Petra Vraspírová | Celebwiki.cz

Petra Vraspírová

Datum narození: 26.10.1987
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Muzikálová herečka Petra Vraspírová se stala partnerkou kolegy Romana Vojtka poté, co si společně zahráli v muzikálu Ať žijí duchové. Vzali se v červenci 2019.

Právě na tiskové konferenci k muzikálu Ať žijí duchové v březnu 2016 Petra Vraspírová a Roman Vojtek potvrdili dohady, že jsou milenci. „Ano, jsme spolu a milujeme se,“ řekla pro Blesk.cz zamilovaná Petra a Vojtek zaláskovaně přikyvoval. On si v muzikálu zahrál a zazpíval učitele, jeho partnerka malou vílu Leontýnku.

VRASPÍROVÁ UHRANULA ŽENÁČE

Petra Vraspírová poprvé stanula na prknech pražského divadla díky konkurzu na představení Já, Francois Villon, kde s přehledem „převálcovala“ známější a zkušenější herečky. „Byla to šílená námaha, tady jsou všichni činoherci, výborní herci. Já jsem teprve vyšla ze školy, sbírám zkušenosti, takže to pro mě byla strašná práce. Ale zato krásná,“ popsala své pocity Petra Vraspírová.

V Divadle na Jezerce si zahrála po boku Martina Písaříka či Petra Kostky. Domovskou scénou Petry Vraspírové se v roce 1997 stalo Divadlo J. K. Tyla v Plzni. Zde ztvárnila řadu rolí, a to např. v představeních Noc na Karlštejně, Evita, Prodavači snů, Růže z Argentiny, Producenti, Kočky nebo Probuzení jara.

Nadaná blondýnka vystudovala Taneční konzervatoř Brno, Střední školu uměleckomanažerskou, Janáčkovu akademii múzických umění Brno – katedru muzikálového herectví (atelier Mgr. Sylvy Talpové). Její absolventské role byly: Maruna (Trůn pro královny); Janette (Jedno jaro v Paříži); Velma Marriotová (Marlow).

O PETŘE VRASPÍROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Petra Vraspírová a Roman Vojtek se vzali 13. července 2019.

 

Články o celebritě

Riskantní focení opičáků na střeše! Tarzanové létali nad Prahou Riskantní focení opičáků na střeše! Tarzanové létali nad Prahou Z liány na liánu skáčou pravidelně, tentokrát ale „opičky“ řádily v pořádné výšce nad Prahou. Hvězdy… číst článek
Pohádková Napajedla: Ženil se tu i Roman Vojtek! Pohádková Napajedla: Ženil se tu i Roman Vojtek! Zámek, kde se nedávno ženil Roman Vojtek, ale i hřebčín, kostel, radniční věž či muzeum plné hraček… číst článek
Vyprávěj je zpátky! Vojtek nahnal k televizi celou rodinu Vyprávěj je zpátky! Vojtek nahnal k televizi celou rodinu Oblíbený seriál České televize Vyprávěj se zase vrací na obrazovky a dojati jsou nejenom diváci,… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Glenne Headly
Glenne Headly
zobrazit profil Braňo Holiček
Braňo Holiček
zobrazit profil Karina Rchichev
Karina Rchichev
zobrazit profil Lubomír Kostelka
Lubomír Kostelka
zobrazit profil Sean Connery
Sean Connery
zobrazit profil Vuk Čelebić
Vuk Čelebić
zobrazit profil Oleg Pavlovič Tabakov
Oleg Pavlovič Tabakov
zobrazit profil Petr Rychlý
Petr Rychlý