Dominika Gottová nejstarší Gottova dcera | Celebwiki.cz

Dominika Gottová

Profese: kosmetička, servírka, polyglotka

Související celebrity

Životopis

Kosmetička Dominika Gottová, dcera zpěváka Karla Gotta a baletky Antonie Zacpalové, se po otci začala jmenovat až ve svých 15 letech. Její existenci minstr dlouho tajil.

Na svou dceru Dominiku Zacpalovou (narozena 1973) se mistr Karel Gott přišel údajně prvně podívat, když jí bylo půl roku. Skutečnost, že má nemanželského potomka, zpěvák přiznal v západním Německu, kde to z něj dostali tamní novináři.

DOMINIKA GOTTOVÁ - DRSNÉ SPORY S OTCEM

Posléze byl Karel Gott se svou dcerou vyfotografován na procházce. Česká veřejnost se o existenci Dominiky dozvěděla v jejích devíti letech, když tuto informaci otiskl tehdy oblíbený časopis Mladý svět. O tom, že má vnučku, do své smrti nevěděla maminka Karla Gotta, s níž zpěvák bydlel.

Jméno Dominika Gottová začala dcera slavného otce používat ve svých 15 letech. Tehdy studovala hotelovou školu a jazyky, jichž ovládá úctyhodných sedm. Po nějaké době ji osud zavál do Finska, kde pracovala v pohostinství a k tomu ještě studovala kosmetiku.

Ve Finsku si Dominika Gottová našla přítele, hudebníka Tima Tollkima, jehož si později tajně vzala. Ten však začal trpět maniodepresivní poruchou. Dominika Gottová se vrátila do Česka a živila se jako kosmetička. Posléze, když se manželův stav zlepšil, se do Finska vrátila. Dobře údajně vycházela s Alicí Kovácsovou, dlouholetou přítelkyní svého ženami obletovaného tatínka.

O DOMINICE GOTTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dominika Gottová, nejstarší dcera mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka Karla Gotta, který jí zplodil v utajovaném vztahu s tanečnicí Antonií Zacpalovou, má tři nevlastní sestry. Dvě z nich ministr měl v manželství s Ivanou Gottovou, rozenou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Nemile zaskočená Dominika Gottová: Vynechali ji z pocty tátovi! Nemile zaskočená Dominika Gottová: Vynechali ji z pocty tátovi! V den 80. narozenin Karla Gotta (79) poběží nový dokument o jeho osobě! Ve snímku, který mapuje hlavně… číst článek
Zaskočená Dominika Gottová: VYNECHALI JI Z POCTY TÁTOVI! Zaskočená Dominika Gottová: VYNECHALI JI Z POCTY TÁTOVI! V den 80. narozeniny Karla Gotta (79) poběží nový dokument o jeho osobě! Ve snímku, který mapuje… číst článek
Šokující proměna Gottova zetě Tima: Maniodeprese ho změnily k nepoznání Šokující proměna Gottova zetě Tima: Maniodeprese ho změnily k nepoznání Je to skutečně on? Manžel nejstarší dcery Karla Gotta (79) Dominiky (45) se po dlouhé době objevil… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Dávid Hodek
Dávid Hodek
zobrazit profil Ivo Valenta
Ivo Valenta
zobrazit profil Tereza Vu Hanč
Tereza Vu Hanč
zobrazit profil Miroslav Hanel
Miroslav Hanel
zobrazit profil Jiří Payne
Jiří Payne
zobrazit profil Ladislav Doležal
Ladislav Doležal
zobrazit profil Porty (youtuber)
Porty (youtuber)
zobrazit profil Ota Baláž
Ota Baláž