Klára Fischerová | Celebwiki.cz

Klára Fischerová

Profese: ekonomka, manažerka dobročinných projektů

Související celebrity

Životopis

Ekonomka a manažerka Klára Fischerová je manželkou někdejšího diplomata, který se stal jedním z kandidátů na křeslo na Hradě v prezidentských volbách 2018.

S manželem Pavlem Fischerem žila Klára Fischerová, absolventka střední ekonomické školy, ve Francii, kde působil jako velvyslanec. Před mateřskou dovolenou, kdy přišel na svět jejich prvorozený syn Vojtěch, pracovala jako asistentka.

KLÁRA FISCHEROVÁ A DALŠÍ ADEPTKY NA 1. DÁMU

„Nejstarší Vojta se nám narodil na podzim 1994, z porodnice nás pouštěli s tím, že je úplně zdravé miminko, bohužel to tak nebylo. V šesti týdnech se objevily problémy se svalovou hybností a začalo kolečko návštěv u lékařů a vyšetření. Brzy bylo jasné, že má vážný problém, ale dlouho vůbec nebylo jasné, proč tomu tak je. V podstatě až po jeho smrti známe výsledky, šlo o velmi vzácné neurodegenerativní onemocnění, kterým trpí kromě něj asi jediný člověk na světě,“ řekla Klára Fischerová Blesku pro ženy.

Po mateřské dovolené a péči o Vojtěcha, který zemřel roku 2013, se Klára Fischerová věnovala coby manažerka dobročinným projektům, mj. v Domácím hospicu Cesta domů, a také své zálibě v šití, konkrétně tvorbě šatů podle historických vzorů.

S bývalým velvyslancem Pavlem Fischerem, který se stal jedním z kandidátů na post hlavy státu v prezidentských volbách 2018, má Klára Fischerová dcery Barboru a Markétu a syna Benedikta.

VŠE O PREZIDENTSKÝCH VOLBÁCH 2018 NAJDETE ZDE>>

 

Další Osobnosti

zobrazit profil Vladimír Ninger
Vladimír Ninger
zobrazit profil Alexis Bledel
Alexis Bledel
zobrazit profil Taťána Makarenko
Taťána Makarenko
zobrazit profil Veronika Vrecionová
Veronika Vrecionová
zobrazit profil Jakub Unucka
Jakub Unucka
zobrazit profil Milla Jovovich
Milla Jovovich
zobrazit profil Antonín Hájek
Antonín Hájek
zobrazit profil Jaromír Štětina
Jaromír Štětina