Daniel Krejčík

Datum narození: 24. 6. 1994
Místo narození: Mladá Boleslav
Profese: herec, dabér
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herec a dabér Daniel Krejčík ve svých 23 letech zaujal odhalením homosexuální orientace. Krátce před volbami 2017 prozradil i jméno partnera: Matěj Stropnický, šéf Zelených.

Přestože vyrostl v prostředí pohřební služby, rozhodl se Daniel Krejčík pro jinou dráhu. Již na gymnáziu začal s divadlem, a to ve Studiu Šrámkova domu v Sobotce. Diváci jej mohli vidět na scénách Divadla v Řeznické, kde ztvárnil mj. hlavní roli ve hře Cock, dále pak např. v Divadle SpoluHra.

DAN KREJČÍK BYL PŘEDSTAVEN U STROPNICKÝCH 

Již v začátcích své herecké kariéry se Daniel Krejčík začal intenzivně věnovat dabingu, a to už jako dítě - bylo mu tehdy pouhých šest let. Svůj hlas propůjčil postavám např. v seriálech Perníkový táta, Rudá vdova, Violetta, Případy detektiva Murdocha či ve filmech Hobit, Millerovi na tripu, Lesní duch, Prezidentské volby. Jeho hlasem promluvil zpěvák Justin Bieber ve své reality show.

Ve filmu Dan Krejčík debutoval v dramatu Rozkoš (2013), který byl nominován na Českého lva hned v několika kategoriích. Prvním televizním seriálem, v němž se Daniel Krejčíř objevil, byly V.I.P vraždy. Práci v zahraniční provenienci prvně okusil v německé minisérii Pod jedním nebem (2017). V témže roce dostal roli v Ordinaci v růžové zahradě 2 TV Nova.

O DANIELU KREJČÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Dan Krejčík v říjnu 2017 médiím prozradil jméno svého milence: Matěj Stropnický, tehdejší šéf Strany zelených, syn herce, bývalého diplomata a ministra obrany vlády Bohuslava Sobotky za hnutí ANO Martina Stropnického. Příležitostný herec a politik Matěj Stropnický to po krátkém váhání potvrdil (EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR PRO BLESK NAJDETE ZDE). Odhalení, že je pražský lídr Zelených na kluky, přišlo jen pár dní před parlamentními volbami 2017.


 

Články o celebritě

Herečka Michaela Tomešová (32): PEKLO VE VÝMĚNĚ MANŽELEK! Herečka Michaela Tomešová (32): PEKLO VE VÝMĚNĚ MANŽELEK! Tohle ve Výměně manželek ještě nebylo! Poprvé za 17 let existence tohoto pořadu se musela Míša Tomeš... číst článek
První video z další hvězdné Výměny manželek: Míša Tomešová nahradí maminku-samoživitelku! První video z další hvězdné Výměny manželek: Míša Tomešová nahradí maminku-samoživitelku! Příští týden čeká fanoušky reality show Výměna manželek další hvězdný pár. Tentokrát kývli na účast ... číst článek
Velikonoce u Stropnického na zámku: Zmatené Ukrajinky a »vyšupaný« Krejčík! Velikonoce u Stropnického na zámku: Zmatené Ukrajinky a »vyšupaný« Krejčík! Češi a s nimi i řada Ukrajinců, kteří sem utekli před válkou, mají za sebou Velikonoce. Na mnoho z n... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Aneta Krejčíková
Aneta Krejčíková
zobrazit profil Jiří Voskovec
Jiří Voskovec
zobrazit profil Milan Lasica
Milan Lasica
zobrazit profil Hana Brejchová
Hana Brejchová
zobrazit profil Helena Dytrtová
Helena Dytrtová