Petra Vraspírová | Celebwiki.cz

Petra Vraspírová

Datum narození: 26. 10. 1987
Profese: herečka, zpěvačka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Muzikálová herečka Petra Vraspírová se stala partnerkou kolegy Romana Vojtka poté, co si společně zahráli v muzikálu Ať žijí duchové. Vzali se v červenci 2019.

Právě na tiskové konferenci k muzikálu Ať žijí duchové v březnu 2016 Petra Vraspírová a Roman Vojtek potvrdili dohady, že jsou milenci. „Ano, jsme spolu a milujeme se,“ řekla pro Blesk.cz zamilovaná Petra a Vojtek zaláskovaně přikyvoval. On si v muzikálu zahrál a zazpíval učitele, jeho partnerka malou vílu Leontýnku.

VRASPÍROVÁ UHRANULA ŽENÁČE

Petra Vraspírová poprvé stanula na prknech pražského divadla díky konkurzu na představení Já, Francois Villon, kde s přehledem „převálcovala“ známější a zkušenější herečky. „Byla to šílená námaha, tady jsou všichni činoherci, výborní herci. Já jsem teprve vyšla ze školy, sbírám zkušenosti, takže to pro mě byla strašná práce. Ale zato krásná,“ popsala své pocity Petra Vraspírová.

V Divadle na Jezerce si zahrála po boku Martina Písaříka či Petra Kostky. Domovskou scénou Petry Vraspírové se v roce 1997 stalo Divadlo J. K. Tyla v Plzni. Zde ztvárnila řadu rolí, a to např. v představeních Noc na Karlštejně, Evita, Prodavači snů, Růže z Argentiny, Producenti, Kočky nebo Probuzení jara.

Nadaná blondýnka vystudovala Taneční konzervatoř Brno, Střední školu uměleckomanažerskou, Janáčkovu akademii múzických umění Brno – katedru muzikálového herectví (atelier Mgr. Sylvy Talpové). Její absolventské role byly: Maruna (Trůn pro královny); Janette (Jedno jaro v Paříži); Velma Marriotová (Marlow).

O PETŘE VRASPÍROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Petra Vraspírová a Roman Vojtek se vzali 13. července 2019.

 

Články o celebritě

Válka herců kvůli koronaviru: Manželé Vojtkovi se chytli s Boučkem o peníze! Válka herců kvůli koronaviru: Manželé Vojtkovi se chytli s Boučkem o peníze! Petra Vojtková, dříve Vraspírová (32), je další z řady umělců, která chtěla vyjádřit své rozhořčení ... číst článek
Válka herců kvůli koronaviru: Manželé Vojtkovi se chytli s Boučkem o peníze! Válka herců kvůli koronaviru: Manželé Vojtkovi se chytli s Boučkem o peníze! Petra Vojtková, dříve Vraspírová (32), je další z řady umělců, která chtěla vyjádřit své rozhořčení ... číst článek
Kvůli koronaviru na mizině? Bočanová »rozjíždí« erotické služby! A další zoufalé hvězdy? Kvůli koronaviru na mizině? Bočanová »rozjíždí« erotické služby! A další zoufalé hvězdy? Byla to rána, která notně otřásla celým českým šoubyznysem: Vláda totiž od úterního večera zakázala ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Světlana Nálepková
Světlana Nálepková
zobrazit profil Nina Divíšková
Nina Divíšková
zobrazit profil Billy Crudup
Billy Crudup
zobrazit profil Renata Prokopová
Renata Prokopová
zobrazit profil Aťka Janoušková
Aťka Janoušková
zobrazit profil Jaromír Hanzlík
Jaromír Hanzlík
zobrazit profil Tomáš Töpfer
Tomáš Töpfer