka Nominace na MS v biatlonu: Vítková po letech chybí, nahradí ji juniorka Dvojnásobná olympijská medailistka Veronika Vítková přijde kvůli vleklým zdravotním problémům o biatlonové… číst článek
Davidová dojela v závodu s hromadným startem desátá, Krčmář se vyšplhal Davidová dojela v závodu s hromadným startem desátá, Krčmář se vyšplhal Biatlonistka Markéta Davidová dojela desátá a Michal Krčmář byl patnáctý v závodech s hromadným startem… číst článek
Čeští biatlonisté vyhořeli při střelbě, nejlepší Moravec dojel 25., slavil Bö Čeští biatlonisté vyhořeli při střelbě, nejlepší Moravec dojel 25., slavil Bö Ondřej Moravec skončil pětadvacátý ve vytrvalostním závodu Světového poháru biatlonistů v Pokljuce.… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Adam Václavík
Adam Václavík
zobrazit profil Natália Molchanová
Natália Molchanová
zobrazit profil Franci Litsingi
Franci Litsingi
zobrazit profil Barbora Seemanová
Barbora Seemanová
zobrazit profil Dominik Suchý
Dominik Suchý
zobrazit profil Vítězslav Lavička
Vítězslav Lavička
zobrazit profil Lewis Hamilton
Lewis Hamilton
zobrazit profil David Jessen
David Jessen