Kateřina Brožová | Celebwiki.cz

Kateřina Brožová

Datum narození: 9. 2. 1968
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka, dabérka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Kateřina Brožová, známá svými vztahy s bohatými muži, se roku 2016 zasnoubila s mediálním magnátem a exšampionem v boxu Jaromírem Soukupem. Vztah ale nevydržel.

Po studiích DAMU Kateřina Brožová nastoupila na devítiletou štaci do Divadla na Vinohradech. Předvedla se v Poprasku na laguně, Jak je důležité míti Filipa nebo v dramatu Smutek jí sluší. Pak odešla na volnou nohu. Útočiště našla na pražských hudebních scénách, kde si zahrála v muzikálech Bídníci, Galileo, Baron Prášil či Kat Mydlář.

KATEŘINA BROŽOVÁ - SUPER DÁREK K PADESÁTCE 

Kateřina Brožová se prosadila jak před kamerou a v dabingu, tak i jako moderátorka. Neminula ji krimi komedie Kamarád do deště, koprodukční pohádka O Janovi a jeho podivuhodném příteli ani dramatičtí Hranaři. Výrazné role ztvárnila v seriálech Život na zámku nebo Pojišťovna štěstí. Objevila se též v několika amerických, německých či italských filmech.

Stala se tváří TV Barrandov, čtvrté nejsledovanější české televize. Tu koupil miliardář, podnikatel, mediální magnát a bývalý šampion v boxu Jaromír Soukup. Kateřině Brožové zde svěřil moderování bulvárního pořadu Exkluziv a hlavní role v seriálech Ona a on (s Markem Vašutem) a Doktorka Kellerová (mj. s Janem Šťastným a Miroslavem Etzlerem).

Před volbami 2010 se Kateřina Brožová stala jako nestraník lídrem Teplicka na kandidátce ČSSD. Kandidatury se ale záhy vzdala, neboť ji média nešetřila a psala o ní jako o hezké tvářičce, která může mediální obraz strany vylepšit jen svým vzhledem, rozhodně ne zkušenostmi či intelektem. Nicméně předvolebních mítinků se herečka účastnila.

O KATEŘINĚ BROŽOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 1997 se s Kateřinou Brožovou oženil podnikatel Zdeněk Toman, se kterým má dceru Kateřinu. O sedm let později se rozvedli. Poté byla partnerkou zámožného Petra Kovarčíka, dále pak Borise Kollára a údajně také boháče Miroslava Hanela.

Roku 2014 Kateřina Brožová veřejně přiznala, že již nějakou dobu udržuje vztah s miliardářem Jaromírem Soukupem. Začátkem roku 2016 se pár zasnoubil. V dubnu 2019 herečka potvrdila jejich rozchod, o němž se již nějakou dobu spekulovalo.

 

Články o celebritě

Kateřina Brožová rozdováděla fanoušky fotkou nahoře bez! Ale má to háček Kateřina Brožová rozdováděla fanoušky fotkou nahoře bez! Ale má to háček Na první pohled to vypadá, že Kateřina Brožová (52) během opalování odhodila podprsenku. Ale při bli... číst článek
Kateřina Brožová (52) v moři! Kdo jí dělá společnost při skotačení s rybičkami? Kateřina Brožová (52) v moři! Kdo jí dělá společnost při skotačení s rybičkami? Herečka Kateřina Brožová (52) je oficiálně nezadaná, ale rozhodně nestrádá. Momentálně si užívá na K... číst článek
Sexy Brožová se o sebe umí postarat: Opalovačka na Korsice! Sexy Brožová se o sebe umí postarat: Opalovačka na Korsice! Ani po nucených hereckých prázdninách hlady netrpí. Naopak. Kateřina Brožová (52) se rozmazlila dovo... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Pavel Nečas
Pavel Nečas
zobrazit profil Martin Huba
Martin Huba
zobrazit profil Michaela Maurerová
Michaela Maurerová
zobrazit profil Nina Divíšková
Nina Divíšková
zobrazit profil Martin Zahálka
Martin Zahálka
zobrazit profil Helena Dvořáková
Helena Dvořáková