Petr Tiso | Celebwiki.cz
Petr Tiso

Petr Tiso

Datum narození: 14. 7. 1967
Profese: lékař a politik
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Porodník Petr Tiso byl za TOP 09 nominován jako jednička Středočeského kraje, tedy na post hejtmana. Jeho snahou vždy byla perfektní organizace celého týmu.

Lékař Petr Tiso do krajských voleb 2016 vstoupil jako městský zastupitel a náměstek ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze Podolí.

"Díky své profesi jsem zvyklý rozhodovat se a nést velkou odpovědnost. Pro správná rozhodnutí je vždy důležité vidět jasný cíl, ale zároveň neopomenout žádné detaily a souvislosti. Ke své práci potřebuji kvalitní zázemí a perfektní organizaci celého týmu. Stejné zásady chci uplatňovat i při řízení kraje," prozradil na stránkách TOP 09, jaké jsou jeho představy o funkci hejtmana.

Petr Tiso se staví za rychlou dostavbu Pražského okruhu, která je pro rozvoj a kvalitu života Prahy a Středočeského kraje životně důležitá. Nutností je podle něj vypracování fungující strategie zdravotnictví tak, aby do středočeských nemocnic neplynuly miliardy bez koncepce. Ostudou podle něj je, že mezi Kladnem a Prahou vede pouze jednokolejka.

VŠE O KRAJSKÝCH A SENÁTNÍCH VOLBÁCH ZDE

 

 

Další Politici

zobrazit profil Klára Samková
Klára Samková
zobrazit profil Volodymyr Zelenskyj
Volodymyr Zelenskyj
zobrazit profil Martin Kupka
Martin Kupka
zobrazit profil Ivana Cabrnochová
Ivana Cabrnochová
zobrazit profil Barbora Snopková
Barbora Snopková
zobrazit profil Josef Mladý
Josef Mladý
zobrazit profil Jaromír Strnad
Jaromír Strnad
zobrazit profil Václav Horáček
Václav Horáček