Petr Matějček | Celebwiki.cz

Petr Matějček

Profese: absolvent Akademii módy a designu v Mnichově, novinář

Související celebrity

Životopis

Šéfredaktor magazínu Elle Petr Matějček byl v červenci 2018 fotoreportéry Blesku zachycen při muchlování s tenistkou Barborou Strýcovou.

Petr Matějček vystudoval Akademii módy a designu v Mnichově. V Německu pracoval pro časopisy Stern a Euro am Sonntag a přispíval také do německé mutace časopisu Vanity Fair. Spoluzaložil jeden z nejvýraznějších módních blogů v Německu s názvem Dandy Diary.

PETR MATĚJČEK - POTETOVANÝ FEŠÁK LÍBAL STRÝCOVOU

V Česku Petr Matějček působil v týdeníku Euro nebo na serveru Česká pozice. Byl šéfredaktorem lifestylového magazínu Hospodářských novin Proč ne?!.

Do čela módního časopisu Elle vydavatelství Burda Praha se postavil 1. května 2018. Kromě Elle se Petr Matějček stal také šéfem magazínů Elle Man a Elle Decoration.

O PETRU MATĚJČKOVI ČTĚTE ZDE>>

Fotoreportéři Blesku zachytili Petra Matějčka v červenci 2018 při muchlování s tenistkou Barborou Strýcovou, tehdejší přítelkyní herce Davida Krause, o němž sportovkyně mluvila jako o princi a chtěla s ním mít miminko.

 

Články o celebritě

Kraus o rozchodu s nevěrnou Strýcovou: Přišla, ale omluvu nezvládla! Kraus o rozchodu s nevěrnou Strýcovou: Přišla, ale omluvu nezvládla! Jen někdo, kdo strávil posledních několik měsíců zalezlý někde v jeskyni, neví nic o skandálním a… číst článek
Dvořák ze StarDance kontroloval pevnost zadečku své přítelkyně: Spokojenost, Jiří? Dvořák ze StarDance kontroloval pevnost zadečku své přítelkyně: Spokojenost, Jiří? Herec Jiří Dvořák (51) skvěle ovládá multitasking. Když se vítal s přítelkyní Jitkou Randárovou (30),… číst článek
Kraus se s nevěrnou Strýcovou přestal mazat: Takhle o ní teď mluví! Kraus se s nevěrnou Strýcovou přestal mazat: Takhle o ní teď mluví! Herec a zpěvák David Kraus (38) se pomalu vyrovnává s rozchodem s tenistkou Bárou Strýcovou (32).… číst článek

Další Ostatní

zobrazit profil David Mezsaros
David Mezsaros
zobrazit profil Patrik Hezucký
Patrik Hezucký
zobrazit profil Jean-Claude Juncker
Jean-Claude Juncker
zobrazit profil Josef Vacek
Josef Vacek
zobrazit profil Michal Vavro
Michal Vavro
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Jaroslav Dietl
Jaroslav Dietl
zobrazit profil Artur Štaidl
Artur Štaidl