Dominika Gottová nejstarší Gottova dcera | Celebwiki.cz

Dominika Gottová

Profese: kosmetička, servírka, polyglotka

Související celebrity

Životopis

Kosmetička Dominika Gottová, dcera zpěváka Karla Gotta a baletky Antonie Zacpalové, se po otci začala jmenovat až ve svých 15 letech. Její existenci minstr dlouho tajil.

Na svou dceru Dominiku Zacpalovou (narozena 1973) se mistr Karel Gott přišel údajně prvně podívat, když jí bylo půl roku. Skutečnost, že má nemanželského potomka, zpěvák přiznal v západním Německu, kde to z něj dostali tamní novináři.

DOMINIKA GOTTOVÁ - DRSNÉ SPORY S OTCEM

Posléze byl Karel Gott se svou dcerou vyfotografován na procházce. Česká veřejnost se o existenci Dominiky dozvěděla v jejích devíti letech, když tuto informaci otiskl tehdy oblíbený časopis Mladý svět. O tom, že má vnučku, do své smrti nevěděla maminka Karla Gotta, s níž zpěvák bydlel.

Jméno Dominika Gottová začala dcera slavného otce používat ve svých 15 letech. Tehdy studovala hotelovou školu a jazyky, jichž ovládá úctyhodných sedm. Po nějaké době ji osud zavál do Finska, kde pracovala v pohostinství a k tomu ještě studovala kosmetiku.

Ve Finsku si Dominika Gottová našla přítele, hudebníka Tima Tollkima, jehož si později tajně vzala. Ten však začal trpět maniodepresivní poruchou. Dominika Gottová se vrátila do Česka a živila se jako kosmetička. Posléze, když se manželův stav zlepšil, se do Finska vrátila. Dobře údajně vycházela s Alicí Kovácsovou, dlouholetou přítelkyní svého ženami obletovaného tatínka.

O DOMINICE GOTTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dominika Gottová, nejstarší dcera mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka Karla Gotta, který jí zplodil v utajovaném vztahu s tanečnicí Antonií Zacpalovou, má tři nevlastní sestry. Dvě z nich ministr měl v manželství s Ivanou Gottovou, rozenou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Šokující proměna Gottova zetě Tima: Maniodeprese ho změnily k nepoznání Šokující proměna Gottova zetě Tima: Maniodeprese ho změnily k nepoznání Je to skutečně on? Manžel nejstarší dcery Karla Gotta (79) Dominiky (45) se po dlouhé době objevil… číst článek
Fáma o smrti Karla Gotta: Dcera Dominika připustila vyděšený telefonát s tátou! Fáma o smrti Karla Gotta: Dcera Dominika připustila vyděšený telefonát s tátou! Pohřben zaživa byl už víckrát, dokonce o tom nazpíval i píseň. Tentokrát se ale fáma o smrti Karla… číst článek
Drama a strach v rodině Karla Gotta: Nutná operace! Jak dopadla? Drama a strach v rodině Karla Gotta: Nutná operace! Jak dopadla? Místo toho, aby se Dominika Gottová (45), nejstarší dcera Karla Gotta (79), těšila na Vánoce, prožívala… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Josef Pizinger
Josef Pizinger
zobrazit profil Antonie Zacpalová
Antonie Zacpalová
zobrazit profil Karel Voříšek
Karel Voříšek
zobrazit profil Jaroslav  Doubrava
Jaroslav Doubrava
zobrazit profil Ivan Pilný
Ivan Pilný
zobrazit profil Roman Váňa
Roman Váňa
zobrazit profil Aleš Sigmund
Aleš Sigmund
zobrazit profil Miroslav Novák
Miroslav Novák