Josef Vágner zpěvák | Celebwiki.cz

Josef Vágner

Datum narození: 17.7.1990
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, muzikálový herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vágner, syn skladatele, textaře, producenta a kapelníka Karla Vágnera, se proslavil hitem Mně sílu dáš, díky němuž se stal objevem roku 2007 v Českém slavíkovi.

První šanci na české hudební scéně Josef Vágner dostal od skladatele Karla Svobody, který mu svěřil roli malého Alberta v muzikálu Monte Cristo.

JOSEF VÁGNER MĚL VELKOU ŘECKOU SVATBU

Absolventa konzervatoře a English College Josefa Vágnera si mohli diváci všimnout též v muzikálech Kleopatra nebo Dracula. Jeho první úspěšnou skladbou byla irská balada s textem Eduarda Krečmara  Mně sílu dáš, která mu vynesla vítězství v Českém slavíkovi 2007 v kategorii Objev roku.

Skladba vyšla na jeho stejnojmenném debutovém CD roku 2008, kdy se album vyšplhalo na druhé místo v anketě nejprodávanějších nosičů. Následující rok se Josef Vágner v Českém slavíkovi umístil v první dvacítce.

Kromě Česka Josef Vágner koncertoval v zahraničí, a to v Norsku, na Filipínách, v Moskvě, na ostrově Mauricius či v Africe. V říjnu 2010 vydal druhé album s názvem Vždycky stejně krásná.

O JOSEFU VÁGNEROVI ČTĚTE ZDE>>

Josef Vágner má pět sourozenců. Tereza Vágnerová je též zpěvačka, Jakub Vágner proslul jako rybář, Karel Vágner ml. se dal na podnikání a pojal za manželku modelku Simonu Krainovou, dále pak má ještě sestry Annu Vágnerovou a Barboru Vágnerovou. Otcem všech je významný český hudebník Karel Vágner.

Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner se 1. června 2018 oženil se svou německou snoubenkou Marlene. Popřát štěstí jim přijelo na sto hostů.

 

Články o celebritě

Vágner obětí kruté pomsty: Potkalo ho to, co sám provádí! Vágner obětí kruté pomsty: Potkalo ho to, co sám provádí! Pěknou kulišárnu si kdosi vymyslel na Josefa Vágnera (28). Na jeho auto, které měl zaparkované v centru… číst článek
Zoufalý mistr basů Karel Vágner: Strach o syna i vnučku kvůli přírodní katastrofě! Zoufalý mistr basů Karel Vágner: Strach o syna i vnučku kvůli přírodní katastrofě! Dává rodičům zabrat. Zpěvák Josef Vágner (28) se chystá se sedmiměsíční dcerou Amélií a manželkou… číst článek
Kudla do zad Pilarové! Tohle Zagorová s Vágnerem dělat neměli Kudla do zad Pilarové! Tohle Zagorová s Vágnerem dělat neměli V 70. letech to Eva Pilarová (79) spokojeně táhla s Karlem Vágnerem (76) zhruba rok a půl. Pak se… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
zobrazit profil Rapper Řezník (Martin Pohl)
Rapper Řezník (Martin Pohl)
zobrazit profil Marie Křížová
Marie Křížová
zobrazit profil Daniel Nekonečný
Daniel Nekonečný
zobrazit profil Monika Fialková
Monika Fialková
zobrazit profil Jakub Smolík
Jakub Smolík
zobrazit profil Jiří Macháček
Jiří Macháček