Mikolas Josef zpěvák | Celebwiki.cz

Mikolas Josef

Datum narození: 4.10.1995
Místo narození: Praha
Profese: písničkář, producent, zpěvák, model, kytarista
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Nikolas Josef, který se kromě hudby prosadil též v modelingu, se stal reprezentantem České republiky na Eurovision Song Contest 2018.

Mikolas Josef, vlasním jménem Mikoláš Josef, se narodil do hudební rodiny. Už v pěti letech začal hrát na kytaru. Ještě jako student gymnázia, a to ve svých 17 letech, obdržel zlatou medaili s vyznamenáním za sólové herectví, nejvyšší ocenění od London Academy of Music and Dramatic Arts.

MIKOLAS JOSEF - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI ZA SEX

Uplatnil se též jako model. Absolvoval řadu módních přehlídek a focení pro přední značky, jakými jsou Diesel, Replay či Prada. Kariéry modela však Mikolas Josef záhy zanechal, jak řekl především kvůli neupřímnosti a přílišnému nadřazování peněz, které podle něj v tomto odvětví panuje.

Posléze se nějakou dobu živil pouličním hraním ve velkých evropských městem. V roce 2015 Mikolas Josef debutoval písní Hands Bloody, kterou nahrál na vlastní náklady. Rok nato vydal skladby Believe a Free. Ta se umístila na čtvrté příčce nejhranějších singlů.

O MIKOLASU JOSEFOVI ČTĚTE ZDE>>

Se svým čtvrtým singlem Lie to Me (2017) Mikolas Josef zabodoval u diváků i mezinárodní odborné poroty natolik, že se stal reprezentantem Česka na Eurovision Song Contest 2018. Podepsal smlouvu o celosvětovém zastoupení firmou Sony Music RCA, která se stará o hvězdy, jako jsou Justin Timberlake či Britney Spears.

V květnu 2018 Mikolas Josef postoupil do finále Eurovize. O rok později tam skončil na šesté příčce.

 

Články o celebritě

Hokejista Eliáš předvedl své tři krásky: Všechny ale obletovaly raději mladého zpěváka! Hokejista Eliáš předvedl své tři krásky: Všechny ale obletovaly raději mladého zpěváka! Tradiční festival na Staroměstském náměstí s minerálkou v hlavní roli si nenechal ujít hokejista… číst článek
Koller vystoupí bez Lucie, ale s exmilenkou po boku! Koller vystoupí bez Lucie, ale s exmilenkou po boku! Staroměstské náměstí v Praze opět ožije Mattoni koktejl festivalem! Už… číst článek
Šokující slova Simony Krainové o druhém synovi: Myslela jsem na nejhorší Šokující slova Simony Krainové o druhém synovi: Myslela jsem na nejhorší Krásná modelka Simona Krainová (46) nyní přiznala, že v době, kdy zjistila, že je krátce po porodu… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Aleš  Brichta
Aleš Brichta
zobrazit profil Daniel Nekonečný
Daniel Nekonečný
zobrazit profil Jiří Schelinger
Jiří Schelinger
zobrazit profil Hana Ulrychová
Hana Ulrychová
zobrazit profil František Nedvěd
František Nedvěd
zobrazit profil Kateřina Mátlová
Kateřina Mátlová
zobrazit profil Michal David
Michal David
zobrazit profil Klára Vytisková
Klára Vytisková