Taťána Makarenko

Datum narození: 1. 10. 1989
Místo narození: Belca, Oděská oblast, Ukrajina
Váha: 52 kg
Míry: 86-58-88
Výška: 175 cm
Profese: modelka, zakladatelka a šéfka soutěže krásy Miss Czech Republic
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Modelka Taťána Makarenko, která pochází z Ukrajiny, se stala zakladatelkou a ředitelkou národní soutěže krásy Miss Czech Republic.

Do Čech přijela Taťána Makarenko s matkou v devíti letech. Základní vzdělání i gymnázium absolvovala v Teplicích, maturovala v Dubí, kam přestoupila. Poté na Metropolitní univerzitě Praha vystudovala obor Mezinárodní vztahy a evropská studia.

TAŤÁNA MAKARENKO MÁ ROVNÁTKA DRAŽŠÍ NEŽ PRSA

Makarenko uspěla v soutěžích krásy

Se svou krásou se Taťána Makarenko prvně prosadila na Miss Severních Čech 2008, kde skončila druhá. Téhož roku se probojovala do finále soutěže Dívka Šumavy. Rok nato byla finalistkou Miss Jihlava Open Top Model a Miss Praha Open a zvítězila v Miss PartyPlanet.

První byla Taťána Makarenko také na Miss Playboy bunny 2010. Posléze se pokusila prorazit i v zahraničí. Šestá skončila na Miss Eurovision of the World 2013/2014 v Istanbulu, pátá na World Miss University 2014 v Soulu nebo jedenáctá na Miss Grand International 2015 v Bangkoku.

Taťána Makarenko se zasnoubila

V roce 2010 Taťána Makarenko, která předvádí především plavky a spodní prádlo, založila Spolek Miss Face a soutěž krásy Miss Face Czech Republic, kterou osm let nato přejmenovala na Miss Czech Republic s podtitulem Krásné tváře pomáhají.

Taťána Makarenko ovládá anglický, německý, ruský a španělský jazyk.

O TAŤÁNĚ MAKARENKO ČTĚTE ZDE>>

V září roku 2011 se přítelem Taťány Makarenko stal hokejista Zdeněk Bahenský. V březnu 2020 modelka oznámila, že se rozešli.

Počátkem ledna 2023 se Taťána Makarenko zasnoubila s partnerem Martinem Pánkem.

 

Články o celebritě

Prvomájové líbačky slavných: Rozverná Agáta, tajemná Ochotská, Musil s manželem a opuštěná Heidi Prvomájové líbačky slavných: Rozverná Agáta, tajemná Ochotská, Musil s manželem a opuštěná Heidi Byl pozdní večer – První máj – večerní máj – byl lásky čas... I když většina třešní už odkvetla, tak... číst článek
Lipavský přijal nejkrásnější ženu světa v Černínském paláci: Zapojí se Miss World  do diplomacie? Lipavský přijal nejkrásnější ženu světa v Černínském paláci: Zapojí se Miss World do diplomacie? Porouchaný vládní airbus v Bombaji zavál ministra zahraničí Jana Lipavského (Piráti) na soutěž Miss ... číst článek
Miss World Krystyna Pyszková: Po triumfu konečně doma! Miss World Krystyna Pyszková: Po triumfu konečně doma! Krásná Krystyna Pyszková (24), která se stala vítězkou 71. ročníku mezinárodní soutěže krásy Miss Wo... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Kateřina Stočesová
Kateřina Stočesová
zobrazit profil Hana Závodná
Hana Závodná
zobrazit profil Maxim Magnus
Maxim Magnus
zobrazit profil Veronika Šebková
Veronika Šebková
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová