Veronika Kašáková modelka | Celebwiki.cz

Veronika Kašáková

Datum narození: 6.11.1989
Místo narození: Praha
Váha: 55 kg
Míry: 83-60-89
Výška: 176 cm
Profese: modelka, finalistka České Miss 2014, zakladatelka nadace
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Veronika Kašáková se do povědomí širší veřejnosti dostala nejen jako finalistka České Miss 2014, ale rovněž coby zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové.

Kvůli matce feťačce a alkoholičce Veronika Kašáková vyrůstala od čtyř let v dětském domově ve Vysoké Peci u Chomutova, a to i svým o dva roky starším bratrem Karlem.

VERONIKA KAŠÁKOVÁ BOJOVALA S DEPRESEMI

První zkušenosti se soutěží krásy Veronika Kašáková načerpala na Miss Junior ČR 2007. Dostala se sice až do finále, byla však vyřazena kvůli svému tetování.

V letech 2004 až 2008 Veronika Kašáková studovala obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na Střední pedagogické škole v Mostě. Poté pracovala v bance.

Boj o korunku královny krásy Veronika Kašáková zkusila ještě v soutěži Česká Miss 2014. I zde se dostala do finále, avšak vítězství tehdy porota v čele v předsedkyní Machaelou Bakala přiřkla Gabriele Frankové.

V roce 2015 Veronice Kašákové vyšla autobiografická kniha Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola. Rok nato založila Nadační fond Veroniky Kašákové, podporující děti v dětských domovech.

V únoru 2017 se Veronika Kašáková stala tváří kosmetické značky Oriflame. V roce 2018 byla oceněna v kategorii sociální a zdravotní oblast včetně záchrany lidského života v anketě Ceny hejtmana roku Ústeckého kraje. Téhož roku se dostala do časopisu Forbes do sekce Mimořádné ženy.

O VERONICE KAŠÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S přítelem Milanem Sovadinou měla Veronika Kašáková po čtyřech letech vztahu v plánu svatbu a založení rodiny. Jak v dubnu 2019 prozradila Top Staru, z obojího sice nedávno sešlo, ale rozchod se zatím nekonal. Modelka se rozhodla odjet na měsíc na Havaj, aby si vše urovnala v hlavě.

 

Články o celebritě

Kašáková o Vánocích hledá teplo: Poletí letos sama? Kašáková o Vánocích hledá teplo: Poletí letos sama? Misska z děcáku se může svou sexy postavičkou pochlubit v jakémkoliv ročním období, a to i o Vánocích!… číst článek
Miss z děcáku Kašáková šokuje: Dárky k Vánocům? Nikomu nic nedám! Miss z děcáku Kašáková šokuje: Dárky k Vánocům? Nikomu nic nedám! Vánoce jsou den ode dne blíž a blíž a většina lidí již teď, koncem listopadu, začíná šílet z nakupování… číst článek
Kubíčková v sexy korzetu: Proklatě nadupaný dekolt! Kubíčková v sexy korzetu: Proklatě nadupaný dekolt! Místo bohyně sexy divoška! Kristýna Kubíčková (22) si se svou postavou může dovolit vzít na sebe… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Michaela Hávová
Michaela Hávová
zobrazit profil Kateřina Sokolová
Kateřina Sokolová
zobrazit profil Reeva Steenkamp
Reeva Steenkamp
zobrazit profil Lucie Kovandová
Lucie Kovandová
zobrazit profil Andrea Divišová
Andrea Divišová
zobrazit profil Kateřina  Krňanská
Kateřina Krňanská
zobrazit profil Linda Vojtová
Linda Vojtová
zobrazit profil Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová