Jana Adamcová Nováková | Celebwiki.cz

Jana Adamcová Nováková

Datum narození: 2.2.1972
Profese: moderátorka, redaktorka, zpěvačka
Znamení: Vodnář

Související celebrity

Životopis

Moderátorka a zpěvačka Jana Adamcová, rozená Nováková, se nejvíce prosadila ve Sportovních novinách na TV Nova. Jejím manžel se stal režisér Jiří Adamec, s nímž má dvě děti.

Její moderátorská kariéra začala na rádiu Kiss, kde uváděla zprávy. Na televizní obrazovce se Jana Nováková poprvé objevila v pořadu Bingo TV Nova, který režíroval Jiří Adamec. Později pracovala jako pomocná redaktorka ve zpravodajství Novy, rok uváděla zprávy ve Snídani s Novou a posléze zakotvila u moderování Sportovních novin. Působila také na TV Barrandov.

JANA ADAMCOVÁ A ROBINSON

Jako zpěvačka vydala Jana Nováková album Hvězdy prominou (2002). Ztvárnila hlavní roli v muzikálu Popelka v Divadle GoJa. Hudbě se věnovala zejména v produkci Michala Davida.

Provdala se na řeckém ostrově Samos, kde si po dlouholetém vztahu vzala čerstvě rozvedeného režiséra Jiřího Adamce. Svatba se konala v roce 2006 v Řecku, kde oba byli s finalistkami soutěže Miss Aerobik. Jana Adamcová ji moderovala, manžel režíroval.

O JANĚ ADAMCOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S Jiřím Adamcem udržovala jedenáctiletý paralelní vztah, přestože měl vlastní rodinu a tři děti. Díky své neuvěřitelné trpělivosti se Jana Nováková dočkala jeho rozchodu s první ženou, dramaturgyní Tatianou Kavčiakovou, a následné vlastní svatby.

I když by Jiří Adamec mohl být vzhledem k věku klidně otcem své druhé ženy Jany Adamcové, pořídila si s ním dvě děti. První se jim už roku 2006 narodil syn Daniel. Později k němu ještě přibyla dcera Jasmine Anna.

 

Články o celebritě

Jana Adamcová otevřeně o manželství s Jiřím:  Nečekaný zvrat! Jana Adamcová otevřeně o manželství s Jiřím: Nečekaný zvrat! Jana Adamcová (47) a Jiří Adamec (71) patří bezesporu mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu.… číst článek
Jana Adamcová o manželství s Jiřím: Skřípalo to, musela přijít změna! Jana Adamcová o manželství s Jiřím: Skřípalo to, musela přijít změna! Bývalá moderátorka a současná mluvčí vlády Jana Adamcová (47) žije se svým manželem, režisérem Jiřím… číst článek
Adamcovi nad propastí! Babiš zachraňuje manželství před rozvodem Adamcovi nad propastí! Babiš zachraňuje manželství před rozvodem Sedmačtyřicetiletá mluvčí vlády přiznává problémy ve vztahu se známým režisérem. Neschyluje se v… číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Pavlína Wolfová
Pavlína Wolfová
zobrazit profil Partik Rokl
Partik Rokl
zobrazit profil Viktor Vincze
Viktor Vincze
zobrazit profil Nikol Lenertová
Nikol Lenertová
zobrazit profil Renata Kajdžas Angelov
Renata Kajdžas Angelov
zobrazit profil Lenka Pastorčáková
Lenka Pastorčáková
zobrazit profil Saskia Burešová
Saskia Burešová
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská