Mikolas Josef | Celebwiki.cz

Mikolas Josef

Datum narození: 4.10.1995
Místo narození: Praha
Profese: písničkář, producent, zpěvák, model, kytarista
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Nikolas Josef, který se kromě hudby prosadil též v modelingu, se stal reprezentantem České republiky na Eurovision Song Contest 2018.

Mikolas Josef, vlasním jménem Mikoláš Josef, se narodil do hudební rodiny. Už v pěti letech začal hrát na kytaru. Ještě jako student gymnázia, a to ve svých 17 letech, obdržel zlatou medaili s vyznamenáním za sólové herectví, nejvyšší ocenění od London Academy of Music and Dramatic Arts.

MIKOLAS JOSEF - ROZHOVOR NEJEN O PRÁCI ZA SEX

Uplatnil se též jako model. Absolvoval řadu módních přehlídek a focení pro přední značky, jakými jsou Diesel, Replay či Prada. Kariéry modela však Mikolas Josef záhy zanechal, jak řekl především kvůli neupřímnosti a přílišnému nadřazování peněz, které podle něj v tomto odvětví panuje.

Posléze se nějakou dobu živil pouličním hraním ve velkých evropských městem. V roce 2015 Mikolas Josef debutoval písní Hands Bloody, kterou nahrál na vlastní náklady. Rok nato vydal skladby Believe a Free. Ta se umístila na čtvrté příčce nejhranějších singlů.

O MIKOLASU JOSEFOVI ČTĚTE ZDE>>

Se svým čtvrtým singlem Lie to Me (2017) Mikolas Josef zabodoval u diváků i mezinárodní odborné poroty natolik, že se stal reprezentantem Česka na Eurovision Song Contest 2018. Podepsal smlouvu o celosvětovém zastoupení firmou Sony Music RCA, která se stará o hvězdy, jako jsou Justin Timberlake či Britney Spears.

V květnu 2018 Mikolas Josef postoupil do finále Eurovize. O rok později tam skončil na šesté příčce.

 

Články o celebritě

Chyceno v síti Mikolas Josef: Konečně vám řeknu, jak to mám s holkama! Chyceno v síti Mikolas Josef: Konečně vám řeknu, jak to mám s holkama! Zpěvák Mikolas Josef v pořadu Chyceno v síti, zcela otevřeně promluvil… číst článek
Záchranka na koncertě Mikolase Josefa! Kvůli podezření na infarkt Záchranka na koncertě Mikolase Josefa! Kvůli podezření na infarkt Jen dvě hodiny před začátkem koncertu Mikolase Josefa  (24) v brněnském Sonu byla přivolána záchranná… číst článek
Mikolas Josef řádil na Karlově mostě: Turisté zírali v němém úžasu! Mikolas Josef řádil na Karlově mostě: Turisté zírali v němém úžasu! O pořádné pozdvižení se postaral Mikolas Josef (23), který závodil na velbloudech spolu s Vaškem… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Jarmila Šuláková
Jarmila Šuláková
zobrazit profil Frank Sinatra
Frank Sinatra
zobrazit profil Věra Špinarová
Věra Špinarová
zobrazit profil Annamária d’Almeida
Annamária d’Almeida
zobrazit profil Lenka Dusilová
Lenka Dusilová
zobrazit profil Magdalena Kožená
Magdalena Kožená
zobrazit profil Petr Muk
Petr Muk
zobrazit profil Dasha (Dagmar Sobková)
Dasha (Dagmar Sobková)