Jan Kopečný | Celebwiki.cz

Jan Kopečný

Datum narození: 9.8.1989
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvák, muzikálový herec
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Zpěvák a muzikálový herec Jan Kopečný, jehož si mohli televizní diváci všimnout v soutěži Česko hledá Superstar, se stal benjamínkem čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas.

Se zpěvem a hrou na akordeon Jan Kopečný začal na základní umělecké škole v rodných Českých Budějovicích. V roce 2006 se dostal v soutěži Česko hledá Superstar mezi deset nejlepších zpěváků, což mu pomohlo k roli prince v muzikálu Sněhurka a sedm trpaslíků.

ROZHOVOR S JANEM KOPEČNÝM>>

Posléze si zazpíval Romea v muzikálu Romeo a Julie, Rosenkranze ve světové verzi díla Janka Ledeckého Hamlet – The Rock Opera, hlavní roli ztvárnil v Casanovovi Zdeňka Bárty a Petra Markova. Muzikáloví nadšenci mohli Jana Kopečného také vidět v Tajemství Daniela Landy, dále pak v Adamovi a Evě Zdeňka Zelenky a Bohouše Josefa, v Sněhové královně, jako D´artagnana v Třech mušketýrech, v Přízraku Londýna, v Dětech ráje Michala Davida a Sagvana Tofiho či v dvojroli krále Ludvík XIV. a Filipa v Muži se železnou maskou.

V letech 2009 až 2012 byl Jan Kopečný sólistou Swingového orchestru Jihočeského Rozhlasu pod vedením Václava Hlaváče. V té době začal působit jako sólista ve Velkém dechovém orchestru města České Budějovice. Na tři roky se stal frontmanem Big Bandu Metroklub, později lídrem kapely DPH.

O JANU KOPEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2017 byl Jan Kopečný vybrán do čtvrté řady pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas, a to společně s Anetou Krejčíkovou, Jitkou Boho, Leonou Machálkovou, Berenikou Kohoutovou, Tomášem Matonohou, Daliborem Gondíkem a Janem Maxiánem.

 

Články o celebritě

Lukáš Vaculík se po 40 letech vzdal neřesti: Podepsalo se to na jeho vzhledu Lukáš Vaculík se po 40 letech vzdal neřesti: Podepsalo se to na jeho vzhledu Herec a hvězda seriálu Temný kraj Lukáš Vaculík (57) přestal kouřit! Pro zdravý život důležitý krok… číst článek
Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Zemřel Karel Gott (†80): První reagovala milenka, následovala smršť reakcí slavných! Ve středu 1. října krátce před půlnocí zemřel Karel Gott, který se dožil krásných 80 let. Jako první… číst článek
Daniel Hůlka: S dcerkou v nemocnici! Daniel Hůlka: S dcerkou v nemocnici! S manželkou Barborou (28) a dcerkou Rozárkou (1,5) vyrazil do nemocnice! Naštěstí nikdo z nich neměl… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jiří Soukup
Jiří Soukup
zobrazit profil Jaroslav Dudek
Jaroslav Dudek
zobrazit profil Jamison Ernest
Jamison Ernest
zobrazit profil Lubomír Smékal
Lubomír Smékal
zobrazit profil Michal Pavlíček
Michal Pavlíček
zobrazit profil Karim (Karel Lampa)
Karim (Karel Lampa)
zobrazit profil Martin Štěpánek
Martin Štěpánek
zobrazit profil Woody Allen
Woody Allen