Jana Adamcová Nováková | Celebwiki.cz

Jana Adamcová Nováková

Datum narození: 2. 2. 1972
Profese: moderátorka, redaktorka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a zpěvačka Jana Adamcová, rozená Nováková, se nejvíce prosadila ve Sportovních novinách na TV Nova. Jejím manžel se stal režisér Jiří Adamec, s nímž má dvě děti.

Její moderátorská kariéra začala na rádiu Kiss, kde uváděla zprávy. Na televizní obrazovce se Jana Nováková poprvé objevila v pořadu Bingo TV Nova, který režíroval Jiří Adamec. Později pracovala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství Novy, rok uváděla zprávy ve Snídani s Novou a posléze zakotvila u moderování Sportovních novin. Působila také na TV Barrandov.

JANA ADAMCOVÁ A ROBINSON

Jako zpěvačka vydala Jana Nováková album Hvězdy prominou (2002). Ztvárnila hlavní roli v muzikálu Popelka v Divadle GoJa. Hudbě se věnovala zejména v produkci Michala Davida.

Provdala se na řeckém ostrově Samos, kde si po dlouholetém vztahu vzala čerstvě rozvedeného režiséra Jiřího Adamce. Svatba se konala v roce 2006 v Řecku, kde oba byli s finalistkami soutěže Miss Aerobik. Jana Adamcová ji moderovala, manžel režíroval.

O JANĚ ADAMCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Jiřím Adamcem udržovala jedenáctiletý paralelní vztah, přestože měl vlastní rodinu a tři děti. Díky své neuvěřitelné trpělivosti se Jana Nováková dočkala jeho rozchodu s první ženou, dramaturgyní Tatianou Kavčiakovou, a následné vlastní svatby.

I když by Jiří Adamec mohl být vzhledem k věku klidně otcem své druhé ženy Jany Adamcové, pořídila si s ním dvě děti. První se jim už roku 2006 narodil syn Daniel. Později k němu ještě přibyla dcera Jasmine Anna.

 

Články o celebritě

Velké shledání hvězd StarDance: Vágner neplní sliby! A Koukalová... Velké shledání hvězd StarDance: Vágner neplní sliby! A Koukalová... Z rivalů na tanečním parketu se stali přátelé a šest měsíců po skončení ročníku se nebojí použít ani... číst článek
Hollywoodský fešák Dennis Quaid (66): Vzal si o 39 let mladší studentku! Hollywoodský fešák Dennis Quaid (66): Vzal si o 39 let mladší studentku! Říká se sice do třetice všeho dobrého, ale někomu se hodí i čtvrtý pokus! Například herec Dennis Qua... číst článek
Mariánské Lázně žádají o pomoc armádu: Desítky nakažených seniorů v LDN! Mariánské Lázně žádají o pomoc armádu: Desítky nakažených seniorů v LDN! Raketový růst počtu nakažených koronavirem přinutil Karlovarský kraj požádat o pomoc armádu. Víc než... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Jan Pokorný
Jan Pokorný
zobrazit profil Markéta Fialová
Markéta Fialová
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Heda Čechová
Heda Čechová
zobrazit profil Miloš Frýba
Miloš Frýba
zobrazit profil Petr Suchoň
Petr Suchoň
zobrazit profil Tomáš Kraus
Tomáš Kraus
zobrazit profil Marcela Skřivánková
Marcela Skřivánková