Dominika Gottová nejstarší Gottova dcera | Celebwiki.cz

Dominika Gottová

Profese: kosmetička, servírka, polyglotka

Související celebrity

Životopis

Kosmetička Dominika Gottová, dcera zpěváka Karla Gotta a baletky Antonie Zacpalové, se po otci začala jmenovat až ve svých 15 letech. Její existenci mistr dlouho tajil.

Na svou dceru Dominiku Zacpalovou (narozena 1973) se mistr Karel Gott přišel údajně prvně podívat, když jí bylo půl roku. Skutečnost, že má nemanželského potomka, zpěvák přiznal v západním Německu, kde to z něj dostali tamní novináři.

DOMINIKA GOTTOVÁ - DRSNÉ SPORY S OTCEM

Posléze byl Karel Gott se svou dcerou vyfotografován na procházce. Česká veřejnost se o existenci Dominiky dozvěděla v jejích devíti letech, když tuto informaci otiskl tehdy oblíbený časopis Mladý svět. O tom, že má vnučku, do své smrti nevěděla maminka Karla Gotta, s níž zpěvák bydlel.

Jméno Dominika Gottová začala dcera slavného otce používat ve svých 15 letech. Tehdy studovala hotelovou školu a jazyky, jichž ovládá úctyhodných sedm. Po nějaké době ji osud zavál do Finska, kde pracovala v pohostinství a k tomu ještě studovala kosmetiku.

Ve Finsku si Dominika Gottová našla přítele, hudebníka Tima Tollkima, jehož si později tajně vzala. Ten však začal trpět maniodepresivní poruchou. Dominika Gottová se vrátila do Česka a živila se jako kosmetička. Posléze, když se manželův stav zlepšil, se do Finska vrátila. Dobře údajně vycházela s Alicí Kovácsovou, dlouholetou přítelkyní svého ženami obletovaného tatínka.

O DOMINICE GOTTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dominika Gottová, nejstarší dcera mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka Karla Gotta, který jí zplodil v utajovaném vztahu s tanečnicí Antonií Zacpalovou, má tři nevlastní sestry. Dvě z nich Ministr měl v manželství s Ivanou Gottovou, rozenou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Manžel Dominiky: Výhrůžky smrtí kvůli penězům! Manžel Dominiky: Výhrůžky smrtí kvůli penězům! Je to síla, čemu od víkendu čelí Dominika Gottová (46)! Její stále ještě manžel Timo Tolkki (53),… číst článek
Kde strávil žebrák Timo noc po vyhazovu od Gottové? Před sebevraždou ho zachránila tato žena! Kde strávil žebrák Timo noc po vyhazovu od Gottové? Před sebevraždou ho zachránila tato žena! Nocovali čtyři kilometry od sebe! Bezprizorní finský muzikant Timo Tolkki (53), který včera ráno… číst článek
Manžel Gottové přiletěl do Prahy švorc: U Dominiky škemral o jídlo! Manžel Gottové přiletěl do Prahy švorc: U Dominiky škemral o jídlo! Noční můra Dominiky Gottové (46) se stala skutečností! Do Prahy za ní nečekaně přiletěl její stále… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Charlie Watts
Charlie Watts
zobrazit profil Jaroslav Borka
Jaroslav Borka
zobrazit profil Pavel Vaculík
Pavel Vaculík
zobrazit profil Marek Dědík
Marek Dědík
zobrazit profil Kateřina Kristelová
Kateřina Kristelová
zobrazit profil Radim Uzel
Radim Uzel
zobrazit profil Emir Kusturica
Emir Kusturica
zobrazit profil Věra Bartůňková
Věra Bartůňková