Dominika Gottová

Profese: kosmetička, servírka, polyglotka

Související celebrity

Životopis

Dominika Gottová je dcera zpěváka Karla Gotta a baletky Antonie Zacpalové. Zpěvák přitom její existenci dlouho tajil a jeho příjmení tak mohla začít používat až v 15 letech.

Na svou dceru Dominiku Zacpalovou (narozena 1973) se mistr Karel Gott přišel údajně prvně podívat, když jí bylo půl roku. Skutečnost, že má nemanželského potomka, zpěvák přiznal v západním Německu, kde to z něj dostali tamní novináři.

DOMINIKA GOTTOVÁ - DRSNÉ SPORY S OTCEM

Češi se o dominice dozvěděli, až když jí bylo devět let

Posléze byl Karel Gott se svou dcerou vyfotografován na procházce. Česká veřejnost se o existenci Dominiky dozvěděla v jejích devíti letech, když tuto informaci otiskl tehdy oblíbený časopis Mladý svět. O tom, že má vnučku, do své smrti nevěděla maminka Karla Gotta, s níž zpěvák bydlel.

Domluví se sedmi jazyky

Jméno Dominika Gottová začala dcera slavného otce používat ve svých 15 letech. Tehdy studovala hotelovou školu a jazyky, jichž ovládá úctyhodných sedm. Po nějaké době ji osud zavál do Finska, kde pracovala v pohostinství a k tomu ještě studovala kosmetiku.

Ve Finsku si Dominika Gottová našla přítele, hudebníka Tima Tollkima, jehož si později tajně vzala. Ten však začal trpět maniodepresivní poruchou. Dominika Gottová se vrátila do Česka a živila se jako kosmetička. Posléze, když se manželův stav zlepšil, se do Finska vrátila. Dobře údajně vycházela s Alicí Kovácsovou, dlouholetou přítelkyní svého ženami obletovaného tatínka.

V únoru 2020 Dominika Gottová svolala tiskovku, na které médiích potvrdila, že se hodlá rozvést. Jako právní zástupkyni si vybrala Kláru Long Slámovou, a to jak v rozvodovém řízení, tak ve sporu o dědictví po otci. Advokátka jí však záhy plnou moc vypověděla, své důvody veřejně komentovat nechtěla.

O DOMINICE GOTTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dominika Gottová, nejstarší dcera mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka Karla Gotta, který jí zplodil v utajovaném vztahu s tanečnicí Antonií Zacpalovou, má tři nevlastní sestry. Dvě z nich Ministr měl v manželství s Ivanou Gottovou, rozenou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Skon Hany Zagorové všechny zasáhnul: V slzách je nejen Margita, ale i Ztracený či Bohdalová! Skon Hany Zagorové všechny zasáhnul: V slzách je nejen Margita, ale i Ztracený či Bohdalová! V pátek 26. srpna zasáhla Česko velice smutná zpráva - do pěveckého nebe se odebrala zpěvačka Hana Z... číst článek
Dominika Gottová se o dědictví soudit nebude! Táta by se divil, dodává Dominika Gottová se o dědictví soudit nebude! Táta by se divil, dodává Chtěla zabojovat o část dědictví po svém otci Karlu Gottovi (†80)! Cítila se podvedená, že z něj byl... číst článek
Dominika Gottová a dědictví po tátovi Karlovi: VZDALA BOJ S IVANOU! Dominika Gottová a dědictví po tátovi Karlovi: VZDALA BOJ S IVANOU! Chtěla zabojovat o část dědictví po svém otci Karlu Gottovi (†80)! Cítila se podvedená, že z něj byl... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Jožo Ráž
Jožo Ráž
zobrazit profil Jitka Minková
Jitka Minková
zobrazit profil Terezie Kašparovská
Terezie Kašparovská
zobrazit profil Osmany Laffita
Osmany Laffita
zobrazit profil Libor Baselides
Libor Baselides
zobrazit profil Josef Bazala
Josef Bazala
zobrazit profil Oprah Winfrey
Oprah Winfrey