Marek Fryčák | Celebwiki.cz

Marek Fryčák

Datum narození: 29.7.1988
Místo narození: Šternberk
Profese: bubeník
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Hudebník Marek Fryčák se široké divácké obci předvedl jako skvělý bubeník, který se se skupinou Eddie Stoilow objevil jako speciální host seriálu Ulice, kde si vystřihl parádní sólo.

V letech 2008 až 2009 bubeník Marek Fryčák působil v kapele Root. O čtyři roky později se stal členem skupiny Eddie Stoilow, jejímž zpěvákem je Honza Žampa. Zajímavostí je, že si s nimi v Polsku roku 2012 na bicí zahrál fotbalový brankář Petr Čech. Kapela Eddie Stoilow byla v roce 2016 speciálním hostem seriálu Ulice, kde Marek Fryčák dostal prostor pro sólo.

Muzikant Marek Fryčák je považován za kvalitního a uznávaného bubeníka. Dlouhodobě spolupracuje s DJ Freakym, smyčcovým triem Inflagranti či s Mikolasem Josefem. Za sebou má též opakovanou spolupráci s úspěšným zpěvákem a skladatelem Markem Ztraceným.

Marek Fryčák není žádný amatér, ani samouk, ale profesionální bubeník. V letech 2004 až 2008 studoval Konzervatoř Brno a poté do roku 2013 Konzervatoř Jaroslava Ježka.

O MARKU FRYČÁKOVI ČTĚTE ZDE>>

Partnerkou Marka Fryčáka se roku 2017 stala herečka Patricie Solaříková, známá zejména jako Tereza Jordánová z již zmíněného seriálu TV Nova Ulice.

 

Články o celebritě

Solaříková z Ulice se rozešla s přítelem! Má už náhradu? Solaříková z Ulice se rozešla s přítelem! Má už náhradu? Hvězda Ulice Patricie Solaříková (28) je už zase sama. Vztah s bubeníkem Markem Fryčákem (28) se… číst článek
Solaříková z Ulice zase bez chlapa: Proč od ní zdrhají? Solaříková z Ulice zase bez chlapa: Proč od ní zdrhají? Loni si řekla "SBOHEM" s přítelem Alešem, teď ji krachl vztah s bubeníkem Markem. Že by tahle sympatická… číst článek
Sexy Solaříková: Předvedla zadeček v sukýnce havajských tanečnic Sexy Solaříková: Předvedla zadeček v sukýnce havajských tanečnic Časy, kdy se jí přezdívalo baculka, jsou ty tam. Herečka a hvězda seriálu Ulice Patricie Solaříková… číst článek

Další Hudebníci

zobrazit profil Jiří Nepomucký
Jiří Nepomucký
zobrazit profil Matyáš Ramba
Matyáš Ramba
zobrazit profil Petr Čejka
Petr Čejka
zobrazit profil Jiří Michálek
Jiří Michálek
zobrazit profil Karel Holas
Karel Holas
zobrazit profil Šimon Ornest
Šimon Ornest
zobrazit profil Zdeněk Hrášek
Zdeněk Hrášek
zobrazit profil Petr Wajsar
Petr Wajsar