Kateřina Brožová

Datum narození: 9. 2. 1968
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka, dabérka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Kateřina Brožová, známá svými vztahy s bohatými muži, se roku 2016 zasnoubila s mediálním magnátem a exšampionem v boxu Jaromírem Soukupem. Vztah ale nevydržel.

Po studiích DAMU Kateřina Brožová nastoupila na devítiletou štaci do Divadla na Vinohradech. Předvedla se v Poprasku na laguně, v Jak je důležité míti Filipa nebo v dramatu Smutek jí sluší. Pak odešla na volnou nohu. Útočiště našla na pražských hudebních scénách, kde si zahrála v muzikálech Bídníci, Galileo, Baron Prášil či Kat Mydlář.

KATEŘINA BROŽOVÁ - SUPER DÁREK K PADESÁTCE 

Prosadila jak před kamerou a v dabingu, tak i jako moderátorka. Neminula ji krimi komedie Kamarád do deště, koprodukční pohádka O Janovi a jeho podivuhodném příteli ani dramatičtí Hranaři. Výrazné role Kateřina Brožová ztvárnila v seriálech Život na zámku nebo Pojišťovna štěstí. Objevila se též v několika amerických, německých či italských filmech.

Vzdala se pozice volebního lídra ČSSD

Stala se tváří TV Barrandov, čtvrté nejsledovanější české televize. Tu koupil miliardář, podnikatel, mediální magnát a bývalý šampion v boxu Jaromír Soukup. Kateřině Brožové zde svěřil moderování bulvárního pořadu Exkluziv a hlavní role v seriálech Ona a on (s Markem Vašutem) a Doktorka Kellerová (mj. s Janem Šťastným a Miroslavem Etzlerem).

Před volbami 2010 se Kateřina Brožová stala jako nestraník lídrem teplické kandidátky ČSSD. Kandidatury se ale záhy vzdala, neboť ji média nešetřila a psala o ní jako o hezké tvářičce, která může mediální obraz strany vylepšit jen svým vzhledem, rozhodně ne zkušenostmi či intelektem. Nicméně předvolebních mítinků se herečka účastnila.

O KATEŘINĚ BROŽOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 1997 se s Kateřinou Brožovou oženil podnikatel Zdeněk Toman, se kterým má dceru Kateřinu. O sedm let později se rozvedli. Poté byla partnerkou zámožného Petra Kovarčíka, dále pak Borise Kollára a údajně také boháče Miroslava Hanela.

Zásnuby. A místo svatby konec!

Roku 2014 Kateřina Brožová veřejně přiznala, že již nějakou dobu udržuje vztah s miliardářem Jaromírem Soukupem. Začátkem roku 2016 se pár zasnoubil. V dubnu 2019 herečka potvrdila jejich rozchod, o němž se již nějakou dobu spekulovalo.

 

Články o celebritě

Tajná oslava 60 producenta Lichtenberga: Žilková s „kamarádem" Pepou, Vyskočil s novou kočkou a Bohdalová s vnukem Tajná oslava 60 producenta Lichtenberga: Žilková s „kamarádem" Pepou, Vyskočil s novou kočkou a Bohdalová s vnukem V průhonické restauraci U Slepiček to ve čtvrtek večer vypadalo jako na srazu hvězd muzikálů. Kulati... číst článek
Lásky jedné plavovlásky: Kateřina Brožová slaví 55! Komu všemu ukradla srdce? Lásky jedné plavovlásky: Kateřina Brožová slaví 55! Komu všemu ukradla srdce? Herečce Kateřině Brožové (55) by se mohlo přezdívat femme fatale. Osudovou ženou se totiž stala hned... číst článek
Brožové vypli proud: Utajený nervák s mokrou hlavou Brožové vypli proud: Utajený nervák s mokrou hlavou Coby host přehlídky Natali Ruden (52) na Pražském hradě herečka jen zářila. Kdyby jen její obdivovat... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Petr Šimčák
Petr Šimčák
zobrazit profil Jiří Laštovka
Jiří Laštovka
zobrazit profil Ivan Dejmal
Ivan Dejmal
zobrazit profil Kristína Svarinská
Kristína Svarinská
zobrazit profil Martina Randová
Martina Randová
zobrazit profil Simona Babčáková
Simona Babčáková
zobrazit profil Jenovéfa Boková
Jenovéfa Boková