Jakub Zedníček

Datum narození: 13. 6. 1990
Datum úmrtí: 1. 1. 2018
Místo narození: Brno
Profese: herec, muzikálový zpěvák, bavič
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Herec Jakub Zedníček, synovec moderátora, baviče a komedianta Pavla Zedníčka, tragicky zemřel při autonehodě na D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

Od dětství se Jakub Zedníček věnoval stepování. V sálových soutěžích byl dvakrát první na Mistrovství ČR. Sedmou příčku obsadil na World Championship Tap Dance 2002. Po absolvování oboru hudebně dramatickém na konzervatoři získal angažmá v Městském divadle Brno. Představil se zde mj. v muzikálech Marry PoppinsChicago nebo Donaha.

JAKUB ZEDNÍČEK MĚL MALOU DCERU MAYU

Na televizní obrazovce se Jakub Zedníček divákům předvedl zejména jako moderátor zábavného soutěžního pořadu Kurňa, co to je? po boku svého slavnějšího strýce Pavla Zedníčka a dalších herců, jako jsou např. Martin Trnavský či Tereza Bebarová.

Na filmovém plátně Jakub Zedníček debutoval v hudebním dramatu DonT Stop, kde se na place potkal s kolegy Patrikem Děrgelem, Klárou Pollertovou-Trojanovou, Kristínou Svarinskou či Jiřím Štréblem. Epizodní role ztvárnil v seriálech Škoda lásky a Labyrint.

Jakub Zedníček měl rád letní i zimní sporty všeho druhu. Ovládal také jízdu na koni a historický šerm.

O JAKUBU ZEDNÍČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Tragickou zprávu o smrti Jakuba Zedníčka oznámilo na Facebooku Městské divadlo Brno. Herec zahynul při autonehodě na dálnici D1 v prvních minutách roku 2018. Bylo mu 27 let.

 

Články o celebritě

Synovec Pavla Zedníčka Jakub (†27) by slavil 30 let: Smrt na Silvestra a rok plný záhad! Synovec Pavla Zedníčka Jakub (†27) by slavil 30 let: Smrt na Silvestra a rok plný záhad! Byl mladý, nadějný herec a doma na něj čekala partnerka s několikaměsíčním miminkem. Život Jakuba Ze... číst článek
Dva roky od smrti Jakuba Zedníčka (†27): Rozumoval nad ní Čenský, rozsekla to policie Dva roky od smrti Jakuba Zedníčka (†27): Rozumoval nad ní Čenský, rozsekla to policie Obrovská tragédie na začátku roku 2018 zasáhla rodinu známého herce Pavla Zedníčka (68). Jeho synove... číst článek
Pavel Zedníček slaví kulatiny: 70 věcí, které jste o něm nejspíš netušili Pavel Zedníček slaví kulatiny: 70 věcí, které jste o něm nejspíš netušili Oblíbený herec Pavel Zedníček alias Čmaňa oslaví prvního listopadu krásné sedmdesáté narozeniny. Umě... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Žaneta Fuchsová
Žaneta Fuchsová
zobrazit profil Anna Dvořáková
Anna Dvořáková
zobrazit profil Jáchym Novotný
Jáchym Novotný
zobrazit profil Daniel Krejčík
Daniel Krejčík
zobrazit profil Petr Vančura
Petr Vančura
zobrazit profil Jana Bernášková
Jana Bernášková
zobrazit profil Veronika Kánská
Veronika Kánská
zobrazit profil Milan Peroutka
Milan Peroutka