Taťána Makarenko | Celebwiki.cz

Taťána Makarenko

Datum narození: 1. 10. 1989
Místo narození: Belca, Oděská oblast, Ukrajina
Váha: 52 kg
Míry: 86-58-88
Výška: 175 cm
Profese: modelka, zakladatelka a šéfka soutěže krásy Miss Czech Republic
Znamení: Váhy

Související celebrity

Životopis

Modelka Taťána Makarenko, která pochází z Ukrajiny, se stala zakladatelkou a ředitelkou národní soutěže krásy Miss Czech Republic.

Do Čech přijela Taťána Makarenko s matkou v devíti letech. Základní vzdělání i gymnázium absolvovala v Teplicích, maturovala v Dubí, kam přestoupila. Poté na Metropolitní univerzitě Praha vystudovala obor Mezinárodní vztahy a evropská studia.

TAŤÁNA MAKARENKO MÁ ROVNÁTKA DRAŽŠÍ NEŽ PRSA

Se svou krásou se Taťána Makarenko prvně prosadila na Miss Severních Čech 2008, kde skončila druhá. Téhož roku se probojovala do finále soutěže Dívka Šumavy. Rok nato byla finalistkou Miss Jihlava Open Top Model a Miss Praha Open a zvítězila v Miss PartyPlanet.

První byla Taťána Makarenko také na Miss Playboy bunny 2010. Posléze se pokusila prorazit i v zahraničí. Šestá skončila na Miss Eurovision of the World 2013/2014 v Istanbulu, pátá na World Miss University 2014 v Soulu nebo jedenáctá na Miss Grand International 2015 v Bangkoku.

V roce 2010 Taťána Makarenko, která předvádí především plavky a spodní prádlo, založila Spolek Miss Face a soutěž krásy Miss Face Czech Republic, kterou osm let nato přejmenovala na Miss Czech Republic s podtitulem Krásné tváře pomáhají.

Taťána Makarenko ovládá anglický, německý, ruský a španělský jazyk.

O TAŤÁNĚ MAKARENKO ČTĚTE ZDE>>

V září roku 2011 se přítelem Taťány Makarenko stal hokejista Zdeněk Bahenský. V březnu 2020 modelka oznámila, že se rozešli.

 

Články o celebritě

Taťáňa Makarenko po rozchodu s Bahenským: Luxusní byt „za hubičku" díky koronaviru! Taťáňa Makarenko po rozchodu s Bahenským: Luxusní byt „za hubičku" díky koronaviru! Jako blesk z čistého nebe přišel rozchod Taťány Makarenko (30) a Zdeňka Bahenského (34). Ředitelka s... číst článek
Bahenský s Makarenko jsou minulostí: Hořký rozchod po 8,5 letech vztahu! Bahenský s Makarenko jsou minulostí: Hořký rozchod po 8,5 letech vztahu! Jak se říká, nic netrvá věčně. Toho je teď bohužel důkazem i známý, už bývalý pár – modelka Taťána M... číst článek
Erotické dusno na Czech Social Awards: Makarenko bez kalhotek, Janečkova Lilia s brutálním dekoltem! Erotické dusno na Czech Social Awards: Makarenko bez kalhotek, Janečkova Lilia s brutálním dekoltem! Udílení cen Czech Social Awards, tedy ocenění osobnostem, které baví a inspirují Česko na sociálních... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Kateřina Kasanová
Kateřina Kasanová
zobrazit profil Simona Dvořáková
Simona Dvořáková
zobrazit profil Nikola Hrubá
Nikola Hrubá
zobrazit profil Tereza Kačerová
Tereza Kačerová
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Gabriela Franková
Gabriela Franková
zobrazit profil Sarah Brandner
Sarah Brandner
zobrazit profil Gemma Atkinson
Gemma Atkinson