Petra Vraspírová

Datum narození: 26. 10. 1987
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Muzikálová herečka Petra Vraspírová se stala partnerkou kolegy Romana Vojtka poté, co si společně zahráli v muzikálu Ať žijí duchové. Vzali se v červenci 2019.

Právě na tiskové konferenci k muzikálu Ať žijí duchové v březnu 2016 Petra Vraspírová a Roman Vojtek potvrdili dohady, že jsou milenci. „Ano, jsme spolu a milujeme se,“ řekla pro Blesk.cz zamilovaná Petra a Vojtek zaláskovaně přikyvoval. On si v muzikálu zahrál a zazpíval učitele, jeho partnerka malou vílu Leontýnku.

VRASPÍROVÁ UHRANULA ŽENÁČE

Petra Vraspírová poprvé stanula na prknech pražského divadla díky konkurzu na představení Já, Francois Villon, kde s přehledem „převálcovala“ známější a zkušenější herečky. „Byla to šílená námaha, tady jsou všichni činoherci, výborní herci. Já jsem teprve vyšla ze školy, sbírám zkušenosti, takže to pro mě byla strašná práce. Ale zato krásná,“ popsala své pocity Petra Vraspírová.

V Divadle na Jezerce si zahrála po boku Martina Písaříka či Petra Kostky. Domovskou scénou Petry Vraspírové se v roce 1997 stalo Divadlo J. K. Tyla v Plzni. Zde ztvárnila řadu rolí, a to např. v představeních Noc na Karlštejně, Evita, Prodavači snů, Růže z Argentiny, Producenti, Kočky nebo Probuzení jara.

Nadaná blondýnka vystudovala Taneční konzervatoř Brno, Střední školu uměleckomanažerskou, Janáčkovu akademii múzických umění Brno – katedru muzikálového herectví (atelier Mgr. Sylvy Talpové). Její absolventské role byly: Maruna (Trůn pro královny); Janette (Jedno jaro v Paříži); Velma Marriotová (Marlow).

O PETŘE VRASPÍROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Petra Vraspírová a Roman Vojtek se vzali 13. července 2019. V listopadu 2020 se jim narodil syn Nathaniel.

 

Články o celebritě

Dojemné vyznání Míši Tomešové manželovi: Jsi moje chodící štěstí. Pak vzala vše zpět! Dojemné vyznání Míši Tomešové manželovi: Jsi moje chodící štěstí. Pak vzala vše zpět! Pokud se dá o nějakém páru v českém šoubyznysu říct, že budí dojem ideální souhry, doutnající lásky ... číst článek
Velká radost Romana Vojtka s manželkou: Další dítě na cestě! Velká radost Romana Vojtka s manželkou: Další dítě na cestě! Manželé Petra Vraspírová (v říjnu 35), po veselce Vojtková, a její muž Roman Vojtek (50) jsou štěstí... číst článek
Červenec přeje svatbám i lásce: Vojtek se vrátil na místo činu! Červenec přeje svatbám i lásce: Vojtek se vrátil na místo činu! Zatímco květen je měsícem lásky, červenec přeje svatbám! Sedmý měsíc v roce se před 21 lety vdávala ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jana Brejchová
Jana Brejchová
zobrazit profil Iva Hüttnerová
Iva Hüttnerová
zobrazit profil Eva Salzmannová
Eva Salzmannová
zobrazit profil Jaroslava Hanušová
Jaroslava Hanušová
zobrazit profil Michael Nyqvist
Michael Nyqvist
zobrazit profil Penélope Cruz
Penélope Cruz
zobrazit profil Vlasta Burian
Vlasta Burian
zobrazit profil Filip Tomsa
Filip Tomsa