Ektor

Ektor

Datum narození: 4. 12. 1985
Místo narození: Dobřichovice
Profese: rapper
Znamení: Střelec

Související celebrity

Životopis

Ektor, syn zpěvačky Teny Elefteriadu, o sobě kromě hudby dal vědět i svými násilnickými sklony, které nedokáže krotit ani vůči něžnému pohlaví.

Marko Elefteriadis, známý jako Ektor, se kromě rappu věnuje také hip hopu. S hudební dráhou začal roku 2007 a již rok nato vydal spolu s jedním z předních DJů Enemym debutové album Airon Meidan.

EKTOR NAPADL FANOUŠKA

Dále následovalo Ektorovo první sólové album Topství (2011). Společně s dalšími interprety pak vydal desky Tetris (2012), Detektor 2 (2016) nebo Alfa (2017). V roce 2014 založil značku oblečení Detektor. Dále mu vyšla mj. alba Marko (2019) nebo Original (2020).

Ektor byl odsouzen i za loupež

Ektor také spolupracoval s některými dalšími českými, slovenskými i americkými rappery, jmenujme např. Marpa, Rytmuse nebo Nironica.

Rapper Ektor neblaze proslul jako násilník. Kromě fanouška napadl ženu, jíž zlomil čelit. Byl odsouzen za výtržnictví a roku 2006 za loupež.

Ektor je držitelem platinových desek

V červnu 2021 Ektor získal od Mezinárodní federace hudebního průmyslu celkem 21 platinových desek za rapp tvorbu. Obdržel mj. trojnásobnou platinu za album Detektor 2 či dvojnásobnou platinu za alba TetrisMarko a Original

O EKTOROVI ČTĚTE ZDE>>

Ektorovou matkou je zpěvačka Tena Elefteriadu, která utvořila úspěšné duo se svou sestrou Marthou. Rapper má sestru Tenu.

 

Další Hudebníci

zobrazit profil Jaroslav Hutka
Jaroslav Hutka
zobrazit profil František Černý
František Černý
zobrazit profil Alexandr Kopka
Alexandr Kopka
zobrazit profil Amelie Siba
Amelie Siba
zobrazit profil Vladivojna La Chia
Vladivojna La Chia
zobrazit profil Martin Kocián
Martin Kocián
zobrazit profil Ladislav Gerendáš
Ladislav Gerendáš
zobrazit profil DJ Lucca - Lucie Dvořáková
DJ Lucca - Lucie Dvořáková