Dominika Gottová nejstarší Gottova dcera | Celebwiki.cz

Dominika Gottová

Profese: kosmetička, servírka, polyglotka

Související celebrity

Životopis

Kosmetička Dominika Gottová, dcera zpěváka Karla Gotta a baletky Antonie Zacpalové, se po otci začala jmenovat až ve svých 15 letech. Její existenci mistr dlouho tajil.

Na svou dceru Dominiku Zacpalovou (narozena 1973) se mistr Karel Gott přišel údajně prvně podívat, když jí bylo půl roku. Skutečnost, že má nemanželského potomka, zpěvák přiznal v západním Německu, kde to z něj dostali tamní novináři.

DOMINIKA GOTTOVÁ - DRSNÉ SPORY S OTCEM

Posléze byl Karel Gott se svou dcerou vyfotografován na procházce. Česká veřejnost se o existenci Dominiky dozvěděla v jejích devíti letech, když tuto informaci otiskl tehdy oblíbený časopis Mladý svět. O tom, že má vnučku, do své smrti nevěděla maminka Karla Gotta, s níž zpěvák bydlel.

Jméno Dominika Gottová začala dcera slavného otce používat ve svých 15 letech. Tehdy studovala hotelovou školu a jazyky, jichž ovládá úctyhodných sedm. Po nějaké době ji osud zavál do Finska, kde pracovala v pohostinství a k tomu ještě studovala kosmetiku.

Ve Finsku si Dominika Gottová našla přítele, hudebníka Tima Tollkima, jehož si později tajně vzala. Ten však začal trpět maniodepresivní poruchou. Dominika Gottová se vrátila do Česka a živila se jako kosmetička. Posléze, když se manželův stav zlepšil, se do Finska vrátila. Dobře údajně vycházela s Alicí Kovácsovou, dlouholetou přítelkyní svého ženami obletovaného tatínka.

O DOMINICE GOTTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dominika Gottová, nejstarší dcera mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka Karla Gotta, který jí zplodil v utajovaném vztahu s tanečnicí Antonií Zacpalovou, má tři nevlastní sestry. Dvě z nich Ministr měl v manželství s Ivanou Gottovou, rozenou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Dominika Gottová po fiasku s manželem: Konec a definitivní útěk!? Dominika Gottová po fiasku s manželem: Konec a definitivní útěk!? Nemluví s ním ani klika u dveří! Manžel Dominiky Gottové (46) si zavařil. Timo Tolkki (53) si vymyslel,… číst článek
Boj o dědictví po Gottovi (†80): Velký přehled, co už patří Ivaně! Boj o dědictví po Gottovi (†80): Velký přehled, co už patří Ivaně! Co nevidět se pozůstalým po Karlu Gottovi (†80) ozve notář a budou řešit dědictví po zpěvákovi! Pohádkové?… číst článek
Nešťastná Dominika: STRACH Z POMSTY A CHUDOBY! Nešťastná Dominika: STRACH Z POMSTY A CHUDOBY! Má strach o existenci. Matka nejstarší Slavíkovy dcery Dominiky byla poslední čtyři roky závislá… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Ladislav Velebný
Ladislav Velebný
zobrazit profil Michal Viewegh
Michal Viewegh
zobrazit profil Kateřina Tučková
Kateřina Tučková
zobrazit profil Václav Šlajs
Václav Šlajs
zobrazit profil Ivan Pilný
Ivan Pilný
zobrazit profil Marcel Kolaja
Marcel Kolaja
zobrazit profil Jiří Kulhánek
Jiří Kulhánek
zobrazit profil Harvey Weinstein producent
Harvey Weinstein producent