Tereza Vágnerová

Datum narození: 7. 5. 1992
Místo narození: Praha
Profese: zpěvačka, muzikálová herečka
Znamení: Býk

Související celebrity

Životopis

Zpěvačka Tereza Vágnerová, dcera hudebníka a producenta Karla Vágner a sestra rybáře Jakuba, se kromě mediálně známých příbuzných zviditelnila díky muzikálu.

Již ve čtyřech letech začala Tereza Vágnerová hrát na klavír. Jako desetiletá se představila v muzikálu Bídníci, a to v roli malé Cossettky. Zazpívala si v Dětech ráje, na nichž se podíleli mj. Sagvan Tofi a Michal David. V patnácti letech se v soutěži mladých zpěváků umístila hned za Tomášem Klusem, jejím vítězem.

TEREZA VÁGNEROVÁ - STÁTNICE PŘED PORODEM!

Půvabná zrzka Tereza Vágnerová se milovníkům české muzikálové tvorby předvedla také jako hvězda již legendárního Fantoma Opery, jehož opakovaně uvedla pražská GoJa Music Hall.

Muziku dostala Tereza Vágnerová do vínku, vždyť jejím otcem je známý hudebník a producent Karel Vágner, který léta spolupracoval se stálicemi českého hudebního nebe, jakými se bezesporu staly zpěvačky Hana Zagorová či Eva Pilarová.

Kromě otce má Tereza Vágnerové mediálně sledované i další příbuzné. Jejími bratry jsou slavný rybář Jakub Vágner, který vytvořil pár s modelkou Eliškou Bučkovou, či podnikatel Karel, jenž si vzal Simonu Krainovou, někdejší topmodelku a příležitostnou herečku.

O TEREZE VÁGNEROVÉ ČTĚTE ZDE>>

Tereza Vágnerová dva roky chodila se synem producenta Františka Janečka Filipem. Jejich vztah vydržel dva roky. Partnerem Terezy Vágnerové se posléze stal architekt Petr Šťovíček, s nímž se zpěvačka zasnoubila v listopadu 2017, tedy jen krátce před plánovaným narozením jejich prvorozené dcery. 

Články o celebritě

Herečka Bára Srncová přišla o tatínka (†90)! Vzkaz do nebe mu poslal i syn Jiří Herečka Bára Srncová přišla o tatínka (†90)! Vzkaz do nebe mu poslal i syn Jiří Ve věku 90 let zemřel v neděli divadelník a výtvarník Jiří Srnec, zakladatel černého divadla, s nímž... číst článek
Vyčerpaný Jakub Vágner po StarDance utekl! Zklamal svou tanečnici Vyčerpaný Jakub Vágner po StarDance utekl! Zklamal svou tanečnici Ani to, že na Štědrý den slavil narozeniny, nepomohlo. Jakub Vágner (38) hned, jakmile zhasly televi... číst článek
Hvězda StarDance Jakub Vágner: Zradil svoji tanečnici! Hvězda StarDance Jakub Vágner: Zradil svoji tanečnici! Ani to, že na Štědrý den slavil narozeniny, nepomohlo. Jakub Vágner (38) hned, jak zhasly televizní ... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Selena Gomez
Selena Gomez
zobrazit profil Leonard Cohen
Leonard Cohen
zobrazit profil Nela Pocisková
Nela Pocisková
zobrazit profil Sting (Gordon M. T. Sumner)
Sting (Gordon M. T. Sumner)
zobrazit profil Věra Bílá
Věra Bílá
zobrazit profil Olga Lounová
Olga Lounová
zobrazit profil Sheryl Crow
Sheryl Crow
zobrazit profil Hana Křížková
Hana Křížková