Jakub Zedníček herec | Celebwiki.cz

Jakub Zedníček

Datum narození: 13.6.1990
Datum úmrtí: 1.1.2018
Místo narození: Brno
Profese: herec, muzikálový zpěvák, bavič
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Jakub Zedníček, synovec moderátora, baviče a komedianta Pavla Zedníčka, tragicky zemřel při autonehodě na D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

Od dětství se Jakub Zedníček věnoval stepování. V sálových soutěžích byl dvakrát první na Mistrovství ČR. Sedmou příčku obsadil na World Championship Tap Dance 2002. Po absolvování oboru hudebně dramatickém na konzervatoři získal angažmá v Městském divadle Brno. Představil se zde mj. v muzikálech Marry PoppinsChicago nebo Donaha.

JAKUB ZEDNÍČEK MĚL MALOU DCERU MAYU

Na televizní obrazovce se Jakub Zedníček divákům předvedl zejména jako moderátor zábavného soutěžního pořadu Kurňa, co to je? po boku svého slavnějšího strýce Pavla Zedníčka a dalších herců, jako jsou např. Martin Trnavský či Tereza Bebarová.

Na filmovém plátně Jakub Zedníček debutoval v hudebním dramatu DonT Stop, kde se na place potkal s kolegy Patrikem Děrgelem, Klárou Pollertovou-Trojanovou, Kristínou Svarinskou či Jiřím Štréblem. Epizodní role ztvárnil v seriálech Škoda lásky a Labyrint.

Jakub Zedníček měl rád letní i zimní sporty všeho druhu. Ovládal také jízdu na koni a historický šerm.

O JAKUBU ZEDNÍČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Tragickou zprávu o smrti Jakuba Zedníčka oznámilo na Facebooku Městské divadlo Brno. Herec zahynul při autonehodě na dálnici D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

 

Články o celebritě

Náhlá smrt mladičkého herce Kubáta (†30): Nádor mu praskl! Rakovinu podcenil? Náhlá smrt mladičkého herce Kubáta (†30): Nádor mu praskl! Rakovinu podcenil? Jako šok působí na přátele a blízké herce, moderátora a zpěváka Aleše Kubáta (†30) informace o jeho… číst článek
Nejlepší kamarád Jakuba Zedníčka (†27) Aleš Kubát  (†30): O návratu zákeřné nemoci neměl tušení Nejlepší kamarád Jakuba Zedníčka (†27) Aleš Kubát (†30): O návratu zákeřné nemoci neměl tušení Jako by nestačila jedna tragédie! Ve stejný rok, kdy zahynul na dálnici Jakub Zedníček (†27), herec,… číst článek
Nečekaná smrt mladého herce (†30): Rakovina ho poslala za kamarádem Zedníčkem (†27)! Nečekaná smrt mladého herce (†30): Rakovina ho poslala za kamarádem Zedníčkem (†27)! Pro Aleše Kubáta si přišla smrt nečekaně 26.12 známého nejen z Troškových Strašidel. Herec byl známý… číst článek

Další Herci

zobrazit profil Michaela Sejnová
Michaela Sejnová
zobrazit profil Ashton Kutcher
Ashton Kutcher
zobrazit profil Cameron Diaz
Cameron Diaz
zobrazit profil Věra Křesadlová
Věra Křesadlová
zobrazit profil Klára Melíšková
Klára Melíšková
zobrazit profil Lucy Liu
Lucy Liu
zobrazit profil Cameron Boyce
Cameron Boyce
zobrazit profil Daisy Ridley
Daisy Ridley