Josef Vágner | Celebwiki.cz

Josef Vágner

Datum narození: 17.7.1990
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, muzikálový herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vágner, syn skladatele, textaře, producenta a kapelníka Karla Vágnera, se proslavil hitem Mně sílu dáš, díky němuž se stal objevem roku 2007 v Českém slavíkovi.

První šanci na české hudební scéně Josef Vágner dostal od skladatele Karla Svobody, který mu svěřil roli malého Alberta v muzikálu Monte Cristo.

JOSEF VÁGNER MĚL VELKOU ŘECKOU SVATBU

Absolventa konzervatoře a English College Josefa Vágnera si mohli diváci všimnout též v muzikálech Kleopatra nebo Dracula. Jeho první úspěšnou skladbou byla irská balada s textem Eduarda Krečmara  Mně sílu dáš, která mu vynesla vítězství v Českém slavíkovi 2007 v kategorii Objev roku.

Skladba vyšla na jeho stejnojmenném debutovém CD roku 2008, kdy se album vyšplhalo na druhé místo v anketě nejprodávanějších nosičů. Následující rok se Josef Vágner v Českém slavíkovi umístil v první dvacítce.

Kromě Česka Josef Vágner koncertoval v zahraničí, a to v Norsku, na Filipínách, v Moskvě, na ostrově Mauricius či v Africe. V říjnu 2010 vydal druhé album s názvem Vždycky stejně krásná.

O JOSEFU VÁGNEROVI ČTĚTE ZDE>>

Josef Vágner má pět sourozenců. Tereza Vágnerová je též zpěvačka, Jakub Vágner proslul jako rybář, Karel Vágner ml. se dal na podnikání a pojal za manželku modelku Simonu Krainovou, dále pak má ještě sestry Annu Vágnerovou a Barboru Vágnerovou. Otcem všech je významný český hudebník Karel Vágner.

Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner se 1. června 2018 oženil se svou německou snoubenkou Marlene. Popřát štěstí jim přijelo na sto hostů.

 

Články o celebritě

Spory v rodině Vágnerů! Proč se rybář Jakub nevídá s bratrem? Spory v rodině Vágnerů! Proč se rybář Jakub nevídá s bratrem? Ačkoliv rybář Jakub Vágner (38) poslední měsíce zářil ve StarDance, kde si vytancoval bronzové místo… číst článek
Vágner po prohře ve StarDance: Drsná facka porotě! Diváci stojí za ním! Vágner po prohře ve StarDance: Drsná facka porotě! Diváci stojí za ním! Rybář Jakub Vágner (37), který se svou tanečnicí Míšou Novákovou v letošním StarDance skončil na… číst článek
Komplikace Holanové 3 měsíce po operaci: Další příšerné bolesti! Je to vážné? Komplikace Holanové 3 měsíce po operaci: Další příšerné bolesti! Je to vážné? Zpěvačka Marcela Holanová (68) v květnu tohoto roku podstoupila náročnou operaci, takzvanou totální… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Lucia Šoralová
Lucia Šoralová
zobrazit profil Nela Pocisková
Nela Pocisková
zobrazit profil Věra Vlková
Věra Vlková
zobrazit profil Ivanna Bagová
Ivanna Bagová
zobrazit profil Petra Černocká
Petra Černocká
zobrazit profil Alicia Keys
Alicia Keys
zobrazit profil Žofie Dařbujánová
Žofie Dařbujánová
zobrazit profil Prince  (Rogers Nelson)
Prince (Rogers Nelson)