Dominika Gottová | Celebwiki.cz

Dominika Gottová

Profese: kosmetička, servírka, polyglotka

Související celebrity

Životopis

Kosmetička Dominika Gottová, dcera zpěváka Karla Gotta a baletky Antonie Zacpalové, se po otci začala jmenovat až ve svých 15 letech. Její existenci mistr dlouho tajil.

Na svou dceru Dominiku Zacpalovou (narozena 1973) se mistr Karel Gott přišel údajně prvně podívat, když jí bylo půl roku. Skutečnost, že má nemanželského potomka, zpěvák přiznal v západním Německu, kde to z něj dostali tamní novináři.

DOMINIKA GOTTOVÁ - DRSNÉ SPORY S OTCEM

Posléze byl Karel Gott se svou dcerou vyfotografován na procházce. Česká veřejnost se o existenci Dominiky dozvěděla v jejích devíti letech, když tuto informaci otiskl tehdy oblíbený časopis Mladý svět. O tom, že má vnučku, do své smrti nevěděla maminka Karla Gotta, s níž zpěvák bydlel.

Jméno Dominika Gottová začala dcera slavného otce používat ve svých 15 letech. Tehdy studovala hotelovou školu a jazyky, jichž ovládá úctyhodných sedm. Po nějaké době ji osud zavál do Finska, kde pracovala v pohostinství a k tomu ještě studovala kosmetiku.

Ve Finsku si Dominika Gottová našla přítele, hudebníka Tima Tollkima, jehož si později tajně vzala. Ten však začal trpět maniodepresivní poruchou. Dominika Gottová se vrátila do Česka a živila se jako kosmetička. Posléze, když se manželův stav zlepšil, se do Finska vrátila. Dobře údajně vycházela s Alicí Kovácsovou, dlouholetou přítelkyní svého ženami obletovaného tatínka.

V únoru 2020 Dominika Gottová svolal tiskovku, na které médiích potvrdila, že se hodlá rozvést. Jako právní zástupkyni si vybrala Kláru Long Slámovou, a to jak v rozvodovém řízení, tak ve sporu o dědictví po otci. Advokátka jí však záhy plnou moc vypověděla, své důvody veřejně komentovat nechtěla.

O DOMINICE GOTTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dominika Gottová, nejstarší dcera mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka Karla Gotta, který jí zplodil v utajovaném vztahu s tanečnicí Antonií Zacpalovou, má tři nevlastní sestry. Dvě z nich Ministr měl v manželství s Ivanou Gottovou, rozenou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Rok od posledního setkání Gotta (†80) s dcerami: Dominice zatajil, že má leukemii! Rok od posledního setkání Gotta (†80) s dcerami: Dominice zatajil, že má leukemii! V úterý uběhl přesně rok ode dne, kdy Karel Gott (†80) na zahradě své vily na Bertramce naposledy ob... číst článek
Údajný přítel Ivany Gottové: Nevidím tu lásku, ale ... Údajný přítel Ivany Gottové: Nevidím tu lásku, ale ... V nejtěžších chvílích, kdy slavnému zpěvákovi zbývaly poslední dny, údajně stál po boku Ivaně Gottov... číst článek
Smutné svědectví o umírání Zdeňka Srstky (†83): Prosil o smrt, říká vdova Alena Smutné svědectví o umírání Zdeňka Srstky (†83): Prosil o smrt, říká vdova Alena Když vám navždy odejde ze života nejbližší člověk, je to velká bolest a jediným lékem je čas. Teprve... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Olga Špátová
Olga Špátová
zobrazit profil Sejroška (Lucie Schejbalová)
Sejroška (Lucie Schejbalová)
zobrazit profil Vladimír  Morávek
Vladimír Morávek
zobrazit profil Lucie Gelemová
Lucie Gelemová
zobrazit profil Martin Netolický
Martin Netolický
zobrazit profil Stanislav Körner
Stanislav Körner
zobrazit profil Vladimír Boštík
Vladimír Boštík