Marek Ztracený | Celebwiki.cz

Marek Ztracený

Datum narození: 26. 2. 1985
Místo narození: Železná Ruda
Profese: zpěvák, skladatel, klávesista
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Muzikant Marek Ztracený se v branži prosadil roku 2008, a to hitem Ztrácíš, díky němu získal Českého slavíka v kategorii Objev roku.

Po studiích skladby na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka hrál Marek Ztracený, vlastním jménem Marek Slodičák, na bicí v kapele Kredenc.

MAREK ZTRACENÝ - SE SYNEM NARAZIL NA ŽRALOKA

Úspěch Markovi Ztracenému přinesl roku 2008 singl Ztrácíš, který se objevil na předních příčkách českých hitparád. Ovládl s ním i mezinárodní hudební festival konaný v polském Rzeszówu. Tomuto hitu vděčí za Českého slavíka v kategorii Objev roku.

Mezi jeho další hity patří Něco končí, Je to zlý, V opilosti, O pravdě či duet s Martou Jandovou Káva a sex. Kromě desky Ztrácíš Marek Ztracený vydal mj. alba Pohledy do duše či Pády. Na spolupráci s dcerou slavného českého rockera Petra Jandy navázal po pěti letech, a to skladbou Počasí.

Coby skladatel se Marek Ztracený do dějin české pop-music zapsal dojemným hitem pro Karla Gotta Ta pravá.

O MARKOVI ZTRACENÉM ČTĚTE ZDE>>

Roku 2011 se Markovi Ztracenému narodil syn Marek. Jeho matkou je zpěvákova dlouholetá partnerka, moderátorka Marcela Skřivánková. Zpěvák ji požádal o ruku v únoru 2020 po koncertě v O2 areně přímo před plným hledištěm.

 

Články o celebritě

Trable v ráji? Marek Ztracený odložil svatbu! Trable v ráji? Marek Ztracený odložil svatbu! Marek Ztracený se v únoru během svého koncertu zasnoubil s dlouholetou partnerkou Marcelu Skřivánkov... číst článek
Marek Ztracený odložil svatbu! Byly veřejné zásnuby jen show pro fanoušky?! Marek Ztracený odložil svatbu! Byly veřejné zásnuby jen show pro fanoušky?! Marek Ztracený (35) svou přítelkyni Marcelu požádal o ruku v únoru na svém druhém vyprodaném koncert... číst článek
Vykořisťování čerstvé maminky? Na Bagárovou si došlápli podvodníci! Vykořisťování čerstvé maminky? Na Bagárovou si došlápli podvodníci! V posledních měsících se s podvodníky na sociálních sítích roztrhl pytel. Lákavé soutěže s obrovskou... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Celeste Buckingham
Celeste Buckingham
zobrazit profil Dannie (Daniela Langoska Samoura)
Dannie (Daniela Langoska Samoura)
zobrazit profil Kryštof Michal
Kryštof Michal
zobrazit profil Debbi (Deborah Kahl)
Debbi (Deborah Kahl)
zobrazit profil Adéla Částková
Adéla Částková
zobrazit profil Pavel Bobek
Pavel Bobek
zobrazit profil Markéta Irglová
Markéta Irglová
zobrazit profil Věra Vlková
Věra Vlková