Dominika Gottová | Celebwiki.cz

Dominika Gottová

Profese: kosmetička, servírka, polyglotka

Související celebrity

Životopis

Kosmetička Dominika Gottová, dcera zpěváka Karla Gotta a baletky Antonie Zacpalové, se po otci začala jmenovat až ve svých 15 letech. Její existenci mistr dlouho tajil.

Na svou dceru Dominiku Zacpalovou (narozena 1973) se mistr Karel Gott přišel údajně prvně podívat, když jí bylo půl roku. Skutečnost, že má nemanželského potomka, zpěvák přiznal v západním Německu, kde to z něj dostali tamní novináři.

DOMINIKA GOTTOVÁ - DRSNÉ SPORY S OTCEM

Posléze byl Karel Gott se svou dcerou vyfotografován na procházce. Česká veřejnost se o existenci Dominiky dozvěděla v jejích devíti letech, když tuto informaci otiskl tehdy oblíbený časopis Mladý svět. O tom, že má vnučku, do své smrti nevěděla maminka Karla Gotta, s níž zpěvák bydlel.

Jméno Dominika Gottová začala dcera slavného otce používat ve svých 15 letech. Tehdy studovala hotelovou školu a jazyky, jichž ovládá úctyhodných sedm. Po nějaké době ji osud zavál do Finska, kde pracovala v pohostinství a k tomu ještě studovala kosmetiku.

Ve Finsku si Dominika Gottová našla přítele, hudebníka Tima Tollkima, jehož si později tajně vzala. Ten však začal trpět maniodepresivní poruchou. Dominika Gottová se vrátila do Česka a živila se jako kosmetička. Posléze, když se manželův stav zlepšil, se do Finska vrátila. Dobře údajně vycházela s Alicí Kovácsovou, dlouholetou přítelkyní svého ženami obletovaného tatínka.

V únoru 2020 Dominika Gottová svolal tiskovku, na které médiích potvrdila, že se hodlá rozvést. Jako právní zástupkyni si vybrala Kláru Long Slámovou, a to jak v rozvodovém řízení, tak ve sporu o dědictví po otci. Advokátka jí však záhy plnou moc vypověděla, své důvody veřejně komentovat nechtěla.

O DOMINICE GOTTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dominika Gottová, nejstarší dcera mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka Karla Gotta, který jí zplodil v utajovaném vztahu s tanečnicí Antonií Zacpalovou, má tři nevlastní sestry. Dvě z nich Ministr měl v manželství s Ivanou Gottovou, rozenou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Karel Gott (†80) tváří nové stanice ČT3: Ivana o tom neměla tušení! Karel Gott (†80) tváří nové stanice ČT3: Ivana o tom neměla tušení! Své vysílání zahájila v pondělí nová stanice veřejnoprávní televize ČT3! Cílí hlavně na seniory,… číst článek
Odstartoval nový kanál ČT: VYUŽILI TVÁŘ GOTTA!... Ivana to nevěděla Odstartoval nový kanál ČT: VYUŽILI TVÁŘ GOTTA!... Ivana to nevěděla Své vysílání zahájila v pondělí nová stanice veřejnoprávní televize ČT3! Cílí hlavně na seniory,… číst článek
Loučení Dominiky Gottové: Stěhování plné slz! Loučení Dominiky Gottové: Stěhování plné slz! Ještě předtím, než Dominika Gottová (46) definitivně započala svou novou životní cestu ve vlastním… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Rostislav Koštial
Rostislav Koštial
zobrazit profil Anna Wetlinská
Anna Wetlinská
zobrazit profil Jan Werich
Jan Werich
zobrazit profil Jakub Choura
Jakub Choura
zobrazit profil Laura Janáčková
Laura Janáčková
zobrazit profil Petr Puchta
Petr Puchta
zobrazit profil Ondřej Knotek
Ondřej Knotek
zobrazit profil Petr Dolínek
Petr Dolínek