Jakub Zedníček | Celebwiki.cz

Jakub Zedníček

Datum narození: 13.6.1990
Datum úmrtí: 1.1.2018
Místo narození: Brno
Profese: herec, muzikálový zpěvák, bavič
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Jakub Zedníček, synovec moderátora, baviče a komedianta Pavla Zedníčka, tragicky zemřel při autonehodě na D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

Od dětství se Jakub Zedníček věnoval stepování. V sálových soutěžích byl dvakrát první na Mistrovství ČR. Sedmou příčku obsadil na World Championship Tap Dance 2002. Po absolvování oboru hudebně dramatickém na konzervatoři získal angažmá v Městském divadle Brno. Představil se zde mj. v muzikálech Marry PoppinsChicago nebo Donaha.

JAKUB ZEDNÍČEK MĚL MALOU DCERU MAYU

Na televizní obrazovce se Jakub Zedníček divákům předvedl zejména jako moderátor zábavného soutěžního pořadu Kurňa, co to je? po boku svého slavnějšího strýce Pavla Zedníčka a dalších herců, jako jsou např. Martin Trnavský či Tereza Bebarová.

Na filmovém plátně Jakub Zedníček debutoval v hudebním dramatu DonT Stop, kde se na place potkal s kolegy Patrikem Děrgelem, Klárou Pollertovou-Trojanovou, Kristínou Svarinskou či Jiřím Štréblem. Epizodní role ztvárnil v seriálech Škoda lásky a Labyrint.

Jakub Zedníček měl rád letní i zimní sporty všeho druhu. Ovládal také jízdu na koni a historický šerm.

O JAKUBU ZEDNÍČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Tragickou zprávu o smrti Jakuba Zedníčka oznámilo na Facebooku Městské divadlo Brno. Herec zahynul při autonehodě na dálnici D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

 

Články o celebritě

Pohřeb herce Aleše Kubáta (†30): Zdrcená maminka, bílé růže a vzpomínka od Bohdalky! Pohřeb herce Aleše Kubáta (†30): Zdrcená maminka, bílé růže a vzpomínka od Bohdalky! Mladý život, který vyhasnul mnohem dříve, než by kdo čekal. Pozůstalí v slzách vzpomínají na poslední… číst článek
Smrt herce Kubáta (†30): Proč nechodil na kontroly?  Rodině tvrdil, že je nevynechává... Smrt herce Kubáta (†30): Proč nechodil na kontroly? Rodině tvrdil, že je nevynechává... Vedle šoku a smutku nad nečekanou smrtí mladého herce Aleše Kubáta (†30), který si zahrál i v seriálech… číst článek
Náhlá smrt mladičkého herce Kubáta (†30): Nádor mu praskl! Rakovinu podcenil? Náhlá smrt mladičkého herce Kubáta (†30): Nádor mu praskl! Rakovinu podcenil? Jako šok působí na přátele a blízké herce, moderátora a zpěváka Aleše Kubáta (†30) informace o jeho… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jiřina Švorcová
Jiřina Švorcová
zobrazit profil Patrik Holubář
Patrik Holubář
zobrazit profil Michal Dlouhý
Michal Dlouhý
zobrazit profil Pavel Landovský
Pavel Landovský
zobrazit profil Dana Hlaváčová
Dana Hlaváčová
zobrazit profil Ryan Gosling
Ryan Gosling
zobrazit profil Miluše Bittnerová
Miluše Bittnerová