Jan Kopečný

Datum narození: 9. 8. 1989
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvák, muzikálový herec
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Zpěvák a muzikálový herec Jan Kopečný, jehož si mohli televizní diváci všimnout v soutěži Česko hledá Superstar, se stal benjamínkem čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas.

Se zpěvem a hrou na akordeon Jan Kopečný začal na základní umělecké škole v rodných Českých Budějovicích. V roce 2006 se dostal v soutěži Česko hledá Superstar mezi deset nejlepších zpěváků, což mu pomohlo k roli prince v muzikálu Sněhurka a sedm trpaslíků.

ROZHOVOR S JANEM KOPEČNÝM>>

Posléze si zazpíval Romea v muzikálu Romeo a Julie, Rosenkranze ve světové verzi díla Janka Ledeckého Hamlet – The Rock Opera, hlavní roli ztvárnil v Casanovovi Zdeňka Bárty a Petra Markova. Muzikáloví nadšenci mohli Jana Kopečného také vidět v Tajemství Daniela Landy, dále pak v Adamovi a Evě Zdeňka Zelenky a Bohouše Josefa, v Sněhové královně, jako D´artagnana v Třech mušketýrech, v Přízraku Londýna, v Dětech ráje Michala Davida a Sagvana Tofiho či v dvojroli krále Ludvík XIV. a Filipa v Muži se železnou maskou.

V letech 2009 až 2012 byl Jan Kopečný sólistou Swingového orchestru Jihočeského Rozhlasu pod vedením Václava Hlaváče. V té době začal působit jako sólista ve Velkém dechovém orchestru města České Budějovice. Na tři roky se stal frontmanem Big Bandu Metroklub, později lídrem kapely DPH.

O JANU KOPEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2017 byl Jan Kopečný vybrán do čtvrté řady pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas, a to společně s Anetou Krejčíkovou, Jitkou Boho, Leonou Machálkovou, Berenikou Kohoutovou, Tomášem Matonohou, Daliborem Gondíkem a Janem Maxiánem.

 

Články o celebritě

Brzobohatý po rozvodu s Kuchařovou konečně promluvil! Co řekl o své druhé exmanželce Táně? Brzobohatý po rozvodu s Kuchařovou konečně promluvil! Co řekl o své druhé exmanželce Táně? Po třech měsících mlčení po rozvodu s Ondřejem Brzobohatým (39) jako první promluvila Taťána Kuchařo... číst článek
Rozjetý mejdan celebrit: Ex Petra Koláře s novým chlapem i rozvášněná Grossová! Rozjetý mejdan celebrit: Ex Petra Koláře s novým chlapem i rozvášněná Grossová! Pandemie koronaviru je už na velkém ústupu, a tak se rozjíždějí mejdany. Není dne, aby někde nějaký ... číst článek
Neúnavná Jiřina Bohdalová (90) na Botoxu: Mladíci jí klečeli u nohou! Neúnavná Jiřina Bohdalová (90) na Botoxu: Mladíci jí klečeli u nohou! Herecká legenda Jiřina Bohdalová (90) to stále umí pořádně roztočit. Navíc, když je ve společnosti m... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Petr Císařovský
Petr Císařovský
zobrazit profil Vlastimil Ježek
Vlastimil Ježek
zobrazit profil František Ringo Čech
František Ringo Čech
zobrazit profil Jiří Smejkal
Jiří Smejkal
zobrazit profil Marie Tomsová
Marie Tomsová
zobrazit profil Jaroslava Pauchová
Jaroslava Pauchová
zobrazit profil Michaela Kuklíková
Michaela Kuklíková
zobrazit profil Martin  Hanzal
Martin Hanzal