Romana Goščíková

Datum narození: 19. 11. 1982
Místo narození: Ostrava
Profese: herečka, principálka
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Herečka a principálka Romana Goščíková se do povědomí diváků dostala jako někdejší moderátorka Sportky a také rolí v seriálu Ošklivka Katka.

Při gymnáziu začala Romana Goščíková studovat hudebně-dramatický obor JAMU v Brně. Po dvou letech přestoupila kvůli natáčení filmu Svatá noc na Pražskou konzervatoř, kde absolvovala pod vedením Jany Preissové a Jaroslava Satoranského. Později vystudovala divadelní vědy na FFUK.

ROMANA GOŠČÍKOVÁ VERSUS HANA GREGOROVÁ

Milovnici divadla mohli Romanu Goščíkovou vidět např. v Černém divadle Jiřího Srnce, v Divadle různých jmen nebo v Divadle Radka Brzobohatého, které převzala od Hany Gregorové a stala se jeho principálkou.

Jako moderátorka se Romana Goščíková předvedla v pořadu losování Sazky. Do povědomí diváků se dostala také rolí v seriálu režisérů Jiřího Chlumského, Petra Nikolaeva a dalších Ošklivka Katka.

Na filmové plátno Romanu Goščíkovou dostal její partner Karel Janák, když ji obsadil do své komedie Cuky Luky Film (2017) a mysteriózního thrilleru Důvěrný nepřítel (2018). Epizodní role ztvárnila s několika seriálech, mj. Ulice, Atentát, Policie Modrava či V.P. vraždy.

O ROMANĚ GOŠČÍKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

V srpnu 2017 se Romana Goščíková po tříletém vztahu provdala za Karla Janáka, režiséra slavných filmů, jakými jsou Snowboarďáci nebo Rafťáci.

 

Články o celebritě

Dvakrát focení pro Playboy odmítla: Vanda Károlyi na něj kývla až v padesáti! Dvakrát focení pro Playboy odmítla: Vanda Károlyi na něj kývla až v padesáti! Pro mnoho žen je focení pro magazín Playboy jakousi pomyslnou metou a snem, pro jehož splnění by byl... číst článek
Překvapivá reakce režiséra Janáka na focení jeho ženy pro Playboy: Tohle Goščíková nečekala!   Překvapivá reakce režiséra Janáka na focení jeho ženy pro Playboy: Tohle Goščíková nečekala! Když jednoho dne přijde manželka domů a oznámí svému muži, že se svlékne pro pánský časopis, co mu j... číst článek
Herečky v sexy prádle pózovaly pro Playboy: Bývalka Slováčka, Károlyi i Goščíková špulily zadečky Herečky v sexy prádle pózovaly pro Playboy: Bývalka Slováčka, Károlyi i Goščíková špulily zadečky Svůdné, provokativní a zatraceně sexy. Tak vypadaly tři grácie Romana Goščíková (40), Vanda Konečná ... číst článek

Další Herci

zobrazit profil Jan Kuželka
Jan Kuželka
zobrazit profil Tomáš Dianiška
Tomáš Dianiška
zobrazit profil Veronika Zelníčková
Veronika Zelníčková
zobrazit profil Sára Affašová
Sára Affašová
zobrazit profil Svatopluk Matyáš
Svatopluk Matyáš
zobrazit profil Lenka Skopalová
Lenka Skopalová
zobrazit profil Valérie Zawadská
Valérie Zawadská
zobrazit profil Jitka Smutná
Jitka Smutná