Mikolas Josef zpěvák | Celebwiki.cz

Mikolas Josef

Datum narození: 4.10.1995
Místo narození: Praha
Profese: písničkář, producent, zpěvák, model, kytarista
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Nikolas Josef, který se kromě hudby prosadil též v modelingu, se stal reprezentantem České republiky na Eurovision Song Contest 2018.

Mikolas Josef, vlasním jménem Mikoláš Josef, se narodil do hudební rodiny. Už v pěti letech začal hrát na kytaru. Ještě jako student gymnázia, a to ve svých 17 letech, obdržel zlatou medaili s vyznamenáním za sólové herectví, nejvyšší ocenění od London Academy of Music and Dramatic Arts.

MIKOLAS JOSEF - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI ZA SEX

Uplatnil se též jako model. Absolvoval řadu módních přehlídek a focení pro přední značky, jakými jsou Diesel, Replay či Prada. Kariéry modela však Mikolas Josef záhy zanechal, jak řekl především kvůli neupřímnosti a přílišnému nadřazování peněz, které podle něj v tomto odvětví panuje.

Posléze se nějakou dobu živil pouličním hraním ve velkých evropských městem. V roce 2015 Mikolas Josef debutoval písní Hands Bloody, kterou nahrál na vlastní náklady. Rok nato vydal skladby Believe a Free. Ta se umístila na čtvrté příčce nejhranějších singlů.

O MIKOLASU JOSEFOVI ČTĚTE ZDE>>

Se svým čtvrtým singlem Lie to Me (2017) Mikolas Josef zabodoval u diváků i mezinárodní odborné poroty natolik, že se stal reprezentantem Česka na Eurovision Song Contest 2018. Podepsal smlouvu o celosvětovém zastoupení firmou Sony Music RCA, která se stará o hvězdy, jako jsou Justin Timberlake či Britney Spears.

V květnu 2018 Mikolas Josef postoupil do finále Eurovize. O rok později tam skončil na šesté příčce.

 

Články o celebritě

Dejte mi kyslíkovou bombu! Diváci Tváře rozdýchávají Brožovou Dejte mi kyslíkovou bombu! Diváci Tváře rozdýchávají Brožovou V sobotu začala nová řada show Tvoje tvář má známý hlas a všichni byli zvědaví, jak se s náročnými… číst článek
Mikolas Josef: Místo válení u moře chystá vánoční překvapení! Mikolas Josef: Místo válení u moře chystá vánoční překvapení! Zpěvák Mikolas Josef si pro své fanoušky připravil vánoční turné po několika městech. Bude to velkolepá… číst článek
Jak se vám líbí? Mikolas Josef šel dohola! Proč to udělal? Jak se vám líbí? Mikolas Josef šel dohola! Proč to udělal? Po platinové blond se vrátil ke své původní barvě, ale dlouho mu to nevydrželo. Mikolas Josef (23)… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Robbie Williams
Robbie Williams
zobrazit profil Katarzia (Katarina Kubošiová)
Katarzia (Katarina Kubošiová)
zobrazit profil Michael Jackson
Michael Jackson
zobrazit profil Vojta Nedvěd
Vojta Nedvěd
zobrazit profil Jan Bendig
Jan Bendig
zobrazit profil Justin Bieber
Justin Bieber
zobrazit profil Pavol Habera
Pavol Habera
zobrazit profil Josef Vágner
Josef Vágner