Jakub Zedníček

Datum narození: 13. 6. 1990
Datum úmrtí: 1. 1. 2018
Místo narození: Brno
Profese: herec, muzikálový zpěvák, bavič
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Jakub Zedníček, synovec moderátora, baviče a komedianta Pavla Zedníčka, tragicky zemřel při autonehodě na D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

Od dětství se Jakub Zedníček věnoval stepování. V sálových soutěžích byl dvakrát první na Mistrovství ČR. Sedmou příčku obsadil na World Championship Tap Dance 2002. Po absolvování oboru hudebně dramatickém na konzervatoři získal angažmá v Městském divadle Brno. Představil se zde mj. v muzikálech Marry PoppinsChicago nebo Donaha.

JAKUB ZEDNÍČEK MĚL MALOU DCERU MAYU

Na televizní obrazovce se Jakub Zedníček divákům předvedl zejména jako moderátor zábavného soutěžního pořadu Kurňa, co to je? po boku svého slavnějšího strýce Pavla Zedníčka a dalších herců, jako jsou např. Martin Trnavský či Tereza Bebarová.

Na filmovém plátně Jakub Zedníček debutoval v hudebním dramatu DonT Stop, kde se na place potkal s kolegy Patrikem Děrgelem, Klárou Pollertovou-Trojanovou, Kristínou Svarinskou či Jiřím Štréblem. Epizodní role ztvárnil v seriálech Škoda lásky a Labyrint.

Jakub Zedníček měl rád letní i zimní sporty všeho druhu. Ovládal také jízdu na koni a historický šerm.

O JAKUBU ZEDNÍČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Tragickou zprávu o smrti Jakuba Zedníčka oznámilo na Facebooku Městské divadlo Brno. Herec zahynul při autonehodě na dálnici D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

 

Články o celebritě

Dva roky od smrti Jakuba Zedníčka (†27): Rozumoval nad ní Čenský, rozsekla to policie Dva roky od smrti Jakuba Zedníčka (†27): Rozumoval nad ní Čenský, rozsekla to policie Obrovská tragédie na začátku roku 2018 zasáhla rodinu známého herce Pavla Zedníčka (68). Jeho synove... číst článek
Pavel Zedníček slaví kulatiny: 70 věcí, které jste o něm nejspíš netušili Pavel Zedníček slaví kulatiny: 70 věcí, které jste o něm nejspíš netušili Oblíbený herec Pavel Zedníček alias Čmaňa oslaví prvního listopadu krásné sedmdesáté narozeniny. Umě... číst článek
Pavel Zedníček (69) má otce (97) v perfektní kondici! Jak to dělá?! Pavel Zedníček (69) má otce (97) v perfektní kondici! Jak to dělá?! Tatínek Pavla Zedníčka (69) nedávno oslavil 97. narozeniny a je v neskutečné kondici. Herec o něm ča... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Adéla Gondíková
Adéla Gondíková
zobrazit profil Soňa Valentová
Soňa Valentová
zobrazit profil Ondřej Rychlý
Ondřej Rychlý
zobrazit profil Jana Paulová
Jana Paulová
zobrazit profil Aleš Petráš
Aleš Petráš
zobrazit profil Iva Pazderková
Iva Pazderková