Petr Matějček | Celebwiki.cz

Petr Matějček

Profese: absolvent Akademii módy a designu v Mnichově, novinář

Související celebrity

Životopis

Šéfredaktor magazínu Elle Petr Matějček byl v červenci 2018 fotoreportéry Blesku zachycen při muchlování s tenistkou Barborou Strýcovou.

Petr Matějček vystudoval Akademii módy a designu v Mnichově. V Německu pracoval pro časopisy Stern a Euro am Sonntag a přispíval také do německé mutace časopisu Vanity Fair. Spoluzaložil jeden z nejvýraznějších módních blogů v Německu s názvem Dandy Diary.

PETR MATĚJČEK - POTETOVANÝ FEŠÁK LÍBAL STRÝCOVOU

V Česku Petr Matějček působil v týdeníku Euro nebo na serveru Česká pozice. Byl šéfredaktorem lifestylového magazínu Hospodářských novin Proč ne?!.

Do čela módního časopisu Elle vydavatelství Burda Praha se postavil 1. května 2018. Kromě Elle se Petr Matějček stal také šéfem magazínů Elle Man a Elle Decoration.

O PETRU MATĚJČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Fotoreportéři Blesku zachytili Petra Matějčka v červenci 2018 při muchlování s tenistkou Barborou Strýcovou, tehdejší přítelkyní herce Davida Krause, o němž sportovkyně mluvila jako o princi a chtěla s ním mít miminko.

 

Články o celebritě

Trapas nóbl večera! Strýcová i Verešová si vzaly stejnou sukni Trapas nóbl večera! Strýcová i Verešová si vzaly stejnou sukni Tématem večera byla malina, a tak většina krásek zvolila outfit v této barvě. Ale že se modelce Andree… číst článek
Matchpoint Strýcové: Na Wimbledonu jí ještě fandil Kraus, na Fedcupu už bejček Matějček! Matchpoint Strýcové: Na Wimbledonu jí ještě fandil Kraus, na Fedcupu už bejček Matějček! Letní vzplanutí, které ukončilo vztah tenistky Báry Strýcové (32) s muzikantem Davidem Krausem (38),… číst článek
Kraus se po nevěře Strýcové utrhl ze řetězu: Řádí jak Casanova Kraus se po nevěře Strýcové utrhl ze řetězu: Řádí jak Casanova Muzikant David Kraus (38) se hodně rychle oklepal z rozchodu s tenistkou Barborou Strýcovou (32).… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil Ladislav Velebný
Ladislav Velebný
zobrazit profil Vladivojna La Chia
Vladivojna La Chia
zobrazit profil Romana Žatecká
Romana Žatecká
zobrazit profil Martin Kumžák
Martin Kumžák
zobrazit profil Pavel Zeman
Pavel Zeman
zobrazit profil Eva Decastelo
Eva Decastelo
zobrazit profil Karel Fischer
Karel Fischer
zobrazit profil Anna Svídnická
Anna Svídnická