Michal Krčmář

Datum narození: 23.1.1991
Místo narození: Vrchlabí
Váha: 69 kg
Výška: 176 cm
Profese: biatlonista
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Biatlonista Michal Krčmář se zařadil mezi české naděje tohoto sportu, což potvrdil na ZOH v Jižní Koreji 2018, kde vybojoval stříbrnou medaili ve sprintu.

Že Michal Krčmář míří mezi biatlonovou elitu, se ukázalo v lednu 2016, kdy se v konkurenci světové špičky v závodu na 15 kilometrů s hromadným startem vyšvihl na 5. místo. Málokdo to čekal.

MICHAL KRČMÁŘ - PROČ NAMÍCHL KOUČE

Na medaile Michal Krčmář dosáhl už na mistorvství Evropy 2011, kdy byl dvakrát bronzový. Reprezentoval Česko také na ZOH v Soči 2014. Když se mu nedaří, může se vždy spolehnout na podporu rodiny.

Michal Krčmář se pravidelně účastní indiviuálních závodů světového poháru. Stal se také členem národní mužské štafety. Vytvořil ji společně s biatlonisty Michalem Šlesingrem, Jaroslavem Soukupem, Tomášem Krupčíkem či Ondřejem Moravcem. Ve smíšené štafetě dvojic Michal Krčmář závodil v duu s Lucií Charvátovou nebo s Evou Puskarčíkovou.

V sezoně před Zimními olympijskými hrami v Pchjongčchangu 2018 poprvé vystoupil na stupně vítězů ve světovém poháru, když ve stíhačce v Ruhpoldingu získal bronz. Navíc na každém z prvních šesti dílů seriálu SP se vešel do elitní desítky. Na ZOH v Jižní Koreji vybojoval stříbrnou medaili ve sprintu.

O MICHALU KRČMÁŘOVI ČTĚTE ZDE>>

Jako jiní biatlonisté má i Michal Krčmář vztah k horám, a to už od mala. Narodil se totiž v horském městě Vrchlabí.

Michal Krčmář je ženatý. 

VŠE O ZOH V PCHJONGČCHANGU 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Články o celebritě

Noví trenéři biatlonistů. Ženy povede Nor, Emmons pomůže se střelbou Noví trenéři biatlonistů. Ženy povede Nor, Emmons pomůže se střelbou Je hotovo – noví trenéři českých biatlonistů jsou definitivně odtajněni. Do nového olympijského cyklu… číst článek
Biatlonistka roku: Farna zpívala o bulimii! Co na to Koukalová?! Biatlonistka roku: Farna zpívala o bulimii! Co na to Koukalová?! Je to měsíc, co Gabriela Koukalová (28) rozčísla svou knihou biatlonové vody. Nejen praním špinavého… číst článek
Koukalovou na galavečer nepozvali. Co si o její knize myslí Krčmář či Vítková? Koukalovou na galavečer nepozvali. Co si o její knize myslí Krčmář či Vítková? Ještě před pár měsíci by si neúčast Gabriely Koukalové na slavnostním galavečeru českého biatlonu… číst článek

Další Sportovci

zobrazit profil Michel Platini
Michel Platini
zobrazit profil Martin Erat
Martin Erat
zobrazit profil Milan Hejduk
Milan Hejduk
zobrazit profil David Pavelka
David Pavelka
zobrazit profil Marek Šindler
Marek Šindler
zobrazit profil Tomáš Řepka
Tomáš Řepka
zobrazit profil Lukáš Brož
Lukáš Brož
zobrazit profil Barbora Hermannová
Barbora Hermannová