Dominika Gottová

Profese: kosmetička, servírka, polyglotka

Související celebrity

Životopis

Kosmetička Dominika Gottová, dcera zpěváka Karla Gotta a baletky Antonie Zacpalové, se po otci začala jmenovat až ve svých 15 letech. Její existenci mistr dlouho tajil.

Na svou dceru Dominiku Zacpalovou (narozena 1973) se mistr Karel Gott přišel údajně prvně podívat, když jí bylo půl roku. Skutečnost, že má nemanželského potomka, zpěvák přiznal v západním Německu, kde to z něj dostali tamní novináři.

DOMINIKA GOTTOVÁ - DRSNÉ SPORY S OTCEM

Posléze byl Karel Gott se svou dcerou vyfotografován na procházce. Česká veřejnost se o existenci Dominiky dozvěděla v jejích devíti letech, když tuto informaci otiskl tehdy oblíbený časopis Mladý svět. O tom, že má vnučku, do své smrti nevěděla maminka Karla Gotta, s níž zpěvák bydlel.

Jméno Dominika Gottová začala dcera slavného otce používat ve svých 15 letech. Tehdy studovala hotelovou školu a jazyky, jichž ovládá úctyhodných sedm. Po nějaké době ji osud zavál do Finska, kde pracovala v pohostinství a k tomu ještě studovala kosmetiku.

Ve Finsku si Dominika Gottová našla přítele, hudebníka Tima Tollkima, jehož si později tajně vzala. Ten však začal trpět maniodepresivní poruchou. Dominika Gottová se vrátila do Česka a živila se jako kosmetička. Posléze, když se manželův stav zlepšil, se do Finska vrátila. Dobře údajně vycházela s Alicí Kovácsovou, dlouholetou přítelkyní svého ženami obletovaného tatínka.

V únoru 2020 Dominika Gottová svolal tiskovku, na které médiích potvrdila, že se hodlá rozvést. Jako právní zástupkyni si vybrala Kláru Long Slámovou, a to jak v rozvodovém řízení, tak ve sporu o dědictví po otci. Advokátka jí však záhy plnou moc vypověděla, své důvody veřejně komentovat nechtěla.

O DOMINICE GOTTOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Dominika Gottová, nejstarší dcera mnohonásobného Zlatého a Českého slavíka Karla Gotta, který jí zplodil v utajovaném vztahu s tanečnicí Antonií Zacpalovou, má tři nevlastní sestry. Dvě z nich Ministr měl v manželství s Ivanou Gottovou, rozenou Macháčkovou.

 

Články o celebritě

Dominika šokuje o tátovi (†80): Mohl tady ještě být, kdyby ... Dominika šokuje o tátovi (†80): Mohl tady ještě být, kdyby ... Dominika Gottová (48) opět dostála své kontroverzní pověsti. Z finského exilu, kam před pár měsíci o... číst článek
Další detaily nové knihy Karla Gotta (†80): Ivana Gottová se spojila s Boučkem a tohle je výsledek! Další detaily nové knihy Karla Gotta (†80): Ivana Gottová se spojila s Boučkem a tohle je výsledek! Nová kniha Karla Gotta (†80) již brzy spatří světlo světa a Ivana Gottová (45) se snaží co nejvíc fa... číst článek
Gottová po návratu do Finska: Opulentní večeře, válení na pláži a vrkání s Timem! Gottová po návratu do Finska: Opulentní večeře, válení na pláži a vrkání s Timem! Letos v únoru se nejstarší dcera Karla Gotta (✝80) Dominika (48) rozhodla po debaklu v Česku vrátit ... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Robert Šlachta
Robert Šlachta
zobrazit profil Michal Šanda
Michal Šanda
zobrazit profil Mikuláš Peksa
Mikuláš Peksa
zobrazit profil Veronika Lálová
Veronika Lálová
zobrazit profil Jan Řeháček
Jan Řeháček
zobrazit profil Andrea Jiskrová
Andrea Jiskrová
zobrazit profil David Štolpa
David Štolpa