Petra Vraspírová | Celebwiki.cz

Petra Vraspírová

Datum narození: 26.10.1987
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Muzikálová herečka Petra Vraspírová se stala partnerkou kolegy Romana Vojtka poté, co si společně zahráli v muzikálu Ať žijí duchové. Vzali se v červenci 2019.

Právě na tiskové konferenci k muzikálu Ať žijí duchové v březnu 2016 Petra Vraspírová a Roman Vojtek potvrdili dohady, že jsou milenci. „Ano, jsme spolu a milujeme se,“ řekla pro Blesk.cz zamilovaná Petra a Vojtek zaláskovaně přikyvoval. On si v muzikálu zahrál a zazpíval učitele, jeho partnerka malou vílu Leontýnku.

VRASPÍROVÁ UHRANULA ŽENÁČE

Petra Vraspírová poprvé stanula na prknech pražského divadla díky konkurzu na představení Já, Francois Villon, kde s přehledem „převálcovala“ známější a zkušenější herečky. „Byla to šílená námaha, tady jsou všichni činoherci, výborní herci. Já jsem teprve vyšla ze školy, sbírám zkušenosti, takže to pro mě byla strašná práce. Ale zato krásná,“ popsala své pocity Petra Vraspírová.

V Divadle na Jezerce si zahrála po boku Martina Písaříka či Petra Kostky. Domovskou scénou Petry Vraspírové se v roce 1997 stalo Divadlo J. K. Tyla v Plzni. Zde ztvárnila řadu rolí, a to např. v představeních Noc na Karlštejně, Evita, Prodavači snů, Růže z Argentiny, Producenti, Kočky nebo Probuzení jara.

Nadaná blondýnka vystudovala Taneční konzervatoř Brno, Střední školu uměleckomanažerskou, Janáčkovu akademii múzických umění Brno – katedru muzikálového herectví (atelier Mgr. Sylvy Talpové). Její absolventské role byly: Maruna (Trůn pro královny); Janette (Jedno jaro v Paříži); Velma Marriotová (Marlow).

O PETŘE VRASPÍROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Petra Vraspírová a Roman Vojtek se vzali 13. července 2019.

 

Články o celebritě

Nevěsta Romana Vojtka Petra o tajné svatbě: Kdo chytil kytici?  Nevěsta Romana Vojtka Petra o tajné svatbě: Kdo chytil kytici? 13. července si řekli ANO, ale světu to oznámili až o několik dní později. Muzikálový zpěvák Roman… číst článek
Novopečený ženáč Vojtek se skrývá? S nevěstou Petrou utekli z Prahy! Novopečený ženáč Vojtek se skrývá? S nevěstou Petrou utekli z Prahy! Přesně deset let a deset dní od první svatby do toho Roman Vojtek (47) opět praštil. Zatímco poprvé… číst článek
Vojtkovi gratulovala bývalka! Detaily o utajené veselce Vojtkovi gratulovala bývalka! Detaily o utajené veselce Novomanželé Roman Vojtek (47) a Petra Vraspírová (32) jsou zasypáni gratulacemi. A jedna z nich je… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Duy Anh Tran
Duy Anh Tran
zobrazit profil Chris Noth
Chris Noth
zobrazit profil Jan Vondráček
Jan Vondráček
zobrazit profil Josef Vinklář
Josef Vinklář
zobrazit profil Kateřina Táborská
Kateřina Táborská
zobrazit profil Pavla Tomicová
Pavla Tomicová
zobrazit profil Petr Rajchert
Petr Rajchert
zobrazit profil Svatopluk Skopal
Svatopluk Skopal