Marek Ztracený | Celebwiki.cz

Marek Ztracený

Datum narození: 26.2.1985
Místo narození: Železná Ruda
Profese: zpěvák, skladatel, klávesista
Znamení: Ryby

Související celebrity

Životopis

Muzikant Marek Ztracený se v branži prosadil roku 2008, a to hitem Ztrácíš, díky němu získal Českého slavíka v kategorii Objev roku.

Po studiích skladby na pražské Konzervatoři Jaroslava Ježka hrál Marek Ztracený, vlastním jménem Marek Slodičák, na bicí v kapele Kredenc.

MAREK ZTRACENÝ - SE SYNEM NARAZIL NA ŽRALOKA

Úspěch Markovi Ztracenému přinesl roku 2008 singl Ztrácíš, který se objevil na předních příčkách českých hitparád. Ovládl s ním i mezinárodní hudební festival konaný v polském Rzeszówu. Tomuto hitu vděčí za Českého slavíka v kategorii Objev roku.

Mezi jeho další hity patří Něco končí, Je to zlý, V opilosti, O pravdě či duet s Martou Jandovou Káva a sex. Kromě desky Ztrácíš Marek Ztracený vydal mj. alba Pohledy do duše či Pády. Na spolupráci s dcerou slavného českého rockera Petra Jandy navázal po pěti letech, a to skladbou Počasí.

Coby skladatel se Marek Ztracený do dějin české pop-music zapsal dojemným hitem pro Karla Gotta Ta pravá.

O MARKOVI ZTRACENÉM ČTĚTE ZDE>>

Roku 2011 se Markovi Ztracenému narodil syn Marek. Jeho matkou je zpěvákova dlouholetá partnerka, moderátorka Marcela Skřivánková. Zpěvák ji požádal o ruku v únoru 2020 po koncertě v O2 areně přímo před plným hledištěm.

 

Články o celebritě

Čerstvě zasnoubený Ztracený: Další životní zlom! Čerstvě zasnoubený Ztracený: Další životní zlom! Před několika dny oslavil 35. narozeniny, vyprodal dvakrát pražskou O2 arenu, zasnoubil se s přítelkyní… číst článek
Marek Ztracený po zásnubách s Marcelou: Zmizel v ráji!  Marek Ztracený po zásnubách s Marcelou: Zmizel v ráji! Navlékl jí prsten za 377 tisíc a po dvou týdnech si Marek Ztracený (35) svou snoubenku ukradl jen… číst článek
Šťastný Marek Ztracený: Po zásnubách další krásná zpráva! Šťastný Marek Ztracený: Po zásnubách další krásná zpráva! To, co se Markovi Ztracenému (35) podařilo za jeden týden, neprožije jiný za celý život. Nejenže… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Michal Hrůza
Michal Hrůza
zobrazit profil Tereza Kerndlová
Tereza Kerndlová
zobrazit profil Ewa Farna
Ewa Farna
zobrazit profil Céline Dion
Céline Dion
zobrazit profil Václav Noid Bárta
Václav Noid Bárta
zobrazit profil Michal David
Michal David
zobrazit profil Alžběta Bartošová
Alžběta Bartošová
zobrazit profil Žofie Dařbujánová
Žofie Dařbujánová