Jan Kopečný | Celebwiki.cz

Jan Kopečný

Datum narození: 9. 8. 1989
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvák, muzikálový herec
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Zpěvák a muzikálový herec Jan Kopečný, jehož si mohli televizní diváci všimnout v soutěži Česko hledá Superstar, se stal benjamínkem čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas.

Se zpěvem a hrou na akordeon Jan Kopečný začal na základní umělecké škole v rodných Českých Budějovicích. V roce 2006 se dostal v soutěži Česko hledá Superstar mezi deset nejlepších zpěváků, což mu pomohlo k roli prince v muzikálu Sněhurka a sedm trpaslíků.

ROZHOVOR S JANEM KOPEČNÝM>>

Posléze si zazpíval Romea v muzikálu Romeo a Julie, Rosenkranze ve světové verzi díla Janka Ledeckého Hamlet – The Rock Opera, hlavní roli ztvárnil v Casanovovi Zdeňka Bárty a Petra Markova. Muzikáloví nadšenci mohli Jana Kopečného také vidět v Tajemství Daniela Landy, dále pak v Adamovi a Evě Zdeňka Zelenky a Bohouše Josefa, v Sněhové královně, jako D´artagnana v Třech mušketýrech, v Přízraku Londýna, v Dětech ráje Michala Davida a Sagvana Tofiho či v dvojroli krále Ludvík XIV. a Filipa v Muži se železnou maskou.

V letech 2009 až 2012 byl Jan Kopečný sólistou Swingového orchestru Jihočeského Rozhlasu pod vedením Václava Hlaváče. V té době začal působit jako sólista ve Velkém dechovém orchestru města České Budějovice. Na tři roky se stal frontmanem Big Bandu Metroklub, později lídrem kapely DPH.

O JANU KOPEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2017 byl Jan Kopečný vybrán do čtvrté řady pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas, a to společně s Anetou Krejčíkovou, Jitkou Boho, Leonou Machálkovou, Berenikou Kohoutovou, Tomášem Matonohou, Daliborem Gondíkem a Janem Maxiánem.

 

Články o celebritě

Eva Decastelo je ostrá jako břitva: Před zraky všech se vrhla na krasavce Kopečného! Eva Decastelo je ostrá jako břitva: Před zraky všech se vrhla na krasavce Kopečného! Moderátorka Eva Decastelo (41) opět dokázala, že je ženou mnoha netušených schopností. Během moderov... číst článek
Divoký Mikuláš u českých hvězd: Kdo pustil čerta k dětem a kdo mu přibouchl dveře před kopytem! Divoký Mikuláš u českých hvězd: Kdo pustil čerta k dětem a kdo mu přibouchl dveře před kopytem! Hartusení, hudrování, řetězy a vidle, ale i čáka, andělská svatozář a bělostná křidélka. Mikuláši, a... číst článek
Kopečný zkoušky muzikálu nefláká: Líbačka s kolegyni! Kopečný zkoušky muzikálu nefláká: Líbačka s kolegyni! Přípravu dlouho očekávaného muzikálu We Will Rock You Jan Kopečný rozhodně nezanedbává. A mnohdy je ... číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jana Hlaváčová
Jana Hlaváčová
zobrazit profil Matěj Vydra
Matěj Vydra
zobrazit profil Petr Skoumal
Petr Skoumal
zobrazit profil Rocío  Oliva
Rocío Oliva
zobrazit profil Kristýna Kubíčková
Kristýna Kubíčková
zobrazit profil Jaroslav Faltýnek
Jaroslav Faltýnek
zobrazit profil Radek Sušil
Radek Sušil
zobrazit profil Bohumil Šimek
Bohumil Šimek