Veronika Kašáková | Celebwiki.cz

Veronika Kašáková

Datum narození: 6. 11. 1989
Místo narození: Praha
Váha: 55 kg
Míry: 83-60-89
Výška: 176 cm
Profese: modelka, finalistka České Miss 2014, zakladatelka nadace
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Veronika Kašáková se do povědomí širší veřejnosti dostala nejen jako finalistka České Miss 2014, ale rovněž coby zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové.

Kvůli matce feťačce a alkoholičce Veronika Kašáková vyrůstala od čtyř let v dětském domově ve Vysoké Peci u Chomutova, a to i svým o dva roky starším bratrem Karlem.

VERONIKA KAŠÁKOVÁ BOJOVALA S DEPRESEMI

První zkušenosti se soutěží krásy Veronika Kašáková načerpala na Miss Junior ČR 2007. Dostala se sice až do finále, byla však vyřazena kvůli svému tetování.

V letech 2004 až 2008 Veronika Kašáková studovala obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na Střední pedagogické škole v Mostě. Poté pracovala v bance.

Boj o korunku královny krásy Veronika Kašáková zkusila ještě v soutěži Česká Miss 2014. I zde se dostala do finále, avšak vítězství tehdy porota v čele v předsedkyní Machaelou Bakala přiřkla Gabriele Frankové.

V roce 2015 Veronice Kašákové vyšla autobiografická kniha Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola. Rok nato založila Nadační fond Veroniky Kašákové, podporující děti v dětských domovech.

V únoru 2017 se Veronika Kašáková stala tváří kosmetické značky Oriflame. V roce 2018 byla oceněna v kategorii sociální a zdravotní oblast včetně záchrany lidského života v anketě Ceny hejtmana roku Ústeckého kraje. Téhož roku se dostala do časopisu Forbes do sekce Mimořádné ženy.

O VERONICE KAŠÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S přítelem Milanem Sovadinou měla Veronika Kašáková po čtyřech letech vztahu v plánu svatbu a založení rodiny. Jak v dubnu 2019 prozradila Top Staru, z obojího sice nedávno sešlo, ale rozchod se zatím nekonal. Modelka se rozhodla odjet na měsíc na Havaj, aby si vše urovnala v hlavě.

 

Články o celebritě

Zasáhl až koronavirus: Klusová přiznala nespokojenost v manželství! Zasáhl až koronavirus: Klusová přiznala nespokojenost v manželství! Tamara Klusová (32), manželka písničkáře Tomáše Kluse (33), dokáže pokaždé tak trochu překvapit svým... číst článek
Zlom u missky z děcáku Kašákové: Zrušené zásnuby a pak vášeň pod vodopádem! Zlom u missky z děcáku Kašákové: Zrušené zásnuby a pak vášeň pod vodopádem! Krásná finalistka České Miss 2014 Veronika Kašáková (30) se měla loni vdávat, ale místo toho odložil... číst článek
Veronika Kašáková: Odhalila se na Bali! Veronika Kašáková: Odhalila se na Bali! Vydala se do ráje a zkrotila prkno! Modelka Veronika Kašáková (30), která vyrůstala v Dětském domově... číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Gleissnerová
Michaela Gleissnerová
zobrazit profil Karolína Mališová
Karolína Mališová
zobrazit profil Petra Faltýnová
Petra Faltýnová
zobrazit profil Adriana Lima
Adriana Lima
zobrazit profil Lucie  Dušková
Lucie Dušková
zobrazit profil Barbora Kolářová
Barbora Kolářová
zobrazit profil Fanny Neguesha
Fanny Neguesha