Mikolas Josef zpěvák | Celebwiki.cz

Mikolas Josef

Datum narození: 4.10.1995
Místo narození: Praha
Profese: písničkář, producent, zpěvák, model, kytarista
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Nikolas Josef, který se kromě hudby prosadil též v modelingu, se stal reprezentantem České republiky na Eurovision Song Contest 2018.

Mikolas Josef, vlasním jménem Mikoláš Josef, se narodil do hudební rodiny. Už v pěti letech začal hrát na kytaru. Ještě jako student gymnázia, a to ve svých 17 letech, obdržel zlatou medaili s vyznamenáním za sólové herectví, nejvyšší ocenění od London Academy of Music and Dramatic Arts.

MIKOLAS JOSEF - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI ZA SEX

Uplatnil se též jako model. Absolvoval řadu módních přehlídek a focení pro přední značky, jakými jsou Diesel, Replay či Prada. Kariéry modela však Mikolas Josef záhy zanechal, jak řekl především kvůli neupřímnosti a přílišnému nadřazování peněz, které podle něj v tomto odvětví panuje.

Posléze se nějakou dobu živil pouličním hraním ve velkých evropských městem. V roce 2015 Mikolas Josef debutoval písní Hands Bloody, kterou nahrál na vlastní náklady. Rok nato vydal skladby Believe a Free. Ta se umístila na čtvrté příčce nejhranějších singlů.

O MIKOLASU JOSEFOVI ČTĚTE ZDE>>

Se svým čtvrtým singlem Lie to Me (2017) Mikolas Josef zabodoval u diváků i mezinárodní odborné poroty natolik, že se stal reprezentantem Česka na Eurovision Song Contest 2018. Podepsal smlouvu o celosvětovém zastoupení firmou Sony Music RCA, která se stará o hvězdy, jako jsou Justin Timberlake či Britney Spears.

V květnu 2018 Mikolas Josef postoupil do finále Eurovize. O rok později tam skončil na šesté příčce.

 

Články o celebritě

Šokující slova Simony Krainové o druhém synovi: Myslela jsem na nejhorší Šokující slova Simony Krainové o druhém synovi: Myslela jsem na nejhorší Krásná modelka Simona Krainová (46) nyní přiznala, že v době, kdy zjistila, že je krátce po porodu… číst článek
Synové Simony Krainové: Rostou z nich šoumeni! Synové Simony Krainové: Rostou z nich šoumeni! Jablko nepadá daleko od stromu! Simona Krainová (46) odstartovala kariéru svých synů společnou kampaní… číst článek
Mikolas Josef trhá rekordy sledovanosti! Prý složil nové Despacito! Mikolas Josef trhá rekordy sledovanosti! Prý složil nové Despacito! Mikolas Josef (23) se po úspěchu na Eurovizi stal nejslavnějším českým zpěvákem v zahraničí a o fanynky… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Prince  (Rogers Nelson)
Prince (Rogers Nelson)
zobrazit profil Markéta Konvičková
Markéta Konvičková
zobrazit profil Petr Borkovec
Petr Borkovec
zobrazit profil Chester Bennington
Chester Bennington
zobrazit profil Dalibor Janda
Dalibor Janda
zobrazit profil Petr Spálený
Petr Spálený
zobrazit profil Leona Machálková
Leona Machálková
zobrazit profil Katy Perry
Katy Perry