Taťána Makarenko | Celebwiki.cz

Taťána Makarenko

Datum narození: 1. 10. 1989
Místo narození: Belca, Oděská oblast, Ukrajina
Váha: 52 kg
Míry: 86-58-88
Výška: 175 cm
Profese: modelka, zakladatelka a šéfka soutěže krásy Miss Czech Republic
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Modelka Taťána Makarenko, která pochází z Ukrajiny, se stala zakladatelkou a ředitelkou národní soutěže krásy Miss Czech Republic.

Do Čech přijela Taťána Makarenko s matkou v devíti letech. Základní vzdělání i gymnázium absolvovala v Teplicích, maturovala v Dubí, kam přestoupila. Poté na Metropolitní univerzitě Praha vystudovala obor Mezinárodní vztahy a evropská studia.

TAŤÁNA MAKARENKO MÁ ROVNÁTKA DRAŽŠÍ NEŽ PRSA

Se svou krásou se Taťána Makarenko prvně prosadila na Miss Severních Čech 2008, kde skončila druhá. Téhož roku se probojovala do finále soutěže Dívka Šumavy. Rok nato byla finalistkou Miss Jihlava Open Top Model a Miss Praha Open a zvítězila v Miss PartyPlanet.

První byla Taťána Makarenko také na Miss Playboy bunny 2010. Posléze se pokusila prorazit i v zahraničí. Šestá skončila na Miss Eurovision of the World 2013/2014 v Istanbulu, pátá na World Miss University 2014 v Soulu nebo jedenáctá na Miss Grand International 2015 v Bangkoku.

V roce 2010 Taťána Makarenko, která předvádí především plavky a spodní prádlo, založila Spolek Miss Face a soutěž krásy Miss Face Czech Republic, kterou osm let nato přejmenovala na Miss Czech Republic s podtitulem Krásné tváře pomáhají.

Taťána Makarenko ovládá anglický, německý, ruský a španělský jazyk.

O TAŤÁNĚ MAKARENKO ČTĚTE ZDE>>

V září roku 2011 se přítelem Taťány Makarenko stal hokejista Zdeněk Bahenský. V březnu 2020 modelka oznámila, že se rozešli.

 

Články o celebritě

Taťána Makarenko po rozchodu s Bahenským: Luxusní dovolená s mladším podnikatelem! Taťána Makarenko po rozchodu s Bahenským: Luxusní dovolená s mladším podnikatelem! Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (30) se stihla oklepat z rozchodu s hokejisto... číst článek
Taťána Makarenko po rozchodu s Bahenským: Luxusní dovolená s mladším podnikatelem! Taťána Makarenko po rozchodu s Bahenským: Luxusní dovolená s mladším podnikatelem! Ředitelka soutěže Miss Czech Republic Taťána Makarenko (30) se stihla oklepat z rozchodu s hokejisto... číst článek
Tohle je další nová Miss: Neštěkl po ní ani pes… Tohle je další nová Miss: Neštěkl po ní ani pes… Soutěže krásy jdou opravdu takzvaně do kytek. Zatímco kdysi byla tato soutěž krásy jednou z nejoblíb... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Eva Čerešňáková
Eva Čerešňáková
zobrazit profil Aneta Savarová
Aneta Savarová
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Lucie Petrišková
Lucie Petrišková
zobrazit profil Lucie Křížková
Lucie Křížková
zobrazit profil Denisa Spergerová
Denisa Spergerová
zobrazit profil Adéla  Rezková
Adéla Rezková