Josef Vágner zpěvák | Celebwiki.cz

Josef Vágner

Datum narození: 17.7.1990
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, muzikálový herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Zpěvák Josef Vágner, syn skladatele, textaře, producenta a kapelníka Karla Vágnera, se proslavil hitem Mně sílu dáš, díky němuž se stal objevem roku 2007 v Českém slavíkovi.

První šanci na české hudební scéně Josef Vágner dostal od skladatele Karla Svobody, který mu svěřil roli malého Alberta v muzikálu Monte Cristo.

JOSEF VÁGNER MĚL VELKOU ŘECKOU SVATBU

Absolventa konzervatoře a English College Josefa Vágnera si mohli diváci všimnout též v muzikálech Kleopatra nebo Dracula. Jeho první úspěšnou skladbou byla irská balada s textem Eduarda Krečmara  Mně sílu dáš, která mu vynesla vítězství v Českém slavíkovi 2007 v kategorii Objev roku.

Skladba vyšla na jeho stejnojmenném debutovém CD roku 2008, kdy se album vyšplhalo na druhé místo v anketě nejprodávanějších nosičů. Následující rok se Josef Vágner v Českém slavíkovi umístil v první dvacítce.

Kromě Česka Josef Vágner koncertoval v zahraničí, a to v Norsku, na Filipínách, v Moskvě, na ostrově Mauricius či v Africe. V říjnu 2010 vydal druhé album s názvem Vždycky stejně krásná.

O JOSEFU VÁGNEROVI ČTĚTE ZDE>>

Josef Vágner má pět sourozenců. Tereza Vágnerová je též zpěvačka, Jakub Vágner proslul jako rybář, Karel Vágner ml. se dal na podnikání a pojal za manželku modelku Simonu Krainovou, dále pak má ještě sestry Annu Vágnerovou a Barboru Vágnerovou. Otcem všech je významný český hudebník Karel Vágner.

Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner se 1. června 2018 oženil se svou německou snoubenkou Marlene. Popřát štěstí jim přijelo na sto hostů.

 

Články o celebritě

Josef Vágner prozradil, kdo je jeho největší fanynkou! Josef Vágner prozradil, kdo je jeho největší fanynkou! Sympatický zpěvák Josef Vágner (28), syn známého hudebníka Karla Vágnera (77) a mladší bratr známého… číst článek
Kornová o časech po rozvodu s Jiřím: Já si nemůžu stěžovat! Kornová o časech po rozvodu s Jiřím: Já si nemůžu stěžovat! Bývalá modelka Kateřina Kornová (52) nečekaně přiznala, že na dobu po rozvodu se zpěvákem a tanečníkem… číst článek
Karla Vágnera zradil župan! Tolik snad mistr basů ukázat nechtěl Karla Vágnera zradil župan! Tolik snad mistr basů ukázat nechtěl Muzikant Karel Vágner (77) si vyrazil se synem Josefem (28) a sedmiměsíční vnučkou Amelií do aquaparku.… číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Natálie Grossová
Natálie Grossová
zobrazit profil Magdalena Kožená
Magdalena Kožená
zobrazit profil Grace Jones
Grace Jones
zobrazit profil Jiří Schelinger
Jiří Schelinger
zobrazit profil Daniel Landa
Daniel Landa
zobrazit profil Jitka Boho
Jitka Boho
zobrazit profil Peter Nagy
Peter Nagy
zobrazit profil Lipo (Tomáš Červinka)
Lipo (Tomáš Červinka)