Jana Adamcová Nováková | Celebwiki.cz

Jana Adamcová Nováková

Datum narození: 2.2.1972
Profese: moderátorka, redaktorka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a zpěvačka Jana Adamcová, rozená Nováková, se nejvíce prosadila ve Sportovních novinách na TV Nova. Jejím manžel se stal režisér Jiří Adamec, s nímž má dvě děti.

Její moderátorská kariéra začala na rádiu Kiss, kde uváděla zprávy. Na televizní obrazovce se Jana Nováková poprvé objevila v pořadu Bingo TV Nova, který režíroval Jiří Adamec. Později pracovala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství Novy, rok uváděla zprávy ve Snídani s Novou a posléze zakotvila u moderování Sportovních novin. Působila také na TV Barrandov.

JANA ADAMCOVÁ A ROBINSON

Jako zpěvačka vydala Jana Nováková album Hvězdy prominou (2002). Ztvárnila hlavní roli v muzikálu Popelka v Divadle GoJa. Hudbě se věnovala zejména v produkci Michala Davida.

Provdala se na řeckém ostrově Samos, kde si po dlouholetém vztahu vzala čerstvě rozvedeného režiséra Jiřího Adamce. Svatba se konala v roce 2006 v Řecku, kde oba byli s finalistkami soutěže Miss Aerobik. Jana Adamcová ji moderovala, manžel režíroval.

O JANĚ ADAMCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Jiřím Adamcem udržovala jedenáctiletý paralelní vztah, přestože měl vlastní rodinu a tři děti. Díky své neuvěřitelné trpělivosti se Jana Nováková dočkala jeho rozchodu s první ženou, dramaturgyní Tatianou Kavčiakovou, a následné vlastní svatby.

I když by Jiří Adamec mohl být vzhledem k věku klidně otcem své druhé ženy Jany Adamcové, pořídila si s ním dvě děti. První se jim už roku 2006 narodil syn Daniel. Později k němu ještě přibyla dcera Jasmine Anna.

 

Články o celebritě

Režisér Jiří Adamec o nové práci svojí manželky: ZCELA PŘEVRÁCENÝ ŽIVOT! Režisér Jiří Adamec o nové práci svojí manželky: ZCELA PŘEVRÁCENÝ ŽIVOT! Patří k našim nejlepším televizním režisérům. Má na svědomí seriály Sanitka, Pojišťovna štěstí nebo… číst článek
Režiséra Adamce opustila žena kvůli Babišovi! Premiérovy noční telefonáty si vybraly daň Režiséra Adamce opustila žena kvůli Babišovi! Premiérovy noční telefonáty si vybraly daň Velmi náročným obdobím teď prochází vztah Jiřího Adamce (71) s manželkou Janou (47)! Ta je totiž… číst článek
Žena režiséra Adamce: NOČNÍ ÚTĚKY OD MANŽELA! Kvůli miliardáři... Žena režiséra Adamce: NOČNÍ ÚTĚKY OD MANŽELA! Kvůli miliardáři... Velmi náročným obdobím teď prochází vztah Jiřího Adamce (71) s manželkou Janou (47)! Ta je totiž… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Markéta Mayerová
Markéta Mayerová
zobrazit profil Michal Hrdlička
Michal Hrdlička
zobrazit profil Tina Pletánková
Tina Pletánková
zobrazit profil Karel Kopeček
Karel Kopeček
zobrazit profil Marek Eben
Marek Eben
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Renáta Czadernová
Renáta Czadernová