Taťána Makarenko | Celebwiki.cz

Taťána Makarenko

Datum narození: 1. 10. 1989
Místo narození: Belca, Oděská oblast, Ukrajina
Váha: 52 kg
Míry: 86-58-88
Výška: 175 cm
Profese: modelka, zakladatelka a šéfka soutěže krásy Miss Czech Republic
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Modelka Taťána Makarenko, která pochází z Ukrajiny, se stala zakladatelkou a ředitelkou národní soutěže krásy Miss Czech Republic.

Do Čech přijela Taťána Makarenko s matkou v devíti letech. Základní vzdělání i gymnázium absolvovala v Teplicích, maturovala v Dubí, kam přestoupila. Poté na Metropolitní univerzitě Praha vystudovala obor Mezinárodní vztahy a evropská studia.

TAŤÁNA MAKARENKO MÁ ROVNÁTKA DRAŽŠÍ NEŽ PRSA

Se svou krásou se Taťána Makarenko prvně prosadila na Miss Severních Čech 2008, kde skončila druhá. Téhož roku se probojovala do finále soutěže Dívka Šumavy. Rok nato byla finalistkou Miss Jihlava Open Top Model a Miss Praha Open a zvítězila v Miss PartyPlanet.

První byla Taťána Makarenko také na Miss Playboy bunny 2010. Posléze se pokusila prorazit i v zahraničí. Šestá skončila na Miss Eurovision of the World 2013/2014 v Istanbulu, pátá na World Miss University 2014 v Soulu nebo jedenáctá na Miss Grand International 2015 v Bangkoku.

V roce 2010 Taťána Makarenko, která předvádí především plavky a spodní prádlo, založila Spolek Miss Face a soutěž krásy Miss Face Czech Republic, kterou osm let nato přejmenovala na Miss Czech Republic s podtitulem Krásné tváře pomáhají.

Taťána Makarenko ovládá anglický, německý, ruský a španělský jazyk.

O TAŤÁNĚ MAKARENKO ČTĚTE ZDE>>

V září roku 2011 se přítelem Taťány Makarenko stal hokejista Zdeněk Bahenský. V březnu 2020 modelka oznámila, že se rozešli.

 

Články o celebritě

Budoucí královny krásy. Místo zadečků a dekoltů na mole se předvedly u plotny! Budoucí královny krásy. Místo zadečků a dekoltů na mole se předvedly u plotny! Účastnice soutěží krásy by měly být krásné a mít skvělé postavy, ale neměly by zapomínat na tradiční... číst článek
Budoucí královny krásy. Místo zadečků a dekoltů na mole se předvedly u plotny! Budoucí královny krásy. Místo zadečků a dekoltů na mole se předvedly u plotny! Účastnice soutěží krásy by měly být krásné a mít skvělé postavy, ale neměly by zapomínat na tradiční... číst článek
Taťána Makarenko o své soutěži krásy: Podle čeho vybírá dívky, které bodují ve světě? Taťána Makarenko o své soutěži krásy: Podle čeho vybírá dívky, které bodují ve světě? Ředitelka soutěže krásy Miss Czech Republic Taťána Makarenko připravuje další ročník. Deset krásek j... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Veronika Kopřivová
Veronika Kopřivová
zobrazit profil Šárka Zdvořilá
Šárka Zdvořilá
zobrazit profil Naomi Campbell
Naomi Campbell
zobrazit profil Lela Ceterová
Lela Ceterová
zobrazit profil Zuzana Jandová
Zuzana Jandová
zobrazit profil Cindy Crawford
Cindy Crawford
zobrazit profil Veronika Chmelířová
Veronika Chmelířová
zobrazit profil Elisabett Canalis
Elisabett Canalis