Jana Adamcová Nováková | Celebwiki.cz

Jana Adamcová Nováková

Datum narození: 2. 2. 1972
Profese: moderátorka, redaktorka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a zpěvačka Jana Adamcová, rozená Nováková, se nejvíce prosadila ve Sportovních novinách na TV Nova. Jejím manžel se stal režisér Jiří Adamec, s nímž má dvě děti.

Její moderátorská kariéra začala na rádiu Kiss, kde uváděla zprávy. Na televizní obrazovce se Jana Nováková poprvé objevila v pořadu Bingo TV Nova, který režíroval Jiří Adamec. Později pracovala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství Novy, rok uváděla zprávy ve Snídani s Novou a posléze zakotvila u moderování Sportovních novin. Působila také na TV Barrandov.

JANA ADAMCOVÁ A ROBINSON

Jako zpěvačka vydala Jana Nováková album Hvězdy prominou (2002). Ztvárnila hlavní roli v muzikálu Popelka v Divadle GoJa. Hudbě se věnovala zejména v produkci Michala Davida.

Provdala se na řeckém ostrově Samos, kde si po dlouholetém vztahu vzala čerstvě rozvedeného režiséra Jiřího Adamce. Svatba se konala v roce 2006 v Řecku, kde oba byli s finalistkami soutěže Miss Aerobik. Jana Adamcová ji moderovala, manžel režíroval.

O JANĚ ADAMCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Jiřím Adamcem udržovala jedenáctiletý paralelní vztah, přestože měl vlastní rodinu a tři děti. Díky své neuvěřitelné trpělivosti se Jana Nováková dočkala jeho rozchodu s první ženou, dramaturgyní Tatianou Kavčiakovou, a následné vlastní svatby.

I když by Jiří Adamec mohl být vzhledem k věku klidně otcem své druhé ženy Jany Adamcové, pořídila si s ním dvě děti. První se jim už roku 2006 narodil syn Daniel. Později k němu ještě přibyla dcera Jasmine Anna.

 

Články o celebritě

Poslední »potlesk« pro Vyčítala: Dojemná slova vdovy nad rakví Poslední »potlesk« pro Vyčítala: Dojemná slova vdovy nad rakví Nejen rodina, kamarádi a kolegové z branže se v úterý loučili s Honzou Vyčítalem (†77). Před strašni... číst článek
Syn Pepy Vojtka Adámek (7) v Ordinaci: Neumí číst, ale šprtá roli! Syn Pepy Vojtka Adámek (7) v Ordinaci: Neumí číst, ale šprtá roli! V lavici se zatím moc nezabydlel, z první třídy syn rockera Pepy Vojtka (54) Adam (7) teď utíká před... číst článek
Moderátor Korec oznámil konec: Po 12 letech rozchod! A důvod? Moderátor Korec oznámil konec: Po 12 letech rozchod! A důvod? Dvanáct let manželství, dvě malé děti a přišel konec! Moderátor Vlasta Korec (46) už delší dobu neži... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Nikol Moravcová
Nikol Moravcová
zobrazit profil Karel Šíp
Karel Šíp
zobrazit profil Petra  Svoboda
Petra Svoboda
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Bronislav Schwarz
Bronislav Schwarz
zobrazit profil Lejla Abbasová
Lejla Abbasová