Petr Tiso | Celebwiki.cz
Petr Tiso

Petr Tiso

Datum narození: 14. 7. 1967
Profese: lékař a politik
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Porodník Petr Tiso byl za TOP 09 nominován jako jednička Středočeského kraje, tedy na post hejtmana. Jeho snahou vždy byla perfektní organizace celého týmu.

Lékař Petr Tiso do krajských voleb 2016 vstoupil jako městský zastupitel a náměstek ředitele Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze Podolí.

"Díky své profesi jsem zvyklý rozhodovat se a nést velkou odpovědnost. Pro správná rozhodnutí je vždy důležité vidět jasný cíl, ale zároveň neopomenout žádné detaily a souvislosti. Ke své práci potřebuji kvalitní zázemí a perfektní organizaci celého týmu. Stejné zásady chci uplatňovat i při řízení kraje," prozradil na stránkách TOP 09, jaké jsou jeho představy o funkci hejtmana.

Petr Tiso se staví za rychlou dostavbu Pražského okruhu, která je pro rozvoj a kvalitu života Prahy a Středočeského kraje životně důležitá. Nutností je podle něj vypracování fungující strategie zdravotnictví tak, aby do středočeských nemocnic neplynuly miliardy bez koncepce. Ostudou podle něj je, že mezi Kladnem a Prahou vede pouze jednokolejka.

VŠE O KRAJSKÝCH A SENÁTNÍCH VOLBÁCH ZDE

 

 

Další Politici

zobrazit profil Zdeněk Hřib
Zdeněk Hřib
zobrazit profil Petr Šilar
Petr Šilar
zobrazit profil Evžen Tošenovský
Evžen Tošenovský
zobrazit profil Václav Klaus
Václav Klaus
zobrazit profil Blanka z Valois
Blanka z Valois
zobrazit profil Karel Březina
Karel Březina
zobrazit profil Karel Tureček
Karel Tureček
zobrazit profil Klára Dostálová
Klára Dostálová