Jan Kopečný zpěvák | Celebwiki.cz

Jan Kopečný

Datum narození: 9.8.1989
Místo narození: České Budějovice
Profese: zpěvák, muzikálový herec
Znamení: Lev

Související celebrity

Životopis

Zpěvák a muzikálový herec Jan Kopečný, jehož si mohli televizní diváci všimnout v soutěži Česko hledá Superstar, se stal benjamínkem čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas.

Se zpěvem a hrou na akordeon Jan Kopečný začal na základní umělecké škole v rodných Českých Budějovicích. V roce 2006 se dostal v soutěži Česko hledá Superstar mezi deset nejlepších zpěváků, což mu pomohlo k roli prince v muzikálu Sněhurka a sedm trpaslíků.

ROZHOVOR S JANEM KOPEČNÝM>>

Posléze si zazpíval Romea v muzikálu Romeo a Julie, Rosenkranze ve světové verzi díla Janka Ledeckého Hamlet – The Rock Opera, hlavní roli ztvárnil v Casanovovi Zdeňka Bárty a Petra Markova. Muzikáloví nadšenci mohli Jana Kopečného také vidět v Tajemství Daniela Landy, dále pak v Adamovi a Evě Zdeňka Zelenky a Bohouše Josefa, v Sněhové královně, jako D´artagnana v Třech mušketýrech, v Přízraku Londýna, v Dětech ráje Michala Davida a Sagvana Tofiho či v dvojroli krále Ludvík XIV. a Filipa v Muži se železnou maskou.

V letech 2009 až 2012 byl Jan Kopečný sólistou Swingového orchestru Jihočeského Rozhlasu pod vedením Václava Hlaváče. V té době začal působit jako sólista ve Velkém dechovém orchestru města České Budějovice. Na tři roky se stal frontmanem Big Bandu Metroklub, později lídrem kapely DPH.

O JANU KOPEČNÉM ČTĚTE ZDE>>

V roce 2017 byl Jan Kopečný vybrán do čtvrté řady pěvecké show TV Nova Tvoje tvář má známý hlas, a to společně s Anetou Krejčíkovou, Jitkou Boho, Leonou Machálkovou, Berenikou Kohoutovou, Tomášem Matonohou, Daliborem Gondíkem a Janem Maxiánem.

 

Články o celebritě

Machálková se dojímala, Hůlka hlídal dcerku! Muzikál potěšil děti s rakovinou Machálková se dojímala, Hůlka hlídal dcerku! Muzikál potěšil děti s rakovinou Známý zpěvák Daniel Hůlka (51) s manželkou Barborou (28) a dcerkou Rozárkou (1,5) podpořili charitativní… číst článek
Jako by mu z oka vypadla: Dan Hůlka se pochlubil dcerkou Rozárkou (1,5) Jako by mu z oka vypadla: Dan Hůlka se pochlubil dcerkou Rozárkou (1,5) Jedno z nejhezčích období svého bujarého života zažívá Daniel Hůlka (51). Ten si momentálně užívá… číst článek
Finalistky České Miss bojují o výhru 2,5 milionu korun! Co jim vzkázal Bouček? Finalistky České Miss bojují o výhru 2,5 milionu korun! Co jim vzkázal Bouček? V neděli 25. srpna jedna z dvanácti krásek České Miss získá titul královna krásy. Večerem provede… číst článek

Další Osobnosti

zobrazit profil Jan Kuželka
Jan Kuželka
zobrazit profil Marek Šindler
Marek Šindler
zobrazit profil Jiří Bis
Jiří Bis
zobrazit profil Raffaella Fico
Raffaella Fico
zobrazit profil Oscar Pistorius
Oscar Pistorius
zobrazit profil Stanislava Lučková
Stanislava Lučková
zobrazit profil Michaela Zemánková
Michaela Zemánková
zobrazit profil Ján Kroner
Ján Kroner