Veronika Kašáková | Celebwiki.cz

Veronika Kašáková

Datum narození: 6.11.1989
Místo narození: Praha
Váha: 55 kg
Míry: 83-60-89
Výška: 176 cm
Profese: modelka, finalistka České Miss 2014, zakladatelka nadace
Znamení: Štír

Související celebrity

Životopis

Modelka Veronika Kašáková se do povědomí širší veřejnosti dostala nejen jako finalistka České Miss 2014, ale rovněž coby zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové.

Kvůli matce feťačce a alkoholičce Veronika Kašáková vyrůstala od čtyř let v dětském domově ve Vysoké Peci u Chomutova, a to i svým o dva roky starším bratrem Karlem.

VERONIKA KAŠÁKOVÁ BOJOVALA S DEPRESEMI

První zkušenosti se soutěží krásy Veronika Kašáková načerpala na Miss Junior ČR 2007. Dostala se sice až do finále, byla však vyřazena kvůli svému tetování.

V letech 2004 až 2008 Veronika Kašáková studovala obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na Střední pedagogické škole v Mostě. Poté pracovala v bance.

Boj o korunku královny krásy Veronika Kašáková zkusila ještě v soutěži Česká Miss 2014. I zde se dostala do finále, avšak vítězství tehdy porota v čele v předsedkyní Machaelou Bakala přiřkla Gabriele Frankové.

V roce 2015 Veronice Kašákové vyšla autobiografická kniha Zpověď: Z děcáku až na přehlídková mola. Rok nato založila Nadační fond Veroniky Kašákové, podporující děti v dětských domovech.

V únoru 2017 se Veronika Kašáková stala tváří kosmetické značky Oriflame. V roce 2018 byla oceněna v kategorii sociální a zdravotní oblast včetně záchrany lidského života v anketě Ceny hejtmana roku Ústeckého kraje. Téhož roku se dostala do časopisu Forbes do sekce Mimořádné ženy.

O VERONICE KAŠÁKOVÉ ČTĚTE ZDE>>

S přítelem Milanem Sovadinou měla Veronika Kašáková po čtyřech letech vztahu v plánu svatbu a založení rodiny. Jak v dubnu 2019 prozradila Top Staru, z obojího sice nedávno sešlo, ale rozchod se zatím nekonal. Modelka se rozhodla odjet na měsíc na Havaj, aby si vše urovnala v hlavě.

 

Články o celebritě

Jak slavily Silvestra celebrity: Šokovaná Třeštíková, odhalené vnady Lucie Bílé a další! Jak slavily Silvestra celebrity: Šokovaná Třeštíková, odhalené vnady Lucie Bílé a další! Poslední den roku 2019 byl pro některé vyvrcholením vánočních oslav, pro jiné odpočinek či důvod… číst článek
Misska z děcáku Veronika Kašáková: Snubák odložila, ale svatbě se nebrání! Misska z děcáku Veronika Kašáková: Snubák odložila, ale svatbě se nebrání! Modelka a hlavně zakladatelka nadačního fondu Veronika Kašáková se měla letos vdávat, ale nakonec… číst článek
Kašáková o Vánocích hledá teplo: Poletí letos sama? Kašáková o Vánocích hledá teplo: Poletí letos sama? Misska z děcáku se může svou sexy postavičkou pochlubit v jakémkoliv ročním období, a to i o Vánocích!… číst článek

Další Modelky

zobrazit profil Zuleyka Rivera
Zuleyka Rivera
zobrazit profil Tereza Brabcová
Tereza Brabcová
zobrazit profil Veronika Fašinová Hejlíková
Veronika Fašinová Hejlíková
zobrazit profil Nikola Kováříková
Nikola Kováříková
zobrazit profil Jitka Randárová
Jitka Randárová
zobrazit profil Margarita Aranhaová
Margarita Aranhaová
zobrazit profil Miriam Bittóvá
Miriam Bittóvá
zobrazit profil Romana Pavelková
Romana Pavelková