Lujza Garajová Schrameková | Celebwiki.cz
Lujza Garajová Schrameková

Lujza Garajová Schrameková

Místo narození: Nitra, Slovensko
Výška: 168 cm
Profese: herečka, zpěvačka, moderátorka

Související celebrity

Životopis

Herečka a zpěvačka Lujza Garajová Schrameková se do povědomí široké divácké veřejnosti dostala jako moderátorka sedmé řady soutěže Česko Slovensko má talent.

Po absolvování konzervatoře začala Slovenka Lujza Garajová Schrameková roku 2003 působit v Radošinském naivném divadle. Vystupovala mj. v Túlavom divadle nebo v Štúdiu L+S. Kromě hraní se věnuje také zpěvu.

LUJZA GARAJOVÁ SCHRAMEKOVÁ JE DLE DIVÁKŮ TRAPNÁ

Menší role Lujza Garajová Schrameková ztvárnila v seriálech Susedia, Ordinácia v ružovej záhrade a Panelák. Jednu z klíčových postav si zahrála v komediálním seriálu Naši. Objevila se v historické sérii 1890.

Na filmovém plátně Lujza Garajová Schrameková debutovala v tragikomedii režiséra Juraje Nvoty Muzika (2007), oceněném hned dvanácti Cenami Slnko v sieti udělovanými Slovenskou filmovou a televizní akademií, a to mj. za nejlepší film a režii.

Českým televizním divákům se Lujza Garajová Schrameková předvedla jako moderátorka soutěže TV Prima Česko Slovensko má talent, a to společně s Davidem Gránským. V sedmé řadě této show v porotě zasedli Jaro Slávik, Marta Jandová, Jakub Prachař a Diana Mórová.

O LUJZE GARAJOVÉ SCHRAMEKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

Pochází z divadelní rodiny. Herečka je její matka a dědeček byl herec a tajemník Divadla Andreja Bagara v Nitře. Manžel Lujzy Garajové Schramekové pracuje v oblasti IT technologií. Mají syna Viktora a dceru Grétu.

 

Další Herci

zobrazit profil Miroslav Donutil
Miroslav Donutil
zobrazit profil Ján Jackuliak
Ján Jackuliak
zobrazit profil Marion Cotillard
Marion Cotillard
zobrazit profil Dorota Nvotová
Dorota Nvotová
zobrazit profil Natalia Portman
Natalia Portman
zobrazit profil Adolf Filip
Adolf Filip
zobrazit profil Petr Haničinec
Petr Haničinec
zobrazit profil Gabriela Marcinková Mihalčínová
Gabriela Marcinková Mihalčínová