Michal Krčmář | Celebwiki.cz

Michal Krčmář

Datum narození: 23. 1. 1991
Místo narození: Vrchlabí
Váha: 69 kg
Výška: 176 cm
Profese: biatlonista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Biatlonista Michal Krčmář se zařadil mezi české naděje tohoto sportu, což potvrdil na ZOH v Jižní Koreji 2018, kde vybojoval stříbrnou medaili ve sprintu.

Že Michal Krčmář míří mezi biatlonovou elitu, se ukázalo v lednu 2016, kdy se v konkurenci světové špičky v závodu na 15 kilometrů s hromadným startem vyšvihl na 5. místo. Málokdo to čekal.

MICHAL KRČMÁŘ - PROČ NAMÍCHL KOUČE

Na medaile Michal Krčmář dosáhl už na mistorvství Evropy 2011, kdy byl dvakrát bronzový. Reprezentoval Česko také na ZOH v Soči 2014. Když se mu nedaří, může se vždy spolehnout na podporu rodiny.

Michal Krčmář se pravidelně účastní indiviuálních závodů světového poháru. Stal se také členem národní mužské štafety. Vytvořil ji společně s biatlonisty Michalem Šlesingrem, Jaroslavem Soukupem, Tomášem Krupčíkem či Ondřejem Moravcem. Ve smíšené štafetě dvojic Michal Krčmář závodil v duu s Lucií Charvátovou nebo s Evou Puskarčíkovou.

V sezoně před Zimními olympijskými hrami v Pchjongčchangu 2018 poprvé vystoupil na stupně vítězů ve světovém poháru, když ve stíhačce v Ruhpoldingu získal bronz. Navíc na každém z prvních šesti dílů seriálu SP se vešel do elitní desítky. Na ZOH v Jižní Koreji vybojoval stříbrnou medaili ve sprintu.

O MICHALU KRČMÁŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako jiní biatlonisté má i Michal Krčmář vztah k horám, a to už od mala. Narodil se totiž v horském městě Vrchlabí.

Michal Krčmář je ženatý. 

VŠE O ZOH V PCHJONGČCHANGU 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Šlesingrův dojemný konec: Rybář slzel, hvězdy tleskaly. Taťko, pojď už domů! Šlesingrův dojemný konec: Rybář slzel, hvězdy tleskaly. Taťko, pojď už domů! Oficiální Facebook českého biatlonu to shrnul slovy: Dycky biatlon, Dycky Boušek! Co toho za 19 sezo... číst článek
Na biatlonu prázdno a v Edenu plno? Jen polovičaté rozhodnutí Na biatlonu prázdno a v Edenu plno? Jen polovičaté rozhodnutí Tady něco nesedí. Světový pohár v biatlonu v Novém Městě na Moravě bude mít od zítřka zavřené brány.... číst článek
Přípravy na SP v Novém Městě vrcholí: vyčistit sníh, je skoro vyprodáno Přípravy na SP v Novém Městě vrcholí: vyčistit sníh, je skoro vyprodáno Prakticky připravena je Vysočina Arena, aby pošesté hostila Světový pohár v biatlonu. Pořadatelé čis... číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Radim Řezník
Radim Řezník
zobrazit profil Ondřej Cink
Ondřej Cink
zobrazit profil Martin Fuksa
Martin Fuksa
zobrazit profil Lukáš Krajíček
Lukáš Krajíček
zobrazit profil Jan Charouz
Jan Charouz
zobrazit profil Josef Šural
Josef Šural
zobrazit profil Martin Zeman
Martin Zeman