Taťána Makarenko modelka | Celebwiki.cz

Taťána Makarenko

Datum narození: 1.10.1989
Místo narození: Belca, Oděská oblast, Ukrajina
Váha: 52 kg
Míry: 86-58-88
Výška: 175 cm
Profese: modelka, zakladatelka a šéfka soutěže krásy Miss Czech Republic
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Modelka Taťána Makarenko, která pochází z Ukrajiny, se stala zakladatelkou a ředitelkou národní soutěže krásy Miss Czech Republic.

Do Čech přijela Taťána Makarenko s matkou v devíti letech. Základní vzdělání i gymnázium absolvovala v Teplicích, maturovala v Dubí, kam přestoupila. Poté na Metropolitní univerzitě Praha vystudovala obor Mezinárodní vztahy a evropská studia.

TAŤÁNA MAKARENKO MÁ ROVNÁTKA DRAŽŠÍ NEŽ PRSA

Se svou krásou se Taťána Makarenko prvně prosadila na Miss Severních Čech 2008, kde skončila druhá. Téhož roku se probojovala do finále soutěže Dívka Šumavy. Rok nato byla finalistkou Miss Jihlava Open Top Model a Miss Praha Open a zvítězila v Miss Párty Planet.

První byla Taťána Makarenko také na Miss Playboy bunny 2010. Posléze se pokusila prorazit i v zahraničí. Šestá skončila na Miss Eurovision of the World 2013/2014 v Istanbulu, pátá na World Miss University 2014 v Soulu nebo jedenáctá na Miss Grand International 2015 v Bangkoku.

V roce 2010 Taťána Makarenko, která předvádí především plavky a spodní prádlo, založila Spolek Miss Face a soutěž krásy Miss Face Czech Republic, kterou osm let nato přejmenovala na Miss Czech Republic s podtitulem Krásné tváře pomáhají.

Taťána Makarenko ovládá anglický, německý, ruský a španělský jazyk.

O TAŤÁNĚ MAKARENKO ČTĚTE ZDE>>

V září roku 2011 se přítelem Taťány Makarenko stal hokejista Zdeněk Bahenský.

 

Články o celebritě

Budoucí královny krásy. Místo zadečků a dekoltů na mole se předvedly u plotny! Budoucí královny krásy. Místo zadečků a dekoltů na mole se předvedly u plotny! Účastnice soutěží krásy by měly být krásné a mít skvělé postavy, ale neměly by zapomínat na tradiční… číst článek
Taťána Makarenko o své soutěži krásy: Podle čeho vybírá dívky, které bodují ve světě? Taťána Makarenko o své soutěži krásy: Podle čeho vybírá dívky, které bodují ve světě? Ředitelka soutěže krásy Miss Czech Republic Taťána Makarenko připravuje další ročník.… číst článek
Sebevědomá Krainová: Polonahá se procházela Prahou, málem způsobila nehodu! Sebevědomá Krainová: Polonahá se procházela Prahou, málem způsobila nehodu! Simona Krainová (46) je prostě živel! Modelka ve středu nafotila nové fotografie do časopisu o hubnutí… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Markéta Kazdová
Markéta Kazdová
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Andrea Bezděková
Andrea Bezděková
zobrazit profil Tyra Banks
Tyra Banks
zobrazit profil L'Wren Scottová
L'Wren Scottová
zobrazit profil Hana Mašlíková
Hana Mašlíková
zobrazit profil Eva Klímková
Eva Klímková
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová