Kateřina Brožová | Celebwiki.cz

Kateřina Brožová

Datum narození: 9.2.1968
Místo narození: Praha
Výška: 175 cm
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka, dabérka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Herečka Kateřina Brožová, známá svými vztahy s bohatými muži, se roku 2016 zasnoubila s mediálním magnátem a exšampionem v boxu Jaromírem Soukupem. Vztah ale nevydržel.

Po studiích DAMU Kateřina Brožová nastoupila na devítiletou štaci do Divadla na Vinohradech. Předvedla se v Poprasku na laguně, Jak je důležité míti Filipa nebo v dramatu Smutek jí sluší. Pak odešla na volnou nohu. Útočiště našla na pražských hudebních scénách, kde si zahrála v muzikálech Bídníci, Galileo, Baron Prášil či Kat Mydlář.

KATEŘINA BROŽOVÁ - SUPER DÁREK K PADESÁTCE 

Kateřina Brožová se prosadila jak před kamerou a v dabingu, tak i jako moderátorka. Neminula ji krimi komedie Kamarád do deště, koprodukční pohádka O Janovi a jeho podivuhodném příteli ani dramatičtí Hranaři. Výrazné role ztvárnila v seriálech Život na zámku nebo Pojišťovna štěstí. Objevila se též v několika amerických, německých či italských filmech.

Stala se tváří TV Barrandov, čtvrté nejsledovanější české televize. Tu koupil miliardář, podnikatel, mediální magnát a bývalý šampion v boxu Jaromír Soukup. Kateřině Brožové zde svěřil moderování bulvárního pořadu Exkluziv a hlavní role v seriálech Ona a on (s Markem Vašutem) a Doktorka Kellerová (mj. s Janem Šťastným a Miroslavem Etzlerem).

Před volbami 2010 se Kateřina Brožová stala jako nestraník lídrem Teplicka na kandidátce ČSSD. Kandidatury se ale záhy vzdala, neboť ji média nešetřila a psala o ní jako o hezké tvářičce, která může mediální obraz strany vylepšit jen svým vzhledem, rozhodně ne zkušenostmi či intelektem. Nicméně předvolebních mítinků se herečka účastnila.

O KATEŘINĚ BROŽOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V roce 1997 se s Kateřinou Brožovou oženil podnikatel Zdeněk Toman, se kterým má dceru Kateřinu. O sedm let později se rozvedli. Poté byla partnerkou zámožného Petra Kovarčíka, dále pak Borise Kollára a údajně také boháče Miroslava Hanela.

Roku 2014 Kateřina Brožová veřejně přiznala, že již nějakou dobu udržuje vztah s miliardářem Jaromírem Soukupem. Začátkem roku 2016 se pár zasnoubil. V dubnu 2019 herečka potvrdila jejich rozchod, o němž se již nějakou dobu spekulovalo.

 

Články o celebritě

Ona má dvojče? Brožové vyrostla mladší konkurence přímo pod nosem! Ona má dvojče? Brožové vyrostla mladší konkurence přímo pod nosem! Herečka Kateřina Brožová (51) vždy patřila k nejpůvabnějších českým herečkám, ovšem teď má pořádnou… číst článek
Kateřina Brožová (51) má tělo bohyně! Odhodila stud i šaty Kateřina Brožová (51) má tělo bohyně! Odhodila stud i šaty Tenhle pohled se nikdy neomrzí. Přímo z bílé pláže poslala herečka Kateřina Brožová (51) svým fanouškům… číst článek
Poslední koncert kapelníka Hybše: Konec po 60 letech! Poslední koncert kapelníka Hybše: Konec po 60 letech! Koncert nepřerušil ani kvůli prasklému žaludečnímu vředu a ucpané aortě. O to těžší bylo letos v… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Věra Křesadlová
Věra Křesadlová
zobrazit profil Filip Čapka
Filip Čapka
zobrazit profil Robin Wright
Robin Wright
zobrazit profil Vlasta Burian
Vlasta Burian
zobrazit profil Bohumil Klepl
Bohumil Klepl
zobrazit profil Daniel Krejčík
Daniel Krejčík
zobrazit profil Colton Haynes
Colton Haynes
zobrazit profil Thomasin McKenzie
Thomasin McKenzie