Marek Ztracený

Datum narození: 26. 2. 1985
Místo narození: Železná Ruda
Profese: zpěvák, skladatel, klávesista
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Marek Ztracený, který se proslavil hitem Ztrácíš, získal jako první po Karlu Gottovi Českého slavíka. A to nejen jednoho!

Po studiích skladby na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka hrál Marek Ztracený, vlastním jménem Marek Slodičák, na bicí v kapele Kredenc.

MAREK ZTRACENÝ - SE SYNEM NARAZIL NA ŽRALOKA

Ztracený napsal hit pro Mistra Gotta

Úspěch Markovi Ztracenému přinesl roku 2008 singl Ztrácíš, který se objevil na předních příčkách českých hitparád. Ovládl s ním i mezinárodní hudební festival konaný v polském Rzeszówu. Tomuto hitu vděčí za Českého slavíka v kategorii Objev roku.

Mezi jeho další hity patří Něco končí, Je to zlý, V opilosti, O pravdě či duet s Martou Jandovou Káva a sex. Kromě desky Ztrácíš Marek Ztracený vydal mj. alba Pohledy do duše či Pády. Na spolupráci s dcerou slavného českého rockera Petra Jandy navázal po pěti letech, a to skladbou Počasí.

Coby skladatel se Marek Ztracený do dějin české pop-music zapsal dojemným hitem pro Karla Gotta Ta pravá.

Ztracený získal tři České slavíky

V Českém slavíkovi 2021 Marek Ztracený vyhrál v kategorii Nejoblíbenější písnička rádia Impuls s hitem Časy se mění, stal se nejlepším zpěvákem, a navíc i absolutním vítězem toho roku. 

O MARKOVI ZTRACENÉM ČTĚTE ZDE>> 

Roku 2011 se Markovi Ztracenému narodil syn Marek. Jeho matkou je zpěvákova dlouholetá partnerka, moderátorka Marcela Skřivánková. Zpěvák ji požádal o ruku v únoru 2020 po koncertě v O2 areně přímo před plným hledištěm.

 

Články o celebritě

Hana Zagorová (75) trpí v bolestech: Tři nalomené obratle! Hana Zagorová (75) trpí v bolestech: Tři nalomené obratle! Pro zpěvačku Hanku Zagorovou (75) je letošní podzim po zdravotní stránce opět velmi náročný. I když ... číst článek
Zatímco se vyhlašoval Slavík... TAJNÁ SVATBA U GOTTOVÝCH Zatímco se vyhlašoval Slavík... TAJNÁ SVATBA U GOTTOVÝCH Podruhé do toho praštila. A den určitě nevolila náhodou. Druhorozená dcera Karla Gotta (†80) Lucie (... číst článek
Ocenění Slavíci se v soukromí rozmluvili: Bizárek, brutální párty a chemie! Ocenění Slavíci se v soukromí rozmluvili: Bizárek, brutální párty a chemie! V pátek se rozdávaly ceny Český slavík, a jako obvykle to byla akce, která budí emoce i po svém skon... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie
zobrazit profil Dorota Barová
Dorota Barová
zobrazit profil Marta Kubišová
Marta Kubišová
zobrazit profil Jana Yngland Hrušková
Jana Yngland Hrušková
zobrazit profil Michaela Nosková
Michaela Nosková
zobrazit profil Tereza Vágnerová
Tereza Vágnerová
zobrazit profil Helena Zeťová
Helena Zeťová
zobrazit profil Josef Vojtek
Josef Vojtek