Peter Pecha

Datum narození: 10. 6. 1989
Profese: zpěvák, muzikálový herec
Znamení: Blíženci

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Peter Pecha, známý třeba z Mamma Mia!, zabodoval jako Rocky ve stejnojmenném muzikálu a za svůj výkon si odnesl Cenu Thálie 2017.

Zpívat a předvádět se Petera Pechu bavilo již od dětství. Už ve třech letech si podle svých slov před potravinami vyzpíval svůj první honorář - kinder vajíčko. V sedmi se pustil do studia hry na kytaru. Časem ale zjistil, že za mikrofonem se cítím líp, a začal chodit na soukromé hodiny zpěvu.

PETER PECHA - ZÁSNUBY NA ŠTĚDRÝ DEN

Netrvalo dlouho a Peter Pecha si založil vlastní kapelu. První úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat, třeba vítězství na Evropském festivalu Golden Court Shoe. Ještě na gymnáziu v česko-slovenské televizní show Elán je Elán skončil na čtvrtém místě.

Na VŠMU Peter Pecha vyzkoušel loutkářinu, čehož po roce nechal a začal studovat muzikálové herectví na JAMU v Brně. Roku 2013 přesídlil do Prahy, kde se uplatnil v řadě divadel, jmenujme např. Divadlo Hybernia, Divadlo Semafor, Divadlo Broadway, Kongresové centrum, Hudební divadlo Karlín, Divadlo Na Prádle.

V Kongresovém centru měl v březnu 2017 premiéru muzikál Rocky, v němž Peter Pecha dostal hlavní roli. Za svůj výkon získal Cenu Thálie 2017 v kategorii Muzikál - opereta. Další postavy ztvárnili mj. Hana Holišová, Milan Šteindler, Markéta Procházková, Roman Vojtek nebo Michaela Nosková.

O PETERU PECHOVI ČTĚTE ZDE>>

Po několikaletém vztahu se Peter Pecha v prosinci 2017 zasnoubil s půvabnou zpěvačkou Kateřinou Sedlákovou. Začátkem září 2019 se vzali.

 

Články o celebritě

Módní přehlídka plná »exotů«: Sámer s kachničkou, zlatá dcera Kubelkové a Nosková s dcerou! Módní přehlídka plná »exotů«: Sámer s kachničkou, zlatá dcera Kubelkové a Nosková s dcerou! Herci vyměnili divadelní prkna za přehlídkové molo a předvedli modely značně extravagantní. Český Ro... číst článek
Velikonoce u Pechů a dalších: Čím větší, tím lepší! Velikonoce u Pechů a dalších: Čím větší, tím lepší! Manželé Kateřina (35) a Peter (32) Pechovi milují všechny svátky a na ty Velikonoční vyrazili do Pet... číst článek
Svérázný dárek ke 40. narozeninám: Hanka Mašlíková v soutěži pro fitness bohyně! Svérázný dárek ke 40. narozeninám: Hanka Mašlíková v soutěži pro fitness bohyně! Že by nový trend mezi celebritami? Další slavná kráska se rozhodla, že i s čtyřicítkou „na krku“ zač... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Alan Bastien
Alan Bastien
zobrazit profil Vladimír 518
Vladimír 518
zobrazit profil Michaela Gemrotová
Michaela Gemrotová
zobrazit profil Jacob Erftemeijer
Jacob Erftemeijer
zobrazit profil Miroslav Žbirka
Miroslav Žbirka
zobrazit profil Daniel Landa
Daniel Landa
zobrazit profil Pavel Vítek
Pavel Vítek
zobrazit profil Petr Kutheil
Petr Kutheil