Jan Musil

Datum narození: 24. 6. 1967
Místo narození: Brno
Profese: moderátor, zpěvák, herec
Znamení: Rak

Související celebrity

Životopis

Moderátor Jan Gareth Musil, známý jako Honza Musil, se do povědomí široké veřejnosti dostal díky Snídani s Novou. Pracoval pro řadu televizních i rozhlasových stanic.

V rodném Brně Jan Musil získal výuční list v oboru kuchař-číšník. S moderováním začal v roce 1994 v kabelové televizi v Havířově a Ostravě. Do povědomí široké veřejnosti se dostal coby moderátor Snídaně s Novou, jímž byl v letech 1996 až 1999.

HONZA MUSIL CHTĚL ADOPTOVAT DĚCKO

Poté Honza Musil uváděl talk-show Áčko, dále pak talk-show Sauna a Miláčci na TV Prima, Mazlíčci na Top TV. V září 2009 se vrátil na Novu v pořadu Dům snů a následně Rady ptáka Loskutáka.

Působil v rádiích Helax, Evropa 2, v Českém rozhlase Regina a v Rádiu Kiss. Byl také šéfredaktorem časopisů Náš miláček a Svět psů. V červnu 2010 se Honza Musil začal objevovat v České televizi v Dobrém ránu s Jedničkou. Spolupracoval s TV Barrandov, a to na projektu Na plac!, zde též moderoval pořad Nebezpečné vztahy.

Zahrál si v seriálech Vyprávěj, Hop nebo trop či Policie Modrava a v pohádce Tajemství staré bambitky. Honza Musil vydal desky Mezi tichem a tichem a Pojď se smát a navyprávěl dvě alba pohádek. Spolu s Miroslavem Graclíkem napsal autobiografickou knihu Rozepsaný příběh...

V roce 2006 Honza Musil otevřel gay klub 21 a o dva roky později založil internetový portál Gaylife.cz.

O JANU MUSILOVI ČTĚTE ZDE>>

Jan Musil byl ženatý. Bývalou manželku Ivetu, s níž má dcery Lucii a Veroniku, si bral velmi mladý, takže se musel nechat zplnoletit.

V prosinci 2007 Jan Musil uzavřel registrované partnerství se svým dlouholetým přítelem Jakubem Pechrem. V roce 2012 byl jejich svazek zrušen. Čtyři roky nato se oženil s Jakubem Bialym, oba přijali jako své druhé příjmení Gareth.

V roce 1996 Jan Musil onemocněl leukémií a prodělal několikaletou léčbu. V prosinci 2018 si při nehodě zlomil páteř, devět žeber a propíchl plíci.

 

Články o celebritě

Krásný výhled podle Míši Noskové: Pohled na město, nebo do jejího dekoltu?! Krásný výhled podle Míši Noskové: Pohled na město, nebo do jejího dekoltu?! Není sporu o tom, že Michaela Nosková (40) patří mezi nejvíce sexy finalistky pěvecké soutěže Česko ... číst článek
Bendig po útoku bílým práškem na Slavíkovi: Vlna podpory od Havlové, Slováčkové a dalších! Bendig po útoku bílým práškem na Slavíkovi: Vlna podpory od Havlové, Slováčkové a dalších! Poté, co jej při příchodu na Českého slavíka neznámý útočník posypal bílou moukou, se zpěvák Jan Ben... číst článek
Kolegové po smrti Hadrbolcové (†86): Drahá tetičko, nebe otevřelo bránu! Kolegové po smrti Hadrbolcové (†86): Drahá tetičko, nebe otevřelo bránu! Českem v pondělí dopoledne proletěla smutná zpráva. Zemřela herečka Zdena Hadrbolcová (†86). Posledn... číst článek

Další Moderátoři

zobrazit profil Martin Mikyska
Martin Mikyska
zobrazit profil Monika Marešová-Poslušná
Monika Marešová-Poslušná
zobrazit profil Tomáš Hauptvogel
Tomáš Hauptvogel
zobrazit profil Zuzana Bubílková
Zuzana Bubílková
zobrazit profil Šárka Kubelková Volemanová
Šárka Kubelková Volemanová
zobrazit profil Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
zobrazit profil Michaela Jílková
Michaela Jílková
zobrazit profil Heda Čechová
Heda Čechová