Kateřina Sedláková

Datum narození: 8. 10. 1986
Místo narození: Pardubice
Výška: 179 cm
Profese: herečka, modelka
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Modelka a herečka Kateřina Sedláková, které přicházejí do cesty především odhalené role, se nejraději věnuje muzikálu a i v tomto oboru začala prosazovat.

Kateřina Sedláková se narodila se v Pardubicích, vystudovala Vyšší odbornou školu herectví v Praze a pak se rozhodla pokračovat na JAMU v Brně, obor muzikálové herectví. Bydlí sice v Praze, neustálé pendlování mezi Brnem a Prahou ji ale naštěstí moc nestojí, neboť její tatínek pracuje na drahách.

V roce 2005 se Kateřina Sedláková zúčastnila soutěže krásy Česká miss, kde se setkala s Michaelou Maláčovou, což pro ni bylo velkým zážitkem. Dodala ji sebevědomí, energii a odvahu. Krátce po soutěži se mihla ve filmu Rafťáci. Do povědomí diváků se ale výrazněji zapsala až rolí milenky a televizní rosničky ve filmu Tomáše Vorla st. Jak ulovit miliardáře. Byla to její první větší role a hned se zde objevila zcela nahá a předvedla milostnou scénu s Tomášem Matonohou. Na natáčení ale vzpomíná jen v nejlepším a o roli prohlásila, že byla nádherná. Při natáčení filmu se také spřátelila s hercem Jiřím Mádlem.

V roce 2009 se Kateřina Sedláková objevila v televizních povídkách Trapasy, kde si pro změnu zahrála prostitutku. Neminuly ji ani role v populárních seriálech jako Ordinace v růžové zahradě či Cesty domů. Aktuálně ji můžeme vídat ve Svatbách v Benátkách, kde hraje herečku v okresním divadle. Vedle toho natáčí Četnické trampoty, nový historický kriminální seriál České televize z období první republiky, který chce navázat na úspěch Četnických humoresek.

KATEŘINA SEDLÁKOVÁ NENÍ ŽÁDNÁ STYDLIVKA

Velkým snem Kateřiny Sedlákové bylo hrát v muzikálu, a ten si teď splnila muzikálem Rent v Divadle Na Prádle. Hereckou kolegyní jí zde je např. velmi populární a oblíbená herečka Michaela Doubravová. Také hostuje v muzikálu Let snů LILI v Městském divadle v Brně. Prioritou je pro ni studium herectví. Ráda by také cestovala. O založení rodiny chce začít přemýšlet okolo třicítky. Miluje šansony a zvláště písně Hany Hegerové, a také knihy a samozřejmě divadlo.

O KATEŘINĚ SEDLÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Kateřina Sedláková několik let randila v muzikálovou hvězkou Peterem Pechou. Začátkem září 2019 se vzali.

 

Další Herci

zobrazit profil Michal Čapka
Michal Čapka
zobrazit profil Tatiana Dyková
Tatiana Dyková
zobrazit profil Yvetta Blanarovičová
Yvetta Blanarovičová
zobrazit profil Jan Vlasák
Jan Vlasák
zobrazit profil Samuel Arnold
Samuel Arnold
zobrazit profil Kate Winslet
Kate Winslet
zobrazit profil Lukáš Hejlík
Lukáš Hejlík
zobrazit profil Jane Seymour
Jane Seymour