Taťána Makarenko

Datum narození: 1. 10. 1989
Místo narození: Belca, Oděská oblast, Ukrajina
Váha: 52 kg
Míry: 86-58-88
Výška: 175 cm
Profese: modelka, zakladatelka a šéfka soutěže krásy Miss Czech Republic
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Modelka Taťána Makarenko, která pochází z Ukrajiny, se stala zakladatelkou a ředitelkou národní soutěže krásy Miss Czech Republic.

Do Čech přijela Taťána Makarenko s matkou v devíti letech. Základní vzdělání i gymnázium absolvovala v Teplicích, maturovala v Dubí, kam přestoupila. Poté na Metropolitní univerzitě Praha vystudovala obor Mezinárodní vztahy a evropská studia.

TAŤÁNA MAKARENKO MÁ ROVNÁTKA DRAŽŠÍ NEŽ PRSA

Makarenko uspěla v soutěžích krásy

Se svou krásou se Taťána Makarenko prvně prosadila na Miss Severních Čech 2008, kde skončila druhá. Téhož roku se probojovala do finále soutěže Dívka Šumavy. Rok nato byla finalistkou Miss Jihlava Open Top Model a Miss Praha Open a zvítězila v Miss PartyPlanet.

První byla Taťána Makarenko také na Miss Playboy bunny 2010. Posléze se pokusila prorazit i v zahraničí. Šestá skončila na Miss Eurovision of the World 2013/2014 v Istanbulu, pátá na World Miss University 2014 v Soulu nebo jedenáctá na Miss Grand International 2015 v Bangkoku.

Taťána Makarenko se zasnoubila

V roce 2010 Taťána Makarenko, která předvádí především plavky a spodní prádlo, založila Spolek Miss Face a soutěž krásy Miss Face Czech Republic, kterou osm let nato přejmenovala na Miss Czech Republic s podtitulem Krásné tváře pomáhají.

Taťána Makarenko ovládá anglický, německý, ruský a španělský jazyk.

O TAŤÁNĚ MAKARENKO ČTĚTE ZDE>>

V září roku 2011 se přítelem Taťány Makarenko stal hokejista Zdeněk Bahenský. V březnu 2020 modelka oznámila, že se rozešli.

Počátkem ledna 2023 se Taťána Makarenko zasnoubila s partnerem Martinem Pánkem.

 

Články o celebritě

Růžový trapas na vyhlášené přehlídce: Tři »opeřené« krásky ve stejné konfekci! Růžový trapas na vyhlášené přehlídce: Tři »opeřené« krásky ve stejné konfekci! Když tři dělají totéž, není to totéž. O tom ví své tři krásky, které vyrazily na módní show návrhářk... číst článek
Miss Czech Republic se stala kráska z Třince! Úspěšná zahraniční modelka studuje dvě vysoké školy Miss Czech Republic se stala kráska z Třince! Úspěšná zahraniční modelka studuje dvě vysoké školy Novou královnu krásy zná od sobotního večera Česká republika. Miss Czech Republic pro rok 2022 se st... číst článek
Nešťastná Taťána Makarenko: Táta i brácha ve válce na Ukrajině! A proč je největší hrdinka máma? Nešťastná Taťána Makarenko: Táta i brácha ve válce na Ukrajině! A proč je největší hrdinka máma? Šéfka soutěží Miss a Mister Czech Republic Taťána Makarenko (32) je v posledních dnech strachy bez s... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Ivana Trumpová-Zelníčková
Ivana Trumpová-Zelníčková
zobrazit profil Amélie Konšelová
Amélie Konšelová
zobrazit profil Leontýna Šiřinová
Leontýna Šiřinová
zobrazit profil Terezie Jastrzembská
Terezie Jastrzembská
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Denisa Mendrejová
Denisa Mendrejová