Mikolas Josef

Datum narození: 4. 10. 1995
Místo narození: Praha
Profese: písničkář, producent, zpěvák, model, kytarista
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Nikolas Josef, který se kromě hudby prosadil též v modelingu, na Eurovision Song Contest 2018 reprezentoval ČR a skončil šestý.

Narodil se do hudební rodiny. Už v pěti letech Mikolas Josef, vlasním jménem Mikoláš Josef, začal hrát na kytaru. Ještě jako student gymnázia, a to ve svých 17 letech, obdržel zlatou medaili s vyznamenáním za sólové herectví, nejvyšší ocenění od London Academy of Music and Dramatic Arts.

MIKOLAS JOSEF - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI ZA SEX

Mikolas Josef fotil pro Diesel či Pradu

Uplatnil se též jako model. Absolvoval řadu módních přehlídek a focení pro přední značky, jakými jsou Diesel, Replay či Prada. Kariéry modela však Mikolas Josef záhy zanechal, jak řekl především kvůli neupřímnosti a přílišnému nadřazování peněz, které podle něj v tomto odvětví panuje.

Posléze se nějakou dobu živil pouličním hraním ve velkých evropských městem. V roce 2015 Mikolas Josef debutoval písní Hands Bloody, kterou nahrál na vlastní náklady. Rok nato vydal skladby Believe a Free. Ta se umístila na čtvrté příčce nejhranějších singlů.

O MIKOLASU JOSEFOVI ČTĚTE ZDE>>

Josef zabodoval se čtvrtým singlem

Se svým čtvrtým singlem Lie to Me (2017) Mikolas Josef zabodoval u diváků i mezinárodní odborné poroty natolik, že se stal reprezentantem Česka na Eurovision Song Contest 2018. Podepsal smlouvu o celosvětovém zastoupení firmou Sony Music RCA, která se stará o hvězdy, jako jsou Justin Timberlake či Britney Spears.

V květnu 2018 Mikolas Josef postoupil do finále Eurovize, kde skončil na šesté příčce.

 

Články o celebritě

Drtivé vítězství Alberta Černého ve Tváři: Šíleně smutná (a přerostlá) princezna s kopií Neckáře! Drtivé vítězství Alberta Černého ve Tváři: Šíleně smutná (a přerostlá) princezna s kopií Neckáře! Osmý díl sedmé řady show Tvoje tvář má známý hlas přinesl spoustu zábavných i emotivních okamžiků. D... číst článek
Mikolas Josef po záchvatu hlásí: Jsem zpět! Mikolas Josef po záchvatu hlásí: Jsem zpět! Vrací se na pódia! Mikolas Josef (24) je zpět v plné síle a těší se na své posluchače. Zpěvák také o... číst článek
Mikolas Josef přiznal temné období: Konec kariéry, panické úzkosti a osamění! Mikolas Josef přiznal temné období: Konec kariéry, panické úzkosti a osamění! Dlouhá neaktivita Mikolase Josefa (24) na sociálních sítích budila řadu otázek. O zpěvákovi nebylo v... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Thom Artway (Tomáš Maček)
Thom Artway (Tomáš Maček)
zobrazit profil Petra Pudová
Petra Pudová
zobrazit profil Martin Maxa
Martin Maxa
zobrazit profil Domenico Martucci della Torre
Domenico Martucci della Torre
zobrazit profil Waldemar Matuška
Waldemar Matuška
zobrazit profil Rytmus (Patrik Vrbovský)
Rytmus (Patrik Vrbovský)
zobrazit profil Chester Bennington
Chester Bennington