Daniel Krejčík | Celebwiki.cz

Daniel Krejčík

Datum narození: 24.6.1994
Místo narození: Mladá Boleslav
Profese: herec, dabér
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herec a dabér Daniel Krejčík ve svých 23 letech zaujal odhalením homosexuální orientace. Krátce před volbami 2017 prozradil i jméno partnera: Matěj Stropnický, šéf Zelených.

Přestože vyrostl v prostředí pohřební služby, rozhodl se Daniel Krejčík pro jinou dráhu. Již na gymnáziu začal s divadlem, a to ve Studiu Šrámkova domu v Sobotce. Diváci jej mohli vidět na scénách Divadla v Řeznické, kde ztvárnil mj. hlavní roli ve hře Cock, dále pak např. v Divadle SpoluHra.

DAN KREJČÍK BYL PŘEDSTAVEN U STROPNICKÝCH 

Již v začátcích své herecké kariéry se Daniel Krejčík začal intenzivně věnovat dabingu, a to už jako dítě - bylo mu tehdy pouhých šest let. Svůj hlas propůjčil postavám např. v seriálech Perníkový táta, Rudá vdova, Violetta, Případy detektiva Murdocha či ve filmech Hobit, Millerovi na tripu, Lesní duch, Prezidentské volby. Jeho hlasem promluvil zpěvák Justin Bieber ve své reality show.

Ve filmu Dan Krejčík debutoval v dramatu Rozkoš (2013), který byl nominován na Českého lva hned v několika kategoriích. Prvním televizním seriálem, v němž se Daniel Krejčíř objevil, byly V.I.P vraždy. Práci v zahraniční provenienci prvně okusil v německé minisérii Pod jedním nebem (2017). V témže roce dostal roli v Ordinaci v růžové zahradě 2 TV Nova.

O DANIELU KREJČÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Dan Krejčík v říjnu 2017 médiím prozradil jméno svého milence: Matěj Stropnický, tehdejší šéf Strany zelených, syn herce, bývalého diplomata a ministra obrany vlády Bohuslava Sobotky za hnutí ANO Martina Stropnického. Příležitostný herec a politik Matěj Stropnický to po krátkém váhání potvrdil (EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR PRO BLESK NAJDETE ZDE). Odhalení, že je pražský lídr Zelených na kluky, přišlo jen pár dní před parlamentními volbami 2017.


 

Články o celebritě

Zámecký pán Matěj Stropnický: Ukázal, co dělá s přítelem v koupelně! Zámecký pán Matěj Stropnický: Ukázal, co dělá s přítelem v koupelně! Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický (35) se minulý rok rozhodl dát si pauzu od aktivního… číst článek
Stropnický a Krejčík v milostné hře: Osahávání rozkroku a krvavé polibky!  Stropnický a Krejčík v milostné hře: Osahávání rozkroku a krvavé polibky! Životní partneři Matěj Stropnický (34) a Daniel Krejčík (23) se nevěnují jenom rekonstrukci svého… číst článek
Milenci v životě i na jevišti: Ze Stropnického a Krejčíka jsou prokletí básníci! Milenci v životě i na jevišti: Ze Stropnického a Krejčíka jsou prokletí básníci! Nejprve partneři na jevišti či ve filmu, pak i ve skutečném životě. Tak to alespoň u herců obvykle… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Frank Vincent
Frank Vincent
zobrazit profil Radek Holub
Radek Holub
zobrazit profil Khan Bonfils
Khan Bonfils
zobrazit profil Ondřej Brousek
Ondřej Brousek
zobrazit profil Sharon Pink
Sharon Pink
zobrazit profil Pavla Vojáčková
Pavla Vojáčková
zobrazit profil Peter Krause
Peter Krause
zobrazit profil Gabriela Vránová
Gabriela Vránová