Dominika Gottová nejstarší Gottova dcera | Celebwiki.cz

Dominika Gottová

Profese: kosmetička, servírka, polyglotka

Související celebrity

Životopis

Kosmetička Dominika Gottová, dcera zpěváka Karla Gotta a baletky Antonie Zacpalové, se po otci začala jmenovat až ve svých 15 letech. Její existenci mistr dlouho tajil.

Na svou dceru Dominiku Zacpalovou (narozena 1973) se mistr Karel Gott přišel údajně prvně podívat, když jí bylo půl roku. Skutečnost, že má nemanželského potomka, zpěvák přiznal v západním Německu, kde to z něj dostali tamní novináři.

DOMINIKA GOTTOVÁ - DRSNÉ SPORY S OTCEM

Posléze byl Karel Gott se svou dcerou vyfotografován na procházce. Česká veřejnost se o existenci Dominiky dozvěděla v jejích devíti letech, když tuto informaci otiskl tehdy oblíbený časopis Mladý svět. O tom, že má vnučku, do své smrti nevěděla maminka Karla Gotta, s níž zpěvák bydlel.

Jméno Dominika Gottová začala dcera slavného otce používat ve svých 15 letech. Tehdy studovala hotelovou školu a jazyky, jichž ovládá úctyhodných sedm. Po nějaké době ji osud zavál do Finska, kde pracovala v pohostinství a k tomu ještě studovala kosmetiku.

Ve Finsku si Dominika Gottová našla přítele, hudebníka Tima Tollkima, jehož si později tajně vzala. Ten však začal trpět maniodepresivní poruchou. Dominika Gottová se vrátila do Česka a živila se jako kosmetička. Posléze, když se manželův stav zlepšil, se do Finska vrátila. Dobře údajně vycházela s Alicí Kovácsovou, dlouholetou přítelkyní svého ženami obletovaného tatínka.

O DOMINICE GOTTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dominika Gottová, nejstarší dcera mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka Karla Gotta, který jí zplodil v utajovaném vztahu s tanečnicí Antonií Zacpalovou, má tři nevlastní sestry. Dvě z nich Ministr měl v manželství s Ivanou Gottovou, rozenou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Manžel Dominiky Gottové dorazil do Mexika! Jaké má s milenkou (24) plány? Manžel Dominiky Gottové dorazil do Mexika! Jaké má s milenkou (24) plány? Je úplně švorc, přesto letěl takřka přes celou zeměkouli, aby byl nablízku své čtyřiadvacetileté… číst článek
Milenka manžela Dominiky Gottové promluvila: Mám toho hodně co říct... Milenka manžela Dominiky Gottové promluvila: Mám toho hodně co říct... Po tom, co Dominika Gottová (46) sbalila kufry a vrátila se po letech natrvalo do Česka, se manžel… číst článek
Dominika Gottová po návratu do Česka řeší trable: Okradli ji o doklady! Dominika Gottová po návratu do Česka řeší trable: Okradli ji o doklady! Jako by nestačilo, že nejstarší dceru Karla Gotta (†80) připravil nevěrný manžel o šperky i dům.… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil David Cameron
David Cameron
zobrazit profil Sarah Larson
Sarah Larson
zobrazit profil Adam Vojtěch
Adam Vojtěch
zobrazit profil Marek Zelinka
Marek Zelinka
zobrazit profil Jean-Claude Juncker
Jean-Claude Juncker
zobrazit profil Michal Šmarda
Michal Šmarda
zobrazit profil David Radil manažer
David Radil manažer
zobrazit profil Petr Rímský
Petr Rímský