Petr Matějček | Celebwiki.cz

Petr Matějček

Profese: absolvent Akademii módy a designu v Mnichově, novinář

Související celebrity

Životopis

Šéfredaktor magazínu Elle Petr Matějček byl v červenci 2018 fotoreportéry Blesku zachycen při muchlování s tenistkou Barborou Strýcovou.

Petr Matějček vystudoval Akademii módy a designu v Mnichově. V Německu pracoval pro časopisy Stern a Euro am Sonntag a přispíval také do německé mutace časopisu Vanity Fair. Spoluzaložil jeden z nejvýraznějších módních blogů v Německu s názvem Dandy Diary.

PETR MATĚJČEK - POTETOVANÝ FEŠÁK LÍBAL STRÝCOVOU

V Česku Petr Matějček působil v týdeníku Euro nebo na serveru Česká pozice. Byl šéfredaktorem lifestylového magazínu Hospodářských novin Proč ne?!.

Do čela módního časopisu Elle vydavatelství Burda Praha se postavil 1. května 2018. Kromě Elle se Petr Matějček stal také šéfem magazínů Elle Man a Elle Decoration.

O PETRU MATĚJČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Fotoreportéři Blesku zachytili Petra Matějčka v červenci 2018 při muchlování s tenistkou Barborou Strýcovou, tehdejší přítelkyní herce Davida Krause, o němž sportovkyně mluvila jako o princi a chtěla s ním mít miminko.

 

Články o celebritě

Přehlídka krásy na wimbledonském večírku! Čím vynikla Strýcová? Přehlídka krásy na wimbledonském večírku! Čím vynikla Strýcová? Byla to palma, uši Mickey Mouse, nebo bobek? To ví snad jen sama Barbora Strýcová (33). Každopádně n... číst článek
Nejslavnější český vodník Josef Dvořák (77): Se ženou se občas utrhneme! Nejslavnější český vodník Josef Dvořák (77): Se ženou se občas utrhneme! Sekne mu to dnes víc, než když v roce 1974 točil svou první větší filmovou roli Bédy Hudečka v nestá... číst článek
Kraus pořád nezapomněl Strýcové nevěru! Podvedla mě, ale mám také nový vztah, tvrdí Kraus pořád nezapomněl Strýcové nevěru! Podvedla mě, ale mám také nový vztah, tvrdí Zpěvák David Kraus (39) je jednou z mnoha tváří, které se podílely na focení pro charitativní kalend... číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Daniela Révai
Daniela Révai
zobrazit profil Adriana Krnáčová
Adriana Krnáčová
zobrazit profil Marie Formáčková
Marie Formáčková
zobrazit profil Julie Svěcená
Julie Svěcená
zobrazit profil Jaromír Bosák
Jaromír Bosák
zobrazit profil Beata Hlavenková
Beata Hlavenková