Jan Kopečný zpěvák | Celebwiki.cz

Jan Kopečný

Datum narození: 9.8.1989
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvák, muzikálový herec
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Zpěvák a muzikálový herec Jan Kopečný, jehož si mohli televizní diváci všimnout v soutěži Česko hledá Superstar, se stal benjamínkem čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas.

Se zpěvem a hrou na akordeon Jan Kopečný začal na základní umělecké škole v rodných Českých Budějovicích. V roce 2006 se dostal v soutěži Česko hledá Superstar mezi deset nejlepších zpěváků, což mu pomohlo k roli prince v muzikálu Sněhurka a sedm trpaslíků.

ROZHOVOR S JANEM KOPEČNÝM>>

Posléze si zazpíval Romea v muzikálu Romeo a Julie, Rosenkranze ve světové verzi díla Janka Ledeckého Hamlet – The Rock Opera, hlavní roli ztvárnil v Casanovovi Zdeňka Bárty a Petra Markova. Muzikáloví nadšenci mohli Jana Kopečného také vidět v Tajemství Daniela Landy, dále pak v Adamovi a Evě Zdeňka Zelenky a Bohouše Josefa, v Sněhové královně, jako D´artagnana v Třech mušketýrech, v Přízraku Londýna, v Dětech ráje Michala Davida a Sagvana Tofiho či v dvojroli krále Ludvík XIV. a Filipa v Muži se železnou maskou.

V letech 2009 až 2012 byl Jan Kopečný sólistou Swingového orchestru Jihočeského Rozhlasu pod vedením Václava Hlaváče. V té době začal působit jako sólista ve Velkém dechovém orchestru města České Budějovice. Na tři roky se stal frontmanem Big Bandu Metroklub, později lídrem kapely DPH.

O JANU KOPEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2017 byl Jan Kopečný vybrán do čtvrté řady pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas, a to společně s Anetou Krejčíkovou, Jitkou Boho, Leonou Machálkovou, Berenikou Kohoutovou, Tomášem Matonohou, Daliborem Gondíkem a Janem Maxiánem.

 

Články o celebritě

Hůlkova Rozárka (1,5): Táto, kup mi bourák! Hůlkova Rozárka (1,5): Táto, kup mi bourák! Jako by mu z oka vypadla! Daniel Hůlka (51) se pochlubil dcerou Rozárkou (1,5). A stejně jako tátu… číst článek
Machálková se dojímala, Hůlka hlídal dcerku! Muzikál potěšil děti s rakovinou Machálková se dojímala, Hůlka hlídal dcerku! Muzikál potěšil děti s rakovinou Známý zpěvák Daniel Hůlka (51) s manželkou Barborou (28) a dcerkou Rozárkou (1,5) podpořili charitativní… číst článek
Jako by mu z oka vypadla: Dan Hůlka se pochlubil dcerkou Rozárkou (1,5) Jako by mu z oka vypadla: Dan Hůlka se pochlubil dcerkou Rozárkou (1,5) Jedno z nejhezčích období svého bujarého života zažívá Daniel Hůlka (51). Ten si momentálně užívá… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Thomas Vonn
Thomas Vonn
zobrazit profil Jitka Molavcová
Jitka Molavcová
zobrazit profil Jean Reno
Jean Reno
zobrazit profil Pavel Nedvěd
Pavel Nedvěd
zobrazit profil Petr Stuchlík
Petr Stuchlík
zobrazit profil Milan Pernica
Milan Pernica
zobrazit profil David Beran
David Beran
zobrazit profil Jiří Krampol
Jiří Krampol