Daniel Krejčík

Datum narození: 24. 6. 1994
Místo narození: Mladá Boleslav
Profese: herec, dabér
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Herec a dabér Daniel Krejčík ve svých 23 letech zaujal odhalením homosexuální orientace. Krátce před volbami 2017 prozradil i jméno partnera: Matěj Stropnický, šéf Zelených.

Přestože vyrostl v prostředí pohřební služby, rozhodl se Daniel Krejčík pro jinou dráhu. Již na gymnáziu začal s divadlem, a to ve Studiu Šrámkova domu v Sobotce. Diváci jej mohli vidět na scénách Divadla v Řeznické, kde ztvárnil mj. hlavní roli ve hře Cock, dále pak např. v Divadle SpoluHra.

DAN KREJČÍK BYL PŘEDSTAVEN U STROPNICKÝCH 

Již v začátcích své herecké kariéry se Daniel Krejčík začal intenzivně věnovat dabingu, a to už jako dítě - bylo mu tehdy pouhých šest let. Svůj hlas propůjčil postavám např. v seriálech Perníkový táta, Rudá vdova, Violetta, Případy detektiva Murdocha či ve filmech Hobit, Millerovi na tripu, Lesní duch, Prezidentské volby. Jeho hlasem promluvil zpěvák Justin Bieber ve své reality show.

Ve filmu Dan Krejčík debutoval v dramatu Rozkoš (2013), který byl nominován na Českého lva hned v několika kategoriích. Prvním televizním seriálem, v němž se Daniel Krejčíř objevil, byly V.I.P vraždy. Práci v zahraniční provenienci prvně okusil v německé minisérii Pod jedním nebem (2017). V témže roce dostal roli v Ordinaci v růžové zahradě 2 TV Nova.

O DANIELU KREJČÍKOVI ČTĚTE ZDE>>

Dan Krejčík v říjnu 2017 médiím prozradil jméno svého milence: Matěj Stropnický, tehdejší šéf Strany zelených, syn herce, bývalého diplomata a ministra obrany vlády Bohuslava Sobotky za hnutí ANO Martina Stropnického. Příležitostný herec a politik Matěj Stropnický to po krátkém váhání potvrdil (EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR PRO BLESK NAJDETE ZDE). Odhalení, že je pražský lídr Zelených na kluky, přišlo jen pár dní před parlamentními volbami 2017.


 

Články o celebritě

Jitka Schneiderová společně s dcerou poprvé bok po boku na jevišti: Tady jí roste pořádná konkurence! Jitka Schneiderová společně s dcerou poprvé bok po boku na jevišti: Tady jí roste pořádná konkurence! Jitka Schneiderová (50) by se měla mít na pozoru, jelikož jí doma roste pořádná konkurence, co podob... číst článek
Slavní Češi v Paříži: Karel Hábl (86) posnídal v latinské čtvrti Slavní Češi v Paříži: Karel Hábl (86) posnídal v latinské čtvrti Chvilku neposedí! Herec Karel Hábl (86), který se objevil v asi dvou stovkách filmů a seriálů, vyraz... číst článek
Partner Stropnického Krejčík: Přál si umřít kvůli tátovi! Partner Stropnického Krejčík: Přál si umřít kvůli tátovi! Ne každý otec s radostí a pochopením přijme to, že jejich syn dává přednost stejnému pohlaví. Bohuže... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Žaneta Fuchsová
Žaneta Fuchsová
zobrazit profil Petra Březina Vašková
Petra Březina Vašková
zobrazit profil Rebeka Poláková
Rebeka Poláková
zobrazit profil Ilja Prachař
Ilja Prachař
zobrazit profil Harry Treadaway
Harry Treadaway
zobrazit profil Mariana Prachařová
Mariana Prachařová
zobrazit profil Miloš Vávra
Miloš Vávra
zobrazit profil Sharon Pink
Sharon Pink