Josef Vágner

Datum narození: 17. 7. 1990
Místo narození: Praha
Profese: zpěvák, muzikálový herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Josef Vágner, syn skladatele, textaře, producenta a kapelníka Karla Vágnera, se proslavil hitem Mně sílu dáš, který mu vynesl Českého slavíka.

První šanci na české hudební scéně Josef Vágner dostal od skladatele Karla Svobody, který mu svěřil roli malého Alberta v muzikálu Monte Cristo.

JOSEF VÁGNER MĚL VELKOU ŘECKOU SVATBU

Slavíka Vágner dostal coby objev roku

Absolventa konzervatoře a English College Josefa Vágnera si mohli diváci všimnout též v muzikálech Kleopatra nebo Dracula. Jeho první úspěšnou skladbou byla irská balada s textem Eduarda Krečmara  Mně sílu dáš, která mu vynesla vítězství v Českém slavíkovi 2007 v kategorii Objev roku. 

Skladba vyšla na jeho stejnojmenném debutovém CD roku 2008, kdy se album vyšplhalo na druhé místo v anketě nejprodávanějších nosičů. Následující rok se Josef Vágner v Českém slavíkovi umístil v první dvacítce.

Josef Vágner koncertuje i v cizině

Kromě Česka Josef Vágner koncertoval v zahraničí, a to v Norsku, na Filipínách, v Moskvě, na ostrově Mauricius či v Africe. V říjnu 2010 vydal druhé album s názvem Vždycky stejně krásná.

O JOSEFU VÁGNEROVI ČTĚTE ZDE>>

Josef Vágner má pět sourozenců. Tereza Vágnerová je též zpěvačka, Jakub Vágner proslul jako rybář, Karel Vágner ml. se dal na podnikání a pojal za manželku modelku Simonu Krainovou, dále pak má ještě sestry Annu Vágnerovou a Barboru Vágnerovou. Otcem všech je významný český hudebník Karel Vágner.

Vágner se oženil a má dvě dcery

Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner se 1. června 2018 oženil se svou německou snoubenkou Marlene. Popřát štěstí jim přijelo na sto hostů. V září téhož roku se páru narodila dcera Amelie, v červenci 2021 dcera Jasmína.

 

Články o celebritě

Slováčkova „Barbie" v černé kůži: Z Felixovy oslavy utekla za mladými kluky! Slováčkova „Barbie" v černé kůži: Z Felixovy oslavy utekla za mladými kluky! Vnadná blondýnka Lenka Dragounová, která „sebrala" Felixi Slováčkovi oslavu 80. narozenin, když strh... číst článek
Muzikálový boss Lichtenberg slavil 60: HVĚZDY HO ZAHRNULY DARY Muzikálový boss Lichtenberg slavil 60: HVĚZDY HO ZAHRNULY DARY Dar od muzikálové hvězdy Josefa Vágnera (32) nešel zabalit, ani hodit do dárkové tašky. Pepa věnoval... číst článek
Divadlo Broadway slavilo 20 + 1: Kdo komu padal DO NÁRUČE! Divadlo Broadway slavilo 20 + 1: Kdo komu padal DO NÁRUČE! »Sladkých jednadvacet« let oslavilo Divadlo Broadway velkým koncertem 20 + 1. Největší muzikálové hi... číst článek

Další Zpěváci

zobrazit profil Dara Rolins
Dara Rolins
zobrazit profil Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
zobrazit profil Eminem (Marshall Matthers)
Eminem (Marshall Matthers)
zobrazit profil Věra Martinová
Věra Martinová
zobrazit profil Iva Frühlingová
Iva Frühlingová
zobrazit profil Vlastimil Třešňák
Vlastimil Třešňák
zobrazit profil Milan Drobný
Milan Drobný
zobrazit profil zpěvačka Fergie
zpěvačka Fergie