Jakub Zedníček | Celebwiki.cz

Jakub Zedníček

Datum narození: 13. 6. 1990
Datum úmrtí: 1. 1. 2018
Místo narození: Brno
Profese: herec, muzikálový zpěvák, bavič
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Jakub Zedníček, synovec moderátora, baviče a komedianta Pavla Zedníčka, tragicky zemřel při autonehodě na D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

Od dětství se Jakub Zedníček věnoval stepování. V sálových soutěžích byl dvakrát první na Mistrovství ČR. Sedmou příčku obsadil na World Championship Tap Dance 2002. Po absolvování oboru hudebně dramatickém na konzervatoři získal angažmá v Městském divadle Brno. Představil se zde mj. v muzikálech Marry PoppinsChicago nebo Donaha.

JAKUB ZEDNÍČEK MĚL MALOU DCERU MAYU

Na televizní obrazovce se Jakub Zedníček divákům předvedl zejména jako moderátor zábavného soutěžního pořadu Kurňa, co to je? po boku svého slavnějšího strýce Pavla Zedníčka a dalších herců, jako jsou např. Martin Trnavský či Tereza Bebarová.

Na filmovém plátně Jakub Zedníček debutoval v hudebním dramatu DonT Stop, kde se na place potkal s kolegy Patrikem Děrgelem, Klárou Pollertovou-Trojanovou, Kristínou Svarinskou či Jiřím Štréblem. Epizodní role ztvárnil v seriálech Škoda lásky a Labyrint.

Jakub Zedníček měl rád letní i zimní sporty všeho druhu. Ovládal také jízdu na koni a historický šerm.

O JAKUBU ZEDNÍČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Tragickou zprávu o smrti Jakuba Zedníčka oznámilo na Facebooku Městské divadlo Brno. Herec zahynul při autonehodě na dálnici D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

 

Články o celebritě

Pavel Zedníček (69) má otce (97) v perfektní kondici! Jak to dělá?! Pavel Zedníček (69) má otce (97) v perfektní kondici! Jak to dělá?! Tatínek Pavla Zedníčka (69) nedávno oslavil 97. narozeniny a je v neskutečné kondici. Herec o něm ča... číst článek
Pohřeb herce Aleše Kubáta (†30): Zdrcená maminka, bílé růže a vzpomínka od Bohdalky! Pohřeb herce Aleše Kubáta (†30): Zdrcená maminka, bílé růže a vzpomínka od Bohdalky! Mladý život, který vyhasnul mnohem dříve, než by kdo čekal. Pozůstalí v slzách vzpomínají na posledn... číst článek
Smrt herce Kubáta (†30): Proč nechodil na kontroly?  Rodině tvrdil, že je nevynechává... Smrt herce Kubáta (†30): Proč nechodil na kontroly? Rodině tvrdil, že je nevynechává... Vedle šoku a smutku nad nečekanou smrtí mladého herce Aleše Kubáta (†30), který si zahrál i v seriál... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Lukáš Pavlásek
Lukáš Pavlásek
zobrazit profil Zdeněk  Žák
Zdeněk Žák
zobrazit profil Pavel Šimčík
Pavel Šimčík
zobrazit profil Talia Balsam
Talia Balsam
zobrazit profil Jiří Hromada
Jiří Hromada
zobrazit profil Jiří Mádl
Jiří Mádl
zobrazit profil Ľuboš  Kostelný
Ľuboš Kostelný
zobrazit profil Nina Jiránková
Nina Jiránková