Petra Vraspírová

Datum narození: 26. 10. 1987
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Muzikálová herečka Petra Vraspírová se stala partnerkou kolegy Romana Vojtka poté, co si společně zahráli v muzikálu Ať žijí duchové. Vzali se v červenci 2019.

Právě na tiskové konferenci k muzikálu Ať žijí duchové v březnu 2016 Petra Vraspírová a Roman Vojtek potvrdili dohady, že jsou milenci. „Ano, jsme spolu a milujeme se,“ řekla pro Blesk.cz zamilovaná Petra a Vojtek zaláskovaně přikyvoval. On si v muzikálu zahrál a zazpíval učitele, jeho partnerka malou vílu Leontýnku.

VRASPÍROVÁ UHRANULA ŽENÁČE

Petra Vraspírová poprvé stanula na prknech pražského divadla díky konkurzu na představení Já, Francois Villon, kde s přehledem „převálcovala“ známější a zkušenější herečky. „Byla to šílená námaha, tady jsou všichni činoherci, výborní herci. Já jsem teprve vyšla ze školy, sbírám zkušenosti, takže to pro mě byla strašná práce. Ale zato krásná,“ popsala své pocity Petra Vraspírová.

V Divadle na Jezerce si zahrála po boku Martina Písaříka či Petra Kostky. Domovskou scénou Petry Vraspírové se v roce 1997 stalo Divadlo J. K. Tyla v Plzni. Zde ztvárnila řadu rolí, a to např. v představeních Noc na Karlštejně, Evita, Prodavači snů, Růže z Argentiny, Producenti, Kočky nebo Probuzení jara.

Nadaná blondýnka vystudovala Taneční konzervatoř Brno, Střední školu uměleckomanažerskou, Janáčkovu akademii múzických umění Brno – katedru muzikálového herectví (atelier Mgr. Sylvy Talpové). Její absolventské role byly: Maruna (Trůn pro královny); Janette (Jedno jaro v Paříži); Velma Marriotová (Marlow).

O PETŘE VRASPÍROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Petra Vraspírová a Roman Vojtek se vzali 13. července 2019. V listopadu 2020 se jim narodil syn Nathaniel.

 

Články o celebritě

Znechucené Petře Vojtkové (34) došla trpělivost: Zalarmovala policii! Znechucené Petře Vojtkové (34) došla trpělivost: Zalarmovala policii! Zašlo to až příliš daleko. Petra Vojtková podala trestní oznámení na policii poté, co ji někdo opako... číst článek
Manželka Romana Vojtka terčem sexuálních predátorů: Použité kalhotky a fotky nahého syna! Manželka Romana Vojtka terčem sexuálních predátorů: Použité kalhotky a fotky nahého syna! Muzikálová hvězda Petra Vojtková (34), která se v listopadu loňského roku stala maminkou, poznává na... číst článek
Kráska z Verony necelý měsíc po porodu: 12 kilo dole! Ale klidně si dá i čokoládu Kráska z Verony necelý měsíc po porodu: 12 kilo dole! Ale klidně si dá i čokoládu Půvabná zpěvačka Veronika Stýblová (26), po svatbě Slatinská, se stala na počátku března maminkou. T... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Štefan Kožka
Štefan Kožka
zobrazit profil Viktor Zavadil
Viktor Zavadil
zobrazit profil Lilian Sarah Fischerová
Lilian Sarah Fischerová
zobrazit profil Cameron Diaz
Cameron Diaz
zobrazit profil Miloš Hlavica
Miloš Hlavica
zobrazit profil Michal Slaný
Michal Slaný
zobrazit profil Michal Isteník
Michal Isteník