Marek Ztracený | Celebwiki.cz

Marek Ztracený

Datum narození: 26. 2. 1985
Místo narození: Železná Ruda
Profese: zpěvák, skladatel, klávesista
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Muzikant Marek Ztracený se v branži prosadil roku 2008, a to hitem Ztrácíš, díky němu získal Českého slavíka v kategorii Objev roku.

Po studiích skladby na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka hrál Marek Ztracený, vlastním jménem Marek Slodičák, na bicí v kapele Kredenc.

MAREK ZTRACENÝ - SE SYNEM NARAZIL NA ŽRALOKA

Úspěch Markovi Ztracenému přinesl roku 2008 singl Ztrácíš, který se objevil na předních příčkách českých hitparád. Ovládl s ním i mezinárodní hudební festival konaný v polském Rzeszówu. Tomuto hitu vděčí za Českého slavíka v kategorii Objev roku.

Mezi jeho další hity patří Něco končí, Je to zlý, V opilosti, O pravdě či duet s Martou Jandovou Káva a sex. Kromě desky Ztrácíš Marek Ztracený vydal mj. alba Pohledy do duše či Pády. Na spolupráci s dcerou slavného českého rockera Petra Jandy navázal po pěti letech, a to skladbou Počasí.

Coby skladatel se Marek Ztracený do dějin české pop-music zapsal dojemným hitem pro Karla Gotta Ta pravá.

O MARKOVI ZTRACENÉM ČTĚTE ZDE>>

Roku 2011 se Markovi Ztracenému narodil syn Marek. Jeho matkou je zpěvákova dlouholetá partnerka, moderátorka Marcela Skřivánková. Zpěvák ji požádal o ruku v únoru 2020 po koncertě v O2 areně přímo před plným hledištěm.

 

Články o celebritě

Známe scénář pocty Karlu Gottovi (†80): Slavík vystoupí z plátna! Známe scénář pocty Karlu Gottovi (†80): Slavík vystoupí z plátna! Rok 2021 přivítáme s nesmrtelným Karlem Gottem (†80), když na Silvestra těsně před půlnocí Česká tel... číst článek
Po zásnubách konec vztahu? Ztracený se odstěhoval od přítelkyně Po zásnubách konec vztahu? Ztracený se odstěhoval od přítelkyně Domácí karanténa je nesblížila. Zpěvák Marek Ztracený (35) si totiž vzal své věci a od snoubenky Mar... číst článek
Marek Ztracený se po spršce nadávek ukryl do izolace! Tam zjistil zásadní věc o ženách Marek Ztracený se po spršce nadávek ukryl do izolace! Tam zjistil zásadní věc o ženách Zpěvák Marek Ztracený (35) se po návratu ze zahraniční dovolené, za niž byl některými svými fanoušky... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lana Del Rey
Lana Del Rey
zobrazit profil Tomáš Ortel
Tomáš Ortel
zobrazit profil Václav Ševčík
Václav Ševčík
zobrazit profil Josef Vágner
Josef Vágner
zobrazit profil Plácido Domingo
Plácido Domingo
zobrazit profil Lou Fanánek Hagen
Lou Fanánek Hagen
zobrazit profil Mirai Navrátil
Mirai Navrátil
zobrazit profil Dorota Barová
Dorota Barová