Dominika Gottová nejstarší Gottova dcera | Celebwiki.cz

Dominika Gottová

Profese: kosmetička, servírka, polyglotka

Související celebrity

Životopis

Kosmetička Dominika Gottová, dcera zpěváka Karla Gotta a baletky Antonie Zacpalové, se po otci začala jmenovat až ve svých 15 letech. Její existenci mistr dlouho tajil.

Na svou dceru Dominiku Zacpalovou (narozena 1973) se mistr Karel Gott přišel údajně prvně podívat, když jí bylo půl roku. Skutečnost, že má nemanželského potomka, zpěvák přiznal v západním Německu, kde to z něj dostali tamní novináři.

DOMINIKA GOTTOVÁ - DRSNÉ SPORY S OTCEM

Posléze byl Karel Gott se svou dcerou vyfotografován na procházce. Česká veřejnost se o existenci Dominiky dozvěděla v jejích devíti letech, když tuto informaci otiskl tehdy oblíbený časopis Mladý svět. O tom, že má vnučku, do své smrti nevěděla maminka Karla Gotta, s níž zpěvák bydlel.

Jméno Dominika Gottová začala dcera slavného otce používat ve svých 15 letech. Tehdy studovala hotelovou školu a jazyky, jichž ovládá úctyhodných sedm. Po nějaké době ji osud zavál do Finska, kde pracovala v pohostinství a k tomu ještě studovala kosmetiku.

Ve Finsku si Dominika Gottová našla přítele, hudebníka Tima Tollkima, jehož si později tajně vzala. Ten však začal trpět maniodepresivní poruchou. Dominika Gottová se vrátila do Česka a živila se jako kosmetička. Posléze, když se manželův stav zlepšil, se do Finska vrátila. Dobře údajně vycházela s Alicí Kovácsovou, dlouholetou přítelkyní svého ženami obletovaného tatínka.

O DOMINICE GOTTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dominika Gottová, nejstarší dcera mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka Karla Gotta, který jí zplodil v utajovaném vztahu s tanečnicí Antonií Zacpalovou, má tři nevlastní sestry. Dvě z nich Ministr měl v manželství s Ivanou Gottovou, rozenou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Bohdalová se omluvila Dominice Gottové: Co na to Slavíkova dcera? Bohdalová se omluvila Dominice Gottové: Co na to Slavíkova dcera? Svou smuteční řečí Jiřina Bohdalová (88) na zádušní mši za Karla Gotta (†80) všechny dojala. Tedy… číst článek
Bohdalová v ŠOKU! Takovou křivdu nezažila… Bohdalová v ŠOKU! Takovou křivdu nezažila… Mnoho lidí u jejího proslovu plakalo a později jí za krásnou řeč gratulovalo. Ne všichni však přišli… číst článek
Nejstarší Gottova dcera Dominika: Válka s Ivanou o dědictví? Překvapivá reakce! Nejstarší Gottova dcera Dominika: Válka s Ivanou o dědictví? Překvapivá reakce! Pietní atmosféru po pohřbu Karla Gotta (†80) rozčísl »granát« z Finska. Manžel nejstarší Slavíkovy… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Ilona Tajchnerová
Ilona Tajchnerová
zobrazit profil Ivan Jančárek
Ivan Jančárek
zobrazit profil Jiří Domlátil
Jiří Domlátil
zobrazit profil Viktor Mráz
Viktor Mráz
zobrazit profil Jiří Kolbaba
Jiří Kolbaba
zobrazit profil Berenika Saudková
Berenika Saudková
zobrazit profil Petr Braný
Petr Braný
zobrazit profil Eva Varholíková-Rezešová
Eva Varholíková-Rezešová